Jump to content

Moto Zajednica

Scottoiler sistem za podmazivanje lanca

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 448 postova
  • Lokacija: Beograd - PROFESORSKA KOLONIJA
  • Motocikl: Hornet - paklena pomorandza :)

Pozdrav,

 

porucio sam od Sekule scottoiler iz Louisa. Posto mi je doneo u rekordnom roku, odlucio sam da se angazujem da se sto pre ugradi i testira :D

Kontaktirao sam Markonea, i dobio informaciju da je ugradnja uredjaja 2200rsd. Kada sam zvao da potvrdim termin za ugradnju dobio sam novu informaciju da je ugradnja 4400rsd ako isti nije kupljen kod njih. Nikako mi nije islo u glavu kako ugradnja moze da vredi kao i 45% uredjaja. Tada sam shvatio da mi se vise isplatilo da sam kod njih kupio za vreme akcije sa besplatnom ugradnjom.

 

Odlucio sam da sam ugradim svoj uredjaj. Pogledao sam tJutorijale :D na JuTubu, po netu i spreman krenuo.

 

Prvo sam podigao rezervoar kako bih t racvom ukrao vakuum. Skinuo sam sediste,bocnu plastiku, nasao idealnu poziicju za rezervoar, i potrazio najbolji put za crevo.  Za 30ak min sam integrisao uredjaj mnogo lepse nego bilo gde sto sam video. Nigde nema ruznih vezica i ne idu creva na sve strane. Napunio rezervoar, upalio motor, otvorio protok na MAX.

Posle par minuta nakon sto je ulje proslo kroz celu instalaciju, krenulo je i da kapa po lancu. Smanjio sam protok na "2".

 

Uredjaj je jako jednostavan i kulturan. Kada bih ja radio ugradnju, bilo bi me sramota da trazim vise od 1000din sa sve izdavanjem fiskalnog racuna.

 

Pozdrav

Igor

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skilled Rider, 1613 postova
  • Motocikl: Pijađo Ćao

Pozdrav,

 

porucio sam od Sekule scottoiler iz Louisa. Posto mi je doneo u rekordnom roku, odlucio sam da se angazujem da se sto pre ugradi i testira :D

Kontaktirao sam Markonea, i dobio informaciju da je ugradnja uredjaja 2200rsd. Kada sam zvao da potvrdim termin za ugradnju dobio sam novu informaciju da je ugradnja 4400rsd ako isti nije kupljen kod njih. Nikako mi nije islo u glavu kako ugradnja moze da vredi kao i 45% uredjaja. Tada sam shvatio da mi se vise isplatilo da sam kod njih kupio za vreme akcije sa besplatnom ugradnjom.

 

Odlucio sam da sam ugradim svoj uredjaj. Pogledao sam tJutorijale :D na JuTubu, po netu i spreman krenuo.

 

Prvo sam podigao rezervoar kako bih t racvom ukrao vakuum. Skinuo sam sediste,bocnu plastiku, nasao idealnu poziicju za rezervoar, i potrazio najbolji put za crevo.  Za 30ak min sam integrisao uredjaj mnogo lepse nego bilo gde sto sam video. Nigde nema ruznih vezica i ne idu creva na sve strane. Napunio rezervoar, upalio motor, otvorio protok na MAX.

Posle par minuta nakon sto je ulje proslo kroz celu instalaciju, krenulo je i da kapa po lancu. Smanjio sam protok na "2".

 

Uredjaj je jako jednostavan i kulturan. Kada bih ja radio ugradnju, bilo bi me sramota da trazim vise od 1000din sa sve izdavanjem fiskalnog racuna.

 

Pozdrav

Igor

 

 

 

 

Nema sramote, tejkit or livit. Cena je uvek relativna stvar potražnje i ponude. Ako ima posla, pa što da nije i cena tome adekvatna. Nekom ženskom biću, koje se ne razume i neće da prlja ruke, takva cena opšte nije preterana.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 448 postova
  • Lokacija: Beograd - PROFESORSKA KOLONIJA
  • Motocikl: Hornet - paklena pomorandza :)

...Ako ima posla, pa što da nije i cena tome adekvatna...

 

Shodno tome koliko ima posla, a obzirno da je spravica plug and play, izneo sam svoje skromno misljenje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Safety bike, 954 postova
  • Lokacija: Beograd - Cerak
  • Motocikl: nekad RS250 i AA500

Nema sramote, tejkit or livit. Cena je uvek relativna stvar potražnje i ponude. Ako ima posla, pa što da nije i cena tome adekvatna. Nekom ženskom biću, koje se ne razume i neće da prlja ruke, takva cena opšte nije preterana.

 

Meni bas nije jasno sta si rekao, ili pokusao da kazes, mozda mi je promaklo.

Mislis da si u pravu da se cena na taj nacin formira?

Jel vulkaniziranje gume u nekom zabacenom mestu treba da bude 10.000 dinara jer nema nikog okolo, pa mu on dodje kao jedini izbor?.

Cena se formira prema onom sto treba da se radi, ugradi i troskovima te ugradnje.

 

Ja nisam zensko bice, a i ne osecam se tako, opet mi je cena preterana. Ugradnja uredjaja 45% od prodajne cene, za ugradnju plug-in.

Da bi se produzila garancija.

 

Ja mislim da je ova tema na mestu, jer ovaj forum i sluzi da razmenimo iskustva i da se upoznamo sa "uslovima".

 

Meni je to mnogo puta pomoglo, jer sam "zaobisao" dranja poucen tudjim iskustvima. Tako da sam zahvalan ovom forumu i sistemima moderne komunikacije.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

Ugradnja jednog leteceg lezaja kosta vjerovatno 15000% od prodajne cijene istog.... ;D

 

2200 dinara i nije neka lova za ugradnju s garancijom.

4400 je vec malo skuplje.

Ako se ugradi za sat vremena, onda to ispadne 44 eura po satu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6299 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Mozda je 44 eur po satu ok satnica za zemlju gde ti zivis, ovde ne da je preterana, nego je nenormalna.

Valjda vam je jasna politika firme - ako hocete da vam mi ugradimo skota, kupite ga kod nas, drugacije vam se ne isplati. Iako se meni takva politika ne svidja, sasvim je legitimna. Za ugradnju mogu da traze i 10.000 din, njihovo je pravo. Ko ima dve leve ruke i nece da ih prlja neka kupi u toj firmi sa ugradnjom, ko hoce da se potrudi i izdvoje sat vremena, neka ugradi sam. A tvrdim da bilo koja osoba koja nije poremecena (fizicki ili psihicki) moze sama da ga ugradi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

E stvarno umem da se iznerviram kada ljudi komentarišu cenu tudje robe/usluge!

Lepo je, unapred, naznačena cena. Ko želi da ugradjuje sam i skupo mu je, slobodan je da to uradi. Ko ne želi da prlja ruke, a hoće da mu ovlašćeni servis to ugradi, plati onoliko koliko se traži. Ko ne želi da prlja ruke, a skup mu je ovlašćeni servis, ode kod "majstor Mike" i on mu to uradi "za crvenu". Niko te ne bije po ušima da MORAŠ da to ugradiš tamo gde ti smatraš da je skupo.

Užasno me nervira i kada neko postavi oglas za svoj motor i navede neku cenu. OBAVEZNO mora da se javi bar jedan pametnjaković koji će mu postovati 2-3 linka gde je isti ili sličan model puno jeftiniji. PA ŠTA?! Ko zna u kakvom je stanju jedan, a u kakvom drugi motor! Ko zna ....mnogo toga... Svako ima pravo da stavi cenu KOJU ŽELI za svoju robu/uslugu. Ako ti je skupo, zaobidji!

Da ne mislite kako sad ja imam viška para, pa pravdam ljude koji skupo prodaju. NE! Ja bih Scott-a, ako ga već nisam kupio u Pegazu, sam  ugradio. I meni je skupo 4400 din za tako nešto. Ali bar ne komentarišem na način na koji to neki rade. Svejedno mi je gde bih kupio Scotoiler. I u  Pegazu su skontali da je cena manje-više ista i kod njih i napolju (a dodatno ovih 20% popusta na oiler je vrlo primamljivo...) pa gledaju da besplatnom ugradnjom privuku kupce. Meni je to sasvim korektno i kada ga budem kupovao (a u planu mi je), kupiću ga upravo u Pegazu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • www.markone-pegaz.rs, 2411 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

Pozdrav,

 

porucio sam od Sekule scottoiler iz Louisa. Posto mi je doneo u rekordnom roku, odlucio sam da se angazujem da se sto pre ugradi i testira :D

Kontaktirao sam Markonea, i dobio informaciju da je ugradnja uredjaja 2200rsd. Kada sam zvao da potvrdim termin za ugradnju dobio sam novu informaciju da je ugradnja 4400rsd ako isti nije kupljen kod njih. Nikako mi nije islo u glavu kako ugradnja moze da vredi kao i 45% uredjaja. Tada sam shvatio da mi se vise isplatilo da sam kod njih kupio za vreme akcije sa besplatnom ugradnjom.

 

Odlucio sam da sam ugradim svoj uredjaj. Pogledao sam tJutorijale :D na JuTubu, po netu i spreman krenuo.

 

Prvo sam podigao rezervoar kako bih t racvom ukrao vakuum. Skinuo sam sediste,bocnu plastiku, nasao idealnu poziicju za rezervoar, i potrazio najbolji put za crevo.  Za 30ak min sam integrisao uredjaj mnogo lepse nego bilo gde sto sam video. Nigde nema ruznih vezica i ne idu creva na sve strane. Napunio rezervoar, upalio motor, otvorio protok na MAX.

Posle par minuta nakon sto je ulje proslo kroz celu instalaciju, krenulo je i da kapa po lancu. Smanjio sam protok na "2".

 

Uredjaj je jako jednostavan i kulturan. Kada bih ja radio ugradnju, bilo bi me sramota da trazim vise od 1000din sa sve izdavanjem fiskalnog racuna.

 

Pozdrav

Igor

 

 

 

Igore jako mi je žao što nisi ranije video da imamo akciju. Takođe, žao mi je zbog nesporazuma oko cene ugradnje. To sam ti napisao i u privatnoj poruci ako se sećaš.

Na kraju krajeva svi smo zadovoljni. Što se nas tiče, zadovoljni smo da imamo još jednog zadovoljnog korisnika.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 704 postova
  • Lokacija: Crna Gora
  • Motocikl: BMW R1200GS LC ADV

hiljadu puta sam dosada rekao - limara ne placas zato sto lupa cekicem vec sto zna gde da lupi !

Jager - svaka ti je na mestu...

Sprcali smo sami cenu rada pa nam sad sve mnogo !

Moj radni dan od 6sati firma placa 75EUR pa ce neko raci MNOGO JE,a pametan ce reci:Jbg da i ja znam sto on zna i ja bih imao toliko dnevno...

 

Na stranu sve-Scotta sam ugradio sebi za nekih sat i 45,a ko nije sposoban sam da ugradi pa neka lepo plati i to je to.

Scot je sprava za uzivanje !  ;D

Pred put kolege se napatise oko lanca a ja odmaram i zvizducem !

PS.Ako ga podesis kako treba i montiras gde treba-ne prska po felni,dobro podmazan lanac,mana-druga strana lanca lose podmazana tako da je preporuka dual injector

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • www.markone-pegaz.rs, 2411 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

Nema sramote, tejkit or livit. Cena je uvek relativna stvar potražnje i ponude. Ako ima posla, pa što da nije i cena tome adekvatna. Nekom ženskom biću, koje se ne razume i neće da prlja ruke, takva cena opšte nije preterana.

 

Cena se formira prema onom sto treba da se radi, ugradi i troskovima te ugradnje.

 

Upravo tako. A mi smo procenili koliko to nas košta i tako formirali cenu. Žao mi je ako je to nekom skupo. Uvek može da ugradi sam ili kod nekog drugog. Mi nemamo ništa protiv. Čak smo se potrudili da obezbedimo lako dostupna uputstva za ugradnju na Srpskom jeziku.

Samo da podsetim da je cena 4.400,00 Din za ugradnju uređaja i da dajemo popust od 50% za ugradnju uređaja kupljenih u PEGAZ-MOTO.

Isto tako da podsetim da je važeći i popust od 5% za članove BJB foruma na svu robu i usluge iz naše ponude.

 

Ja nisam zensko bice, a i ne osecam se tako, opet mi je cena preterana. Ugradnja uredjaja 45% od prodajne cene, za ugradnju plug-in.

Da bi se produzila garancija.

 

Moram i da vas ispravim oko garancije. Garancija na Scottoiler uređaje važi tamo gde ste ga kupili. Ugradnja u PEGAZ-MOTO ne znači da uređaj koji ste kupili na drugom mestu možete da reklamirate u PEGAZ-MOTO. U tom slučaju mi dajemo samo garanciju na našu uslugu.

Doduše, nisam još čuo da se nekom sam uređaj pokvario.

 

Ja mislim da je ova tema na mestu, jer ovaj forum i sluzi da razmenimo iskustva i da se upoznamo sa "uslovima".

 

Meni je to mnogo puta pomoglo, jer sam "zaobisao" dranja poucen tudjim iskustvima. Tako da sam zahvalan ovom forumu i sistemima moderne komunikacije.

 

 

Pa eto, uporedi cene uređaja kod nas i na drugom mestu. Vodi samo računa da mi nemamo više starijih modela Universal Kit-a. Mi imamo noviji Scottoiler vSystem. I opet da ne bude zabune i Universal Kit radi sasvim dobro.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • www.markone-pegaz.rs, 2411 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

Mozda je 44 eur po satu ok satnica za zemlju gde ti zivis, ovde ne da je preterana, nego je nenormalna.

 

Nije u redu da tuđ rad potcenjuješ.

 

Valjda vam je jasna politika firme - ako hocete da vam mi ugradimo skota, kupite ga kod nas, drugacije vam se ne isplati. Iako se meni takva politika ne svidja, sasvim je legitimna. Za ugradnju mogu da traze i 10.000 din, njihovo je pravo. Ko ima dve leve ruke i nece da ih prlja neka kupi u toj firmi sa ugradnjom, ko hoce da se potrudi i izdvoje sat vremena, neka ugradi sam. A tvrdim da bilo koja osoba koja nije poremecena (fizicki ili psihicki) moze sama da ga ugradi.

 

Politika firme je sasim jasna svakom dobronamernom čoveku. Sažeta je u jednoj jedinoj rečenici našeg slogana: Uživaj u vožnji!

Da je to ispravan kurs govori i činjenica o sve većem broju zadovoljnih kupaca, kao i novootvorena prodavnica u Zemunu.

 

Da nismo tu samo da otmemo pare kako to može da se shvati iz tvog posta, ovo je citat sa našeg sajta iz dela o ugradnji Scottoiler uređaja:

 

Ugradnja traje u proseku oko sat vremena. Tehnički nije preterano zahtevna pa je možete i sami obaviti ukoliko sami održavate i popravljate svoj motor. Za sva pitanja ili nejasnoće stojimo vam na raspolaganju.

 

 

A ovo su dva linka na kraju teksta o samom vSystemu na našoj web stranici:

 

Ugradnja vSystema generalno:

http://www.scottoiler.com/tools/write_media_resource.asp?id=925

 

Uputstva za ugradnju za sve motore:

http://www.scottoiler.com/support_installation-guides.asp

 

 

Dakle, niko nije rekao da morate da ga ugradite kod nas. Naprotiv.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 128 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KLE 500

Nije da branim bilo koga, i ne zelim da offujem, medjutim kao neko ko je relativno skoro kupio motor i prevrnuo sve radnje u gradu trazeci opremu moram priznati da po ljubaznosti i "friendly" odnosu pegaz trenutno kod nas nema konkurenciju, i u mass company su bili super ljubazni, sve ostalo vrlo diskutabilno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1855 postova
  • Lokacija: NBgd
  • Motocikl: Triumph Tiger 1050, Medlay 150

@hornY

Necu da komentarisem deo sa cenama, nije ni bitno. Hocu da ti kazem da ti je nastup bio pogresan, naime, trebalo je da pripremis "pricu" i verujem da bi proslo (znam da je prolazilo). Niko te ne bi proveravao do u sitna crevca, ali kada si im "bupnuo" u lice da je roba iz Louisa, od posla nije bilo nista. Nas narod bi rekao: "Umiljato (snalazljivo) jagnje, dve ovce sisa"! (@markone, bez uvrede  ;D)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • www.markone-pegaz.rs, 2411 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

@hornY

Necu da komentarisem deo sa cenama, nije ni bitno. Hocu da ti kazem da ti je nastup bio pogresan, naime, trebalo je da pripremis "pricu" i verujem da bi proslo (znam da je prolazilo). Niko te ne bi proveravao do u sitna crevca, ali kada si im "bupnuo" u lice da je roba iz Louisa, od posla nije bilo nista. Nas narod bi rekao: "Umiljato (snalazljivo) jagnje, dve ovce sisa"! (@markone, bez uvrede  ;D)

 

Boki ja ipak više cenim što je Igor u startu rekao da uređaj nije kupljen kod nas. Da nije, opet bi to iskrslo jer Universal Kit nije mogao da kupi kod nas. A pogotovu ne u kutiji gde piše Louis special edition ;) Time bi pokazao da pokušava da zamaže oči nekom od zaposlenih, a to je u najmanju ruku "nepošteno". Ne bi ništa postigao u fiansijskom smislu, ali bi se obrukao. Svaki obraz ima cenu, samo je pitanje kolika je...

 

@ Madiv

Hvala na lepim rečima, trudićemo se da budemo još bolji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 50 postova
  • Lokacija: sombor

Yamaha TDM 900 ugradjen sistem za podmazivanje i nakon 42000 vrjeme je za novi lanac i lancanike

sprava je super i topla preporuka svima...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • www.markone-pegaz.rs, 2411 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

Možda nekog obraduje:

 

Nova Scottoiler akcija!

Osluškujući želje kupaca uspeli smo da dogovorimo sniženje cena za Scottoiler vSystem uređaje!

 

U toku promotivne akcije "Besplatna ugradnja za nove korisnike i besplatna provera Scottoiler sistema za postojeće korisnike", iz razgovora sa postojećim i potencijalnim budućim korisnicima Scottoiler sistema, zajednički smo zaključili da je osnovni razlog zašto neki još nemaju Scottoiler sistem upravo cena.

 

Da bismo koliko god možemo izašli u susret našim prijateljima bajkerima, obavili smo konstruktivne razgovore sa našim prijateljima iz Scottoiler-a i objasnili im trenutnu situaciju na našem tržištu. Rezultat je specijalno odobrenje da spustimo cene Scottoiler vSystema za 20% i time ga učinimo pristupačnijim našim kupcima.

 

Naravno za članove BJB na te cene odobravamo i standardnih 5% popusta na uređaj i ugradnju.

 

Detalje o ceni i samom Scottoiler vSystemu možete da vidite na zvaničnoj web stranici uvoznika (vidi baner gore).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • www.markone-pegaz.rs, 2411 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

 

 

Ha, ipak bilo koristi od hornY-ja   ;D

 

I od Igora a više od mnogih drugih koji su nas posetili za vreme akcije koju smo imali.

Tu smo da se saslušamo pa da vidimo šta je činiti u obostranu korist.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Motorradfahrer, 1733 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: Race Bike in a Tuxedo

Posle dugog razmisljenja i kalkulisanja, iskoristio sam popust u Pegazu, i odvazio sam se  :) , te pazario i ja jedan primerak v system-a.

 

Ugradnja je trivijalna, kao sto su ljudi ovde to vec pomenuli, a zadovoljstvo posle pustanja Scott-a u rad, veliko.

 

Zahvaljujem se ljubaznom osoblju firme Pegaz, pogotovu Dejvu koji mi je ponudio da dodjem da mi iskontrolise ugradnju, sto cu svakako iskoristiti.

 

Takodje bih se zahvalio mojoj porodici koja je stajala uz mene kada sam kretao u ovaj grbavi poduhvat, Bogu....kao i mom drugu Oliveru, koji je pomogao svojim prostorom, alatima kao i nesebicnim lezanjem pod motorom dok je trajala ugradnja. Zelim mir u svetu!  ;D

 

I sto rece Sale....zbogom sprejevi i prljave ruke!  :-*

 

 

Pozz

 

http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=18864.msg886131#msg886131

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

E, pa ubedili ste me! :)

Idem ovih dana do Markonea, već sam rezervisao svoj primerak....

Danas sam PONOVO kupio sprej za lanac i jednostavno mi se zgadilo da ga malo-malo pa duvam. Večito prljav, nikad dobro podmazan.... ma, DOSTA! :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • www.markone-pegaz.rs, 2411 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

Posle dugog razmisljenja i kalkulisanja, iskoristio sam popust u Pegazu, i odvazio sam se  :) , te pazario i ja jedan primerak v system-a.

 

Ugradnja je trivijalna, kao sto su ljudi ovde to vec pomenuli, a zadovoljstvo posle pustanja Scoot-a u rad, veliko.

 

Zahvaljujem se ljubaznom osoblju firme Pegaz, pogotovu Dejvu koji mi je ponudio da dodjem da mi iskontrolise ugradnju, sto cu svakako iskoristiti.

 

Takodje bih se zahvalio mojoj porodici koja je stajala uz mene kada sam kretao u ovaj grbavi poduhvat, Bogu....kao i mom drugu Oliveru, koji je pomogao svojim prostorom, alatima kao i nesebicnim lezanjem pod motorom dok je trajala ugradnja. Zelim mir u svetu!  ;D

 

I sto rece Sale....zbogom sprejevi i prljave ruke!  :-*

 

 

Pozz

 

http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=18864.msg886131#msg886131

 

Nek je "sasrećom"  ;) A mene ako se za dan bezbednosti sete... te zahvaljujem Dejvu te osoblju Pegaza... a ja? Di sam ja? :(

;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja