Jump to content

Moto Zajednica

farbanje kod farbacha

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 557 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: MS 1000DS, Apeninac

Farbach ni ne postoji,radi se o liku koji koristi svoje politicke prijatelje trenutno na polozajima(kad malo razmislim on je od onih ciji su prijatelji uvek na polozajima) i ti motori se farbaju u mitrovackom zatvoru za sta zatvorenici dobijaju samo po dupli obrok a sve zasluge pripadaju toj osobi koja sebe naziva Farbach!!!

Znate li zasto Farbach???

Zato sto Vas sve farba!

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 529 postova
  • Motocikl: TOMOS

Farbach ni ne postoji,radi se o liku koji koristi svoje politicke prijatelje trenutno na polozajima(kad malo razmislim on je od onih ciji su prijatelji uvek na polozajima) i ti motori se farbaju u mitrovackom zatvoru za sta zatvorenici dobijaju samo po dupli obrok a sve zasluge pripadaju toj osobi koja sebe naziva Farbach!!!

Znate li zasto Farbach???

Zato sto Vas sve farba!

e posle ovoga gore komentara mi TEK nista nije jasno niti ce biti...... :neznam:

 

Ustvari i neznam kako da shvatim .......dali kao salu ili uzasnu zbilju ???

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

Farbach ni ne postoji,radi se o liku koji koristi svoje politicke prijatelje trenutno na polozajima(kad malo razmislim on je od onih ciji su prijatelji uvek na polozajima) i ti motori se farbaju u mitrovackom zatvoru za sta zatvorenici dobijaju samo po dupli obrok a sve zasluge pripadaju toj osobi koja sebe naziva Farbach!!!

Znate li zasto Farbach???

Zato sto Vas sve farba!

e posle ovoga gore komentara mi TEK nista nije jasno niti ce biti...... :neznam:

 

Ustvari i neznam kako da shvatim .......dali kao salu ili uzasnu zbilju ???

 

 

Vidi ovako... Farbach je nick (bivseg?) clana foruma koji se bavi farbanjem motora (a najvjerovatnije i ostalog sto mu se donese).

On je inace iz Sremske Mitrovice, a tamo svi vole mnogo da se zezaju i schegatsche. Kolega McSremac je najvjerovatnije iz istog tog Srema,

pa je u svojoj shali i shegi smetnuo s uma da Farbacha ne poznaje toliko ljudi koliko on misli, a da poneki priupitaju i ponesto ozbiljno.

 

Eto, nadam se da ti je sad malo jasnije. Najbolje ti je da posaljes PM kvarisi i pitas oko tog Z-a ili cak kolegi MekSremcu. :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 529 postova
  • Motocikl: TOMOS

e posle ovoga gore komentara mi TEK nista nije jasno niti ce biti...... :neznam:

 

Ustvari i neznam kako da shvatim .......dali kao salu ili uzasnu zbilju ???

 

 

Vidi ovako... Farbach je nick (bivseg?) clana foruma koji se bavi farbanjem motora (a najvjerovatnije i ostalog sto mu se donese).

On je inace iz Sremske Mitrovice, a tamo svi vole mnogo da se zezaju i schegatsche. Kolega McSremac je najvjerovatnije iz istog tog Srema,

pa je u svojoj shali i shegi smetnuo s uma da Farbacha ne poznaje toliko ljudi koliko on misli, a da poneki priupitaju i ponesto ozbiljno.

 

Eto, nadam se da ti je sad malo jasnije. Najbolje ti je da posaljes PM kvarisi i pitas oko tog Z-a ili cak kolegi MekSremcu. :D

 

00000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

 

 

zahvaljujem na pojasnjenju........... :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 60 postova
  • Lokacija: Sabac/Austria
  • Motocikl: Z800 ; ZXR750H1

e pa ovako ... znam da je tema stara koliko i forum ali posto sam stigao na red da se i ja zapljunem da sam od juce ponosni vlasnik jednog unikata inace made in Mitrovica - ili bolje reci naseg druga farbaca :D

 

ali da skratim pricu pogledajte o cemu je rec

 

http://20270470hs.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Duh Bez Sekire, 1037 postova
  • Lokacija: Beograd - Miljakovac, Ljubovija
  • Motocikl: Yamaha XJ600N, Cagiva Canyon 600, Husqvarna TE 250

Farbachev rad je standardno dobar, ali mene interesuje šta će ti beloglavi orlovi uz pravoslavni krst sa ocilima i zastavu Srbije?!? Beloglavih orlova kod nas nema ni u zoološkom vrtu, žive na severnoameričkom kontinentu i kao što valjda znaš, nacionalni su simbol SAD... Da si turio surog orla ili belorepana, ja bih razumeo jer su oni kao simboli tradicionalno korišteni i u srpskoj heraldici...

  • Podržavam 12

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 60 postova
  • Lokacija: Sabac/Austria
  • Motocikl: Z800 ; ZXR750H1

Farbachev rad je standardno dobar, ali mene interesuje šta će ti beloglavi orlovi uz pravoslavni krst sa ocilima i zastavu Srbije?!? Beloglavih orlova kod nas nema ni u zoološkom vrtu, žive na severnoameričkom kontinentu i kao što valjda znaš, nacionalni su simbol SAD... Da si turio surog orla ili belorepana, ja bih razumeo jer su oni kao simboli tradicionalno korišteni i u srpskoj heraldici...

 

ovde nije bila ideja da se srbija istice u prvom planu zato i nema grba srbije.. nije bila ideja da se stave ona 2 nazovimo orla sa grba nego po meni najlepsi orlovi koji postoje zato i nije dvoglavo crtan... a kao cilj je bila religija koja se veoma istice i to sa 2 krsta ako bolje pogledas a sve to oiviceno sa crkvenim slovima..

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 436 postova
  • Lokacija: Čačak City
  • Motocikl: Suzuki Gz 250 Marauder

Ako se tebi sviđa, to je to.

Meni se sviđa jedino viorenje zastave, ostalo mi je sve nekako prenaglašeno.

Ne sviđa mi se crno ispod orlova, ni krst, ni font slova.

Ne deluje mi skladno, kao da nije delo jednog autora.

 

Da ne ke**am previše, kao što rekoh nije ni bitno šta ja mislim

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 557 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: MS 1000DS, Apeninac
11 minutes ago, Zloboleon said:

Zna li neko da li gosn. Farbač još uvek radi i kako doći u kontakt sa njim?

Znam ja:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 557 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: MS 1000DS, Apeninac
3 minutes ago, Zloboleon said:

Sjajno! A jel bi mi preneo to znaje? :D

 

Radi naravno...:)

Sta ce...rad je stvorio coveka!

Poslacu ti PP

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 19 postova
  • Lokacija: NOVI SAD
  • Motocikl: SUZUKI GSXR 600

Prijatelji, drugar treba da farba i lepi original nalepnice za R6 2003 god... Neki farbar mu trazi 200e za 1L boje i kaze da ce mu verovatno trebati 2L + ruke... Po meni je to mnogo... Imali neko neku preporuku ili informaciju!?

Unapred hvala!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 443 postova
  • Lokacija: Aleksinac
  • Motocikl: BMW S1000R '15

400e za farbu + za ruke ce uzeti minimum 200e + original nalepnice? = 700-800e za rezervoar, rep, masku i bocne plastike? :staa2: Bog te mazo pa ljudi za te pare kod DOBROG majstora ceo auto prefarbaju. Druze daleko sam od farbara, ali sticajem okolnosti sam skoro radio limariju na kolima, znam koliko se okvirno krece farbanje i po meni je ovo papreno skupo.. :stabre:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 19 postova
  • Lokacija: NOVI SAD
  • Motocikl: SUZUKI GSXR 600

U pitanju je original farba sa nekim strasom u sebi... Navodno treba da se nanosi u 5 slojeva i 3-4 ruke laka. On, kao i ja nemamo pojma o farbanju, ali drug hoce to da uradi kako treba. Ali meni je to i dalje preskupo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2288 postova
  • Lokacija: Podravska pripizdina u HR
  • Motocikl: egzotični GSXR750 K88

Mene je materijela za farbanje starog gixxera koštao preko 400€ ... a nisam koristio originalnu farbu već najsličniju koju sam mogao naći ... pripremu za naljepnice i izradu istih sam radio sam (znam kako i imam gdje), ali naljepnice su korištene kao šablon za airbrush, tako da na motoru ustvari nema naljepnica, ali izgledao kao da ih ima ... ;) ... ruke nisam plaćao novcem jer mi je prijatelj radio, pa smo kompenzirali kroz servise i slično .. 

 

Uglavnom, postoji velika razliak između ofarbanog i "ofarbanog" ... bilo auta bilo motora ... ;) ... pa samim tim mora postojati razlika i u cijeni .. :takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 529 postova
  • Motocikl: TOMOS

meni je odradio celu Hondu CB750 SEVENFITI..dakle poslao sam mu sliku fabricke trobojne ..i po toj slici mi je odradio jedan na jedan....nema nalepnica vec je sve airbrash tako da su ljudi bukvalno noktom ceprkali po slovima misleci da je nalepnica i nisu mi verovali...poslao mi je i slike u fazama rada ...i TVRDIM  ODGOVORNO......Ako kazu da je skup ,,,,ne nije jer kvalitet kosta drugari al bas kosta,,,,,Marko je umetnik a tek posle farbar.....preporuka od srca za njega...:)

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2288 postova
  • Lokacija: Podravska pripizdina u HR
  • Motocikl: egzotični GSXR750 K88

Netko mi je "dao palac" za neki post na temi, pa sam ju malo preletio onako na preskokce .. :D

 

Ima sigurno novih ljudi na forumu kojima bi tema mogla biti zanimljiva .. :takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja