Jump to content

Moto Zajednica

waterman

Članovi
  • Broj tema i poruka

    209
  • Pridružio se

Sve što je postavio član: waterman

  1. Ja imam jednu takvu staru metzeler u šupi sa super šarom i ne znam šta da radim s njom. Na kraju ću uzeti da je isečem jer ako je ostavim pored kontejnera ,neko će je možda staviti na motor .
  2. Vidi se da je čovek uzbuđen kad piše postove na forumu u ponoć ,umesto da spava. Šalim se ,naravno , ali razumem i sećam se tog uzbuđenja pred kupovinu motora. Ipak složio bih se sa predlozima da prvo bude skuter a posle ako se ljubav prema dvotočkašima rasplamsa, kupiti motor koji se jaše. Najvažnije je svest da smo ugroženi u saobraćaju i samo polako u urbanim delovima a na otvorenom i preglednim deonicama može malo i po gasu.
  3. ja sam već dva zarđala rezervoara farbao iznutra i najbolje skida koroziju kiselina za pranje WC-a, pa probaj da je skineš sa time.
  4. Ja imam 225/45/17 jeftino ,ali letnje dobre 4 kom. hankook
  5. Ovakvu hondu samo crvenu kupio sam 1986 u Novom Sadu i vozio 3 sezone . Dva puta išli na more . Potrošnja tačno 6 nas dvoje i stvari. bez ikakvih problema . Šesta brzina overdrive dobra stvar. Iako je vila malo izbačena ,lepo ide u krivini. Voleo sam taj mali tadašnji komp koji je imala pa je na displeju izbacivala neke podatke , vreme ,potrošnju i još nešto. Nepravedno potcenjen Hondin VF agregat koji bar meni nije pravio probleme,mada nisam voleo kardan .
  6. Voleo bih da živim u Aranđelovcu jer je na odličnom mestu okružen divnom prirodom. Bukulja,Rudnik ,Garaško jezero, Rajac sve je blizu.
  7. Prvi japanski motor kupio sam 1982 ,bio je star 6 godina . Kako bih se lepo ismejao da mi je neko tad ponudio motor star 23 godine. Nemem nameru da kvarim oglas ,samo kažem gde smo stigli...
  8. Možda neko od preko Dunava ne zna gde je to. Eto ne znam ni ja .
  9. 062 336089
  10. daj tel interesuje me
  11. bilo bi od pomoći da daš neke približne mere npr širina ,dužina lepe su .
  12. ja još nisam video da je neki traktorista očistio blato pre nego je izašao na asfalt, a nisam video ni da su ga policajci kaznili zbog toga . Neosvetljeni stari kombajni na putu noću , ostavljene traktorske prikolice u mraku na putu bez točka jer je pukla guma . Sve to bi policija trebala da kontroliše, oni su ovlašćeni .
  13. interesantno zabeleženo za sledeću sezonu
  14. Au, jel moguće da je ova cena... moguće je, kad prave od topole... malo tvrđe
  15. Proveri da li poluga na koju pritiskaš nogom ima slobodan hod ili je nešto sprečava da izvrši dovoljan pritisak na kočioni cilindar
  16. vozi motor kod majstora
  17. Meni je interesantno kad na you tube gledam snimke vožnje motora,i ljudi peglaju kroz nepregledne krivine i nigde nijednog psa lutalice na putu ili traktora koji stoji iza krivine. Kod nas je takva vožnja nemoguća jer su džukele svuda po putevima kao i traktori.
  18. Tekstovi koji me uvek uveseljavaju. Čestitam na energiji koja pokreće na ova neobična putovanja i radujem se nastavku.
  19. Niko nije rekao da muškarci ne mogu da idu, ali samo za one starosti do 8 godina. A stariji od 60 ?
  20. mozda svira neki falš vazduh. pregledaj gume između karbur. i mašine
  21. obavezno pregledaj sklop konusno/tanjirasti u diferencijalu jer je znao da sastruže zupce
  22. Pozdrav, kolege motoristi . Kako gledate na ove cene benzina u Evropi koje su dosle do 3 e za litar .
  23. Krokodilo,svaka čast na poznavanju mehanike i količini živaca (Nije sarkazam )
  24. Ja mislim da je otišao blajbinger
  25. imao sam isti takav dve sezone
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja