Jump to content

Moto Zajednica

farbanje kod farbacha

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 558 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: MS 1000DS, Apeninac

Dobio sam od EU kredit za razvoj malih i srednjih preduzeca. Otvorio sam queer javnu kucu, znate one fore,manjinska prava, GLBT (gay, lesbian, bisexual, transgender). Cuo sam da ce po novim evropskim propisima svaki grad morati da ima takvu javnu kucu, pa sam za sada malo ispred vremena. Dobra stvar je da imam poreske olaksice,a losa da za sada nemam radnike, pa sam radim. Po ceo dan neko hoce da me jeb@, dal' u firmi il' da mu farbam nesto.

 

Bas si svestran!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 18 postova

Da li striktno zahtevaju lokal u vlasništvu za vršenje delatnosti ili je omogućen i terenski rad ?

 

Mislim da je terenski rad najveca lova a i motor si osposobio. Tu je i odvojenost od porodice itd ;):D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 953 postova
  • Lokacija: Bliski Istok

Dobio sam od EU kredit za razvoj malih i srednjih preduzeca. Otvorio sam queer javnu kucu, znate one fore,manjinska prava, GLBT (gay, lesbian, bisexual, transgender). Cuo sam da ce po novim evropskim propisima svaki grad morati da ima takvu javnu kucu, pa sam za sada malo ispred vremena. Dobra stvar je da imam poreske olaksice,a losa da za sada nemam radnike, pa sam radim. Po ceo dan neko hoce da me jeb@, dal' u firmi il' da mu farbam nesto.

 

Kakva je situacija sa manjim mestima posto ja ne zivim u gradu? Cuo sam da se taj GLBT kredit bez problema dobija istog dana, ako stavis hipoteku na prvorodjeno dete. Ako mozes pojasni malo, ova tranzicija me ubi, primorava me na kvantni skok, kako stoje stvari.

Da ne bude off, posto je ovde tema farbanje. Jel ces sam da izvrsis farbanje queer kuce ili ces da objavis tender posto kao primalac kredita mislim da nemozes biti i izvodjac radova po pozitivnim zakonskim normama. Ako bi to uradio doslo bi do sukoba interesa, sto u ovom slucaju znaci da bi bio u sukobu sa samim sobom, sto je zabranjeno zakonom o ljudskim i manjinskim pravima podvojenih licnosti pa bi mogao da dospes u Strazbur a da nisi ni svestan toga.

U svakom slucaju zelim ti sve najbolje!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

Dobio sam od EU kredit za razvoj malih i srednjih preduzeca. Otvorio sam queer javnu kucu, znate one fore,manjinska prava, GLBT (gay, lesbian, bisexual, transgender). Cuo sam da ce po novim evropskim propisima svaki grad morati da ima takvu javnu kucu, pa sam za sada malo ispred vremena. Dobra stvar je da imam poreske olaksice,a losa da za sada nemam radnike, pa sam radim. Po ceo dan neko hoce da me jeb@, dal' u firmi il' da mu farbam nesto.

 

Kakva je situacija sa manjim mestima posto ja ne zivim u gradu? Cuo sam da se taj GLBT kredit bez problema dobija istog dana, ako stavis hipoteku na prvorodjeno dete. Ako mozes pojasni malo, ova tranzicija me ubi, primorava me na kvantni skok, kako stoje stvari.

Da ne bude off, posto je ovde tema farbanje. Jel ces sam da izvrsis farbanje queer kuce ili ces da objavis tender posto kao primalac kredita mislim da nemozes biti i izvodjac radova po pozitivnim zakonskim normama. Ako bi to uradio doslo bi do sukoba interesa, sto u ovom slucaju znaci da bi bio u sukobu sa samim sobom, sto je zabranjeno zakonom o ljudskim i manjinskim pravima podvojenih licnosti pa bi mogao da dospes u Strazbur a da nisi ni svestan toga.

U svakom slucaju zelim ti sve najbolje!

 

 

 

 

 

Vladimire ako  hoces ja cu ti kupim kilo ladnu jagnjetinu al znas sta sledi posle toga.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest farbach

Ja nisam trosio energiju na bunt vec na izucavanje propisa.

Dao sam oglas za radnike, mala je sredina pa se ljudi snebivaju. Decu to ne interesuje, oni hoce da idu u mirovne misije u Avganistan i Irak. Kazu taj ih poziv privlaci. Koliko su ljudi ubili u video igricama i ne privlacio ih.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1422 postova
  • Lokacija: Bliski Istok-Pančevo
  • Motocikl: Honda CRF300L

Ja nisam trosio energiju na bunt vec na izucavanje propisa.

Dao sam oglas za radnike, mala je sredina pa se ljudi snebivaju. Decu to ne interesuje, oni hoce da idu u mirovne misije u Avganistan i Irak. Kazu taj ih poziv privlaci. Koliko su ljudi ubili u video igricama i ne privlacio ih.

 

Pa ti si stvarno imao posla prego glave! A neki se, negde pitali zasto im ne dolazis u goste.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2637 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: FJR 1300 , TTR 600 / SM

Ja nisam trosio energiju na bunt vec na izucavanje propisa.

Dao sam oglas za radnike, mala je sredina pa se ljudi snebivaju. Decu to ne interesuje, oni hoce da idu u mirovne misije u Avganistan i Irak. Kazu taj ih poziv privlaci. Koliko su ljudi ubili u video igricama i ne privlacio ih.

Kako su u EU regulisali prava potrošača u toj vrsti usluga i kako rešavaš eventualne reklamacije ?

Pošto znam  da za farbanje nisi davao fiskalne račune interesjue me da li si sad ažurniji ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2637 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: FJR 1300 , TTR 600 / SM

Za sada imam olaksice. Stranci placaju karticama, pa to mora kroz papire, a sa nasima je lakse.

Gde provlačiš kartice ?! :D :D :D :D :D :D :D :D :D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 240 postova
  • Lokacija: ŠABAC
  • Motocikl: CBR 1000 F krmačica

Ne razumem "fabulu radnje" i u sta se ova tema pretvara, ali farbach, hvala na odgovoru.

izvini sto ne razumes ,ali imam ja pitanje za tebe da li te je neko zvao u nasu garazu :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest farbach

Ne razumem "fabulu radnje" i u sta se ova tema pretvara, ali farbach, hvala na odgovoru.

pune me al' se ne branim.

A sto se tice BMW-a, mogu ti pozajmiti roler da izvuces linije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 558 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: MS 1000DS, Apeninac

Ne razumem "fabulu radnje" i u sta se ova tema pretvara, ali farbach, hvala na odgovoru.

pune me al' se ne branim.

A sto se tice BMW-a, mogu ti pozajmiti roler da izvuces linije.

 

Ko puni,zlo ne misli ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 271 postova
  • Lokacija: Zem00n

Ne pominješ otkazivanje konferencije za štampu u Sava centru ? :o

 

SAVA CENTAR-Press sluzba

 

Konferencija za stampu pomenutih organizacija prekinuta je kada je izvesni L.M. iz Sremske Mitrovice pokusao da seksualno uznemiri kucnog ljubimca ovdasnje folk dive,koja je dosla da podrzi akciju!Ona je naglasila da je goreoptuzeni L.M. i ranije pokazivao znake patoloske opsednutosti njenim Cezarom,te je to jedan od razloga sto je napustila grad pored Save,takodje je i dodala da je njen ljubimac do sad bio veran samo njoj,i da nije pokazivao teznju ka zadovoljavanju drugih pripadnika ljudske rase,dodala je i to da je veza izmedju nje i ljubimca zasnovana iskljucivo na oralnom zadovoljenju i da dalje jos uvek nije isla! ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

 

<no comment> :-X

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 18 postova

Ne pominješ otkazivanje konferencije za štampu u Sava centru ? :o

 

SAVA CENTAR-Press sluzba

 

Konferencija za stampu pomenutih organizacija prekinuta je kada je izvesni L.M. iz Sremske Mitrovice pokusao da seksualno uznemiri kucnog ljubimca ovdasnje folk dive,koja je dosla da podrzi akciju!Ona je naglasila da je goreoptuzeni L.M. i ranije pokazivao znake patoloske opsednutosti njenim Cezarom,te je to jedan od razloga sto je napustila grad pored Save,takodje je i dodala da je njen ljubimac do sad bio veran samo njoj,i da nije pokazivao teznju ka zadovoljavanju drugih pripadnika ljudske rase,dodala je i to da je veza izmedju nje i ljubimca zasnovana iskljucivo na oralnom zadovoljenju i da dalje jos uvek nije isla! ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

 

Izvesni L.M. vec poseduje par domacih potrebnih zivotinje te nije cudo ta sklonost prema njima.

Folk diva je mogla od tog gospodina sto sta da nauci i napravila je veliku gresku obelodanjivanjem doticne price.

Bez obzira na sve Ja licno osudjujem doticnog gospodina sto nije startovao doticnu folk njusku.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cuore Sportivo, 1337 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: KTM LC4 620, KTM 790 Adventure

Nemojte Farbacha da mi dirate....

Il se samari da padaju..

Marko imam ovu kacigu Arai RX7 Crossair Sete Gibernau replica i BMW F800 GS u zuto crno kombinaciji.....Ja bi da ofarbam kacigu dal je to svetogrdje nemam pojma..

Sta mislis Marko ?

post-1721-12879022400976_thumb.jpg

post-1721-12879022401137_thumb.jpg

post-1721-12879022401256_thumb.jpg

post-1721-12879022401587_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1063 postova
  • Lokacija: cuprija- basel
  • Motocikl: Aprilia SL 1000 Falco - Honda XL 1000 Varadero - Yamaha XVS 1300 Midnight Star-Yamaha Xcity 250-Yamaha Xmax 125

Po meni je glupo da farbas replicu, bolje uzmi neku drugu pa je ofarbaj, ta kaciga treba da ostane u fabrickom stanju

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 271 postova
  • Lokacija: Zem00n

Nemojte Farbacha da mi dirate....

Il se samari da padaju..

Marko imam ovu kacigu Arai RX7 Crossair Sete Gibernau replica i BMW F800 GS u zuto crno kombinaciji.....Ja bi da ofarbam kacigu dal je to svetogrdje nemam pojma..

Sta mislis Marko ?

 

Prodaj BMW-a, kupi onu Suzanu sa wrha prethodne strane i to ti je to! :D;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja