Jump to content

Moto Zajednica

[[Template core/front/global/follow is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

" BOKILIĆ " servis, prodaja delova

Recommended Posts

  • U prolazu, 11 postova
  • Lokacija: kula
  • Motocikl: CB 900 F2 Bol d'or
  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

yamaha to jest agregat rasparcan,kad i kako sa pakovanjem...videcemo :takoje:

tzewe12nwfcszaq430w7_thumb.jpg w9ec9f95cggbbcw7mw9w_thumb.jpg

vtx..ah...karb sredjen,rezervoar ispran,bio malo voden :moto3:

tgcp6ruj25mxssu1i0xo_thumb.jpg aikpysd96dzxtg8gptrg_thumb.jpg onzocohxi7q4o552su_thumb.jpg 1eiib24pb8muby7xgy6d_thumb.jpg 6xw049ezi92mkm2lwuf_thumb.jpg

ventilici sredjeni..sa 0,15 i0,30 po knjizi otisli na 0,30 i 0,55....bas mnogo..karb malo zalivo,i to smo nastimali,

rod5rbv18ks6k1zuv2ym_thumb.jpg t2aduacue5ufdknbga3_thumb.jpg hb7qq7t2grrfqzv1cxp_thumb.jpg 3iakjkmqoo86yewlnx6_thumb.jpg unb6fcixg3arqpnrq3im_thumb.jpg

a sto su pristupacni...manje vise to,nego dok odvijes zavijes....a mesta nigde...

wecsv42m1y0oowth51r7_thumb.jpg 5xtphwhc8b2l8245vx22_thumb.jpg ka950w66ss1vegmn1p7_thumb.jpg 0cku7x2na6d9uf3vg6mh_thumb.jpg 0jho5ndldxyr7ny2tzos_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

mislim...necu se hvalim,prosle godine joj radio karbove...vidju svecice :moto3:

7qzxfcgpv323l91nl8w_thumb.jpg 33y09orhx0yel3obqgot_thumb.jpg 3x6ssv6mr4136bq6c2ta_thumb.jpg 3nsmn16w7jdx7h3ma4_thumb.jpg

a lezajevi volana...lepa zlatno rdjava boja...:staa:

morasmo nove da stav imo,kaze baca mu levo desno cudno se ponasa...eh...nije to do puta nego do konja ljuta....:lol: ima lufta ko.......

6730gu5dnai093vre_thumb.jpg 3pg5xy1j8j737mfjhh4c_thumb.jpg 5hxjwzl3u3rm0p61l3w_thumb.jpg 3tgvyxr9t1uh5qyeegqs_thumb.jpg 01n4uolxj3j6c7w4bv2_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

scut pantenol :nanana: i njegova pumpica za vodu nas namuci ali je resismoglupavi sistem i lezaj..no dobro,trajalo 15godina vreme da se menja :takoje:

32e7bk177nuiseuvhnqm_thumb.jpg omfq2wlsemvu92dv13a8_thumb.jpg 8pbtj1fcnedblq90y64q_thumb.jpg hhlrmcad0v44jdgumf4_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

nivo goriva..ma ajmo to caskom brzom brzinom..slike se odjednom pojavile same u telefonu..nemam pojma sa mu je pa su ove dve sad malko zakasnele :care:

26d34kzfqibtomzz9ob5_thumb.jpg 39xuflhrpcimrar24k5u_thumb.jpg

i naravno sajle za gas..jel bre to neko podmazuje...:moto3:

 

gbqx4tv2e3ky33it6fsb_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 641 postova
  • Lokacija: Mataruska Banja-Klina Metohija
  • Motocikl: MZ ETZ150,Suzuki Bandit 650N

Evo i ja podmazujem moju sajlu gasa samo recite cime i kako treba1neznam.gif1neznam.gif1neznam.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 486 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki GPZ 500s - Ferdinand

Bokilić, hvala! :takoje:

 

Urađen servis (ulje, filter goriva, svećice, očišćen filter vazduha) i malo se Bokilić okupao u nekoj vodi koja se nakupila u karbovima :) podmazao sajlu gasa i odložio generalku za još par meseci :lol: :lol: :lol:

 

Fotke će Boki da stavi, ako ga ne bude mrzelo...i da ostavi još poneki komentar :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 62 postova
  • Lokacija: Бар,Црна Гора
  • Motocikl: Yamaha XTZ 750 SuperTénéré

Sve pohvale majstor Bokilicu,napravio mi je karburator a punu godinu dana niko od "majstora" nije znao da ga popravi.Motor sad ne dimi na 5-6000 obrtaja,mnogo bolje prima gas , još samo ventili da se prešteluju po Bokijevom uputstvu i biće kao nov .Mogao sam i cio motor da mu pošaljem da mi ga napravi za pola sata, ali udaljen sam "svega " 550 km od njegove radionice 0namigivanje.gif

 

Još jednom svaka čast 0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

Sve pohvale majstor Bokilicu,napravio mi je karburator a punu godinu dana niko od "majstora" nije znao da ga popravi.Motor sad ne dimi na 5-6000 obrtaja,mnogo bolje prima gas , još samo ventili da se prešteluju po Bokijevom uputstvu i biće kao nov .Mogao sam i cio motor da mu pošaljem da mi ga napravi za pola sata, ali udaljen sam "svega " 550 km od njegove radionice 0namigivanje.gif

 

Još jednom svaka čast :takoje:

kad stignem u bar dajes pivo :takoje:

elemmm

kle 500 sredjen,

 

p72rc8v67kia5uhl594y_thumb.jpg 2owsnri39dndmo49nibt_thumb.jpg rn0aaaiwmm6wbm7cydtw_thumb.jpg gv9rpdd07eajr9r1008l_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 198 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XRV750 RD07a

Da ovo iznad je moj kle, palo chiscenje shtelovanje, usput zamenismo ulje, ma drugi motor, mozda ce zvuchati kao klishe ali radi kao sat. Sve pohvale za majstora.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 26 postova
  • Lokacija: Veternik Novi Sad
  • Motocikl: MZ es150 Yamaha tdm 850

mslm sta kasti covek mi popravio motor a ko da nije jbga nemog ga vozim1neznam.gifsalaaa uradio covek u fulu servis i tocak juce dotero kuci motor kao da nije moj boki druze svaka cast1care.gif1care.gif1care.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

ahh tdm...zadnji tocak mangetov..kapuuuuttt ,,resili smo kolko god se moglo :care:

h3dcv82jg24een2toxk_thumb.jpg k30k0atumjozp88ns5_thumb.jpg 4np7lko85vs21kj6ky2r_thumb.jpg

4eq4a5jzt9izwr6bpw5e_thumb.jpg kqw20osdtxf6c5083xs3_thumb.jpg ifp15sep5sc0233tiutx_thumb.jpg

4mr14c8h405sk0g9jt17_thumb.jpg ibcnkenkwify1vcw8a6_thumb.jpg pcs3qtm14lg6mlsl3ta_thumb.jpg lf3rmlxivg9esegzh7lk_thumb.jpg

a i rojal je namseten...provozan :moto3: prava metalna makinaaaa :care:

7hj8edp5yn9xwpqo8khk_thumb.jpg

to7jyd9tsxdb9ew7ab_thumb.jpg

a siclerovi karbovi...puni vode,nemam pojma odakle....:staa:

kez004t54jvqp95zvp0m_thumb.jpg

al smo ih sredili

16suaenbaesrt9pzowpv_thumb.jpg 28jdkz0u02vl766wicvu_thumb.jpg am9xe2hcaeuew35ihia_thumb.jpg 5333s4vfrmeca25non3h_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

valjda ce uspeti...

http://imageshack.us...pofinblcid.mp4/

http://img38.imageshack.us/img38/1815/kn7pzwfqvuzjpofinblcid.mp4

<embed src='http://img38.imageshack.us/flvplayer.swf?f=Pkn7pzwfqvuzjpofinblcid' width='640' height='380' allowFullScreen='true' wmode='transparent' type='application/x-shockwave-flash'/><br>Uploaded with <a target='_blank' href='http://imageshack.us'>ImageShack.us</a>

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 26 postova
  • Lokacija: Veternik Novi Sad
  • Motocikl: MZ es150 Yamaha tdm 850

boki sm dat kazem jos drzi xexe mslm tocak nisam preso od juce ni 200km a stoji ki prangija ma bice to ok ne sumnjam ja u tebe uglavnom odradi ga djenka sam tako1care.gifnem reci brate ko da nije moj motor sve preporuke za mr.BOKILICA0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1366 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: Orion craus 49

Majstor Bokilić, jedno pitanjce ako može? :stabre:

 

Motor mi puca iz auspuha nakon zavrtanja ručice i naglog puštanja. Takođe i na nizbrdici sa puštenim gasom. Znači zaletim ulicom i 200 metara ispred mene upali se crveno ja krenem u motorno kočenje (puštam gas) i on krene da rešeta. E sad, to se nikada ili jedva, jedva nekada dešava dok je motor pod sauhom, isključivo kada je sauh vraćen!

Pre neki dan sam opet otvarao karbove i spustio osigurač na iglicama za po jedan korak i obogatio smešu - ista stvar. :neznam:

 

Ajd ako imaš ideju napiši šta može da bude.

PS. Skoro rađen servis (ventili u zazoru, nove gumice, nove karike...)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja