Jump to content

Moto Zajednica

Kod "Želje" na ćevape

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 648 postova
  • Lokacija: Banja Luka-Srpske Toplice
  • Motocikl: AFRICA TWIN RD 03

Lijepa tura nema sta, samo zelim dodati da ti cevapi kod Zelje ili Petica ili ti Amela Ferhatovic cevapi uopste nisu toliko dobri koliko su provikani, zapravo najbolji cevapi su kod Harija u Travniku.Govorim ovo jer sam rodjeni Sarajlija . Evo npr ovde u Banjaluci su poznati cevapi kod Muje a zapravo nista specijalno a nabio cijenu aj zdravo, 4.5 Evra porcija.........

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1534 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: V-STROM

Bas sam taj dan bio u Sarajevu, prosli ste pored mene kod Sehercehajinog mosta. Prvi motor koji sam video, motor iz Beograda. :) To ste definitivno bili vi, zuti V-Strom, GoPro head strap itd. Dakle, odlican putopis! Sve lepo opisano, dokumentovano i sazeto. Sto se tice cevapa - Ferhatovic, tj. Hase!

 

post-7282-0-09359200-1367831793_thumb.jpg

:zdravo:

 

Lijepa tura nema sta, samo zelim dodati da ti cevapi kod Zelje ili Petica ili ti Amela Ferhatovic cevapi uopste nisu toliko dobri koliko su provikani, zapravo najbolji cevapi su kod Harija u Travniku.Govorim ovo jer sam rodjeni Sarajlija . Evo npr ovde u Banjaluci su poznati cevapi kod Muje a zapravo nista specijalno a nabio cijenu aj zdravo, 4.5 Evra porcija.........

 

Za moj ukus su bili ok.Ti verovatno bolje znaš jer si odatle.Probaćemo i kod Harija.Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pažljivo prati, 565 postova
  • Lokacija: Novi Sad-Futog
  • Motocikl: Husqvarna 701 enduro

Ja celo detinjstvo jeo kod Haseta i Želje i uvek je velika dilema bila koji su bolji, mada iskreno kad neko novi ide samnom onda definitivno Hase. Nekako mi ipak za nijansicu lepši. prelepa tura prelepi putevi šteta samo kiše

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja