Jump to content

Moto Zajednica

TEMA za dogovoranje MAXI vožnji/ca

Recommended Posts

  • BJB Maxi Scooter Club, 863 postova
  • Lokacija: Beograd MML
  • Motocikl: Aprilia Atlantic Clasic 500,dok ne pojeftini GP

1. Румба

2. Mikimax

3. Alexa

4.matori351

5.ShomiBGD

6.PaPaja

7. Alekre

8.Culle STM

9.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6819 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Mi stigosmo kuci pre 20ak minuta! Bilo nam je super, lepo smo se proveli. Ekipa kao i uvek, pozitivna :)))

 

Moracu da sredim i rutiram taj kabl za navigaciju da ne lutamo sledeci put.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 329 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: HONDA CTX700 DCT

Ja stigao kući oko 18:25 ... sa sve kupovanjem kajsija na ulazu na autoput ijoš jednim stajanjem 'nako i značajnim usporavanjem kad sam zujnuo pored Saleta i Vesne na autoputu ... mislim usporio sam na Rumbinu brzinu ( :nanana: - šalim se , svaka čast na obavljenom poslu o vođo puta ) a onda video da Sale ipak neće da me stigne ( i da to jesu on i Vesna ) i dao gas ...Sad da obavim ono zbog čega sam otišao ranije pa da se natenane kajem što nisam ostao još ... lepa priroda , divan bazen , odličan izlet i vožnja i pre svega perfektno društvo - pozdrav :moto3:

 

p,s, kompjuKter kaže da sam išao 160 ... ja sam zadovoljan ovim X9 magaretom samo tako ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MSC Member (Maxi Scooter Club), 939 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki J300 ABS

I mi smo stigli oko 19h. Odmorili dusu na Vrelu (Krupajskom - slike stizu), pa se preko Manasije i Svilajnca prikljucili na autoput. Posto nase "krme" sa dvoje ne moze mnogo preko stotke, nisam ni pokusao da stignem matorog :zvizduk:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

има... али пара нема!!! 1hmm.gif Ја сам се лично мало више испуцао,па сад морам мало да искулирам,нагомилало се трошкова ... евентуално нешто око 100км мож' да падне у недељу,можда!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Kymco people 250

Dodje i taj dan,ode nas drug Bobi krofna na jednu malu voznjicu1aha.gif,i to Jagodina-Ptuj-Venecja-Verona-Milano-Sezana-Jagodina,skromno nema sta i to sa svojim kako Bobi kaze magaretom KYMCO BET&WIN 150,tura negde oko 2500 po googlu a sa izleltima izadje skoro 3000km,kaze Bobi graota paliti masinu za manje ne stigne ni da se ugreje1zdravo.gif,mozda za nas skuterase nije bas popularno ali da spomenem nije Bobi otiso sam drustvo mu prve jos dva drugara sa MOTO GUZZIIMA od 1200 kubika,ali sve ce njih on da oduva1zdravo.gifna putu,Srecan put im zelim 1zdravo.gif1zdravo.gif1zdravo.gif1zdravo.gif1zdravo.gif.A kad se vrate Bobi pise putopis.

post-30932-0-06057200-1406299158_thumb.jpg

post-30932-0-11581000-1406299164_thumb.jpg

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 329 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: HONDA CTX700 DCT

Ja sam za, gde bi vozali?

može opet neki bazen ? Rumbin predlog od prošli put i vožnja do Ždrela je bio pun pogodak ...:takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8946 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

има... али пара нема!!! 1hmm.gif Ја сам се лично мало више испуцао,па сад морам мало да искулирам,нагомилало се трошкова ... евентуално нешто око 100км мож' да падне у недељу,можда!!!

Pr bi reko da si se malko vise isforsirao iz tebi znanim razlozima, al sto je za svoju dusu to je veci merak 0namigivanje.gif

 

Dodje i taj dan,ode nas drug Bobi krofna na jednu malu voznjicu1aha.gif,i to Jagodina-Ptuj-Venecja-Verona-Milano-Sezana-Jagodina,skromno nema sta i to sa svojim kako Bobi kaze magaretom KYMCO BET&WIN 150,tura negde oko 2500 po googlu a sa izleltima izadje skoro 3000km,kaze Bobi graota paliti masinu za manje ne stigne ni da se ugreje1zdravo.gif,mozda za nas skuterase nije bas popularno ali da spomenem nije Bobi otiso sam drustvo mu prve jos dva drugara sa MOTO GUZZIIMA od 1200 kubika,ali sve ce njih on da oduva1zdravo.gifna putu,Srecan put im zelim 1zdravo.gif1zdravo.gif1zdravo.gif1zdravo.gif1zdravo.gif.A kad se vrate Bobi pise putopis.

Svaka cast kolegi, verujem da ce mu biti ludo i zabavno do poslednjeg metra 1moto3.gif putopis ocekujem 1aha.gif

 

 

@matori, panto, rumba i ostali

Sta mislite o Soko banji pa kupanje na Bovanskom jezeru?.... ima finu km za vozati

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1061 postova
  • Lokacija: Jagodina,Serbia

Možda bi vam se i ja priključio. Nije loše da se ide preko Rtnja. Ako bude nedelja u pitanju. Imam neku svadbu u subotu pa ako se mnogo uštavim, teško da ću moći. Ipak ja nisam kao Panta.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 329 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: HONDA CTX700 DCT

Ajd da vidimo vreme sutra ... i prognozu za nedelju ... pa ako ne ide onda da tu turu odradimo idućeg vikenda jer stvarno zvuči lepo ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 2036 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац

Ја сам пре 2 године кренуо на ту вожњу 1moto3.gif,

ал нажалост нисам стигао далеко 50-60км од Београда moto2.gif.

Можда више среће ове године,ако је одложите за следећу недељу можда вам се и придружим

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8946 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Sto se mene tice moze, ako ne bude bilo kise il nekih crnih oblaka ja vala sedam pa gde me put odvede 1moto3.gif

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja