Jump to content

Moto Zajednica

Dainese vs Alpinestars

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 974 postova
  • Lokacija: Dembelija

Mozda je samo pitanje sta je nov a sta stariji model :zbunjen:

Nisi napisao gde si video te cene, kod nas ili preko? Mene zanima gde si u opste nasao Alpinestars kod nas?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6348 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Probaj da nadjes negde na netu (ima sigurno), objasnjenje od cega je i kako je napravljeno odelo. Npr. koja je koza (govedja, kengur...), koliko je debela, kakvi su savovi, od cega su suspenzori (materijal, standard)

Ali opet, vrlo je moguce i rasprostranjeno da je nekada jednostavno potrebno platiti ime.

Imam jaknu koja nosi marku Yes, a inace je Dainese proizvod (svugde unutra dainese etikete)i koja je kostala mnogo manje nego identicna jakna sa originalnom markom. Mene to jako lepo sluzi, ali su mi rekli recimo da Dainese iako na oko ista ima drugacije materijale, membrane protiv vode, itd...moze biti, nisam proveravao.

Obe marke su u samom vrhu po kvalitetu proizvoda, ali naravno svako od njih ima stvari, tj. modela, koji mogu biti nazovimo ih "ekonomicniji" ili malo "ozbiljniji", bez obzira sto su proizvedeni od strane iste fabrike.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2500 postova
  • Lokacija: Zemun

čini mi se da su ovi dainese modeli iz gornjeg (luksuznijeg) segmenta odela za svakodnevnu upotrebu van staze. samim tim i cena da se u#ereš...

a ovo alipnestars odelo nije u toj klasi jednostavno - mada je jedno od njihovih skupljih u segmentu polu-pro odela za stazu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1292 postova
  • Lokacija: Lazarevo
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 650 XT, Transalp 600 pd10

Svaka roba ima svog kupca, ali u Srbiji su u pitanju promili, ne procenti, što se tiče kupovine ove dve marke, tako da i uvoznicima se ne isplati uvoziti puno stvari. Mogu po narudžbini da naruče šta ti treba, ali to se čeka i do mesec dana i ko zna da li će ti odgovarati. Ko ima para da kupi ili jednu ili drugu marku, nije mu teško ni da skokne preko da kupi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 974 postova
  • Lokacija: Dembelija

Pa ovi u mass-u jos i imaju lep izbor s'obzirom da je ovo ipa smesno trziste. Ali ovi iz motolenda nemaju nista na sajtu. A narucivanje kod nas je tesko i nikako. A cekanje je i preko 1-2meseca. I onda krenu sa glupavim pricama evo stize nam, evo na carini je itd. A ceo transport i carina zajedno traju 3-4 dana.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bad Boy, 169 postova
  • Lokacija: Banat :)
  • Motocikl: Zx6r

Imas Alpinestars u Moto land-u.

 

Jesu generalni uvoznici kao mass za dainese ili samo malo kao nesto imaju cisto da kazu kako imaju?

 

Druze ne znam dali su uvoznici,ja sam na njihovoj fb stranici video Alpinestars jakne.Koliko sam video daju dobar popust. MotoLandSrbija eto ti link pa pogledaj .0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 323 postova
  • Lokacija: bgd
  • Motocikl: ktm duke 690

Na sajmu prodavac reče da nisu postali generalni uvoznici nego trenutno imaju određenu količinu robe na lageru. Ono što sam video je dobra kožna jakna 30,000 din, jednodelni kombinezon 70,000 din.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 974 postova
  • Lokacija: Dembelija

Ehhhhh, nemam fejs :neznam: Gledao sam na sajtu i nema nista pametno. Hteo sam zenu da obudem u Alpinestars uzeo sam joj neke rukavice itd... Ja se drzim Dainese opreme.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bad Boy, 169 postova
  • Lokacija: Banat :)
  • Motocikl: Zx6r

Ehhhhh, nemam fejs :neznam: Gledao sam na sajtu i nema nista pametno. Hteo sam zenu da obudem u Alpinestars uzeo sam joj neke rukavice itd... Ja se drzim Dainese opreme.

 

Ako hoces mogu da ti pustim u poruci sve slike Alpinestars opreme sto imaju na stranici.1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 974 postova
  • Lokacija: Dembelija

Hvala ti, ima zena fejs pa ce ona da ode da vidim.

A sada mali off ali stvarno danas je najbolja reklama fejs. Ako nemas fejs ne mozes nista da radis(mislim na neki biznis)

Iskreno da imam bilo kakvu firmu odmah bih otvorio FB.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Ljudi, ja mogu da Vam donosim ALPINESTARS opremu po nesto povoljnijim cenama od redovnih. Putujem za par dana ponovo, pa cu se potruditi da popisem sto vise cena razlicite opreme.

 

Sva pitanja, zelje (i pozdrave :lol: ) mi mozete slati na PP.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Izgleda da nisam pazio na casu... :neznam:

GixeRR-u, ajde sibni mi PP sa modelom tih rukavica da vidim koliko bi te kostale. Jos ako neces da cekas jos mesec dana, pusti mi SMS na 061 255 655 0 sa nazivom, pa cemo da se dopisujemo iz iNJostranstvo da li ti odgovara cena ako ih nadjem (negde izmedju cetvrtka i subote). Mozda cak odem prvo do TC-moto u Sloveniji, pa zato toliki raspon dana. Ili tako, ili reci kolika bi ti cifra igrala, jerbo sam do sada pored tih rafova sa ALPINESTARS-om prolazio kao pored turskog groblja. :grr:

:zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja