Jump to content

Moto Zajednica

AndjeoPakla

Članovi
  • Broj tema i poruka

    489
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: AndjeoPakla

  1. Koliko otprilike video materijala moze da stane HDD od 1TB u DVR-u sa 4 kamere u 720p rezoluciji?

    1. Prikaži prethodne komentare  1 more
    2. Marko1995
    3. AndjeoPakla

      AndjeoPakla

      Raspitao sam se kod jednog prodavca, kaze oko 15-20 dana konstantnog snimanja, a sa aktiviranjem na pokret moze dosta duze

    4. gucci

      gucci

      Nadji program iSpy, pokriva koliko god zelis kamera na USB, mozes da stavis zeljeni broj frejmova, kompresiju, sve zivo... i cak da automatski ide na internet po potrebi.

  2. Ja nemam taj problem sa naočarima za sunce, sve lepo radi. Probaj sa potkapom, sasvim je druga priča, mnogo manje buke i manje duva, naročito u bradu što me baš iritira. Primetio sam i da već preko 150-160 kmh kaciga pocinje da vibrira i nije baš prijatan osećaj, ali kad se malo stane u zaklon iza vizira motora to nestaje. Sve u svemu nije loše ali nije ni nešto extra, kolko para tolko muzike mada zavisi i kako kome legne, tip motora, stil voznje, itd itd..
  3. Dobro si čuo. Presretači već imaju opremu za noćno snimanje (lično se uverio ), a stacionarne radare polako opremaju. Koliko znam za sada ih ima samo na području Beograda. Na stacionarne radare sam i mislio. U svakom slučaju mora se paziti i danju i nocu, na autoputu ili van njega
  4. Svaka ti dala, vode iz bokala
  5. Uvek: full face kaciga, jakna sa full protektorima, rukavice, pojas, pantalone sa protektorima, čizme ili duboke patike. Kad su bas visoke temperature letnja jakna sa protektorima i farmerke umesto moto pantalona, ponekad i 3/4 bermude. Nego niko ne prijavljuje japanke i majicu siledžijku, a bogami dosta je popularna ta oprema preko leta
  6. Mali off ali da ne otvaram novu temu. Je l znate šta o noćnim radarima? Ja sam čuo da su pojedine stanice dobile i dobijaju opremu za rad u noćnim uslovima
  7. http://www.wintex.at/products/handschuhe-driver vredi li ovo 50e, ima li neko iste?
    1. Prikaži prethodne komentare  1 more
    2. BaneVuk58
    3. AndjeoPakla

      AndjeoPakla

      Narucene, videcemo sutra kad stigne, pa prenosim utiske :)

    4. AIeksandar

      AIeksandar

      Ne moras, bice super sigurno :) hhahhh

  8. Da li mogu u Francuskoj da vozim njihov auto sa našom međunarodnom dozvolom? Privremeno, nedelju dana

    1. Prikaži prethodne komentare  6 more
    2. AIeksandar

      AIeksandar

      Samo nemoj zaboraviti i nasu vozacku dozvolu jer bez nje medjunarodna nista ne vazi.

    3. VukiTA

      VukiTA

      Samo nemoj zaboraviti i nasu vozacku dozvolu jer bez nje medjunarodna nista ne vazi.

    4. VukiTA

      VukiTA

      Samo nemoj zaboraviti i nasu vozacku dozvolu jer bez nje medjunarodna nista ne vazi.

  9. Pa svaki auto koji nije stariji od 20 godina ima u kabini dugme za podizanje-obaranje farova, i to sluzi bas za situacije da se visina snopa iskoriguje kad je auto pretovaren ali je problem što mnogi nisu ni čuli za to. Takođe sam video XY vozača koji misle da npr ako podese visinu na vrednost 3 da su farovi u najviše podignuti, a ne znaju da je u nuli najviši položaj. I naravno žale se kako ništa ne vide kad voze noću
  10. I mene interesuje ovo
  11. Odlično, svaka čast
  12. Mogu samo da kažem da nisi pogrešio pri izboru brenda
  13. Darko Stojković Petrovac na Mlavi +381 63 397704 Ako nekome treba bilo šta ili je u prolazu (Gornjačka klisura, Banja Ždrelo, Homoljske planine) ili bi da popije vopi, slobodno se javljajte
  14. Jedna "pre i posle", pao vizir pre par dana
  15. Dobrodošao i bolje nas našao
  16. Ovaj gladijator-kornjača je kineskog š kvaliteta, ja kupio i odmah stavio u oglase i prodao, nisam ni jednom nosio. Štitnici su od neke jeftine lake plastike, a platno koje i drži je kao zavesa, mislim da bi se prilikom pada to čudo razletelo na sve strane u više delova. I pri oblačenju se sve nešto uvija i pomalo nervira.. Jedini plus je što ne izgleda loše. I znam još neke koji su brže prodali nego što su kupili kao i ja, tako da obratite pažnju i ne zalećite se.
  17. Da oživim malo temu.. Kad sam kupio Shark kacigu na Amazonu dobio sam vaučer. Vaučer je za popust do 100e pri kupovini na helmexpress.com i važi do 31.12.2015. Inače ima svega i svačega od moto opreme i svih renomiranih proizvođača, kao biciklističke i skijaške opreme. Dole su kodovi (EU20, EU50, EU100), proverio sam i rade na sajtu, pa ako nekome odgovara neka ih iskoristi.
  18. Je l ima neko iskustva za zatamnjivanjem fara, i da li to smanjuje osvetljenost?

    1. Mikulanac

      Mikulanac

      Ja nemam iskustva ali znam da sigurno smanjuje osvetljenost.

    2. bdada

      bdada

      Smanjuje i to naj svetlija nijansa,provereno.

    3. AndjeoPakla

      AndjeoPakla

      Mislio sam na zatamnjivanje stakla sa spoljne strane folijom

  19. Bio u subotu. Lepo mesto i lepa atmosfera, dobra svirka. Jedino sam imao osećaj da je sve u fazonu "da se nagrne što više para", ulaz se naplaćivao do kasno u noć, i za pešake i za motore, flašica vode 100 dinara.. Izašao sam da prošetam do grada i kad sam se vratio na ulazu je bilo "stani gde si krenuo, plaća se ulaz", tad ukapiram da i pešaci plaćaju ulaz. Na kraju su me pustili da ipak uđem, ali ne znam da li su zamislili da samo motorom možeš da izađeš i uđeš ponovo, ili ako izlaziš bez motora skineš traku sa retrovizora i zalepiš oko ruke, pokažeš upaljač koji si dobio na poklon.. Inače bend Epilog je razvalio, Yu grupa je bila klasika mada je dosta ljudi krenulo da odlazi na pola nastupa
    1. sashac

      sashac

      ne igram...

    2. sashac

      sashac

      I sladoled mi muka kad kupim,jer ima ona nagradna igra...

    1. Prikaži prethodne komentare  3 more
    2. AndjeoPakla

      AndjeoPakla

      Nemam nikakav problem, čisto pitam za savet pa ako je dobro što da ne probam. Ali izgleda da je neko njesra :)

    3. velimirjevtic

      velimirjevtic

      Ja kad mi se spava mogu i parce trotoara da stavim pod glavu, kad ne dzaba sve ovo, jedina stvar kojom sam bio odusevljen od ovog programa je ona prostirka od memorijske pene, ljudi moji ko na oblaku bez da bole ledja od dugog lezanja :D

    4. Svaler

      Svaler

      Ја такође користим ту простирку од меморијске пене, као и јастук од меморијске пене и могу вам рећи да је много пријатнији сан са тим

    1. Prikaži prethodne komentare  1 more
    2. sreten75

      sreten75

      ja kupio od kineza za moj motor, 20usd na ebayu, extra je.

    3. AndjeoPakla

      AndjeoPakla

      slazemo se, narucujem ovih dana cim uplatim ojre na karticu :)

    4. FJCharlie

      FJCharlie

      kupio i ja al ne ochekuj da chesh da vidish neshto kroz njega.

  20. Gde mogu da nadjem opruge za auspuh, tj. za top? Nije bitna dužina jer nema zakačke na grani, biće navarena po federima

    1. caparin

      caparin

      Probaj Moto Bike Kac?

       

    2. Aleksandar NS

      Aleksandar NS

      A imas i na najlonu :)

    3. AndjeoPakla

      AndjeoPakla

      Moto Bike nema.. Ali nije vise bitno, nasao kod majstora ispod stola i namestio :)

  21. E ovako posto je bilo pitanja sa moje strane evo i odgovora. Ja sam uzeo Shark S900 Narucio sam sa Amazona jer je tamo bila 150e sa besplatnom dostavom (u Austriji, pa preko prijatelja stigla u Srbiju). Kod nas je mislim oko 24000 jednobojna, a jos par hiljada sa dezenom. A utisci su solidni, meni je udobna, nivo buke je zadovoljavajuci mada preko 100kmh ima malo sviranja od vetra mada zavisi i koji je polozaj tela i da li se malo koristi vizir kao zaklon. Probao sam do nekih 150kmh otprilike i nisam primetio vibracije. Smeta sto u nekim polozajima me vetar udara u donji deo brade, iako ima onaj chin curtain (ili kako se vec zove zastita ispod brade) ali jebi ga to nisam mogao da primetim kad sam probao u prodavnici bez da probam u voznji. Naocare za sunce su mi odlicne. Vizir ne magli mada su sad ove visoke temperature pa je i logicno, ali dobio sam i pinlok pa cu ga staviti tako da ne bi trebalo da bude problema sa tim. Ventilacija mi je ok. Uzeo sam S veličinu iako nosim M, jer navodno njihov kalup je nesto drugaciji i najveca velicina im je XL. Pumpica nije lose, lako se naduva ima efekta.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja