Jump to content

Moto Zajednica

2. Moto GP 2017 Termas de Río Hondo, Argentina

Recommended Posts

  • Svrati cesto, 3253 postova
  • Lokacija: Debrc
  • Drug član, 2081 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Pa dobro ... ipak je vise onih koji su se bolje snasli u MGP iz 250 nego iz moto 2

Rabat nikako da se sastavi , Pol Esp nista posebno, Bradl takodje

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1701 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: mali strom

Nazalost i tragicnijih.Trenutno jeste tako a pravu sliku cemo imati tek za desetak godina,iz 250 Pedrosa i Lorenco su na zalasku karijera,iz moto2 MM ce voziti jos bar desetak godina pa mozemo ocekivati jos 2-3 titule,Zarko tek treba da se pokaze a videcemo sta ce biti u moto2 naredne tri sezone

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1701 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: mali strom

Znao sam da ces da se javis,obrazlozicu ovako,ako brzo ne savlada Dukati plasim se da ce napraviti zajeb kao Rossi,dve godine ce izgubiti u Dukatiju pa ce mu trebati jos dve na nekom drugom motoru da dodje do rezultata,a konkurencija sve jaca.Zarko jeste samo malo mladji od JL ali tek je stigao u GP,sto ga ne sprecava da uradi isto sto i MM,2-3-4 uzastopne titule.Nadam se da se razumemo,bez navijackih strasti ja tako vidim trenutno stanje

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • slàinte mhath, 1071 postova
  • Lokacija: Holandija
  • Motocikl: FZS1000 Fazer

Znaci Zarco sampion 2019, ako svi ostali ostanu da tapkaju u mjestu i ne dodju neki novi Markezi i Vinjalesi.

 

Verstuurd vanaf mijn SM-G930F met Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7076 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Nebi da nipodastavam lik i delo Pedrose, skroz ok je lik, vozi za sve pare, ali nije mi jasno zasto mu je Honda produzila ugovor, tolike godine je tamo i corak, i umesto da daju sansu nekoj mladoj nadi iz moto2 (primer: Zarco) nego oni se drze Pedrose ko pijan plota, ili im mozda ne odgovara da njihov pulen Markez ima zescu konkurenciju unutar tima.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7076 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

'bem li ga, 5 godina je mladji od Pedrose, al sto je bitnije frisak je u kraljevskoj klasi i gladan titula, gladniji od Pedrose, a kako stvari stoje ima i potencijala, u svakom slucaju mislim da bi Zarco bio bolji izbor

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2081 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Ako ce mo realno Bautista zauzima motor u GP koji bi neko drugi mozda bolje iskoristio ... (vezano za prosle sezone... primer je AESP na apriliji)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12759 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Ako ce mo realno Bautista zauzima motor u GP koji bi neko drugi mozda bolje iskoristio ... (vezano za prosle sezone... primer je AESP na apriliji)

+1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

Najveći luft je definitivno Pedrosino sedište. Medjutim, mislim da trenutno nemaju boljeg kandidata sa istim pasošem, paaaa....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 803 postova
  • Lokacija: Novi Beograd,Blok 63
  • Motocikl: Honda Hornet S,Yamaha R1

Tek sam sad video ono bacanje motora... jebo bih mu mater da sam šef tima!

''The news report that Jorge Lorenzo, despite the words of encouragement of Gigi Dall’Igna, general manager of the team, is in the sights of the anger Ducati leaders. The performance this year and the way he reacted after falling on the first corner at the Termas de Río Hondo, pushing the Desmosedici to the ground, already in the gravel, did not fall well in the bosom of the Italians.''

 

I ne samo ti :)

 

Elem,izgleda da su ovi Italijani poludeli kada im ovakvo,sasvim normalno i prihvatljivo ponasanje smeta,ipak je to samo motor,stvar i odmah mu daju drugu,ispravnu,novu....da moze da je zvizne opet o zemlju...ccc

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8143 postova

Bio je jedan intervju oko poslednjeg testa, kada su menadžeri svih fabričkih timova govorili o očekivanjima od ove sezone. Tu se sjajno videlo kakva su očekivanja od JL u Dukatiju. Kratko rečeno: "kada dovedete svetskog šampiona u tim, svakako očekujete da se borite za titulu".

 

Zato sam i rekao na početku sezone da Dukati neće imati previše strpljenja... iako investicija jeste velika i ne vidim šta bi i kako bi reagovali u toku godine, ali svakako neće Lorencu biti prijatno. Pri čemu status voljenog njemu jeste važan i pomaže mu dosta u razvoju samopouzdanja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja