Jump to content

Moto Zajednica

waterman

Članovi
  • Broj tema i poruka

    209
  • Pridružio se

Sve što je postavio član: waterman

  1. Ja nikad nisam dobio APN iako sam ga želeo , naročito sa mašinom od T15. Posle sam dobio glanc novog Tomos juniora ,sreća radost do neba . Posle juniora menjao za MZ250 pa onda neki drugi i tako do danas od 1979. Dobrodošao
  2. Sipaj tri četiri litre kiseline za pranje WC . Mućkaj što duže (oko pola sata je dovoljno). Isperi vodom i što brže da ne bi ponovo korodiralo, osuši fenom koji gurneš u otvor a topli vazduh izlazi na rupe od slavine koju si prethodno skinuo. Ova kiselina skine sve. Zatim zatvoriš rupu od slavine a u otvor za sipanje goriva gurni čep od balona za vino. ( vino prvo popij sa prijateljima ). Zamuti 0,5 l Farbe sa učvršćivačem i sipaj pa okreći rezervoar da se boja rasporedi svuda u unutrašnjosti . Iscedi višak farbe negde i ostavi rezervoar na suncu da se suši 2 nedelje. Ovako sam za sebe ofarbao 3 rezervoara i nije bilo greške. Pošto je motor stariji , moguće je da je probušen na nekom spoju i ako je rupa mala ovo će je zapušiti. Ako je rupa veća onda tečnim metalom središ-provereno. Farba epoxy koje je pomenuta je ta koju sam i ja koristio.
  3. buvljaci ,i nađe se sigurno
  4. a ja juče kupio rukavice . Ove crne baš bile za mene
  5. ja ne vidim slike
  6. dobrodošao
  7. Dobrodošao
  8. Hm ,da li si išao putem Vršac - Bela Crkva -Kovin ?
  9. Kosmaj pivara Kabinet posle Avale
  10. Kad bi senzor bio na radilici i merio brzinu kojom se kreće motor tako što bi komp uzimao njene obrtaje i to obrađivao , onda bi upaljen motor u mestu ,bez pomeranja, mogao da pređe veliku kilometražu samo turiranjem
  11. Dobro došao
  12. promeni majstora
  13. Ja sam davno imao suzuki GT250. Imao je 6 brzina i kupio ga u NS. Kad sam ga probao oduševio sam se kako ide u poređenju sa Jawama i MZ. Prodao sam ga ubrzo zbog nekih problema sa papirima i prevelike potrošnje .
  14. Ta firma iz Požarevca koja održava puteve je katastrofa . Pogledajte kakav je asfalt kad iz Kovina pređete most i nastavite pravo. Kao da ste ušli u avganistan- e to održavaju oni. Čude me ovi iz Smedereva kako ne znaju da reše to. Isto je i celim putem dalje do Požarevca, ne razumem toliki nemar i nebrigu za vozače , ali me više čudi kako neko na prepreči kamion i zaustavi prolaz dok se u opštini Smederevo ne probude.
  15. waterman

    ULET

    Nema smisla odvajati kafu od rakije .
  16. Pozdrav, i dobrodošao !
  17. ovo je jedini recept za bezbednu vožnju- ko hoće da vozi kao Rosi neka ide na stazu. U pamet se , ljudi
  18. gde su čvarci tu je i crno pivo,toplo naravno. dobro došao
  19. ja sam ranije na bubanj potoku subotom kupio slične nove i jeftine . Čovek ima sve vrste federa
  20. ovo me nasmeja
  21. iz sličnog iskustva govorim. Moraš da nađeš dobrog majstora za karburatore , jer ima puno onih koji ovo nestručno rade i ugrađuju delova sa ali expresa . To je siguran put u probleme . Isto važi i za svećice -ako si stavio kineske od 350 din .
  22. Pozdrav i dobrodošao!
  23. Direktori ?
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja