Jump to content

Moto Zajednica

Namerno obaranje motociklista

Recommended Posts

  • Svrati po nekad, 360 postova
  • Lokacija: Leskovac-Lausanne
  • Motocikl: Kymco Zing 125, BMW F800GS Adventure

U zadnje vreme su vec dva puta namerno isprobali da me obore sa motor, a veceras je bilo krajnje blizu da to postignu. Vec u pocetak da kazem, ne volim da se tucem ali imam dosta nezgodan karakter, pogotovo kada mi budala soli pamet , a sa budalama gledam da nemam nikakvog kontakta.

Prvi put se to desilo kada sam bio na turniru u jednom selu, i jedan "selski mangup" je odlucio da ispadne frajer pred devojkama i da provoza svoj R od nekih 600cc po sred igralista dok smo igrali, nastane naravno rasprava, ali hvala bogu nikakva tuca, majmuna isterasmo sa terena i to za to. Na putu kada smo se vracali drugar i ja sretnemo doticnog "gospodina" koji kad nas je zapazio, udario polokruzno, prestize nas i poce da nabiva u blokadu pored nas. Posto smo ga kulirali, on je odlucio da predje u akciju, poce da nam se priblizava i da isprobava da nas izgura sa puta, ja oduzmem gas, i posto je video da mu fora nece upaliti udara nogom nas motor i dodaje gas kako ne bi smo ga stigli.

Drugi put sam se vozio sam, isao sam na pravac i ispred mene je bio neki skuter od 125cc na kom su bili dva cigana, posto su dosta sporo isli, rekoh malo cu ubrzam, zakociti malo kasnije pred sledecu krivinu i do izlazka bih trebao da ih preteknem, sve to lepo izvedem, kada ovi sa skutera ubrzase i stigose me (tada sam vozio skutera od 50cc), kada su me sustigli vozac poce da se dere po mene "'oces b'e da te sve izlomim b'e, koj si ti mene da preticas, ima ti sve skrsim koske", dok je njegov saputnik isprobao da me uhvati za jaknu i da me povuce ka njemu, da nisam zakocio verovatno bih me uhvatio i ne znam sta bi bilo. Skrenuo sam u jednu bocnu ulicu kako bih izbegao dalji sukob.

A sto se tice vecerasnjeg dogadjaja, opet su cigani bili ucesnici, tacnije njih cetvoro koji su izmedju dva auta izleteli u moju traku. Uspeo sam da usporim na vreme, kada u momentu kada sam prolazio pored njih jedan od njih izvodi jedan "round kick a la Chuck Norris" i udara me u desni retrovizor. Ne znam da li je cak bio svestan sta bih se desilo da je udario malo nize, pravo u rucicu upravljaca.

 

Sad ne znam da li vam se to vec desavalo i kako ste odreagovali na tako nesto, ali meni presedne voznja motora zbog ovakvih pacijenta i umnobolnika.

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ., 437 postova

Znači ludilo.:))))))

U jednom trenutku ga majstor na eRu šutira nogom i tera motor u crveno da ga Stefan ne napegla, a u sledećem ga ganci na skuteru prestiže i vuče ga za jaknu uz reči ''oces b'e da te sve izlomim b'e, koj si ti mene da preticas, ima ti sve skrsim koske''.

Znači Srefane šahu, ajatolaše. :)))))

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

A jesi li razmišljao da zapamtiš broj registracije tog sa R -om i tog sa skuterom pa da ih lepo prijaviš policiji ? Taj sa R -om bi nagrabusio samo tako tim pre što vam je pre toga uleteo na stadion motorom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ponosni BJB Redar, 1214 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R1100GS

Nadji negde raspalu Ladu Nivu i kreni u nocni pohod... a da, obavezno sirene "Ludi Cajevec" i kad stanes pored sumnjivog lica, a ti na sirenu kao da treba da isteras letvu volana rukom kroz sasiju! Pitaj Pedju iz Labosa, on je od skoro instalirao LC Version 2.02 i vec njih nekoliko oterao u ludaru, a par njih promenilo pol!

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering

Не можеш да кажеш цигани већ припадници националне мањине рома 1zvizduk.gif

Cigani, Romi, Cigansture, Cigancine. Eto moze :takoje:

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Не можеш да кажеш цигани већ припадници националне мањине рома 1zvizduk.gif

 

Aj ti idi u kafanu, pa traži da ti pevaju pesmu koja je po starom išla :

" Evo banke cigane moj . . . "

 

A ti traži da ti pevaju po novom :

" Evo banke pripadnioče romske nacionalne manjine " . . . - ima muzikanti da te izbace iz kafane ! :nanana:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 278 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Transalp XL 650

A mozda se cigan uplasio da ces pokupiti kartone pre njega 1lol.gif ... ti si kralj 1care.gif

 

Hahahahha suze su mi pošle na tvoj komentar :lol2:

 

Treba dečko da potpiše ugovor sa Kustom :lol2:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan ko mlad majmun!, 894 postova
  • Lokacija: Ljubiš Donji.
  • Motocikl: Uvijek Japanski!

U zadnje vreme su vec dva puta namerno isprobali da me obore sa motor, a veceras je bilo krajnje blizu da to postignu. Vec u pocetak da kazem, ne volim da se tucem ali imam dosta nezgodan karakter, pogotovo kada mi budala soli pamet , a sa budalama gledam da nemam nikakvog kontakta.

Prvi put se to desilo kada sam bio na turniru u jednom selu, i jedan "selski mangup" je odlucio da ispadne frajer pred devojkama i da provoza svoj R od nekih 600cc po sred igralista dok smo igrali, nastane naravno rasprava, ali hvala bogu nikakva tuca, majmuna isterasmo sa terena i to za to. Na putu kada smo se vracali drugar i ja sretnemo doticnog "gospodina" koji kad nas je zapazio, udario polokruzno, prestize nas i poce da nabiva u blokadu pored nas. Posto smo ga kulirali, on je odlucio da predje u akciju, poce da nam se priblizava i da isprobava da nas izgura sa puta, ja oduzmem gas, i posto je video da mu fora nece upaliti udara nogom nas motor i dodaje gas kako ne bi smo ga stigli.

Drugi put sam se vozio sam, isao sam na pravac i ispred mene je bio neki skuter od 125cc na kom su bili dva cigana, posto su dosta sporo isli, rekoh malo cu ubrzam, zakociti malo kasnije pred sledecu krivinu i do izlazka bih trebao da ih preteknem, sve to lepo izvedem, kada ovi sa skutera ubrzase i stigose me (tada sam vozio skutera od 50cc), kada su me sustigli vozac poce da se dere po mene "'oces b'e da te sve izlomim b'e, koj si ti mene da preticas, ima ti sve skrsim koske", dok je njegov saputnik isprobao da me uhvati za jaknu i da me povuce ka njemu, da nisam zakocio verovatno bih me uhvatio i ne znam sta bi bilo. Skrenuo sam u jednu bocnu ulicu kako bih izbegao dalji sukob.

A sto se tice vecerasnjeg dogadjaja, opet su cigani bili ucesnici, tacnije njih cetvoro koji su izmedju dva auta izleteli u moju traku. Uspeo sam da usporim na vreme, kada u momentu kada sam prolazio pored njih jedan od njih izvodi jedan "round kick a la Chuck Norris" i udara me u desni retrovizor. Ne znam da li je cak bio svestan sta bih se desilo da je udario malo nize, pravo u rucicu upravljaca.

 

Sad ne znam da li vam se to vec desavalo i kako ste odreagovali na tako nesto, ali meni presedne voznja motora zbog ovakvih pacijenta i umnobolnika.

 

Ti si magnet za budale...Idi popu da te opaje i poprska svetom vodicom,mozda pomogne. :moto3:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 229 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: 4 cilindra :-)))

Care!!!Mislim pa stvarno,ne daš čoveku da tera r-a po terenu,možda je hteo malo da proba kako ide po travi.Kačiš se s pripadnicima romske nacionalne manjine-a dobro je poznato da je većini mentor Brus-lee :lol:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja