Jump to content

Moto Zajednica

Jednostavno Kawasaki !

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 863 postova
  • Lokacija: Negotin
  • Motocikl: @ UBER ALLES

Pogonjen najnovijim vide clipom o Kawasakiju , bez lose namere , i Lalajkovim tekstom o Africi, pitao sam se sta mogu reci pravi zaljubljenici

u ovu firmu o pojedinim modelima koje su sanjali , vozili, ali iz srca i sa strascu.

Ja sam iskreno kao decak snimao, tada frajere, na Z-modelima i kasnije mastao(osim Africe  ;D) o mozda nekom GPZ 900r. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 348 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: bez

Pogonjen najnovijim vide clipom o Kawasakiju , bez lose namere , i Lalajkovim tekstom o Africi, pitao sam se sta mogu reci pravi zaljubljenici

u ovu firmu o pojedinim modelima koje su sanjali , vozili, ali iz srca i sa strascu.

Ja sam iskreno kao decak snimao, tada frajere, na Z-modelima i kasnije mastao(osim Africe  ;D) o mozda nekom GPZ 900r. ;)

Isti si kao Tom Kruz u Top Gun-u ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 537 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda CBF 1000

Pogonjen najnovijim vide clipom o Kawasakiju , bez lose namere , i Lalajkovim tekstom o Africi, pitao sam se sta mogu reci pravi zaljubljenici

u ovu firmu o pojedinim modelima koje su sanjali , vozili, ali iz srca i sa strascu.

Ja sam iskreno kao decak snimao, tada frajere, na Z-modelima i kasnije mastao(osim Africe  ;D) o mozda nekom GPZ 900r. ;)

Isti si kao Tom Kruz u Top Gun-u ;D ;D ;D

 

jel i Tom Kruz u Top Gun-u  snimao frajere?  ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 537 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda CBF 1000

Kada neko kaze motor ja pomislim na Kawasaki (reklama ::)), sav zelen i zajeban  ;D...mislim da je to prva marka motorcikla koju sam zapamtio kao klinac  :)

 

Nisam vozio nijedan nazalost pa ne mogu da pricam o karakteristikama ali je po meni kawa najzvucnije ime u moto industriji.

 

Jedared sam pet minuta balavio ispred nekog ZX-a  dok nisam izvalio kako me gleda nagruvani, celavi vozac iz obliznjeg kafica  ;D...

ma boja, reklame -jednom recju najsmekerskiji brend.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 537 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda CBF 1000

-jednom recju najsmekerskiji brend.

Zar je zbog boje i reklame najsmekerskiji???

 

naravno da ne samo zbog toga ali ne znam, to je neki moj subjektivni utisak...sto kaze papa u Monty Python-u: ,,I don't know much about art but i know what I  like"  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

Mislim da je to proizvodjač koji ima najviše BALLS. Najviše su experimentisali (od Japanske četvorke) i najviše tehnoloških novotarija ubacivali u serijske modele. Čak su jedno vreme istisnuli Harleya iz policijskih redova u USA...

0. MACH III - totalno ludilo u 2 takta

1.Z1-900brutalni je?ač mamice u svoje vreme, brzinski rekorder - ko je zaboravio: [move]http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_content&task=view&id=57&Itemid=38[/move]

2.GPZ-900R prvi pravi R sa oklopima i vodenim hladjenjem (započeo eRu eRova)

3.KLE-500 i GPZ-500 legende u svojoj kategoriji (izdržljivos', kvalitet, uloženo-dobijeno...itd itd)

4.NINJA: 6, 7, 9, 10, 11, 12, 14.... Najudobniji R motori na planeti (unutar kategorije)

5.ZZR-1100 Najbrži serijski motocikl 7 godina zaredom

?.Cenom i još pokojim parametrom modela, kao što su Versys, ER-6n i ER-6f, ozbiljno drma kavez konkurenciji iz Japana. Hoće li izbaciti Versys u trail varijanti, da šamar bude kompletan?

Živeli ! ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1186 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FAZER 8 - Race Blue 2014

HE HE, dje me nadje? Necu nista da pricam, osim da se secam kao manji kad se pojavio model ZZR, pa ljudi, to je bio pojam za motore. Toliko...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 712 postova
  • Lokacija: Bliski istok
  • Motocikl: cbr900rr

Prve reci koje pamtim, a vezane su za ozbiljne motore, su Ze Ze eR. Tada je to bilo nesto sa druge planete, nesto nedostizno. Sada vozim GPZ. Uskoro planiram prelazak na nesto jace. Na zalost, bojim se da ce ZZR, nece doci u moje vlasnistvo. Cak i mali (600), izgleda mi previse gabaritno veliki za mene. Ali, secanja ostaju...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1854 postova
  • Lokacija: NBG

kako objasniti zašto nešto voliš... šta znam.

 

meni se sviđa njihova filozofija konstruisanja motocikala. veliki, teški, jaki, brzi i ZAJEBANI!

 

trenutno imam yamahu, ne volim je (ne kažem da je loša), sledeći put opet kawa.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 12 postova
  • Lokacija: Becej

Jos i dan danas cuvam profakturu za ZZR 600, od cuvene Jeklotehne iz Maribora,ali se cekalo nesto dugo,tako da mi je prvi,veci i ozbiljnjiji motor bio ipak Yamaha FZR 600 i sta reci..Medjutim,jako bih posedovao jednog ZRX-a 1200,samo kada bi malo smanjili "vazdusarinu" na ccm,preko 1100.To bi definitivno bio moj izbor.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 584 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: ZX 12 R

 

Jedared sam pet minuta balavio ispred nekog ZX-a  dok nisam izvalio kako me gleda nagruvani, celavi vozac iz obliznjeg kafica  ;D...

 

 

Pa nismo mi baš tako zajebani  :D  ... ja sam mislio da hoćeš krug  ;) ;) ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 870 postova
  • Lokacija: Stara Pazova
  • Motocikl: Suzuki XF650 Freewind

Gotivim Kawasaki jos od najmanjih nogu! Kawa mi je bila sinonim za motor uopste, sve sto sam video da je izgledalo nadrndano, skupo i brzo zvao sam Kawasaki ;D

 

Jednostavno... nekako mi je najmiliji jos od kada sam bio klinja :) I nekako mi ima najvise duse... Ne znam zasto ali eto... Kawa je Kawa! :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 208 postova
  • Lokacija: SRB Uzice Rade-Squi...

 

Zašto volim kawasaki, teško pitanje, ali može se reći da je "izazov" možda odgovor,

jer toliko nekontrolisane snage u jednom motoru je ostavio samo kawasaki, a vožnju bih

uporedio sa jahanjem besnog bika na rodeu gde se borba vodi od početka do kraja... 

Na putu to izgleda ovako..

http://nl.youtube.com/watch?v=25puOSD1IBU

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 755 postova
  • Lokacija: Donji Milanovac

  Da da  ZXR 750 , crveno crni ,sa naknadno podignutim repom i onim smesnim crevim a za vazduh. Fascinantan motor. Mozes u trecoj da se muvos ok coskova kao da vozis skuter , maksimalne performanse su mu nedohvatljive na ovim nasim putevima , potrosnja neshvatljivo mala , trosio mi 5 l na otvorenom a tu je i glavni problem. Vec posle pedesetak kilometara voznje odose ruke i ledja , a i troskovi guma i registracije..... Vozen samo jednu sezonu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja