Jump to content

Moto Zajednica

Pedja Ča

Članovi
  • Broj tema i poruka

    606
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

2 Pratilaca

O članu Pedja Ča

  • Rođendan 21.11.1975.

Profile Information

  • Pol
    Muškarac
  • Lokacija
    Cacak
  • Motocikl
    Honda CBF 1000

Poslednji posetioci profila

4254 profile views

Pedja Ča's Achievements

Drug član

Drug član (4/6)

2,1k

Reputacija u zajednici

  1. Pedja Ča

    Suzuki SV7 GX

    To za maglenke sam i ja cuo,da je dobro da vuce nesto vise struje no sto je predvidjeno...duze traje.
  2. Pedja Ča

    Vespa gts

    Da nisam u investicijama ozbiljno bi je razmotrio. Ne moram da vozim...no sto bi rekli Dragacevci...d'imam
  3. Jbj ga ja ne mozem ni prvi put da dobijem za drugi put cu lako
  4. Jel dobijao skoro neko kameru? Klikce li se jos? Ne znam dal to bese u ovoj temi Mene nije 'telo....cak zakasnim da se javim i kad neko od kolega prodaje povoljno izkliktanu kameru
  5. Ne znam kako ostali,ali ja nekako volim kad odem negde da se vratim kuci. Jedan drugar radio u Svedskoj pre dosta godina i sa njim radio u firmi jedan stari bajker... Pricali oni tako i ovaj nas ga pitao sto vozi tako sporo kad ide negde,a matori mu kaze...druze ja vozim tako da vidim i da budem vidjen...ostalo mi to u pamcenju. Na povratku iz Trebinja me obrijala na putu jedna grupa 7-8 kolega onako agresivnih vozaca...puna linija desna krivina, leva kratka,kamion dva auta na vam na tam....Na spustanju u Meljine lakat krivina nizbrdo dvojica klizanje na bok...prasina,krivina izvrnuta kontra...ja znam za jadac. Masu da usporim. Posle voze laganezi...stigli u Meljine u isto vreme. Posle za Srbiju isto...jedna ekipa od mosta na Tari ispali se ko metak...druga solira... ovi odose oni ostase...ja opet vozim ni tamo ni vamo sam...jbg ne zurim. Ako moram da zurim onda ni ne krecem...prosta matematika.
  6. Ja se spustim na more desetak dana pre skupa...obidjem primorje motorom i finisiram sa Trebinjem. Buka na skupu je bila prekomerna to stoji. Vidim da je dosta forumasa bilo na skupu. Mozda nije losa ideja da se sledece godine skupimo ispred kampa i upoznamo licno. Svakako je lepa prilika.
  7. Moj utisak sa moto skupa je takav da je zaista bilo puno motora. Vozaca svih dobi. Trebinje je prelepo mesto,nekako miran gradic,ima dusu...mestani su jako tolerantni i ljubazni prema bajkerima koji su realno u neko doba i po ulicama grada divljali sa motorima i turiranjem i pucanjem. Sam moto skup je bio po meni manjeg kapaciteta od broja posetilaca. Posle defilea sam posao da kupim majicu TNT Trebinje za uspomenu...nije imalo,rasprodate,mesta za sedenje u satoru malo...Na skupu je tolika buka od turiranja bila da nismo mogli da udjemo kad smo se vratili par sati posle defilea...ajd reko procice ih zvizdanje odosmo do grada...koji je bio krcat...i verujem veliki deo bajkera zbog te buke nije bilo na skupu... u povratku isto. Opsti utisak je da cu dolaziti uvek na skup...jer voznja do njega je prelepa,predeli nestvarni...Domacini su odlicni. Samo za ono u sta se ovaj skup pretvara polako potreban je next level organizacije i sadrzaja...Voznja nazad prema HN je prica za sebe...taj asfalt je ugladjen,ne drzi kako deluje...nekoliko isklizavanja je bilo ispred mene,hvala bogu bez posledica. Preticanja i rizicne voznje da ne pominjem. Video sam tri kolege na Tomosima sa zutim tablicama...negde na putu prema Zabljaku,zaboravio sam tablice...dal Pancevo ili tako nesto...oni su bili najveselija druzina i pozdravljam ih I da ,veliki broj koleginica vozaca je za pohvalu...bilo ih je bas puno. Cak i grupe. Sve u svemu dogadjaj koji vredi posetiti. Stavljen u kalendar
  8. Mozda nisi zapazio da je vecina kaciga zakljucana...i ja sam tu preko puta ulaza drzao motor jedno vreme ali pod lancem...Trebinje je bilo puno klinaca sa skuterima, necu da gresim dusu ali nemogu da poverujem da bi neki bajker drmnuo kacigu...al nije ni to iskljuceno. Moras zakljucavati ...ne vredi.
  9. Neka je vala nek radi to sto radi...influencira. Ali ako su joj ciljna grupa bajkeri jer gejmeri nisu sigurno...onda kao javna licnost vodi racuna da se ne exponira negativno u sklopu ciljne grupe. Jer ce ciljna grupa rapidno da se smanji...prosto poslovno ponasanje. Ako je neko influenser koji promovise porodicne vrednosti...ne ide da se pod ruku seta sa narkodilerima... Nekada su uz motor isle neke vrednosti...danas toga ima sve manje...i jbg tu smo gde smo...a dobro globalno i nismo. Uz duzno postovanje svim licnostima...mislim da se razumemo
  10. Moram da se pohvalim da sam pregovarao smestaj za mene i gospodju u petak i subotu...i kolju sa cenama preko 100e za vece. Naravno nisam ranije rezervisao jer nisam znao hocu li se uklopiti da idem... I jedva nadjem danas neki smestaj po 50e za noc za nas dvoje...Jbi ga to mu je sto mu je....posaljem poruku na viber da pristajem na ponudu...i aj da bacim oko opet na booking,kad nov apartman za 35e u subotu noc...To je bingo. Sigurno neko otkazao staru rezervaciju i fala mu Tako da necu u petak moci,ali subota ceo dan...gledam bice ladnjikavo Obrisem poruku onom sto je trazio stotku za dva dana. Jos sutra kupanje u Boki,u Subotu kulturo eve me
  11. mislim da ne,zatvaraju ga totales...tako je bilo pre desetak dana kada sam prosao
  12. Jes nako malo i bila zanivljiva,ko fol Harleyka pa ovo ,ono...al ga sad uprskala nacisto...Ne vide ljudi kad idu u propas Ne zna se,cuo sam ako otkazu ovi denseri da ona upada kao prva zamena...
  13. Sad gledah objavu one Harley devojke...na moto festu u Bg nastupa dj sa hitovima 90tih (ide slika Ivana 200 na sat) Zajebano ce biti...energija da puca
  14. Bijeljske Krusevice...nagovorise me sad al vise nece Put uzak,vertikala,lakat-rame krivine,pun sodera...jednom recju pogled ocaravajuc...cist lomivrat...Na spram ovog Stelvio pi**in dim. Cao zdravo. Isao samo da ubijem vreme do rucka...umalo vreme d'ubije mene
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja