Jump to content

Moto Zajednica

4.Moto GP Le Man, France

Recommended Posts

  • Drug član, 1194 postova
  • Lokacija: Caltavuturo
  • Motocikl: Air cooled flat six

Priprema za Katalunju! :lol:

 

4v09w0.jpg

 

 

Tražim ono kad Pera kojot priziva kišu ali bezuspešno, našao sam jedino ovo i skontam da je neko već postavio sliku Indijanca al nisam razumeo zbog čega :lol:

 

Sad mi je jasno:

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12095 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

... ma da, VR nema pojma da vozi i treba mu silna elektronika, hahahahaaaa.... bas su mu masine bile napucane elektronikom pre deset i vise godina kad je poceo da hara...

 

Verujem da nisi dobro procitao moju poruku jer sam govorio o vremenu od pre tri godine. Slobodno se raspitaj, ili procitaj teme i sa ovog foruma, a iz tog vremena. Sve o tome postoji crno na belo, samo ne treba ignorisati.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 120 postova
  • Motocikl: Yamaha R1

Zbog ovolikih opravdanja "Stonerovaca" covek mi jos vise pao u ocima,a on ni kriv ni duzan... Ne mogu samo da verujem koliko pojedini ljudi ovde mrze tog Rossi-a,ali dobro,to je svima dokaz de je ON ipak najveci svih vremena! Napred VALE!!!

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12772 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Taj agragat što imaju u Ducati-u je ustvari prepravljeni agregat iz onih verzija na kojima je u isto vreme bio i deo konstrukcije. Samo su uklonili delove bloka na koje su se kačili monokok ram(ić) i zadnja viljuška. Taj novi treba da bude od 0 konstruisam za ovu najnoviju verziju sa ramom po uzoru na Japanske prizvođače. Mislim da se odugovalačilo pošto nisu znali šta će biti sa limitatorom obrtaja. Sad se "zna" da toga neće biti (ili makar u značajnoj meri) ništa do 2015.

 

p.s Ua VR!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 120 postova
  • Motocikl: Yamaha R1

Ja se kladim da bi ti bio najsrecniji covek na svetu kada bi Rossi otisao u penziju,ali nista od toga jos,a isto tako mislim da ce te kostat glavobolja... :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1221 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: BMW sekta

Laki, odrali smo Stonera na trci u Francuskoj :nanana: , a koliko vidim tema je o toj trci. Pusti sad statistiku, podijume, elektroniku. Stoner je popio plovak i na zalost navijaca Stonera to je cinjenica. :moto3:

Pod dva, ko to kaze da sad Dukati nece raditi jos bolje po suvom. Ako kazes da treba preispitati VR izjave, pa mozda je namerno rekao, "voleo bih da vozim po kisi svaku trku" da bi namerno zavarao konkurenciju.

Zivi bili pa videli. Rosi je kralj. :care: Zao mi je samo sto nema jos nekog Stonerovog navijaca ovde da se oglasi, jer su znali da zezaju iz sve snage, a sad ih nigde nema. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12095 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Ja bih bio najsrecniji da se Stoner ne povuce na kraju sezone, a sve ostalo neka bude kako bude.

 

PS. A bilo bi kao do sada :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 240 postova
  • Lokacija: BG Vozdovac

Tako je. Citao sam koliko je muke imao sa Hondinim inzenjerima oko toga. Jedva ih ubedio. Sa druge strane, Rosi vozi sa elektronikom skoro na maksimumu, ali on je The Doctor.

 

Jel i na GP500 masinama uvek imao najbolju 'elektroniku' ?

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 240 postova
  • Lokacija: BG Vozdovac

Tako je. Citao sam koliko je muke imao sa Hondinim inzenjerima oko toga. Jedva ih ubedio. Sa druge strane, Rosi vozi sa elektronikom skoro na maksimumu, ali on je The Doctor.

Mozda si zaboravio , ali da te podsetim , jos dok je bio u yamahi , na pitanje novinara u vezi elektronike Rossi je za razliku od svih drugih vozaca , koji su hvalili elektroniku i prizeljkivali jos bolju , dao izjavu kako bi odbacio svu elektroniku i vratio u Moto Gp sajlu za gas , pa da se onda vozi !

 

...hehehe...sećam se toga,pominjalo se ovde na nekoj temi,mislio sam da to više niko ne pamti....

 

Paralelno montirano vise intervjua sa vise vozaca a istim pitanjima, za razliku od drugih na pitanje sta bi voleo da se promeni u GP-u (tada su bile 800-tke) rece da bi voleo da se vrate 100-ke i skine elektronika ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1221 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: BMW sekta

Iskren da budem i ja bih voleo da se Stoner ne povuce, jer bih voleo da gledam da zajedno sa ostalima se bori za sampionsku titulu, i sigurno bi nam sampionat bio mnogo zanimljiviji. Meni je to mnogo vaznije nego da Rosi pobegne svaku trku 20sec i niko ne moze da ga stigne. I to bih rekao da je smaranje ma koliko navijao za Rosija.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati cesto, 3278 postova
  • Lokacija: Debrc

Od petka razmisljam sta ga je navelo na povacenje pa mi pade na pamet da je rukovodstvo Honde ( Repsola ) u pitanju. Da nije na njih mislio kad je rekao da su neki

ljudi bili nepoverljivi 2009 kad je po meni opravdano pauzirao 3 -4 trke.

 

Secali se neko zbog cega je Rosi presao u Yamahu, mozda su razlozi slicni.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 120 postova
  • Motocikl: Yamaha R1

Rosi od 100 pobeda nema 5 takvih, uvek je u nekoj guzvi i duelu do zadnje krivine.

 

Pa i da je tako,cak i to ide coveku u prilog! Retko ko moze da se pohvali da je dobio Rossi-a u dvoboju! Znam za jednu izjavu Burgess-a kad je rekao da Rossi nije vozac,nego trkac!

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12772 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Ja se kladim da bi ti bio najsrecniji covek na svetu kada bi Rossi otišao u penziju

 

Pa da propustim još jednu sezonu mučenja i zlopaćenja? Ako sam ti i malo antipatičan to bi ti trebalo da želiš.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12772 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Znam za jednu izjavu Burgess-a kad je rekao da Rossi[/size] nije vozac,nego trkac!

 

Ima nešto u tome. Vidi se po relativno malom broju pol pozicija u poređenju sa ostalim brojevima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 120 postova
  • Motocikl: Yamaha R1

[

Pa da propustim još jednu sezonu mučenja i zlopaćenja? Ako sam ti i malo antipatičan to bi ti trebalo da želiš.

 

Nisi ti meni antipatican,vec nisi realan,ali dobro,tvoja stvar...

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 366 postova
  • Lokacija: Novi sad
  • Motocikl: Nema :,-(

Evo ja cu priznati kao pravi Stonerovac da ga je odrao ovu trku Stonera i da Rossi zna da vozi motor. Samo da vidim koji od vas Rossijevaca ce to isto reci vec tokom sledeceg vikenda jer da vas podstetim vi vec dve sezone zivite od stare slave .

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 120 postova
  • Motocikl: Yamaha R1

 

Ima nešto u tome. Vidi se po relativno malom broju pol pozicija u poređenju sa ostalim brojevima.

 

Pol pozicija nema veza sa trkom,a i zna se da je Rossi uvek bolji u trci nego u kvalifikacijama,tj kad se trka sa drugim ljudima!

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 120 postova
  • Motocikl: Yamaha R1

Evo ja cu priznati kao pravi Stonerovac da ga je odrao ovu trku Stonera i da Rossi zna da vozi motor. Samo da vidim koji od vas Rossijevaca ce to isto reci vec tokom sledeceg vikenda jer da vas podstetim vi vec dve sezone zivite od stare slave .

 

Ma kakva stara slava... Rossi da vozi i danas Hondu ili Yamahu bio bi uvek u prva 4,na svakoj stazi,i u svakakvim uslovima... Ne bi bio sporiji ni od Lorenca,ni od Stonera...

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12772 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Loki, to je istina ali ne vozi ni Hondu ni Yamahu i ulavnom je između 7 i 10 mesta. Hvala bogu.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • bez čvaraka, 1212 postova
  • Lokacija: na severu
  • Motocikl: Naked u najavi

Ja bih bio najsrecniji da se Stoner ne povuce na kraju sezone, a sve ostalo neka bude kako bude.

 

PS. A bilo bi kao do sada :)

 

Ja bih bio još srećnij da se Stoner ne povuče, jer kad sledeće godine uzme desetu titulu, a prvu na Dukatiju, da ne bude da je samo zato što se dečko penzionisao.

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja