Jump to content

Moto Zajednica

Nov u radnji samo 720 eur,SYM symply 50

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 129 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: u perspektivi

Planiram da kupim skuter za voznju po gradu,po oglasima se uglavnom za 700 e nude razni krsevi(cak sam vidjao i polovne sym symply 50 za 800-900 e,a u MOTORINGU SU NA AKCIJI 720 EUR ).Sta mislite isplati li se to,kakvi su ti skutercici,imaju li nekih mana,ima li rezervnih delova,ustvari ima li ga neko da cujem utiske iz prve ruke...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 129 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: u perspektivi

Slazem se da je Kymco provereno dobar skuter,ali je i skuplji za nekih 600 eur(bas taj agilytu,koji trenutno na akciji ima cenu od 1300 eur),a tih 600 meni trnutno dosta znaci.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 49 postova
  • Lokacija: Beograd - Atina
  • Motocikl: Yamaha X-Max

Ima sve po PS sto bi se rekli. I origanlni delovi uvek dostupni, i servisi na vise lokacija (u Beogradu), pritom je Sym druga linija Honde. Sto ne znaci da je krs!!

Ja sam imao Sym 6 godina, to su jos uvek bili oni ne toliko lepi kao nove generacije, ali izuzetno pouzdani u svakom pogledu!! (ili sam ja bio takve srece) .....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 212 postova
  • Lokacija: novi sad

Planiram da kupim skuter za voznju po gradu,po oglasima se uglavnom za 700 e nude razni krsevi(cak sam vidjao i polovne sym symply 50 za 800-900 e,a u MOTORINGU SU NA AKCIJI 720 EUR ).Sta mislite isplati li se to,kakvi su ti skutercici,imaju li nekih mana,ima li rezervnih delova,ustvari ima li ga neko da cujem utiske iz prve ruke...

 

Sta ces sa rezervnim delovima kad ti budu zatrebali . . . ?

Nema ih skoro nigde.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 269 postova
  • Motocikl: Syma

street triple sta pricas, da ne kazem goru rec, ima uvoznik, ima originalnih delova, ima zamenskih, skuter ko skuter, akumulator, svecice, kais i rolnice a konkretno taj je u rangu Agilytija, mali za grad, cetvorotaktni, malo trosi a ne kvari se... Ko je bio u Grckoj, mogao je da vidi da su tamo renta motori uglavnom Piaggio Typhoon i Sym Jet a Sym je inace najprodavaniji u skuter tamo...

 

Uzimaj...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 49 postova
  • Lokacija: Beograd - Atina
  • Motocikl: Yamaha X-Max

street triple sta pricas, da ne kazem goru rec, ima uvoznik, ima originalnih delova, ima zamenskih, skuter ko skuter, akumulator, svecice, kais i rolnice a konkretno taj je u rangu Agilytija, mali za grad, cetvorotaktni, malo trosi a ne kvari se... Ko je bio u Grckoj, mogao je da vidi da su tamo renta motori uglavnom Piaggio Typhoon i Sym Jet a Sym je inace najprodavaniji u skuter tamo...

 

Uzimaj...

 

0takoje.gif0takoje.gif0takoje.gif0takoje.gif0takoje.gif

 

mozda ce ti otici ispred nosa, u koliko imas kes 1moto3.gif1moto3.gif1moto3.gif1moto3.gif

 

ovlasceni za SVE kod autobuske stanice iza Simpa, servisera Sym-a koliko oces, u isto vreme jeftiniji (500dinara sat, a za to vreme mali servis zavrsava!!!) od servisa uz samu prodavnicu (iza Simpa).... jos malo vremena imas u ovoj sezoni zato pazari i uzivaj jos koliko mozes

 

pozz i srecno !!!!

1zdravo.gif1zdravo.gif1zdravo.gif1zdravo.gif1zdravo.gif1zdravo.gif1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 627 postova
  • Lokacija: Beograd Republika Miljakovac
  • Motocikl: Kawasaki ZZR600E

Pazi, skuter je 4t, mala potrošnja ali i mala snaga. Po ravničarskim predelima odličan izbor, imaš li u planu brdo, smoriće te!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 49 postova
  • Lokacija: Beograd - Atina
  • Motocikl: Yamaha X-Max

Auuuu 0stabre.gif

500 din sat???

U Pontederi je sat 2000...0zbunjen.gif

 

 

kada sam uzeo skuter, dobio sam spisak servisa. Ufatio sam taj jel mi je bio 5 minuta pesaka od kuce. ne verujem da je prjateljska cena, jer sam otisao, ostavio skuterce i posle malce popricali. nit mu znam ime, nit on mene zna. tako da verujem da je to to. ja sam zadnji put uradio servis prosle godine u ovo vreme, posle sam prodao skuter.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 129 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: u perspektivi

Pazi, skuter je 4t, mala potrošnja ali i mala snaga. Po ravničarskim predelima odličan izbor, imaš li u planu brdo, smoriće te!

taj skuter ja bih ustvari pazario za devojku i to ce joj biti prvi motor u zivotu tako da sto se tice snage nadam se da ce joj biti dovoljan sa njenih 50 kg po brdovitom Beogradu !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8972 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Pazi, skuter je 4t, mala potrošnja ali i mala snaga. Po ravničarskim predelima odličan izbor, imaš li u planu brdo, smoriće te!

taj skuter ja bih ustvari pazario za devojku i to ce joj biti prvi motor u zivotu tako da sto se tice snage nadam se da ce joj biti dovoljan sa njenih 50 kg po brdovitom Beogradu !

 

Nadam se da ti je cura spretna u voznji, trebace joj sve vestine po Beogradskim ulicama ( pravim ludnicama ). Gledam novopecene klince (17/18 leta) leva ruka obesena o volan, desnom trese cigaru, naocare, muzika i ta/j da vidi nesto u saobracaju??? srecno u kupovini i puno bezbednih kilometara.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja