Jump to content

Moto Zajednica

" BOKILIĆ " servis, prodaja delova

Recommended Posts

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

pa kad sam zaboravan :moto3:

elem scut cas resismo ulje karb ono ovo... najlepsi filter za ulje na svetu :care:

musqxf2yt5d185bfvzb5_thumb.jpg upumhnpzvd7ty24lpnuw_thumb.jpg 4tacf1xelsgx0mvd95wu_thumb.jpg

k7 promrdao,dobra makina dobra :takoje: otisla na farbanje,pa posle opet sklapanje :takoje:

3u4gnirn899bymq5aos_thumb.jpg dbyr7nhn996vawx1qt2_thumb.jpg maznd62vjothzxilexp_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

a sto me oce neke sajle ovih dana,samo ih mazem mazem...:care:

41n7ttfoh9ulas1m8qn_thumb.jpg

a i neki pegazovinapadaju sas karburatori...oci ce mi bre ispadnu :lol:

zp9cgse8r7b8ft5h9kq_thumb.jpg 2hgtue0c0vonuwpjkgj4_thumb.jpg o2rvof4zvpfczs5zv71_thumb.jpg za133aps23d8ca8ao0d_thumb.jpg 3nuavtyjwefvkovg2dz_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 68 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XT 600 kurbla bre!

Plavi XT iz prethodnih postova kome je Bokilic radio agregat je moje tandrkalo,moram da pohvalim coveka jer je ispao fer i korektan.Motor radi besprekorno i ide kao blesav-sve preporuke za maestra Bokilica0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 751 postova
  • Lokacija: Bor
  • Motocikl: yamaha fz 750 genesis

Bokilicu,nisi mi dao neki odgovor,to sto si rekao znam i ja,nego sta prvo da gledam osim svecica?Nove su,presle manje od 20 km,a od 3000 obrtaja povlaci ko blesav!Izgleda da opet moram da cackam karburatore,nije paljen od septembra prosle godine! 1hmm.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

Bokilicu,nisi mi dao neki odgovor,to sto si rekao znam i ja,nego sta prvo da gledam osim svecica?Nove su,presle manje od 20 km,a od 3000 obrtaja povlaci ko blesav!Izgleda da opet moram da cackam karburatore,nije paljen od septembra prosle godine! 1hmm.gif

karbovi za pocetakkk :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 432 postova
  • Lokacija: novi bgd i zvezdara,united blok 70 kineska četvrt
  • Motocikl: TDM 3vd

Bio kod majstor Bokilića sa mojom dereglijom da se iskontroliše-očisti karb i još neke stvari.

Sve ono što ste čitali na predhoidnim stranama verujte da je na mestu, vredelo je cimanje sa Zvezdare ....prvo čovek stvarno zna a nije ložana i sredio mi je motor za više nego pristojne pare.Prekontrolisao mi je bukvalno sve i što sam se setio i što nisam.Motorče ide kao podmazano.

Dao mi je više korisnih saveta oko motora i kao pravi doktor na kraju dao konačnu dijagnozu-mišljenje za moju deregliju 21 god staru koja ipak nije još za bacanje Honda je to :moto3:.

Šta bi dodao ....retki su ljudi kao Bokilić čovek je više nego maksimalno korektan i od reči što mi se posebno svidja.Što se mene tiče šta god budem radio na motoru ići ću kod njega. :takoje:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braćala..., 2179 postova
  • Lokacija: Beograd, Lion
  • Motocikl: Honda CB750F 1981

Majstore,poslao sam ti poruku,pa kad imas vremena pogledaj !Pozdrav!

 

na pp///nisi sad sam gledo..meil neznam zaboravio sam sifru :lol:

 

Garant ti je šifra: 1,2,3,4,5 :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

Majstore,poslao sam ti poruku,pa kad imas vremena pogledaj !Pozdrav!

 

na pp///nisi sad sam gledo..meil neznam zaboravio sam sifru :lol:

 

Garant ti je šifra: 1,2,3,4,5 :moto3:

 

nije setio sam se :nanana:

elelm,hondi i ulje u kocnicama zamenismo, malo ono malo ovo,sad ce slidze :lol: sam da telefon andruid proradi :lol:

kle isto proradio,karbovi po meni cakum pakum :takoje: a bogme i izadjose kao novi :takoje:

irxj1o81khq8abwahzm_thumb.jpg tvriexmurs1ywphul2wf_thumb.jpg jxskdhjcj3b9vjfo68_thumb.jpg djyx4rofchohogyryktv_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

onaj sto nikad ne crkava smo rasturili,uz klipnjace crkla i radilica,za neverovati na zupcima za lanac bregaste..retko se vidja...honda ko honda,ima cigani da se obraduju avluminijumu :lol:

kazu najvise vole trafiku zbog aluminijuma :lol:

more...ce resimo i te zupcee :takoje: pa ce jopet da tera, kako videcemo :takoje:

vkiqlj5k58xzaq764y1h_thumb.jpg i17t6au2iwt1yitdn0ze_thumb.jpg pf8f94dac3cx46dt22v6_thumb.jpg h0ezoiyqf0gw9gd761y_thumb.jpg

i opet sajle za gas,,jel bre neko to podmazuje..u 89% slucajeva nepodmazano...mislim...nema veze mazem ja :lol::takoje:

i2l8dscs0ll6cyp8fb7f_thumb.jpg hy8dbrnf37oot9m0pd_thumb.jpg p3p707ucozchqx1ut_thumb.jpg

hondi caskom sredismo ventile,karb,interesantno ima zazor svud 0,23 fabricki tako....retko se vidja....:takoje:

rmf7leuv5a740k6mlud_thumb.jpg m11kddjfijicfw4vsf1o_thumb.jpg mgycqvtx2mdx83s2ygjl_thumb.jpg 5at48djt1wu92j2wsf_thumb.jpg

e jos slika kad uspem da ih povadim iz telefona,baguje kinesko schit,,ima da se vratim na n95....:care:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • hoochie coochie man, 1239 postova
  • Lokacija: BG/ZG
  • Motocikl: Harley Davidson Road King Classic '07 & Honda CB750K '81

Kako se desilo da lanac onako obrije zube na radilici? :staa2:

Jel moguce to zato sto je bio labav?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

pa,,nemam pojma,agregat je vec otvaran...nesto se desilo,sta zasto i kako..nije mi jasno,to je tu i tamo uravnotezen motor..nemam pojma...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 70 postova
  • Motocikl: Kawasaki KLX 650 C

Karburator resen ,danas ubacen isti posle generalneupalio na zub ,Bokilicu svaka cast ,covek je zaista korektan cak je poslao i staru iglicu kao dokaz ,i telefonom se raspitivao za "pacijenta'. Toliko od mene( da ne ureknem coveka pa posle da okrene na drugu stranu) jer malo je danas ovakvih majstora spremnih da saslusaju i objasne i kvalitetno odrade neke stvari.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 244 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki GSF650 Bandit S

bmw furuna :lol: 650 ode u cvarke,ceka se lanac bregaste itd,fina makina :takoje:

 

64u2a7fql5flon94uosq_thumb.jpg jlzgj2d70euvafvp4tgh_thumb.jpg jr75517zjd85dfjmjni6_thumb.jpg gw1kzs3eef4ulq1a8g_thumb.jpg

 

Zamenili lanac bregastih, malo sredili kvačilo, stavili nove opruge, vodenu pumpu, semeringe, agregat je podmlađen par godina :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • hoochie coochie man, 1239 postova
  • Lokacija: BG/ZG
  • Motocikl: Harley Davidson Road King Classic '07 & Honda CB750K '81

Nikki, javi samo tacan datum kad dolazis sa tim jagnjetom, da bih mogao kao slucajno da svratim kod dr. Bolilica bas taj dan :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braćala..., 2179 postova
  • Lokacija: Beograd, Lion
  • Motocikl: Honda CB750F 1981

Nikki, javi samo tacan datum kad dolazis sa tim jagnjetom, da bih mogao kao slucajno da svratim kod dr. Bolilica bas taj dan :D

 

I ja ću ovoh dana raditi nešto u Novoj Pazovi pa sam mislio da navratim do doktora. E sad ako se baš potrefi neko janje ja ću morati da se poslužim...reda radi naravno, da ne uvredim domaćina :zvizduk: :zvizduk:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braćala..., 2179 postova
  • Lokacija: Beograd, Lion
  • Motocikl: Honda CB750F 1981
:care: Peki znas li gde ima neki izduv 4u1 za bold"or-a?

 

 

Imam ja u podrumu neku "budževinu" koja je bila na motoru dok na ebayu nisam našao original izduve 4 u 2

 

2006%5C12%5C18%5Cbikepics-749412-full.jpg

 

p.s. Nadam se da ti ne treba za tvoju prelepu boldorku :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 751 postova
  • Lokacija: Bor
  • Motocikl: yamaha fz 750 genesis

Zamenio sam svecicu,prvi cilindar zeza,ipak ce biti kao sto si rekao da ocistim taj karburator!Od 4000 povlaci ko mutav,ali od lera do 3-4 000 mrljavi!Pozdrav decko! :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braćala..., 2179 postova
  • Lokacija: Beograd, Lion
  • Motocikl: Honda CB750F 1981

Posle jagnjeta dolazim da pogledam!:nanana:(trebaju mi grane 4u1,imam neki Sebring-ov top}

 

Dođi kad oćeš i nosi :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl
Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja