Jump to content

Moto Zajednica

waterman

Članovi
  • Broj tema i poruka

    209
  • Pridružio se

Sve što je postavio član: waterman

  1. waterman

    Cene motora

    Pošto su cene polovnih motora neopravdano visoke , neki ljudi kreću na drugu stranu pa kupuju nove motore nepoznatih proizvođača i još nedokazanog kvaliteta . Čini mi se da je dobra prilika mali strom na kredu za one koji vole ovakve . A ovi stariji od 20 godine a skuplji od 1500 e ostaće vlasnicima da poklone unucima.
  2. Kupio sam od tebe vanucci jaknu prošle godine Imam zainteresovane za ovaj posao
  3. Zna li neko šta je tačno problem sa kardanom ? Smešno mi je objašnjenje- moze da ostane bez pogona. To su objašnjenja za apsolutne laike sa debelim novčanikom. Da li je neki krstak, ležaj ili možde problem konusno /tanjirasti zupčanici ?
  4. ja samo da dodam da su i šezdesetih devojke volele motore a bogami ,i motoriste
  5. koje si visine /težine ? ovi brojevi mi ne znače ništa. interesuju me brojevi košulja nato .
  6. pozdrav , zmijo dobrodošao
  7. Ovakvih situacija ima kolko hoćeš i zato što više niko ne uključuje žmigavce. Ovaj je bio uz belu liniju pa je devojka mislila da se prestrojio za skretanje ulevo i ona vozi pravo pored njega . Papan uključuje desni žmigavac kasno i bez pogleda u retrovizor počinje skretanje udesno . Sklop loših odluka i okolnosti. Ja u ovakvim situacijama kad mi nije jasno nečije ponašanje, ne štedim sirenu. Pomaže.
  8. pošto je ovo tema (BMW vs japanci ) koja je više puta razmatrana i teško možemo doći do odgovora , a vidim da ljudi pišu postove celu noć, najbolje da nastavimo po danu ,jer jutro je pametnije od noći-reče neko
  9. upravo sam hteo ovo da predložim
  10. waterman

    Yamaha xj6N

    Koliko znam nikako se ne smeju mešati različite vrste ulja. Može mešanje ulja različitih proizvođača a istih karakteristika i porekla ,ali nikako sipati sintetiku u polusintetiku ili obrnuto.
  11. saobracaj u Beogradu je takav kao da su polagali u Karaciju, ali zaista .
  12. waterman

    2024 Honda CB 400

    lepo kaže Bajaga-ja volim zvuk motora i kad škripe gume- to ima samo kod 4 cilindra
  13. Takvih klinaca sa dozvolom ima koliko hoćeš. Misle da je saobraćaj video igra i tako se ponašaju. Možda sam ovim nekog uvredio , ali svaki dan gledam mlađane vozače koji voze po nekim svojim pravilima a ne kako su ih učili u auto školi.
  14. U italiji se još sedamdesetih prodavale honde sa natpisom na bloku -made in italy
  15. meni bi trebalo da malo dopunim sat
  16. Ovo je za mene putovanje motorom , a ne apartmani ... Pravi motorista prezire luksuz i komfor .
  17. iste predrasude i kod mene.Odrastao na kultu Japanaca , ne volim ništa drugo. Ali imam bicikl aluminijumski ,kineski , koji je fantastičan. Deset godina ga vozim ,nigde nema lufta ,zazora ni na osovinama točkova ni u srednjoj glavi. Poluge kočnica kao kod motora ,šalta brzine savršeno. Sve ja kao prvog dana , a vozim ga svakodnevno. Istina, kupljen je u Nemačkoj.
  18. Bez imalo zluradosti ,iteresuje me koji su razlozi za izbegavanje motora uz uvoza.
  19. Volim da čitam ovakve avanture , nastavak , idemo
  20. Ako ti je bužir neoštećen ,onda u ruzveltovoj u Beogradu ima radionica gde rade sve moguće sajle i ljubazni su a imaju i gomilu polovne opreme .
  21. Ne znam da li su novi motori lošiji, ali meni su definitino ružniji. Jedino HD minimalno menja svoj izgled skoro čitav vek .
  22. I kurta i murta definitivno su kupili motote pod stare dane, to sam ovog leta video na putu do Crne Gore .
  23. Dobro došao. Lepa ti je mašina , ja sam nekad imao hondu VF 750S isti takav agregat i kardan
  24. Znam samo da se utovar vozila vrši u Zemunu.Pre neki dan mi u C Gori pričao čovek da tako šalje auto stalno ,pa me interesuju detalji,da li ima obijanja auta na stanicama itd . On kaže da je bezbedno od kad su lokomotive na struju,ne sme niko da priđe.
  25. Interesuju me iskustva sa slanjem motora a i automobila vozom od Beograda do Bara
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja