Jump to content

Moto Zajednica

JawaMania

Recommended Posts

  • ENDURO, 1344 postova
  • Lokacija: Vrčin
  • Motocikl: Honda XR600R

Cvaja je to, moraš imati filter i kućište, drastično će bolje raditi i trošiti manje. Možeš i da smanjiš zazor na platinama na 0.3.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 234 postova
  • Lokacija: Parage
  • Motocikl: MZ 251,suzuki rmz 250,cf moto 450l i naravno tomos automatik

Mirkic u kom smeru idu te prepravke? Ovako sa slika me podseca na enduro fazon iz 80-tih.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 240 postova
  • Lokacija: Kikinda
  • Motocikl: VN1500A 88 Clasic

Pa gledam da bude sto pogodnija za putovanje,pa sve u letu radim...prvenstveno sam hteo da bude neka mala imitacija starog harlija al posle kako su isli radovi i razmisljanje se menjalo...Tako da u principu ce biti mesanac copera i endura...kad spustm prednji blatobran skorz drugacije izgleda ceo motor...bas mu znaci visina blatobrana... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 240 postova
  • Lokacija: Kikinda
  • Motocikl: VN1500A 88 Clasic

:D videcemo na kraju :D
nego da nzna neko kako se zove crni ukras na auspuhu i od cega se pravi?
nisam nikada to izbliza video,samo iz daleka...
Uzeo sam originalni ausuh a je jako skrnav na jednom mestu pa bih to pokrio sa time...a msm da bi i dobro izgledalo :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 240 postova
  • Lokacija: Kikinda
  • Motocikl: VN1500A 88 Clasic

Pa to ide oko auspuha,obicno je crne boje (bar sam samo crno video) i zauzima sredisnji deo auspuha nije celom duzinom ...e sad dal je to samo neki srolani lim ili sta vec nzm..drugar mi rece azbestni kanap prefarban u crno...
nisam video izbliza,samo iz daleko...verovatno je neka kucna radinost u pitanju jer nmg da nadjem na netu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

  Pretpostavljam da mislis na zastitni lim koji nije postavljen tu da bude ukras vec da zastiti vozaca ili suvozaca da se ne opeku na auspuh. Obicno se postavlja na auspuhe enduro motora, ali i na ostale koji imaju visoko postavljen auspuh. Azbestom se oblazu auspusi na četvorotaktnim motorima iz drugih razloga . 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 240 postova
  • Lokacija: Kikinda
  • Motocikl: VN1500A 88 Clasic

od prilike tako nesto :)
Jel bih mogao to da nadjem negde za jawin auspuh ili cu morati sam da sklepam :)
moze i od nekog motor sto ima slican auspuh...??
:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

 Tesko da ćeš naći da pasuje od nekog drugog motora. Najbolje da obidješ malo otpade, pa možda naletiš na nešto što bi moglo da se prilagodi tvom auspuhu i tvojim željama. Samo da znaš, sve ivice moraju biti povijene ka auspuhu i zaobljene  da se ne bi neko povredio .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 240 postova
  • Lokacija: Kikinda
  • Motocikl: VN1500A 88 Clasic

oke,hvala :)
malo cu da izguglam....kontam da odem kod limara,izdiktiram zelje,sacekam da sklepa sto bolje moze a onda ako mi nije po volji da sam doradim/prepravim...mada mislim da bi svaki sposobni limar razumeo i lako to odradio... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 47 postova
  • Lokacija: Majdanpek
  • Motocikl: Jawa 350 TS

Da li zna neko da mi kaze za zadnju gumu do kojih najvecih dimenzija moze da stane sa lancobranima i bez lancobrana? Jawa 350TS

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36

Da li zna neko da mi kaze za zadnju gumu do kojih najvecih dimenzija moze da stane sa lancobranima i bez lancobrana? Jawa 350TS

Ja znam da je moj drugar stavljao 120 gumu i bila je na po 5 mm od viljuske sa obe strane.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova
  • Lokacija: veliko selo
  • Motocikl: jawa 350

zna li neko od koje do koje godine se projzvodio ovaj tip jave sto ja imam? Posto godiste ne pise na njoj ili ja ne vidim .

Ja sam probao da stavim sliku nja ali neznam kako da to uradim to je ova java sto mi je na profilnoj slici.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova
  • Lokacija: veliko selo
  • Motocikl: jawa 350

imam plocicu ali na noj ne pise godiste samo broj motota rama i tezina. A na ovom sajtu koji mi je poslao drumska lisica nisam nasao istu kao moju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 240 postova
  • Lokacija: Kikinda
  • Motocikl: VN1500A 88 Clasic

Sporo,donekle nikako :D
jbg..
Od noviteta samo kofer sto sam montirao...nikako da se nateram da zamenim auspuh,montiram vizir,sat i bisage...bar msm da mi je to ostalo.. :)
mozda u nedelju...probao sam da varim pre par dana ali nije islo,kanda sam smotan za varenje,moram da cimam drugara da dodje,mozda eto bas sutra pa cu da stavim slike :)
 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja