Jump to content

Moto Zajednica

MZ Caffe

Recommended Posts

  • Drug član, 2681 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MZ ETZ 250, NSU SuperMax 250, Kawa GPZ500S i 1100

Ja svaki dan idem na posao sa MZ-om.Produzila je se lepo sezona a mislim da ce biti jos dobrih dana i lepog vremena.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

  Ma i ja se vozim svaki dan - doduse - od kad sam uzeo i registrovao Suzukija uglavnom njega vozim, il zoljicu ( Tomos automatik ) kad je losije vreme .  Eto sutra cu da vozim MZ-a obecavam, pasce i neka slicica !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

BETA

 

Od danas gorivo jeftinije u proseku za 8,46 dinara po litru

 

Od danas motorno gorivo na pumpama u Srbiji jeftinije je u proseku za 9,45 odsto, odnosno za 8,46 dinara po litru.

 

Litar motornog benzina je u proseku jeftiniji za 7,73 dinara, a dizel goriva za 9,05 dinara.

 

Litar bezolovnog benzina BMB 95 i motornog benzina MB 95 košta 89,27 dinara, ili 7,48 dinara manje, dok litar evro premijum BMB 95 košta 96,19 dinara ili 8,74 dinara manje.

 

Litar dizel goriva D2 umesto za 81,67 dinara prodaje se za 73,46 dinara, dok je nova cena eko 3 dizela 76,29 dinara, a evro dizela 79,63 dinara.

 

Litar ulja za loženje jeftiniji je za 10,45 dinara i umesto za 73,62 dinara, prodaje se za 63,17 dinara.

 

Poslednja promena cena naftnih derivata u Srbiji bila je 11. oktobra kada je gorivo pojeftinilo u proseku za 0,93 odsto, odnosno 84 pare po litru. Litar motornog benzina tada je pojeftinio za 77 para, a dizela za 90 para.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3121 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: '75 Honda cb 750F ss / '83 Jawa babetta typ. 207

Ne bih se ja mnogo radovao ovom pojeftinjenju. Gorivo na svetskom trzistu pojeftinjuje zbog male potraznje, ne bih da slutim, ali po svemu sudeci (po komentarima finansijskih analiticara i strucnjaka), kada se Svetska berza malo oporavi ode nafta ponovo preko 100 $ po barelu...

Nego da mi koristimo situaciju koja je trenutna...Za sutra cemo misliti prekosutra  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3121 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: '75 Honda cb 750F ss / '83 Jawa babetta typ. 207

Vise nije magare, sada je kameleon  :)

jos kada se montiraju novi zmigavci, pa jos neki detaljcici, pa kada se ispoliraju dekli na masini...

post-2435-12879008841683_thumb.jpg

post-2435-12879008842629_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I Love The Smell Of Two Stroke In A Morning, 1839 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: MZ ETZ 250 SV 01-028

E da, ubacena su jos par detalja - alu lajsne ispod rezervoara (na ivicama) i takodje alu lajsne na obodu zadnjeg blatobrana, bas fino leze! Popodne cu da uslikam da vidite lajsnice!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

  Mozda ne bi bilo lose da lajsne pre montaze napunis silikonom. Ako ih stavis " nasuvo " - skupljace ti se voda u njima ( kad pada kisa ), pa postoji mogucnost korodiranja ( rezervoar od ETZ-a je sklon koroziji iznutra ) .  Cisto preventive radi .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I Love The Smell Of Two Stroke In A Morning, 1839 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: MZ ETZ 250 SV 01-028

Nazivo je strava!! Jedino nemam pojma kako da ofarbam dobose, a da ne skidam zice, mislim komplikovano do....!! >:(::)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1404 postova
  • Lokacija: Jagodina,Srbija
  • Motocikl: Moto Guzzi Nuovo Falcone 500

Mihac najverovatnije dolazim za vikend i donosim nalepnice i ogledala,mada si mogao i migavce originalne. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3121 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: '75 Honda cb 750F ss / '83 Jawa babetta typ. 207

Nazivo je strava!! Jedino nemam pojma kako da ofarbam dobose, a da ne skidam zice, mislim komplikovano do....!! >:(::)

Pa sto ne pitas?? ;D ;D

post-2435-12879008845405_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3121 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: '75 Honda cb 750F ss / '83 Jawa babetta typ. 207

Mihac najverovatnije dolazim za vikend i donosim nalepnice i ogledala,mada si mogao i migavce originalne. :)

 

Javi se obavezno...!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 760 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

Nije me bilo par dana i ja sam mislila da necu moci za jedan dan sve da iscitam sto ste pisali kad ono vi nista. Vuja je u pravu,mora da je u pitanju neka tuga,oprastamo se polako od dva tocka do proleca.Evo ja vec nemam vremena,vozim od vikenda do vikenda. Ali na zimu ce svi samo kuckati!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Vremenska prognoza

 

3-10. novembra

Do četvrtka maksimalne dnevne temperature biće do 23 stepena. Zahlađenje se očekuje u petak, s temperaturama oko 11 stepeni za vikend i uz hladan vetar.

 

10-17. novembra

Maksimalne temperature idu i do 19 stepeni, a novo zahlađenje je za dane vikenda, kada će temperatura pasti i do sedam stepeni. 15. novembra se očekuje kiša.

 

17-24. novembra

Maksimalne dnevne temperature iznosiće oko deset stepeni i dostići će 13. stepen za dane vikenda. Kiša se očekuje 18. novembra.

 

24-30. novembra

Očekivane temperature su do 16 stepeni. Poslednja dva dana novembra očekuje se zahlađenje u celoj Srbiji i temperature oko pet stepeni i moguć prvi sneg.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja