Jump to content

Moto Zajednica

MZ Caffe

Recommended Posts

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Ima amatera al' ima i profesionalaca, ko zna zna.

 

Deda Mraz akcija je nešto super, vredi zezati se sa takvim stvarima zbog dece. Eto, sad idem u Sremčicu sa Direktorom i Pablom da dogovorimo detalje manifestacije.

 

Za razliku od prošle, ove godine je akcija baš velika i profesionalni smo do kraja, očekujem invaziju novinara...

 

A i paketići su dobri, ima donatora.

 

Eto, koliko je meni poznato u ovoj akciji iz MZ Svet-a učestvujemo Dragicadj kao organizator u Zrenjaninu, Drumskalisica u Novom Sadu i ja sam u Beogradu.

 

Samo što ja nemam hrabrosti kao Lisac da navučem to odelo nego ga gledam neotpakovano sa velike daljine... ::)

 

Pa kada je Deda Mraz bio ćelav, provaliće me deca. ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I=U/R, 2061 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: Transalp `97

...Samo što ja nemam hrabrosti kao Lisac da navučem to odelo nego ga gledam neotpakovano sa velike daljine... ::)

 

Pa kada je Deda Mraz bio ćelav, provaliće me deca. ;D

 

Pa objasnis deci da je to zbog aerodinamike,da irvasi lakse vuku sanke sa tobom    ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2681 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MZ ETZ 250, NSU SuperMax 250, Kawa GPZ500S i 1100

Pa i mi smo nečija deca......a za nas pokloni ?

 

 

  Pa napisi pismo !

  Adresa : Deda Mraz

              Severni pol    ( ima kancelarija i na juznom, al ovaj nam je blizi )

 

  Komisija ce tvoje pismo uzeti u razmatranje, pa ako si bio dobar decak, nisi ljutio mamu i tatu tokom godine ...

  Mozda i bude poklon !    ;D ;D ;D ;D ;D

 

Ma, slao sam pismo i onda sam na youtube video kako sam prošao...tužno, kakve sam ja usrane sreće.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Ima amatera al' ima i profesionalaca, ko zna zna.

 

Pa kada je Deda Mraz bio ćelav, provaliće me deca. ;D

 

Pa zato u kompletu imas i kapu, pa navuci na glavu !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 760 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

Vujo nadam se da cu i ja ucestvovati u Deda Mraz akciji!

Samo mi reci jel treba da idem u blok 45 i da uplatim 1000 din u toj auto skoli i tamo ujedno uzmem odelo? A jel ne mogu da uzmem 2 odela  ::)?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Vujo nadam se da cu i ja ucestvovati u Deda Mraz akciji!

Samo mi reci jel treba da idem u blok 45 i da uplatim 1000 din u toj auto skoli i tamo ujedno uzmem odelo? A jel ne mogu da uzmem 2 odela  ::)?

 

To bi bilo baš lepo. Novac se jedino tamo predaje jer nam tamo stoje i stvari koje smo kupili a koje ćemo pakovati u paketiće. Igor XT sakuplja pare a u tih 1.000 dinara je uračunat i kostim kao jedini trošak, sve ostalo se daje na kupovinu poklona. Zapravo kupovinu onoga što ne dobijemo donacijama a shvatamo da mora da se kupi pa onako, teška srca dajemo pare koje nemamo.

 

Odela nažalost nema viška i još smo u nedostatku za veliki broj. Drumskalisica je sam kupio odelo što su uglavnom radili u NS, Temerinu, Zrenjaninu...

 

Mi smo procenili da možemo odela da dobijemo jeftinije ako ih kupujemo na veću količinu pa smo zato odredili tu cenu od 1.00 dinara kako bi se pokrpili na svim stranama.

 

Ipak, ja nešto nevidim da smo prošli jeftinije makar gledano po komadu, nije se tu nešto uštedelo...

 

Imaš li ti šta da obučeš za Deda Mraz akciju, prošle godine je bilo -4, nije baš prijatno voziti motor oko 30km? Ili bi se negde usput priključila pa imaš manje km?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1404 postova
  • Lokacija: Jagodina,Srbija
  • Motocikl: Moto Guzzi Nuovo Falcone 500

Zdravo drugari,evo mene posle duzeg vremena.Imao sam gomilu obaveza sto na poslu sto privatno.proslavili smo detetu prvi rodjendan i jos sto sta.Kao sto vidite nema vise ETZ-a nego je na njegovo mesto dosao Moto Guzzi Falcone 500,motor koji me privlaci poodavno.ES je jos uvek tu ali i njega prodajem pa kada ga prodam idem da molim i kumim da mi prodaju jedan MZ u fabrickom stanju ali o tom po tom.Svracao sam povremeno ali nisam stigao da ispratim sve sta se radi.Jesu li svi zdravo ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Jesu li svi zdravo ?

 

Bogu hvala, svi smo dobro. Čestitam na kupovini Gucija samo mi je krivo da prodaš televizora zarad ETZ-a.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3121 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: '75 Honda cb 750F ss / '83 Jawa babetta typ. 207

Eeeeeeeeee pa cestitamo Duki, daj malo slike da te vidimo pored nove masine!Da vidimo i masinu kako izgleda...1

Jos jednom CESTITAM i da se vozis dugo...!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1404 postova
  • Lokacija: Jagodina,Srbija
  • Motocikl: Moto Guzzi Nuovo Falcone 500

Pa dobro ono vise uz  Guzzija ide televizor posto su oba u kasnim tridesetim godinama.Pa za nekih 10-ak godina Boze zdravlje kada me neko pita koliko su stari ja kazem,nisu mnogo-zajedno imaju oko 100 godina :D :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ,, 1032 postova

Cestitamo na novoj masini i sa zadovoljstvom citamo da polako ali sigurno rastemo uz margarin RASTIMO, sa vitaminima koji se mazu.  :D

 

Nekada sam i ja bio zaljubljen u Falkonca vise u zvuk nego u izgled. Kasnije sam svhatio da to ipak nije masina za mene, mada bi ga rado posedovao. U nedelju predvece bi ga (kada su uglavnom svi na ulici) provozao sorom - da se zna.  ::)

 

Zelim ti puno bezbednih kilometara sa novim ljubimcem, da  motor ispuni sva tvoja ocekivanja!

 

P.S. Znas li dalju sudbinu tvog bivseg ETZ-a?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 170 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Harley Davidson

DUKI:

Srećan rodjendan detetu i neka je živo i zdravo i da počne tati da "popravlja" motore.

 

Eto sto smo ljudi :-X svi cestitasmo motor a detetu rodjendan samo zverinjak..  Duki ja se izvinjavam, SRECAN RODJENDAN DETETU i da ne vozi cvaju u obaku dima, vec da uziva u blagodetima hibrida..  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

  Ljudi, igram se malo na Sstrujinom kvizu u rubrici motori. Postavio sam jedan motor sa MZ-ovim agregatom . Niko ne moze da pogodi koji je motor. - Pomozite ljudima .  ;D  ;D  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2681 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MZ ETZ 250, NSU SuperMax 250, Kawa GPZ500S i 1100

Neka se muče. Ko ih ....kada su bežali sa časova i preskoćili su osnovu motorciklizma. Zamisli da ti se još neki takav "naučnik" okači na grbu na nekoj vožnji i krene da iznosi svoje vidjenje motorciklizma.Aaaaa, gubim kosu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1404 postova
  • Lokacija: Jagodina,Srbija
  • Motocikl: Moto Guzzi Nuovo Falcone 500

Bice slika ali malo kasnije,trenutno je jos u delovima posto sam ga malo rasturio da bih ga spakovao u Jetu 2.A u medjuvremenu u garazu moji uselili kupus,krompir,luk i ostalu zimnicu.Nasao se tu i po neki stari tepih,mislim da to svi rade,ostavljaju stare stvari kao moze da treba a u stvari nikada ne zatreba,pa to cuvas par godina i na kraju bacis.Tako da se motorce i ne vidi od svega toga,jadino mi je agregat na stolu i to cu veceras da rasturim,vidim kakvo je stanje,uradim nesto ako treba i predihtujem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Bio je Svakak u prolazu kroz Beograd pa smo se videli na kratko. Nisam ovo pominjao jer sam čekao da on iznese utiske o vožnji prikoličara no kako je još uvek na putu daleko do kuće a Duki nema fotke novog motora postaviću jednu gde se vide dva momčića u originalnom vozilu.  ;D

 

Iako imam problema sa karburatorom, taj dan je bio topliji od nekih 10 stepeni. Svakak je uzeo ključ i upalio ga na treću kurblu, tako Crnac pali kada je sve idealno a sa platinskim paljenjem jer mi se zbog vremena nekako ne ide za Temerin.  ::)

 

Na stranu osećaj vožnje prikoličara, ja već nisam merodavan ali Svakak kaže da je 300 ccm velika razlika u odnosu na standard...

 

Kada se lepo razradi skinuću prikolicu sa njega, baš me zanima kako sada ide bez nje. ???

post-1570-12879013429081_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja