Jump to content

Moto Zajednica

" BOKILIĆ " servis, prodaja delova

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 209 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: versys 650

Био код Бокилића данас. Више сам него задовољан учинком. Мислим да човеку боља реклама од ове 63 стране и не треба.

Однос према клијенту одличан. Човек се не љути ако гледаш, одговара на свако питање, не крије знање као неки.

 

Боки, хвала пуно, машина ради ко сатић.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati Svaki Dan, 883 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: brm brm brm

Posto sam se ponovio sa motorom od 24god starosti, red je bio i da njega pocastim sa dobrim majstorom. Nije se postavljalo pitanje gde idemo. Subora ujutru, pravac N. Pazova.

 

Dr. Bokilic je uradio mnogo, mnogo vise od onoga sto smo se dogovorili, kada bi trebao to da poredim sa ocekivanjima koja imate prema majstorima i servisima, jednostavno nema svrhe. Ovo je neka sasvim, sasvim druga prica...

Proveo sam skoro ceo dan kod njega u garazi, naucio vise nego sto sam mogao i da zamislim, dobio saveta i objasnjenja u izobilju, a motor se preporodio. Retki su ljudi koji imaju strpljenja, znanja i vestine, a u isto vreme i razumevanje, saosecajnost i dobru volju da to podele sa drugima.

Bokilic se postavio prema meni (a prvi put me je u zivotu video to jutro) kao prema dugogodisnjem prijatelju koji je svratio da nesto urade na motoru. Opustena prica, razmena iskustva, objasnjenje, zajednicki rad, saveti, jedna pozitivna atmosfera koja mora da rezultira uspesnom saradnjom i zadovoljstvom.

 

Motor je pregledan sa svih strana, popravljeno, prepravljeno i prestelovano sve i svasta. Sve je to uradjeno barem 80% bolje nego sto bi u najboljem slucaju ocekivao da neki servis uradi. Gostoprimstvo nije manjkalo nijednog trenutka i sve zajedno iz mog ugla zaista sjajno proveden dan.

Bokilic jos jednom hvala i kao sto sam rekao, ako treba segrt vikendom, tu sam.1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 751 postova
  • Lokacija: Bor
  • Motocikl: yamaha fz 750 genesis

Bokija nisam upoznao licno,samo smo se preko telefona culi.Svaka cast,objasnio mi je dosta toga u vezi stelovanja karburatora,zvao sam ga par puta i uvek je bio spreman da pomogne!Nadam se da cemo se i licno upoznati! :takoje:

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 26 postova
  • Lokacija: Veternik Novi Sad
  • Motocikl: MZ es150 Yamaha tdm 850

evo i ja da se javim crko komp jbga al tdm nije 1moto3.gif znaci mr boki1care.gif ga napravio ustelovao karbuzde trosi ispod 6l zadnji tocak stoji ko tambura nije mrdnuo ni brucu boki svaka chast e da presao sam od tad oko 1450km koci pali ide ulje stoji kako si nasuo mslm sta reci borise majstore1care.gifsve preporuke za borisa ostaniu nam taki cestit dobar i jeftin1zdravo.gifpoz bajkeri

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 358 postova

Evo i ja da se upisem u spisak zadovoljnih musterija. Danas smo sredili karburatore na Trandzi i motor sada prede. Bokilic je to uradio profesionalno, onako kako to i dolikuje. Svaka mu cast, pozdrav i sve najbolje :care:

 

:zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

evo i ja da se javim crko komp jbga al tdm nije :moto3: znaci mr boki1care.gif ga napravio ustelovao karbuzde trosi ispod 6l zadnji tocak stoji ko tambura nije mrdnuo ni brucu boki svaka chast e da presao sam od tad oko 1450km koci pali ide ulje stoji kako si nasuo mslm sta reci borise majstore1care.gifsve preporuke za borisa ostaniu nam taki cestit dobar i jeftin1zdravo.gifpoz bajkeri

 

pa znas ko je doktor za to :takoje: a ne ko..oni sto bi generalnuda rade zbog gluposti :takoje:

elem hondica sredjena,karbosi bili ubi boze prljavi :takoje:cbr sam pisti po putu :moto3:

03eg28dm8xavcaly9qwm_thumb.jpg tq7yw3eh8r4pnynxccex_thumb.jpg hl0tcrkkpz9v41690u4_thumb.jpg

5l82yoexijgmfksquxl3_thumb.jpg 5fmc5vg3jtcla6cvgika_thumb.jpg

elem..glupavi android,ima nema slika samo da popizdis..od sutra se vracam da slikam sa mojom n95..a primam na poklon i neki normalan digitalac f.aparat :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

trandza resen,karbovi ko pucka,slavina crkla,klasicna boljka...al resismo baj pasom privremeno,pa sad,dal ce praviti membranu ili kupovati videcemo :takoje:

qrdevl8yvukflb72otz6_thumb.jpg smx783gu9mq3l3retvyv_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

szr sredjen po dogovoru,upaljen,malo procackana struja za verglanje,malo karbovi...

iq5rbhm8a6fnm3lekw6x_thumb.jpg 6wrg4px7ndzszan8mnyo_thumb.jpg

nabavljene gumice o ringovi za gomilu karbova,bez toga se nemoze,proverene u benzinu..sto je sigurno sigurno je...:takoje:

p89cfzw9bpccpz1r50v_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

pegasu smo sredili karbove, em tube,iglice,oprali,o ringovi..mislim..da ce biti ko nov :takoje:

g19hiakkq9hz4am8w9_thumb.jpg 1kynt7fd66nx0d2ruw62_thumb.jpg 8alhup39wj1hgeqwwo3_thumb.jpg

a napali pegasi ovih dana...ko aprilijin servis da drzim :care:

4j4kvzrc5bng2ralhlp_thumb.jpg k2a60oim21zi4vj65p3_thumb.jpg x7cdjokd8bgeutkgbn1o_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

afrika./pojavile se slike sa zakasnjenjem.../sam se pojave u folderu u tel,cas ih ima cas ih nema.. / dobila nove iglice plovkova..sad nema cile mile curka ono ovo :takoje:

qjppkwa8em10ci5ggbpz_thumb.jpg m4vvazje75szvxj1nc39_thumb.jpg indh73v458dp5apk781i_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 751 postova
  • Lokacija: Bor
  • Motocikl: yamaha fz 750 genesis

Pa gde si naso toliku ultrzvucnu kadu ? :P

 

Da li imas ove o-ringove,a pozeljno je da su kvadratnog profila,,,

 

 

post-6763-0-97427100-1372873888_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Политички некоректан, 858 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Honda CB 1100 SF X - Eleven

evo i ja da se javim crko komp jbga al tdm nije :moto3: znaci mr boki1care.gif ga napravio ustelovao karbuzde trosi ispod 6l zadnji tocak stoji ko tambura nije mrdnuo ni brucu boki svaka chast e da presao sam od tad oko 1450km koci pali ide ulje stoji kako si nasuo mslm sta reci borise majstore1care.gifsve preporuke za borisa ostaniu nam taki cestit dobar i jeftin1zdravo.gifpoz bajkeri

pa znas ko je doktor za to :takoje: a ne ko..oni sto bi generalnuda rade zbog gluposti :takoje:

elem hondica sredjena,karbosi bili ubi boze prljavi :takoje:cbr sam pisti po putu :moto3:

 

 

Boki - JOŠ JEDNOM: Ш А М П И О Н Е ! ! !

 

Evo i ja da se prijavim: I posle 1500 Km, pokazalo se da je kvar dobro i dijagnostikovan i popravljen!

 

Vidimo se uskoro na zameni lanca i lančanika, došlo i to na red, a i bilo im je vreme.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: У души - Дорћол! (Београд)
  • Motocikl: Fosti F51 (Peda X-road 2)

Da se i ja uključim u diskusiju. Sada imam i razlog. :zvizduk:

Čitao, slušao, diskutovao o Bokiliću a onda, jednom u prolazu kroz N. Pazovu i svratio da upoznam čoveka kojega mnogi hvale baš, baš...

I čim su se ''stekli uslovi'' oterah moje belo konjče u kliniku ''kod trećeg semafora desno pa treća ulica levo i onda s' desne strane kod žutih žardinjera.''... :neznam: ma, samo treba biti uporan.

Sve je bilo kao u priči: Čovek ljubazan, stručan, uredan (radionica k'o apoteka).

Da skratim: Posao završen ''pre obećanog roka''. karbovi očišćeni i podešeni (mašina - prodisala punim plućima). Date napomene šta bi još trebalo i u kojem roku uraditi da motor bude sasvim ispravan i bezbedan a vožnja uživanje. A sve po povoljnoj ceni. :takoje:

Ima tu još zanimljivih i pozitivnih detalja, ali neko bi mogao da shvati kao hvalospev Bokiju - zato još samo jedna rečenica: Hvala majstore!!!!:zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

Pa gde si naso toliku ultrzvucnu kadu ? :P

 

Da li imas ove o-ringove,a pozeljno je da su kvadratnog profila,,,

 

 

 

 

kvadratne nemam....:staa: mozda okrugle..moram pogledati premeriti :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 94 postova
  • Lokacija: begeč
  • Motocikl: BMW R1100GS

evo i ja da se javim crko komp jbga al tdm nije 1moto3.gif znaci mr boki1care.gif ga napravio ustelovao karbuzde trosi ispod 6l zadnji tocak stoji ko tambura nije mrdnuo ni brucu boki svaka chast e da presao sam od tad oko 1450km koci pali ide ulje stoji kako si nasuo mslm sta reci borise majstore1care.gifsve preporuke za borisa ostaniu nam taki cestit dobar i jeftin1zdravo.gifpoz bajkeri

 

trosi ispod 6l?????to je prica za tvoju zenu.....nama kazi istinu.necemo joj reci.....1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3129 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

Da li te zvao jedan za servis ER5 Kawe?

To mi je kolega i drugar. Sreli se slučajno u gradu, pričamo, a motor na leru sam govori koliko nije uštelovan

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braćala..., 2179 postova
  • Lokacija: Beograd, Lion
  • Motocikl: Honda CB750F 1981

ume majstor i da odmara po malo :takoje:

1swymg9wj8ib3u70xtao_thumb.jpg

 

Ovo je pre za temu "Domaći but&guz" :moto3: :moto3:

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

pegasp raskomadan u jos malo pa parcice,dihtung glave crko..bregaste crkle, klip ...sve zahvaljujuci nekom od bivsi vlasnika...neodrzavanje.. no dobro spakovacemo to da valja,ima da pisti :takoje:

qc5zyod2l76k8wpu4k9_thumb.jpg 7btc7pc8mjnly3hgbjtw_thumb.jpg cm839sn1kp3elez2kxb_thumb.jpg 2xzrh6ephf7dp2k7khc_thumb.jpg l6lmst8mf6td66grv4jh_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

pranje kocnica uvedoh kao neki normalan servis..ba dok traje ovih 30tak sprejeva :moto3:

zamena ulja u kvacilu iz zezanja :takoje:treba manje od 3minuta a mnogo znaci :takoje:

j2bsoyasz10s4hj7zl0q_thumb.jpg i6fwfa0pvl1jlxefdc7x_thumb.jpg dvvbho823rkj1rruom32_thumb.jpg xf3y4wg93jcciz84496_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja