Jump to content

Moto Zajednica

TEMA za dogovoranje MAXI vožnji/ca

Recommended Posts

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

јооооооооооооооооооооооој брееееее ај берем грожђе бирам тамјанику ууууууу.ију јууууу што волем ова хард кор колца!!!1jee1.gif1jee1.gif1jee1.gif1jee1.gif1jee1.gif1jee1.gif1jee1.gif1jee1.gif1jee1.gif1jee1.gif1jee1.gif1jee1.gif1jee1.gif1jee1.gif1jee1.gif1jee1.gif1jee1.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 98 postova
  • Lokacija: promenljiva
  • Motocikl: Beverly 250ccm 2004 - karb

Koje su to gume koje stizu vec duze vreme?

 

Naručila sam NASA performance Grand prix 3000 designed by Valntino Rossi što?

 

ццц...1jok.gif сами изговори Сунашце... ццц1jok.gif ...али добро ваљда ћеш их скупити некада ...па да изађеш из града!!!1mda.gif

 

Polako pokoravam drugu zonu, lomim krivine sa čitavih 60, iako piše da je dozvoljeno samo 40 (koji sam kriminalac 1moto3.gif).

 

Moj debi biće put do Mate u Mladenovac, posle ću lako ja!

 

Što se noktiju na nogama tiče IMA BRE U RED DA VAS DOVEDEM, il motor da se cakli ili "frenč" na nožicama 1lol.gif.

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 649 postova
  • Lokacija: Beograd, Vinca
  • Motocikl: yamaha FZ6 fazer

Ne moras do Mladenovca, odes kod vesele druzine u Labos, popijes kafu, sok ili pivo, popusis cigaru spravljenu od Skubinih ruku, Pedja ti zameni gumu ili obe.. i to je to!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 98 postova
  • Lokacija: promenljiva
  • Motocikl: Beverly 250ccm 2004 - karb

Pa ne idem ja u Mladenovac zbog montaže guma, nego zbog guma i zbog Mladenovca 1hmm.gif Prva vožnja van grada, da je blizu, da je s ciljem, da je sa pauzom ... 1moto3.gif, a i od Kumodraža mi je blizu ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1083 postova
  • Lokacija: Beograd - Vinca
  • Motocikl: sprint explorer, Malaguti Madison S250, Suzuki Burgman 400

Evo ja cu prvi:

Danasnja voznja u poseti jednog jezera Bele Crkve bilo fantasticno, dan kao i uvek proveden sa MSC patkicama bio apsolutno za pamcenje sto je Cullence i ovekovecio, kroz slike je 50 % onog sto je bilo uzivo, steta pa se ne vide suze i bol stomaka od smejanja, . . . . .sjsjni decaci :care::care::care:

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6937 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Ja sam se bas bas lepo proveo. Mnogo pozitivne energije i dobrih ljudi.

 

Nadam se da je ekipa skontala put, jer smo posle mosta trebali desno do centra i pravo do smederevskog puta ali okej je i otici obilaznicom :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • KBK, 400 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Silver Wing 600

Ajmo ovako.... Devojke stigle kuci, hvala danasnjim gentle menovima!!!

Ovako lep dan nisam jos doziveo... Ekipa, put, priroda.... raj na zemlji!!!

E onda se nasao jedan beogradski LJAKSE i upropastio ceo dan!!!

Svim dragim prijateljima se izvinjavam zbog moje sebicnosti i kretenizma...

Posebno bi se izvinio drugu i kolegi Bigi-u, na svim izgovorenim recima..brate moj ljubljeni oprosti mi...0plac.gif

Eto sa iscekivanjem ocekujem slike, i jedino bedak sto slike ne mogu da govore 1neznam.gif....

OVAJ DAN CU PAMTITI DO KRAJA!!!.

 

MSC u <3

 

0takoje.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

Мало превише година имаш да би се извињавао за овакве ствари ...али ајде због доброг духа МСЦ опраштам али само овај пут!!! И овим путем апелујем Алексанту и наравно свим члановима који се возе и који убудуће желе да се возе !!! ДА СЕ КОНЗУМИРАЊЕ АЛКОХОЛА ПОТПУНО УКИНЕ КАДА СУ МАКСИ ВОЖЊЕ У ПИТАЊУ!!! Прво због безбедности свих нас у саобраћају а друго тај неко ко се напије ништа добро не може да допринесе тиме сем да поквари свима дан својим лошим понашањем које нити је примерено нити смо ми други заслужили да трпимо којекакве баљезгарије од стране лица у припитом или пијаном стању!!! Ја барем идем на макси вожње да се пре свега опустим ,уживам у вожњи,да се дружим са драгим људима и заборавим на проблеме за тих неколико сати!!! Ето толико од мене ...било би лепо да се и остали изјасне о овом немилом догажају који само уз божију помоћ проже без већих проблема и последица!!!

  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 2051 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац

U svakom slucaju zdusno podrzavam 0takoje.gif,jednu takvu ideju.

Alkoholu nema mesta kad se vozimo i tacka,mislim da smo posle danasnjeg dana svi svesni toga i da dalje necemo o tome pricati,nema vise 1haha1.gif1haha1.gif1moto3.gif1moto3.gifcitaj_pravila.gif.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 4355 postova
  • Lokacija: Voždovac
  • Motocikl: Honda X-ADV 750

Dobro je brate.

Zasr'o je - izvinio se - obećao da više neće i gotovo.

Bilo je i ranije raznih "problema" na vožnjama i uvek će biti nečega.

Mogli ste vrlo lako i sa mnom da imate problem jer sam bio izuzetno nadrkan danas jer sam jako malo spavao noćas (od 5 do 8 ) i žešći umor me je stigao posle 16h i sve me je živo nerviralo.

I Carlo što sere onako janpi, i vi što mu solite pamet kao da je klinac i kao da to što pričate nešto vredi kad je već u takvom stanju.

I onda ste kilavili 60km/h po onom pravcu, tada mi je došlo da vas pobijem sve redom, i znate dobro da ja nikad nisam izlazio iz kolone i jednostavno dao gas i otišao - e večeras jesam iz navedenih razloga jer bismo se, u suprotnom, sigurno pokačili (ja sa vama).

Prosto sam imao potrebu da kažem sve ovo kako bi vam bilo jasnije moje napuštanje kolone u povratku i tako to sve danas, moje džangrizanje itd.

Ajd' laku noć.

 

P. S. Naše vožnje se JESU pretvorile u to šta će, gde će i koliko će da se ždere i pije, da ne kažem napija.

Vožnje više nemaju onu čar kao pre.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6937 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Ne slažem se sa tobom:

 

Nije nikakav problem u tome šta je radio i kako se ponašao pripit. Došao je trezvenog uma, svestan je seo za astal i od konobara naručio X broj piva. Dakle nije ga udarila sunčanica pa je baljezgao već je u svestnom stanju odlučio da predje u alkoholisano. Tu već možemo da govorimo o samokontroli i odgovornosti prema njemu, njegovoj devojci, njenim roditeljima, nama, itd. Nešto od toga ne štima u startu, sve ostalo je samo posledica a ne srž problema. Vožnju u pijanom stanju i san za upravljačem smatram nenormalnim jer su to stanja koja se sprečavaju isključivo stavom: Vozim, neću da popijem ništa, spava mi se, desni žmigavac, pa makar spavao u travi. Dakle sve je do čoveka, sam o sebi odlučuje.

 

Ne bih želeo da se ovaj post shvati kao blaćenje Carlita, zaista ništa lično. To je moj stav i isto bih rekao bilo kome, čak ne bih birao reči da je u pitanju neko koga podrobnije poznajem. Drugo, iskren sam dečko i pošten, pre ću otvoreno reći ono što mislim nego da pričam okolo i ogovaram. Def. nije u mom opisu karaktera. Iskreno bih želeo da svako ima bar nekoliko ljudi oko sebe koji će reći i skrenuti pažnju kada se greši jer to je prijateljski. Da nas boli kurac, niko mu ništa ne bi rekao niti bi nas zanimalo kako će doći kući i da li će. Shvati to kao brigu drugara a ne kenjanje, osuđivanje ili šta već.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 786 postova
  • Lokacija: Kovin

Na vreme da pokrenem inicijativu!

Plan je da se dodje u subotu ujutru i ako bude lepo vreme idemo na kupanje u Belu Crkvu ili na samom jezeru gde je moto skup.

Datum je 03.08.2013.g.

Vise detalja cu znati sutra, prekosutra kad pitam pecka pajsera koji je samo napisao kad je skup i da se ulaz ne placa....Tema o skupu...

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 292 postova
  • Lokacija: Beograd - Zemun
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere

Jel ima neka voznjica za vikend? Ja sam na odmoru do ponedeljka a I decu sam ostavio u tasbini pa bi bilo lepo da se iskoristi slobodno vreme.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1510 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Versys buljavi

Deo MSC-a ide na more, a u drugom delu, kako tvrdi dobro obavešteni izvor, blizak vrhu MSC-a, je trenutna nestašica moneta kako evropskih, tako i srpskih...

Možda neki lokal eventualno. 0plac.gif

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 2051 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац

Добро је да си саставио 2 вожње за Хиландар иначе да је сад мрка капа1nanana.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 898 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Tenere 700

Deo MSC-a ide na more, a u drugom delu, kako tvrdi dobro obavešteni izvor, blizak vrhu MSC-a, je trenutna nestašica moneta kako evropskih, tako i srpskih...

Možda neki lokal eventualno. 0plac.gif

 

moze lokal 1moto3.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi scooter club, 1616 postova
  • Lokacija: Backa Palanka SRB / Ludwigsburg DE
  • Motocikl: Honda NC 750x dct

Mene nema ni u mulju .... Mrtav sam sa kesom do polovine avgusta. Sutra istice registracija .... 0stabre.gif To samo ja u sred sezone registrujem skuterce! 1care.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 2051 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац

Што си возао доста је,теби је и за локал(ММЛ) мало пара1jezik.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja