Jump to content

Moto Zajednica

Reakcije motociklista na greske vozaca automobila...

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 266 postova
  • Lokacija: Smederevska Palanka - Beograd(Jerkovic)
  • Motocikl: Yamaha Virago 535-prodat; RC36

rasklopivi metalni pendrek ili ti blesimetar :takoje:

 

Tako je kolega, hvala na skracenici :zdravo:

 

Takodje,pendErek uvek pri ruci 0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 141 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki VZR1800, Svipul of Darraðarljóð

Vec duze vreme se provlaci prica o starim svecicama i slomljenim soferkama... Te svecice su isto tako opasnost kao i nesmotren vozac. Neko vas isece, vi njemu majku majcinu, shibnete svecice u soferku, ona prsne, covek u soku se pogubi, izgubi kontrolu nad kolima i opa... zgazi pesaka, zgazi drugog bajkera, udari nekoga sa decom u kolima, povredi samog sebe od udesa, mozda deca tog vozaca ostanu bez oca/majke? Al misija ispunjena, "naucen je pameti" ;) u 99% slucajeva vozac automobila je nesmotren, nije namerno isekao nikoga pogotovo ne da bi ga povredio ili ubio (onaj 1% zasluzuje random kaznu, kako se potrefi da bude raspolozenje :D ). Fazoni sa tucom na sred ulice i nekim isterivanjem pravde (ali sa prelepljenom tablicom i sl) zvuce kao road rage :) To mozda funkcionise u manjim sredinama, u Beogradu sigurno ne bi funkcionisalo dugo iz prostog razloga - nacice se neko sa istim razmisljanjem i ostadose deca bez oceva a zbog gluposti. U BG-u je procenat ludaka za volanom veci srazmerno mnogo vecem broju vozila na ulicama pa ako se neko istripuje da je to odlican pristup za resavanje nesuglasica u saobracaju - posavetovao bih ga da batali tu rabotu jer nista dobro nece doneti (ovo komentarisem zbog mladjih motorista, stariji neka rade kako im volja).

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 141 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki VZR1800, Svipul of Darraðarljóð

Zato šibneš svećicu u zadnje staklo.

 

E to je vec bolje resenje :D A i zadnje staklo je obicno znacajno skuplje nego soferka (tesko je poverovati, dok ne moras da kupis zadnje staklo :)).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

Ja sam kao dijete probao to sa svjecicom i nije mi poslo za rukom. Ispalivali smo komade svecica sa prackom u staklo i nista, pa me zanima kako vi to "shibnete" i sta se zapravo desi?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 904 postova
  • Lokacija: Šumadija-Pašaluk
  • Motocikl: SUZUKI V- STROM

Reagujem samo vazdusnom svirenom.Mada cesto pozelim da sam poneo utoku.Jer sam bio u smrtno opasnim situacijama.Najcesce mi oduzimaju prvenstvo iz sporednih ulica.

 

SENT FROM MOTOROLA ATRIX

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

Ja sam kao dijete probao to sa svjecicom i nije mi poslo za rukom. Ispalivali smo komade svecica sa prackom u staklo i nista, pa me zanima kako vi to "shibnete" i sta se zapravo desi?

Komad keramike od svećice frljneš kao papirić od žvake. Lagano i nežnim pokretom :aha:

 

Ili ste vi to probali na blindirana kola ?

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 786 postova
  • Lokacija: Kovin

Ja sam takodje imao vise takvih situacija ali jednu situaciju u kolima koju ne zaboravljam nikako....naime na semaforu se upali zeleno i ja krecem pravo a ispred mene iz suprotnog pravca neka starija gospodja hoce da skrene levo ali zbog guzve nije mogla i stane tacno ispred mene tako da ne mogu da nastavim pravo....ja kulram iako iza mene svira njih 10 verovatno....kad se guzva ispred nje razisla ona ne krece vec se pravi luda...ja puknem i svirnem i blicnem i rukama joj pokazem da se skloni da moze da se prodje na sta ona meni odgovara srednjim prstom i naravno oplete po familiji :lud:....ja je gledam i u jednom trenutku pocnem da se smejem jer gospodja ima cirka 6 banki (nikad mi BAKICA nije pokazala srednji prst)....ona krece posle nekoliko sekundi, sklanja se iz moje trake i gleda i dalje u mene i psuje i udara u kola ispred sebe dosta jako!:lol:

Onda sam joj opet svirnuo i mahnuo.

 

NAUK : sve se vraca, sve se placa! :lol:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bayerische Motoren Werke, 624 postova
  • Lokacija: M.K."Čivija" Šabac
  • Motocikl: BMW R 1250 RT

Ja sam takodje imao vise takvih situacija ali jednu situaciju u kolima koju ne zaboravljam nikako....naime na semaforu se upali zeleno i ja krecem pravo a ispred mene iz suprotnog pravca neka starija gospodja hoce da skrene levo ali zbog guzve nije mogla i stane tacno ispred mene tako da ne mogu da nastavim pravo....ja kulram iako iza mene svira njih 10 verovatno....kad se guzva ispred nje razisla ona ne krece vec se pravi luda...ja puknem i svirnem i blicnem i rukama joj pokazem da se skloni da moze da se prodje na sta ona meni odgovara srednjim prstom i naravno oplete po familiji :lud:....ja je gledam i u jednom trenutku pocnem da se smejem jer gospodja ima cirka 6 banki (nikad mi BAKICA nije pokazala srednji prst)....ona krece posle nekoliko sekundi, sklanja se iz moje trake i gleda i dalje u mene i psuje i udara u kola ispred sebe dosta jako!:lol:

Onda sam joj opet svirnuo i mahnuo.

 

NAUK : sve se vraca, sve se placa! :lol:

Ne volim nesreće ali ova je baš zaslužila!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati po nekad, 360 postova
  • Lokacija: Leskovac-Lausanne
  • Motocikl: Kymco Zing 125, BMW F800GS Adventure

Svasta rade ovi Rusi, ali ovaj lik je zesci, patosirao ga jednim udarcem, ceo minut ne moze da se podigne, i kad se podigne konacno, jedva drzeci na noge, vraca se ponovo da dobije opet.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

Svasta rade ovi Rusi, ali ovaj lik je zesci, patosirao ga jednim udarcem, ceo minut ne moze da se podigne, i kad se podigne konacno, jedva drzeci na noge, vraca se ponovo da dobije opet.

 

To je ona stara kineska "Ne najebe lep, nego uporan." :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bayerische Motoren Werke, 624 postova
  • Lokacija: M.K."Čivija" Šabac
  • Motocikl: BMW R 1250 RT

I ja sam zainteresovan,javite mi na pp ako rešite da kupujete.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja