Jump to content

Moto Zajednica

1. Moto GP Losail, Qatar konacno!

Recommended Posts

  • Integrisan, 12800 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Sad sam pogledao dva videa na motogp.com. Na jednom Luthi i Marquez razgovaraju o onom zaletanju u Luthi-a u poslednjem krugu gde Marquez kaže da mu je pobegao zadnji točak na kočenju a na drugom prikazuju sam incident gde se lepo vidi da se zaleće u njega pa tek onda počinje da koči. Nije što ga je pederski nepotrebno izgurao nego još i laže kao da su gledaoci slepi pa ne vide šta se desilo.

Od sad mu želim mnogo kvarova i neuspeha!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 140 postova
  • Lokacija: Beograd

Pa koliko se njih samo prekocilo u prvoj krivini pa zbog njih ostali gubili pozicije..pa sad treba sve da ih kazne ?...ili da svi voze po solo krug da ne smetaju jedan drugom.. Pa gde nam je onda uzitak i adrenalin zvani TRKA ... Po meni igrali su rulet ko ce kasnije da nabode kocnicu i zauzme bolju putanju,,ovaj put Markez drugi put ko zna ko.. jer sad svi znaju pravila igre..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1434 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM 1290 SDR V3

Sad sam pogledao dva videa na motogp.com. Na jednom Luthi i Marquez razgovaraju o onom zaletanju u Luthi-a u poslednjem krugu gde Marquez kaže da mu je pobegao zadnji točak na kočenju a na drugom prikazuju sam incident gde se lepo vidi da se zaleće u njega pa tek onda počinje da koči. Nije što ga je pederski nepotrebno izgurao nego još i laže kao da su gledaoci slepi pa ne vide šta se desilo.

Od sad mu želim mnogo kvarova i neuspeha!

Marquez je to tako lepo uradio precizno i odmereno ali je za bar male poznavaoce trka evidentna bila namera i ništa drugo.

Po meni je to itekako nedozvoljena radnja, mnogi su kažnjeni zbog sličnih manevara a neki opet nisu a i poznato nam je kako to funkcioniše od ranije...

Ali dobro ima još da se vozi itekako kako je krenulo neće se Marquez dobro provesti ove godine jer nema svaka staza na ciljnom pravcu toliko daleko crtu :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12800 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Ne mislim da treba da ga kazne... treba svi da ga mrzimo :) ma ja sam popizdeo na odjebavanje u tom razgovoru sa Luthi-em. Ko kad te iseče s kolima pa ti kroz osmeh kaže "nisam te video" još mu na kraju kaže "thank you"... pravi mali PR pederko.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ducatista, 2892 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: beše Ducati 998

Ma mali je smrad u najavi. Cak su i komentatori sa ES pricali kako se on ponasa kao da pravila za njega ne vaze i da bas ima tu naviku da prolece ljudima kroz prednji tocak. Bas su uzeli Lutija za primer kao coveka koji se ne zali kao devojcica pa su na konto toga, i naravno uz ponovljeni snimak, konstatovali kako je mali postupio pederski. Ali je on definitivno buduca zvezda Gp-a pa ce ga cuvati i titrati mu jajca kao sto su to radili sa Rosijem.

 

Ja ga definitivno stavljam na moju antipatican / padni listu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 140 postova
  • Lokacija: Beograd

Ma mali je smrad u najavi. Cak su i komentatori sa ES pricali kako se on ponasa kao da pravila za njega ne vaze i da bas ima tu naviku da prolece ljudima kroz prednji tocak. Bas su uzeli Lutija za primer kao coveka koji se ne zali kao devojcica pa su na konto toga, i naravno uz ponovljeni snimak, konstatovali kako je mali postupio pederski. Ali je on definitivno buduca zvezda Gp-a pa ce ga cuvati i titrati mu jajca kao sto su to radili sa Rosijem.

 

Ja ga definitivno stavljam na moju antipatican / padni listu.

 

 

Potpuno se slazem sa tobom, ali ovakvi vozaci su potrebni cirkusu radi gledanosti i zabave , a to donosi pare. Daj boze da se odvaze jos bar dvojica trojica i da urade isto pa da vidis krljanja na stazi i grickanja noktiju do ciljne linije...mogli bi slobodno da ukinu GP ove sezone...

Da je dobar vozac , jeste da ima srca, ima da ima i onu stvar , ima.. dal je peder.. neznam ali ima te manire... dal ga volimo gledati kako vozi i sta radi , volimo.. Pa nek zabava krene ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6351 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Kao i svaki talentovani omladinac...napunili mu glavu sefovi da je do jaja, novinari mu poklanjaju dosta paznje, a posto je u svetu u kojem danas zivimo vazno biti prvi, prvi i samo prvi i on za to ima potencijala, lik umislio da je bog.

Mocnog sponzora ima iza ledja, pa verujem da je i zato kao i mnogo puta do sada i ne samo u njegovom slucaju, predjeno preko ove epizode sa lakocom. Nije srecom bilo povredjenih i to je nazalost jedini razlog.

Ima i nad popom pop, pa kada jednom zbog tih manevara dobro popije asvalt ili saku u zube (sto je tesko danas videti, ali bi bilo lepo osvezenje :)) mozda promeni muziku.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ducatista, 2892 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: beše Ducati 998

Ma mali je smrad u najavi. Cak su i komentatori sa ES pricali kako se on ponasa kao da pravila za njega ne vaze i da bas ima tu naviku da prolece ljudima kroz prednji tocak. Bas su uzeli Lutija za primer kao coveka koji se ne zali kao devojcica pa su na konto toga, i naravno uz ponovljeni snimak, konstatovali kako je mali postupio pederski. Ali je on definitivno buduca zvezda Gp-a pa ce ga cuvati i titrati mu jajca kao sto su to radili sa Rosijem.

 

Ja ga definitivno stavljam na moju antipatican / padni listu.

 

 

Potpuno se slazem sa tobom, ali ovakvi vozaci su potrebni cirkusu radi gledanosti i zabave , a to donosi pare. Daj boze da se odvaze jos bar dvojica trojica i da urade isto pa da vidis krljanja na stazi i grickanja noktiju do ciljne linije...mogli bi slobodno da ukinu GP ove sezone...

Da je dobar vozac , jeste da ima srca, ima da ima i onu stvar , ima.. dal je peder.. neznam ali ima te manire... dal ga volimo gledati kako vozi i sta radi , volimo.. Pa nek zabava krene ...

 

Ma nemam ja nista protiv krljanju na stazi i laktanju, ali u formi u kojoj to radi Ianone. Covek se lakta, znas da se lakta i to je to, a ne ovako pederski - ok, laksi sam, preletecu te i onda da bih bio siguran ima da te odsecem kao baba konac. Zajebi me tih fora. Nemam cak nista ni protiv da, kao sto Pronto kaze, vidim neciju pesnicu u tudjim zubima ali da sve bude otvoreno. Doduse, bice zanimljivo kad bude tako seckao nekog ne bazdarenog koji nece da ukoci nego ce da nastavi pravo pa da pederko lepo omlati. Kad mu se to desi par puta zivo me interesuje da li ce nastaviti sa tim forama.

Naj iskrenije, ja sam za malog pedera navijao do tog kruga kada je odradio sta je odradio. Sada ga bas vise ne gotivim, jos pogotovo kad znam da ce ga sad braniti Spanci za medalju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5813 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

Marquez ga je majstorski namestio i ovaj mu ništa nije mogao, osim da obojica popadaju (Luthi je bio spolja i samim time u lošijoj poziciji). Sada Luthi treba da mu vrati istom merom u nekoj od narednih trka i to je to.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12800 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Ma nemam ja nista protiv krljanju na stazi i laktanju, ali u formi u kojoj to radi Ianone.

 

To je to.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4917 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Triumph Daytona 1000

 

Sta mu je sa repom ?

Nije samo rep, ceo motor se trese.

Vidim, al koji je razlog , elektronska kontrola , kocnice ili .... ?

Saznaćemo uskoro nadam se, meni izgleda kao zadnja suspenzija.

 

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 377 postova

Ma mali je smrad u najavi. Cak su i komentatori sa ES pricali kako se on ponasa kao da pravila za njega ne vaze i da bas ima tu naviku da prolece ljudima kroz prednji tocak. Bas su uzeli Lutija za primer kao coveka koji se ne zali kao devojcica pa su na konto toga, i naravno uz ponovljeni snimak, konstatovali kako je mali postupio pederski. Ali je on definitivno buduca zvezda Gp-a pa ce ga cuvati i titrati mu jajca kao sto su to radili sa Rosijem.

 

Ja ga definitivno stavljam na moju antipatican / padni listu.

 

Marquez je Ianone-a stavio u poziciju "koci i pusti me da prodjem i budi drugi ili izleti sa staze" jbg, to je trka, nista pedersko nisam video u tom potezu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja