Jump to content

Moto Zajednica

4.Moto GP Le Man, France

Recommended Posts

  • Integrisan, 12760 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Usrasmo temu Rossi-ecima

 

 

Ban, Jahač, Zeljkamp, Milky (Aćim)...

Čestitam na pobedi, došao bih da vam se pridružim u slavlju ali sam udaljen 400 km. drugom prilikom.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12760 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Izgleda da ne može da se spoji da sve trke budu zanimljive. Moto2 ugušio kraljevski, odmah sam znao da će da bude napeto u GP-u.

Kapiram da je Dovizioso pojeo sebi muda, da ne pade i on bi bio na podijumu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 370 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: HONDA CB250, HONDA CB360,MZ es 175/1 1966, Triumph Thunderbird 900 Classic

JEDAN JE DOKTORRRRR............ko je zaboravio pricu o ambicijama i talentu.....2011

...... mozda je sada i naucio nesto........ VR 4EVER

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 366 postova
  • Lokacija: Novi sad
  • Motocikl: Nema :,-(

Navijam za Stonera ali bih iskreno voleo da se peglaju ovako svaki put , volim kada pola trke propratim u polu stajacem stavu ,a to neprimetim do kraja iste.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 327 postova

Dobra trka drago mi je za Rosija iako ne navijam za njega niti sam ikada...Ova tema je zanimljiva zbog ovih sto samo navijaju za pobednike :D sta sve Stoner izvlaci iz njih :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2081 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Nije mi jasno kako Spies na kvalifikacijama i tokom treninga ima odlicna vremena a na trci posle 3 krivine bud 9 pa 16-ti ? I Dovi je u Hondi imao slican problem ali je bio 4-5-6 pa cak i pobedio u Doningtonu ako se ne varam. Speies pod hitno kod psyhica na razgovor ( ako mu nedaju crt za trku da vide gde su )

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12760 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

A moto3! Nisam odavno video da je toliko ljudi palu sa prve tri - četri pozicije. KO ukleti. Žao mi je onog Hajrudina, nikad više neće imati šansu ni u prvih 5 da završi a kamoli na podijumu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12760 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Nije mi jasno kako Spies na kvalifikacijama i tokom treninga ima odlicna vremena

 

Pa to je samo jedan ili dva kruga na koje se naoštri i to je to. Ima nekakv biciklistički tim i ima ogromne ambicije s njima, možda i Tour de France... samo o tome piše na Twitter-u. Ja bih ga sad već upozorio pred isključenje a mislim da ni uprava nije daleko od takvog mišljenja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 366 postova
  • Lokacija: Novi sad
  • Motocikl: Nema :,-(

Nije mi jasno kako Spies na kvalifikacijama i tokom treninga ima odlicna vremena

 

Pa to je samo jedan ili dva kruga na koje se naoštri i to je to. Ima nekakv biciklistički tim i ima ogromne ambicije s njima, možda i Tour de France... samo o tome piše na Twitter-u. Ja bih ga sad već upozorio pred isključenje a mislim da ni uprava nije daleko od takvog mišljenja.

 

Nebi ga upozoravao uopste nego Maaaaarsssss! Kod mame da te hrani.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ducatista, 2892 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: beše Ducati 998

Zao mi je sto vec za par dana nikog od ovih vatrenih navijaca vise nece biti, a najzalije mi je sto ih necu videti nakon sledece trke kad se Rosi vrati na svoje standardno 6. mesto. Nazalost, moram da priznam da je ovo prva trka kad sam navijao protiv Ducatija... Jbg.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12760 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Nije mi jasno kako Spies na kvalifikacijama i tokom treninga ima odlicna vremena

 

Pa to je samo jedan ili dva kruga na koje se naoštri i to je to. Ima nekakv biciklistički tim i ima ogromne ambicije s njima, možda i Tour de France... samo o tome piše na Twitter-u. Ja bih ga sad već upozorio pred isključenje a mislim da ni uprava nije daleko od takvog mišljenja.

 

Nebi ga upozoravao uopste nego Maaaaarsssss! Kod mame da te hrani.

 

 

A sigurno nije manji talenat od Hayden-a koji je na volju i želju došao do titule. OK i sreća je igrala ulogu ali se voljom i trudom doveo u poziciju da mu srećne okolnosti donesu titulu. A ovaj kao da se baždario na ulazak u fabrički tim a posle nema veze.

Posle prve dve trke moglo je da se kaže maler ili ne znam šta, ovo sad već liči na nezainteresovanost. Alex Hofman je lepo priznao timu da je izgubio motivaciju i rastali su se.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 366 postova
  • Lokacija: Novi sad
  • Motocikl: Nema :,-(

Koga god samo da ima jajca jedan od tri fabricka tima oko kojih se vrti malte ne ceo GP nemoze da priusti nekog ko nista ne pokazuje . Rossi nema rezultate ali bar vidis da on i njegovi rade i da se kidaju jbg. pojeli su govno ali cute i rade , dok ovaj supak nista nekazem da treba da bude u prva tri (mada zato je i doveden tu gde jeste) ali bar nesto , a on nista.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12760 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Ma biće prelazni rok kakav odavno nismo videli. Dva prazna mesta u fabričkim timovima a ako Pedrosa nastavi ovako hrabro kao do sad možda i tri.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 366 postova
  • Lokacija: Novi sad
  • Motocikl: Nema :,-(

Ma biće prelazni rok kakav odavno nismo videli. Dva prazna mesta u fabričkim timovima a ako Pedrosa nastavi ovako hrabro kao do sad možda i tri.

 

U pravu si :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja