Jump to content

Moto Zajednica

Italija i Grcka, 2011

Recommended Posts

  • Drug član, 1292 postova
  • Lokacija: Lazarevo
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 650 XT, Transalp 600 pd10

Eto, i ja pročitah ovaj putopis do kraja i mogu reći (a i verujem) da ste se baš nauživali.0takoje.gif Posebno me zaintrigiralo to što ste trajektom prešli u Grčku, pa žurke...1care.gif

Samo tako nastavite...1moto3.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 60 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX-R1000

Procitao i pogledao sam ceo post;

 

SVAKA VAM DALA............ :care: :care: :care: :care:

 

Sve pohvale za put, za fotke i objasnjenje. :takoje: :takoje: :takoje:

 

Samo tako nastavite :moto3: :moto3: :moto3: :moto3: :moto3:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8147 postova

Sećam se kada ste se pripremali za ovaj put... Baš mi je drago što je na kraju sve ispalo ovako dobro. U stvari, i nije moglo drugačije - kada ste spojili Italiju i Sitoniju u jedno putovanje! ;)

 

I još nešto je lepo - lepo je kada ljudi umeju da se raduju ostvarenju nekog svog postignuća... :takoje:

 

Sve u svemu - veliko BRAVO!

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 66 postova
  • Lokacija: Republika Dorćol
  • Motocikl: Benelli TRE1130K

Sjajno, avantura za peticu....neka vam ne bude žao što niste stigli do Firence, Pize itd. obzirom da Toskana zahteva više od dan ili dva, treba ostaviti nešto i za drugi put...:takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 153 postova
  • Lokacija: kragujevac
  • Motocikl: V-STROM 650 2006 , YAMAHA SUPER TENERE xtz1200 , XZT 750 SUPERTENERE

smorio sam se ko rezervni tocak !!!! kad pogledam napolju -20 pa onda gledam kako ste se zezali po suncu 20 dana motorima !!!!!

MA IMA DA SE SELIM U AFRIKU MAJKE MI !!!!!!

Svaka cast momci tako se bre zeza na mopedima

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 303 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki GSF650S

Ja sam Planirao sličnu turu, samo sa mnogo više Alpa, i ne prelaženja na Jonsko More, nego jadranskim do Brindisia, pa ostalo Isto, ko zna možda i se i ostvari ako Drug Vlada odluči da ne zahebe, kao toliko puta do sada, ali sam našao jedan par koji će ići na Alpe ali se vraća kući Jadranskom, što mi je isto maximalno prihvatljivo, samo da ne sedim kući . čekajući Silne i Moćne NS bajkere, od kojih njih 0,2% je uživotu otišlo dalje od subotice na sever, i dalje od Čačka na Jugo-zapad.

A vama Momci, svaka čast, (ne zbog samog putovanja već odlučnosti, želje i volje da isti ostvarite, jer smatram da je to najveći problem, jer od ispaljenih dogovora začetih obično već pri kraju neke sezone, broj se ne zna)kod nas i naših bajkera je najveći problem upravo da prelome strah od dugačkog puta i da se sklopi grupa od tri motorcikla...a moguće je da to ima neke veze i sa startnim motivom zašto je neko uopšte kupio bike koji ima 100ks i iskrene ljubavi prema drumu, vožnji i motorciklima

.....Da ne gnjavim i ne kvarim.

Vama momci, ako budete ponovo imali neki plan, slične dužine puta, sa nekim moretom, obavezno mi se javite, da vidim mogu li se uklopiti u priču(nije bitno sledeće godine, ili kada)ove sezone moram otići do Alpa.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 569 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati Streetfighter

Najlepse hvala na pohvalama! Za sada nista ne planiramo :( , tacnije ove godine pauziramo ... Pozdrav i sve najbolje

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja