Obzirom da je lokacija dobra, a hrana onako...kome nije daleko od Ljiga ka Mionici ima kafana Kod Belog, gde pečenje do sad nije omašilo. Ume da bude gužva u sezoni, i da se čeka, ali se možete najaviti telefonom i ostave pečenje da čeka.
Rekoše da uspon nije težak, lagana šetnja... Pretvori se moto avantura u planinarski doživljaj. Stvarno je bilo odlično. Nebo čisto, društvo raspoloženo!
Evo da se prijavim po sledećem rednom broju, ipak sam ulovio smeštaj obzirom da sa kampovanjem nemam dodira nikakvog osim dečijeg šatora koji zvrji po dvorištu.
Motiviše me spomen striptizete...
Nači ću se sa ekipom kod Ikee.
Ja sa ovog snimka ne vidim ništa...
Kakva je uopšte svećica, koja boja, jel masna?
Otkači auspuh sa cilindra, da nije zapunjen izduv možda? ili na početku grane, ili sami prigušivač?
Da, užas sedište. Kao da je za jako niske vozače.
Ubrzo ćeš primetiti i kako je nisko poluga kočnice kad kočiš. Svaku desnu krivinu ima da guliš po putu.
Meni je u autu sa rokom, i dodatno jedna sa isteklim rokom, samo zbog moguće realne situacije. Bolje je imati viška materijala. I za svaku sitnicu otvorim i koristim tu što je van roka.
Sve preko toga držim u kući, i dam deci da se vežbaju malo, za ne daj bože.