Jump to content

Moto Zajednica

AndjeoPakla

Članovi
  • Broj tema i poruka

    489
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: AndjeoPakla

  1. Kod mene u gradu menjaju za 500 dinara. Nije mnogo, ako zaboravimo da su nas već odrapili pre 5 godina za neko smeće Š kvaliteta.. Za motor ne menjaju..
  2. Dosta ružno izgleda kaciga sa ovim dodatkom kad se pogleda iz neke blizine, dok je ova Shark-ova sa ugrađenom tom džidžabidžom druga priča.. Mada realno jeste seljanija, ali za svakako je vozač uočljiviji noću
  3. Kakav je trip samo čitati ovakav putopis, ne mogu ni da zamislim kako je proživeti ga.. Svaka čast Zoki, nek te prati sreća do povratka kući
  4. Bravo! Vidi se da si od onih ljudi koji iz ovakvih teških situacija izađu još jači, koji se uvek bore do kraja i ne prihvataju "ne" kao opciju, čija volja i upornost prevaziđu i optimističke prognoze lekara! Samo napred!
  5. Slučajno naleteh na ovo pa da podelim, nisam čuo za ovu bajkersku grupu do sada. Izvinjavam se ako temi možda nije mesto ovde mada ima dosta veze, a možda jednog se jednog dana proširi i na naše prostore. Odlična priča i način da se čine dobra dela i pruži pomoć onima kojima je potrebna, a uz to se razbijaju predrasude bajkerima i svetu šalje prava slika. Evo linka http://www.istinito.net/zanimljivosti/tukao-je-cerku-9-svaki-dan-a-onda-su-se-pred-vratima-pojavili-bajkeri-video/
      • 6
      • Podržavam
  6. Pa ovo izgleda lepse nego nov iz salona, nov nije ovako uglancan. Bez komentara
  7. Odlično! Sad mi se tako javila želja da napravim neki krug, a zima tek počela
  8. Ovo sa okretanjem me podseti na srednju školu pre jedno 14-15 godina, često se dešavalo da kodek pravi problem kad se pusti film, kao i da okrene sliku naopako tj. zarotira za 180 stepeni. A drugar nije mogo da sredi pa okrenuo monitor i odgledao film
  9. Ko ima 10min i zeli da pomogne drugarici studentkinji psihologije, evo linka za jednu zanimljivu anketu :) hvala https://docs.google.com/forms/d/1fNAYRZEKaYxMzhtVHd7-KNNXyE3x6GTLv6SyLrenF0M/viewform

    1. Prikaži prethodne komentare  3 more
    2. piki

      piki

      popunio ako treba moze i uzivo da me ispita :)

    3. AIeksandar

      AIeksandar

      E Piki, ima decka, haha:)))))

    4. istankov

      istankov

      Pozdravi drugaricu i reci joj da se velika kolicina pitanja ponavlja i da su postavljena na idiotski način. U potpisu turistički vodič...

  10. Očigleno je da su obojica pogrešno postupili, a u takvim situacijama sa dve greške i još na ovakvom mestu (gde su raskrsnica i signalizacija rebus) najčešće je ishod upravo ovakav.. Nažalost vozači motocikla kako god okreneš izvuku deblji kraj što se tiče posledica..
  11. AndjeoPakla

    STARE SKIJE

    Evo kako još mogu da posluže stare skije lik je radio u Inzbruku pa je skupljao skije tamo https://drive.google.com/file/d/0B9Ibc7s60_arN2pGdk55enRIamM/view
  12. Stigao mi je na mail promo kod za popust od 25e u Louis-u, važi do 29.11. a uslov je da iznos kupovine bude bar 99e. Ako je nekome treba neka iskoristi, kod je 674.
  13. Ma strava na putevima. Meni pre par dana dok sam vozio auto lik koji mi dolazi u susret (taksista) ispravlja njegovu desnu (a moju levu) nepreglednu krivinu i pravu u moju traku, i to vidim da lik čačka telefon i ni jednog trenutka ne odvaja pogled od njega, i to ne baš malom brzinom. Ja krećem da trubim ali lik ništa, usporavam i izlazim iz trake van puta više za više od pola širine vozila, i tek na par metara od mene on podiže glavu i trgne volan naglo udesno, prođe tik pored mene, zadnji kraj mu ode u levu, pa desnu stranu, ispravi ga nekako i ode. Ja zapenio, počeh da se okrećem i za njim, ali naiđoše par vozila a krivina je, iskuliram se malo i nastavim. Posle pozovem komšiju saobraćajca i čim sam mu opisao vozilo, kaže znam čoveka i mene iseko pre par dana, kad sam ga sreo i reko mu u lice on se smeje?! Ja pozovem njegovog gazdu i kažem mu, a on će "ma znam, žale mi se svi redom da njega!?" Šta reći...
  14. Imam ja Jawu 350 i na njoj to baš glatko ide, vozio jednu-dve sezone bez sajle za kvačilo, čak je ok i za start jer kad se ubaci u prvu i drži poluga pritisnuta skoro skroz drzi odvojeno dok se ne pusti poluga i tad motor kreće. Nego nije mi baš jasno zašto su stavili ler između 3. i 4. brzine, dešava se da ponekad kad se slabije podigne poluga pri šaltanju iz 3. u 4. ostane na tom leru.
  15. U Louis-u su ove Streetfighter Action II na rasprodaji, cena svega 20e. Ne znam kakav je kvalitet ali cena je skroz korektna pa možda nekome odgovara. https://www.louis.de/en/artikel/streetfighter-action-ii-stiefel-mit-stahlkappe/219212?utm_source=Louis%20Newsletter&utm_medium=E-Mail&utm_campaign=Prospekt8&utm_term=1115
  16. Ta SKWAL je bila nešto dosta skuplja letos, verovatno su je zbog toga i snizili jer su skapirali da neće ljudi da daju dosta više para samo zbog fensi LED osvetljenja (ne kažem da nije i korisno)
  17. Zanimljiv projekat. Vidim da neki ljudi imaju negativne kritike, ali ovo je mesto bas za takve stvari, da se iznesu predlozi i mišljenja kako pozitivni tako i negativni.. A važi i ona stara da "o mišljenjima ne treba raspravljati".. Mada ispred svega pohvale za uložen trud, rad, vreme, novac itd
  18. Da li je bolje da promenim ulje sada ili da parkiram motor u garažu pa da promenim posle na proleće?

    1. Prikaži prethodne komentare  9 more
    2. SHOKLA

      SHOKLA

      @ balkanlover70: Mislis li da je bolje da se ti opiljci i prljavstina taloze na dnu katrera posle zamene ulja?

    3. AndjeoPakla

      AndjeoPakla

      kud sam pitao :) inace u pitanju je polusintetika, Motul 5100

    4. milomir22

      milomir22

      Definitivno smo skloni preterivanju, ja ulje menjam kada mu dodje vreme zamene po km, a ako ti je to sad otprilike, ja bih ga zamenio na prolece, pred sezonu, da ne bleji novo ulje cele zime u karteru.

  19. Ja sam je samo probao u Motoringu, i delovala mi je malo plitko, ali to je opet individualno i nema nista dok se ne stavi na glavu a kasnije i ne provoza. Moj ti je savet da odes do Motoringa i pogledas/probas pa ako ti odgovara iskoristis popust u Louisu i narucis. Ja sam isto tako radio, samo sam na kraju kupio Shark s900 sa amazona a prethodno sam je probao u yamaha barelu i ustedo nekih 80e. Drugarica ima N85 koja je vrlo slična u mojoj veličini ali nisam je probao, ako stignem probacu pa ti prenosim iskustva. Pozz i srecna kupovina
  20. Svaka čast ljudi, mnogo mi je krivo što nisam mogao da prisustvujem čitajući postove i gledajući slike i video doživljavam kao da jesam!
  21. Takođe u Louisu ima sniženje za Nolan N85 sa 200 na 80, i N86 sa 200 na 104 (mada su u sustini to iste kacige, razlika je jedan otvor za ventilaciju i jos neka sitnica), tako da ako nekoga interesuje neka pogleda, nije loša ponuda
  22. Je l smem bateriju na 24V da punim punjacem od 18V? U pitanju je baterija od rucne aku busilice

    1. SADAN

      SADAN

      Smes,samo ce sporije da je puni.

    2. *zeka*

      *zeka*

      I nece je napuniti do kraja, samim tim ce se brzo isprazniti.

  23. E ljudi svaka čast, mnogo mi je drago kad vidim nešto ovako! Videću ako bude nedelja i ako stignem da završim sve poslove da ne moram i tog dana da radim, baš bih voleo da dodjem i ujedno napravim još jednu vožnju pred kraj sezone.. Ako ne nadam se da će uvek biti zainteresovanih da se ovakva akcija reprizira
  24. Ja ušio 3 manja i jedan veći magnet na polo ranac, drži extra. Čak sam probao da pun ranac (jedno 7-8 kg u njemu) prislonim na vrata od automobila, i drži kao od šale celu težinu pazite samo kad skidate magnete sa harda da ih oštetite jer su malo krti, i nikako ne skidati onu metalnu pločicu na kojoj se nalaze jer ona usmerava daje tu jačinu magnetima, eventualno ispraviti ili skratiti ćoškove pločice
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja