Jump to content

Moto Zajednica

MZ Caffe

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 760 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

Garaza je spremna da primi plavca,cebad ce mu pruziti topli zimski san a cirada da mu za svaki slucaj negde ne piri pa da ne nazebe... :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Ja moram da napravim krov na prikolici pre zime, pre neki dan je padala kiša, vetar oduvao ciradu pa sam imao bazen unutra.

 

I uzdam se u Bokilica da će da sredi karburator, ne vozim motor uopšte a treba mi da dobro pali jer po snegu nemogu da guram.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 202 postova
  • Lokacija: Bileca
  • Motocikl: MZ chopper

Vracam se danas sa posla kuci i vidim usput grupu klinaca kako sa brusilicom kidaju javu koju su do juce vozali.Pali su negde sa njom i ulupili rezervoar i ostetili par sitnica nije htela da im upali posle toga (vjerovatno je bila upitanju neka glupost).Odlucili su da je najbolje da je isparcaju i prodaju na otpad ??? ::)Stigao sam da otkupim motor i mjenjac i jos par sitnica koje braca nisu izlomila za 7 evra.Nista od toga mi netreba ali mi bilo zao gledat da idioti upropastavaju ispravnu masinu ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Vracam se danas sa posla kuci i vidim usput grupu klinaca kako sa brusilicom kidaju javu koju su do juce vozali.Pali su negde sa njom i ulupili rezervoar i ostetili par sitnica nije htela da im upali posle toga (vjerovatno je bila upitanju neka glupost).Odlucili su da je najbolje da je isparcaju i prodaju na otpad ??? ::)Stigao sam da otkupim motor i mjenjac i jos par sitnica koje braca nisu izlomila za 7 evra.Nista od toga mi netreba ali mi bilo zao gledat da idioti upropastavaju ispravnu masinu ;D

 

  Neverovatno, prosto ne mogu da verujem da postoje takvi kreteni, i to da se vise takvih retarda nadje odjednom na jednom mestu !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 202 postova
  • Lokacija: Bileca
  • Motocikl: MZ chopper

Sto se cudis ti klinci nisu radili za nju pola godine nego im je to tata kupio, a sem toga razumeju se u motore ko mara u kriv .....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

  Niko nista ne pise!  Ja samo da se prijavim da sam tu !  Evo par slika Kineskih lezecih policajaca - ako neko namerava motorom u Kinu da zna sta ga ocekuje !

post-3891-12879009700729_thumb.jpg

post-3891-12879009701647_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 760 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

Stvarno niko ne pise! Drugari cime se bavite kad nikog nema?

Mozda se svi vozite pa ne stizete,ili ipak tugujete i vec ste poceli da gledate slike sa nekih voznji?

Mada danas opasno duva tako da cisto sumnjam!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Melanholija raste do neslućenih razmera, lepo je vreme a nije, kao toplo je a duva u PM. Slave su počele pa i stvaranje onih groznih naslaga za sledeće leto, ono što će prouzrokovati najgore gladovanje uz samoprekor: ''šta mi je to trebalo...''. >:(

 

No, leto ne mora da bude jedini period kada bi se organizovano videli.

 

I nije obavezan dolazak motorom, naročito zimi kada se uglavnom ne voze.

 

Kao za Milivsku klisuru što smo polako ali sigurno došli do dogovora tako i sada u temi ''Vožnje i putovanja'' možemo da napravimo dogovor za ŽURKU!

 

Zimski vansezonski skup, koliko ja znam to još niko ne radi jer je i sama sezona preopterećena dešavanjima.

 

A ko nam brani, može nam se... ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

  Ja sam ZA da se skupimo negde i tokom zime . Mozda da otvorimo temu MZ - zimska zurka - kad i gde ?

  Evo prvi predlog .  Negde u BG , a kad - pa kad majice budu gotove ! Eto nama razloga da se sakupimo !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1404 postova
  • Lokacija: Jagodina,Srbija
  • Motocikl: Moto Guzzi Nuovo Falcone 500

Moze moze,pa grupna slika u novim majicama.Hocemo da otvaramo novu temu ili u Obavestenjma da ide.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Neka ide u Obaveštenja, tu su proklamacije svega i svačega pa mislim da će više ljudi primetiti živost tamo nego novu temu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1404 postova
  • Lokacija: Jagodina,Srbija
  • Motocikl: Moto Guzzi Nuovo Falcone 500

Drugari ne znam koliko pratite temu o Jawi pa cu ovde postaviti sliku jedne Jagodinske Jaworke.Samo da vidite sta celicna volja i ljubav moze da napravi od necega sto i nije bas licilo na motor prosle godine.U pitanju je CZ 350 a tvorac ovog remek dela je jedna devojka.

post-2200-12879009822966_thumb.jpg

post-2200-12879009824054_thumb.jpg

post-2200-12879009828636_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

  Pozdravi tu devojku, eto zaista je sjajno sredila motor - pa ako se i ostali slazu mislim da je mozemo pozvati na neku od MZ - voznji - skupova iduce godine .

  Nije MZ , al je istocni blok !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2681 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MZ ETZ 250, NSU SuperMax 250, Kawa GPZ500S i 1100

Ljudi, sta se desava? Vozite li se ?Danas sam spalio dosta benzina vozeci se po obodu grada u raznim pravcima.Na malo motora sam naisao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 760 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

ts-chopper

 

U pravu si! Razmisljam,razmisljam,dvoumim se... :)

 

Ljudi, sta se desava? Vozite li se ?Danas sam spalio dosta benzina vozeci se po obodu grada u raznim pravcima.Na malo motora sam naisao.

 

Ja ovih dana vrlo malo jer nemam vremena preko radnih dana pa mi oostaje samo vikend a nekad kad i bude lepo vreme opet imam utakmice ili nesto drugo. Sve manje i manje  :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

  Ja se vozim, a i dosta mojih sugradjana se vozi motorima, jedino su skuterasi nesto u stagnaciji - mada bas njima ne bi trebalo da smeta ovo vreme.  Za divno cudo vidjam i neke koji su pravili " zatvaranje sezone " da se voze  ;D  ;D  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I=U/R, 2061 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: Transalp `97

Ovih dana vozim iskljucivo jawu  ;D

Honda je rasklopljena,ali samo plastike,rezervoar i sediste je skinuto.Bas cudno izgleda :) Ugradjujem radio,stavio sam nekoliko releja za rasterecenje tastera sirene,stop svetla,termoprekidaca,promenuo svecice..

To sa svecicama nije bas tako jednostavno kao kod mz ili jawe  >:( Sreca pa ih ne treba menjati cesto :) Ove sto su bile unutra su me sluzile zadnjih 18000km!A prethodnog vlasnika ne znam koliko.Ispravne su,ali kada vec imam nove,a sve ocerupano,bolje da ih zamenim.Treba jos da podmazem sajle,sagradim "multimedia centar"(crna kutija gde se spaja radio,gps,mp3 player,slusalice u obe kacige,i mikrofoni u kacigama).

Radi se :) Posto Vujinog crnca nema pa nema,imam vremena za ovakve "perverzije" :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3121 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: '75 Honda cb 750F ss / '83 Jawa babetta typ. 207

Ljudi, sta se desava? Vozite li se ?Danas sam spalio dosta benzina vozeci se po obodu grada u raznim pravcima.Na malo motora sam naisao.

 

MZ bobber je "raskopusan" sprema se za salon lepote  ;D, odlazi u radionicu na jos malo prolepsavanja...Tako da sam na km.satu upisao 2004 km-a ove sezone...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja