Jump to content

Moto Zajednica

farbanje kod farbacha

Recommended Posts

Guest farbach

404.jpg

wLRel_p1030969xc5.th.jpg

Y8aBh_p1030970mt6.th.jpg

EXO1z_p1030971hw4.th.jpg

 

motor je zavrsen i predat vlasniku. Snajka na rezervoaru je dobila gace od samolepive folije, tako da ce upristojiti.

Imam jednu molbu za posetioce ove teme. Ne farbam motore musterijama, samo se hvalim sta umem, tako da mi ne saljete pepeove i majlove. Ako treba neka tehnicka pomoc i savet tu sam, ali za farbanje me ne racunajte.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • www.markone-pegaz.rs, 2411 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

Pusti te fore, kao ne trebaju mi mušterije... vidim ja da ti to ne umeš, pa se stidiš da te neko ne provali ;)

 

Svaka čast majstore! Divim se ljudima koji su svoj talenat doterali do savršenstva... a ima ih na ovom forumu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest farbach

Sve manje vremena mi ostaje za farbanje. Prebacio sam se u politicke vode. Borim se za ravnopravnost polova: severnog i juznog, te sam osnovao nevladinu organizaciju i donaciju.  Mogu vam reci da ide bolje nego farbanje a i polovima je bolje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Navigator, 1801 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Papričica :)

Zaista, konacno da se neko setio. Zamisli koja je to nepravda, svi kompasi na svetu pokazuju na sever!!! Sta mislite kako se Jug oseca zbog toga (Jug sam namerno napisao velikim slovom a sever malim da bi ublazio nepravdu). A zamislite tek kako je ISTOKU i ZAPADU... to da ne pricam... podrzavam akciju u potpunosti. Kad skupljamo donacije??

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2637 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: FJR 1300 , TTR 600 / SM

Sve manje vremena mi ostaje za farbanje. Prebacio sam se u politicke vode. Borim se za ravnopravnost polova: severnog i juznog, te sam osnovao nevladinu organizaciju i donaciju.  Mogu vam reci da ide bolje nego farbanje a i polovima je bolje.

Ako padne neka kinta od nevladinih organizavija,evo i mene u tvom taboru. Ili mi sacuvaj jedno ministarsko mesto,vidim da je to do 00. Putovanja,platica,beneficije...pa da kupim vec jednom neki evropski motor. Mastam o tome ,ali posto ne mogu da dobacim onda ih kudim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 953 postova
  • Lokacija: Bliski Istok

Sve manje vremena mi ostaje za farbanje. Prebacio sam se u politicke vode. Borim se za ravnopravnost polova: severnog i juznog, te sam osnovao nevladinu organizaciju i donaciju.  Mogu vam reci da ide bolje nego farbanje a i polovima je bolje.

Ako padne neka kinta od nevladinih organizavija,evo i mene u tvom taboru. Ili mi sacuvaj jedno ministarsko mesto,vidim da je to do 00. Putovanja,platica,beneficije...pa da kupim vec jednom neki evropski motor. Mastam o tome ,ali posto ne mogu da dobacim onda ih kudim.

 

Gde da stanem u red?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5341 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Sta bilo farbach? Ugasilo te?!

...a dugo si trajao  ;D

 

Sam je zatrazio brisanje naloga, a za razloge i dalju diskusiju se njemu obratite.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cuore Sportivo, 1337 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: KTM LC4 620, KTM 790 Adventure

Sad sam procitao temu u jednom komadu, sta reci o coveku? Jednostavno Marko nije normalan kao sto nije bio ni Van Gogh

 

 

Trgujemo ja i Marko za cizme i pitam koji ti je broj mobilnog?

Nemam.

Kako nemas ?

Pa jednostavno nemam.

(Mislim ja on mene zajebava jer ne znam nikog ko nema mobilni telefon)

Ma daj mi broj da te mogu naci necu te smarati.

Nemam mobilni ako ti nesto treba tu je fiksni i kraj price. Ja osto u cudu.

 

Svaki umetnik ima neku blesavu zicu, pa i Marko.

 

Kad se oporavim eto mene kod njega, da upoznam coveka koji me je *zajebo* da kupim cizme. ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja