Sve Aktivnosti
- Prethodnih sat vremena
-
Sym Cruisym 300 Alpha-povratak na skuter
Bor-i-slave je odgovorio članu dule2812 u Maxi tehnički kutak
Sta bi rekao za atv vozila/ Kod mene na kvadu od 400kg i 750cc remen je ka nov na 8500km. Plocioce nisu za zamenu, ali ima jako dobro motorno kocenje tim istim remenom. Remen nije nista deblji od tog. Jos kineski Ali kako se samo i kuda vozi kvad... Doduse na nekim zvekne na 3/4000km. Po ,eni na skuteru bar 30.000km treba i mora da traje. -
Za grad i oko grada skuter je laksi za voznju.
-
Natasa92 je počeo da prati Umetnicke fotografije nasih motora
-
Može li ovakva fotka da prođe kao pozerska? Inače, fotografija je nastala kada sam se prvi put usudila da odem sama van Beograda u neku vožnju.
-
Vreme idealno, lepo ustanete , uradite sta imate i dojete do nas, slabo pisete ovde, nadam se da dolazite, bar prema onome sto dobijam preko telefona biće nas dosta. Uzdravlje i srećan put.
- Today
-
Gordak985 je počeo da prati Sym Cruisym 300 Alpha-povratak na skuter
-
Sym Cruisym 300 Alpha-povratak na skuter
Gordak985 je odgovorio članu dule2812 u Maxi tehnički kutak
Prokomentarisao je @Satelis da je ovde u pitanju vožnja u visokim obrtajima i nagli startovi (sa semafora pretpostavljam). Takva vožnja sigurno ubrzava propadanje prenosnog sklopa. Sent from my 2107113SG using Tapatalk -
@Skops Tako je, ja sam sa APN 4 iz 1973 prelazio po skoro 200km u danu i to redovno vikendom, a mogao sam s njim i u Rusiju nikad na putu nije stao. Evo sada sa Majesty 250 iz 1997 napravio 819km Leskovac - Paralija, dakle još jednom kažem da nije bitna kubikaža već stanje mašine i spremnost za put.
-
Zabica01 se pridružio zajednici
-
Prva moja vožnja van lokala. Užice - Višegrad - Užice 135,9km Nasuo do čepa na B.zemlji, reset km. Vozio do 70km/h. Vratio se se u Ue na pumpu i opet do čepa. Potrošio mi 3,75km. Znači da je prosjek na 100km / 2,75 litra. Težak sam 96kg. I dalje smatram da su prednji amotrizeri suviše mekani. Ostalo OK. U lokalu troši 4 lit. i preko.
-
Iznenadno kočenje skuterom-kako, a da ne polomim kolena
opsidiannight je odgovorio članu dr.srba u Generalno
A da lepo kupis motor, ima super Hondi za automatskim menjacem. -
Kaiš baš loše izgleda za 10K
-
@Borkosan taj nosac je (predpostavljam) radjen na cnc-u, a cnc nije bas sposoban da uradi idealno ravnu povrsinu, i tu je problem, onda nece nalepnica da se zalepi kako treba.
-
Heyberry ženska jakna vel.S, bukvalno nova,neznam na slikama kako se vidi ali uživo je nova jakna.I cena nove na ebay.de gde je i kupljena je 99,90 eur. Ovde možete obradovati svoju lepšu polovinu za neverovatnih 60 eur tel.069/588-9800 Materijal: MaxDura 100% poliester kao spoljni materijal Integrirani štitnik za leđa (SOFTFOAM) CE-certificirani štitnici na ramenima i laktovima/podlakticama Čvrsti patentni zatvarači Karakteristike: - Vodootporna, otporna na vetar, prozračna - Rajsferšlus za spajanje (dugi i kratki) za pantalone - 4 vodootporna patentna zatvarača za ventilaciju spreda - 3 vodootporna patentna zatvarača za ventilaciju pozadi - Uklonjiva termalna podstava (100% poliester) s patentnim zatvaračem - Uklonjivi štitnici na ramenima i laktovima - Uklonjivi štitnik od mekane pene na leđima- mada po meni je tvrdi - Podesiva širina rukava - Zaštita od vetra iza patentnog zatvarača - Ugodno mekani okovratnik i manžete - 2 spoljnja džepa - 1 unutrašnji džep / 1 džep za mobilni - Podesive manžete s patent zatvaračem i čičkom
-
Kola je počeo da prati Put kroz 8 zemalja Evrope 7500+km
-
10.000 km pređenih mahom po gradu i ili 10K mahom po otvorenom putu, uopšte nisu iste brojke
-
Sym Cruisym 300 Alpha-povratak na skuter
Korto Malteze je odgovorio članu dule2812 u Maxi tehnički kutak
Sada malo laički komentarišem, ali neverovatno mi je da je sve to za zamenu na nepunih 10.000km. [emoji15] Odličan komentar, nije fora samo prodati. Inače, i ja imam samo reči hvale za ovaj skuter. Baš me lepo služio nekih tri godine. Sent from my SM-S926B using Tapatalk -
Uzvraćamo pozdrave gos'n Nikola. Koliko samo istorije ima oko tog "slončića". Iako im je život bio relativno kratak i zamršen, taj akronim CAGIVA (Castiglioni Gianfranco Varese) će ostati u kolektivnom sećanju i istoriji motociklizma još dugo.
-
Korisnicima starih Eon premium paketa su kanali otključani promotivno na 6 meseci.
-
Odlična prilika.Cena hi hata je oko 280€....smo ta jedna komponenta.Do duše,nova ali pogledajte opis oglasa specifikacije i stanje ostalih komponenti. Sve ispravno,sve radi. Yamaha komponente - KupujemProdajem WWW.KUPUJEMPRODAJEM.COM Dve trozonske činele PCY 135 Doboš TP 100 tri zone. Crveni potenciometar ima ulogu snara. Kad se odvrne do...
-
Jel ima negde nesto zvanicno o tome? Skoro da ne verujem u to da naprave takvu glupost a da onda svima aktiviraju ono sto je deo novog paketa, pre ce kao i drugi do sada ici na kartu sporadicno ko ulozi ozbiljnu reklamaciju da mu puste i to je to. Oni koji ne gledaju MotoGp i F1 nisu nikako afektirani, njima je nebitan Adrenalin kao meni onih prethodnih 13-14 raznih Arena Sport kanala gde je primarno fudbal
-
Krmco je počeo da prati LINKOVI ZA LIVE STREAM
-
ZEMZEM je počeo da prati Put kroz 8 zemalja Evrope 7500+km
- Yesterday
-
Drugi dan avanture je krenuo baš onako kako smo zamišljali – savršeno. Prva stanica: Jezero Bled. Pogled na njega je kao iz bajke – mirna površina, kristalno čista voda, a opet topla i osvežavajuća kao more. Nismo mogli da se ne zadržimo malo duže, uživajući u prizoru. Put nas dalje vodi prema Kranjskoj Gori. Putevi savršeno održavani, planine oko nas kao iz razglednice, skijalište uređeno do perfekcije – bez trunke smeća. Ali umor nas je stigao: prethodne noći legli smo tek oko 2 ujutru, sunce je peklo, a oči počele da se sklapaju. Spas smo pronašli pored jedne reke, bistre i hladne kao kristal. Pola sata odmora, malo hlada i voda koja resetuje dušu. Nastavljamo dalje na Vršič pass – zavoji fantastični, vidici još lepši, ali problem je kaldrma koja se pojavljuje baš na krivinama. Na motoru se to oseća manje zahvaljujući ogibljenju, ali ipak kvari osećaj savršenstva. Ulazimo u Austriju, kupujemo vinjetu za 10 dana, i pravac Grossglockner. Međutim, iznenađenje – posle pola sata vožnje nailazimo na dodatno plaćanje od 14,5 evra, iako smo već kupili vinjetu! Nismo mogli da verujemo. Na prvoj pumpi pravimo pauzu i krećem da tražim smeštaj. Šok – u Lienzu nema ništa ispod 120 evra za najobičniju sobu. Ni u okolini bolje. Na kraju, pre samog ulaza u Grossglockner, nailazimo na Kaprun, gde nalazimo smeštaj za pedesetak evra. To odlučujemo da bude naša baza za večeras, a Grossglockner ostavljamo za sutra. Kaprun nas je oduševio – još jedno skijalište, prelepo i mirno mesto, puno naših ljudi koji sezonski rade. Malo komplikacija oko ključa, ali ubrzo se smeštamo. Kad sam izašao na terasu, primetio sam crnu senku – pomislio sam da je pacov! Skočio sam, a kad ono – mali pas, preplašen kao i mi, upada pravo u sobu i na krevet. Nervozna scena zbog neodgovornog vlasnika, ali na kraju se završilo smehom. Dan zatvaramo uz prelep zalazak sunca i planiranje sledeće etape – sutra nas čeka Grossglockner, Italija i Dolomiti. Jedino što ostaje misterija jesu – cene smeštaja. Odluku o tome gde ćemo spavati prebacujemo za jutro. To ćete saznati u sledećoj epizodi!
-
Prvi dan našeg velikog putovanja kreće burno – ali ne baš kako smo planirali. Plan je bio da krenemo rano ujutru, odmorno i sveže, ali život je imao drugačije ideje. Nedelju dana pred putovanje bili su potpuni haos: folklorni koncerti, iznenadni pozivi na rođendane, neodložni poslovi... Sve se skupilo baš pred polazak. Umesto jutarnjeg starta, motor palimo tek oko 13:30h. Ispred nas – 650 kilometara autoputa, sve do Ljubljane. Znam, nije najuzbudljiviji deo puta, ali autoput je bio nužno zlo: trebalo je da progutamo kilometre i što pre stignemo do pravih avantura koje nas čekaju iza planinskih prevoja i krivudavih puteva. Na motoru kojeg sam par dana ranije preuzeo u Beogradu, čekala nas je prava proba – 7 sati vožnje, dosadni ravni kilometri i kičma na testu. Ali i to je deo avanture. Prvi dan nije možda najlepši za oči, ali je važan: postavlja ritam i pokazuje da od ovog trenutka – više nema nazad. Osećaj je bio poseban: nova mašina, verenica iza mene, i znanje da nas čeka preko 7500 km puteva kroz Evropu. Iako autoput ne nudi spektakularne kadrove, nosio je jedno drugo uzbuđenje – osećaj da avantura konačno počinje.
-
Aktuelne Teme
-