Jump to content

Moto Zajednica

Jednostavno Kawasaki !

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 493 postova
  • Lokacija: NL / Bgd
  • Motocikl: Honda Vision

Za mene je pravo otkrovenje bilo kad sam cuo i video 1000RX, taj spoj mase, zvuka, ubrzanja. Odmah nakon njega dosao je i zx10 model, i u to vreme krajem 80' kad nas su to ljudi uglavnom vozili bez kaciga i bez opreme, mislim da je jedina oprema bila kozna jakna i cizme. Jednostavno sam zastajao na trotoaru i pogledom ih ispracao kad god su prozujali. Bilo je tu i konkurencije uglavnom suzuki gsxr750 i poneka cbr1000 ali su kawe bile najbrojnije. Postojalo je ubedjenje da hondama cesto odlaze radilice ali se na kraju ispostavilo da je to bilo zbog loseg ulja, dok su kawe gutale sve zivo. Meni se u to vreme najvise svidjao gpx750r on je bio kompromis u vidu izlomnjenih linija i manje glomazan. I dan danas ih volim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 587 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Liberty 125 Special Edition

!Cenom i još pokojim parametrom modela, kao što su Versys, ER-6n i ER-6f, ozbiljno drma kavez konkurenciji iz Japana. Hoće li izbaciti Versys u trail varijanti, da šamar bude kompletan?

 

Apsolutno si u pravu ;) Ja bio dugogodišnji i veeeliki Uamana frik al' kad prvi put videh OVO promenih se iz korena - motorče brez adekvatnog konkurenta (ok, tu su Strom itd),  i jedino mi fali pokazivač brzina sa suze pa stalno šaltujem u VII ;D ;D što se tiče novije varijante izgleda će biti i tako nešto  ::) ::)

 

post-3321-1287899776591_thumb.jpg

post-3321-12878997766659_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 385 postova
  • Lokacija: Beograd

Svaki put kad neko spomene kawasaki,ja se setim vica"ko ima vaki kavasaki".Lep jeste na oko,

i to samo ninja.Vozio sam je nije lose,al i dalje ostajem veran hondi i zameni suzukiju.

Kao sto rekoh samo NINJA 636.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Super heavyweight, 641 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: BMW F700 GS

Svidja mi se ova mala ninja 250 od 30-tak konjica i to u crnoj boji, najverovatnije ce biti u garazi do kraja godine, idealna za grad i za moje svakodnevne potrebe, lepa i ekonomicna, usput nikada nisam posedovao kawasaki duze od jednog dana pa cu cim stigne napisati utiske, vrline i mane i sve sto ide uz to. ;)

Iako Hondu vozim(moje mezimce) trenutno i odusevljen sam njome , ponekad Kawasaki ume da izbaci neki prelepi model i prosto te natera da ga kupis. :D

 

post-165-12878997936648_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja