Jump to content

Moto Zajednica

Životno osiguranje

Recommended Posts

  • Drug član, 1260 postova
  • Lokacija: Chicago

Ja sam sve to sto pise procitao prije nego sto sam potpisao.

Punoljetna sam osoba i odgovaram za svoje postupke, a ako se nisam potrudio da procitam sve i postavim pitanja ako mi nesto nije jasno i treba da platim ( a i svi ostali koji nekom vjeruju na rijec i ne citaju ono sto im se nudi i sta potpisuju)

Zivotno osiguranje sam uzeo bas zbog osiguranja, a ne zbog stednje (mada su o tome pricali)

U slucaju da se meni nesto desi zelim da moji dobiju bar nesto, a ako prezivim dobit cu neku kintu na gomili koja nece da se baci

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nocni cuvar, 2582 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

Ne mogu da verujem. Ovo je jedan redak forum gde me nisu odmah napali agenti i funkcioneri osiguranja.. 1neznam.gif

 

Valjda je još rano ...

Ma ovde smo svi pitomi i fini. Zabole nas za osiguranje ali cik reci da je BMW dobar motor ili da je Afrika sranje... pa ces da vidis sta su napadi :lol:

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 25 postova

Ja sam sve to sto pise procitao prije nego sto sam potpisao.

Punoljetna sam osoba i odgovaram za svoje postupke, a ako se nisam potrudio da procitam sve i postavim pitanja ako mi nesto nije jasno i treba da platim ( a i svi ostali koji nekom vjeruju na rijec i ne citaju ono sto im se nudi i sta potpisuju)

Zivotno osiguranje sam uzeo bas zbog osiguranja, a ne zbog stednje (mada su o tome pricali)

U slucaju da se meni nesto desi zelim da moji dobiju bar nesto, a ako prezivim dobit cu neku kintu na gomili koja nece da se baci

 

Поштовани г-син Томерц,

 

ја Вам желим да Вам се ништа лоше не деси, јер ако Вам се деси једно зло, врло вероватно да Вама и Вашима следи друго .... Прекршено обећање ....Казаће, а што нисте пазили кад сте возили мотор, гуме Вам нису ваљале, нисте упалили светло, мора да сте били пијани па сад ми да Вам плаћамо одштету. Ма немојте ..

 

А ако баш дибидус настрадате не дао Бог, можда ће се смиловати и породици исплатити оно што сте дотад уплатили ...

 

Питате ме откуд то ја знам ... Па пишу људи.... Интернет је чудо ...

 

У сваком случају желим Вам пуно среће и добро здравље...

 

Срдачно

Гојко Родић

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1260 postova
  • Lokacija: Chicago

Postovani gospodine Rodice,

hvala Vam na lijep zeljama koje zelim i Vama. Ne znam sta su Vam ucinili da ih toliko proganjate po internetu, ali kao sto ste mogli procitati moje iskustvo (ukljucujuci i naplatu odnosno isplatu stete) je za sada dobro.

Nadam se da cete uspjeti da nadjete svoj mir

srdacan pozdrav

 

 

P.S.

Ne slusajte Mikulanca - on je zbog takvih izjava i pobjegao na Tajland :zvizduk:;):lol: :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 25 postova

Postovani gospodine Rodice,

hvala Vam na lijep zeljama koje zelim i Vama. Ne znam sta su Vam ucinili da ih toliko proganjate po internetu, ali kao sto ste mogli procitati moje iskustvo (ukljucujuci i naplatu odnosno isplatu stete) je za sada dobro.

Nadam se da cete uspjeti da nadjete svoj mir

srdacan pozdrav

 

 

P.S.

Ne slusajte Mikulanca - on je zbog takvih izjava i pobjegao na Tajland :zvizduk:;):lol: :lol:

 

Hvala i Vama g-sin Tomerc,

 

mira mi ne fali iako je život, a naročito moj posao borba.

Žao mi je samo što se vi uzemiravate mojim gonjenjem prevaranta po internetu. Al doćiće vreme, u to čvrsto verujem, kada će ih goniti sudovi i tužilaštva...

 

A mir se treba vratiti mnogim prevarenim građanima, zar ne ..

Vi očigledno ne spadate u tu kategoriju, pa ne znam zašto vas tema uznemirava..

 

Oprostite mi na na iznetom iskustvu da se mojim pisanjem uznemiravaju sammo oni koji imaju neke veze ili žive od osiguranja ..

 

Srdačno,

Gojko Rodić

 

PS

Voleo bih da iznesete neku konkretnu zamerku ili opservaciju na tvrdnje i dokaze koje sam izneo, a da manje brinete za moj duševni mir, no i na tome sam Vam zahvalan 1zdravo.gif

  • Podržavam 9

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

Nema potrebe da budete toliko zvanični.. :jee:

 

Dosta ljudi se ovde uživo poznaje..tako da verujem da nas Tomerc ne obmanjuje..

 

a sa druge strane ako je gospodin Rodić zaista inspektor..

 

onda i njegova vredi, jer sigurno se nagledao obmana više nego mi..

 

Razmišljao sam i ja dosta o tom osiguranju..međutim suviše sve smrdi i ne verujem nikome..

Prevare i obmane širokih narodnih masa se dešavaju non stop..

 

Bio je jedan članak u novinama kako bi navodno trebalo kupovati i štedeti zlato.. ali to ovde teško funkcioniše..

 

Ostaje nam da kupujemo zemlju ili nekretnine..pa rentati iste, takve kamate nema nigde, a glavnica je uvek tu..

 

Problem je samo što ovde ljudi uglavnom nemaju ni za leba..a kamoli da investiraju višak novca u neke "obećavajuće" papire..

 

A i živi se SADA ovoga trenutka..

ni juče, a ni sutra.. :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1260 postova
  • Lokacija: Chicago

Ma Vlajko treba zvanicno jer se covjek predstavlja kao: "Gojko Rodić, Viši policijski inspektor MUP-a Srbije "

 

Nijedan pandur se tako ne predstavlja po internetu tako da je sigurno u pitanju neko tko svoj gnijev na osiguranje sa kojim nije zadovoljan prazni tako sto ide okolo po forumima i pljuje osiguranje krijuci se iza laznog imena i titule :lol: :lol:

Pa je dosao i kod nas :moto3:

 

A jesi uocio kako je vjesto zamijenio tezu i napisao kako se ja uznemiravam? :lol: :lol:

 

Sad samo cekam da me pita za koje osiguranje radim :lud::lol: :lol:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 25 postova

Ok je što se svi poznajete medjusobno,

i gosin Tomerc tačno je da se ni jedan pandur tako ne predstavlja na internetu ...O mojim motivima verujem da znate pošto ste pratili moje postove i na drugim forumima .. za gnjev ... pa prošao me je, inače po prirodi tako što me ne drži dugo čak i kad se povremeno pojavi ...

Meni su Štetiše vratile sve pare koje sam im dao, a i nisu bile neke ...

znate svrha mojih postova je da izložim tehniku prevare pri sklapanju ugovora, na to upozorim ljude, da im posle ne bi rekli a što niste čitali i što ste slušali lažlivog agenta, a koga su oni poslali !?

Koga zanima ta tema on je čita i postavlja konkretna pitanja ili dovodi u pitanje dokaze koje sam izložio? Kada mi postavljaju lična pitanja ili diskutuju o mojm motivima logično je zakljućiti da to čini neko kome je stalo više do interesa osiguravajućih kuća .... No naravno to ne mora da znači , al može da bidne ..

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1260 postova
  • Lokacija: Chicago

Kada mi postavljaju lična pitanja ili diskutuju o mojm motivima logično je zakljućiti da to čini neko kome je stalo više do interesa osiguravajućih kuća .... No naravno to ne mora da znači , al može da bidne ..

 

 

A, jesam rekao :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1542 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XLV 1000

Ko veruje agentu, banci i ostalim instrumentima ugnjetavanja feničanskim izumom, i treba da na*ebe.... Verujem da tu i tamo isplate nekome nešto, mora bar nekako da se da utisak kredibiliteta.

 

Kako znaš kad (bankar, agent osiguranja, ___ ___ ___) laže? Pa pomeraju mu se usne...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bajkerka u pokusaju :D, 102 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: vrlo ozbiljan crveno-beli zvrk

Zahvalna sam gospodinu Gojku sto je ukazao na sta treba posebno obratiti paznju prilikom kupovine osiguranja, ali bih vise volela da procitam jos neko pozitivno (ako se to uopste moze reci za pokrivene troskove lecenja i sl.) iskustvo koje je neko od nas imao.

Imam potrebu da se osiguram ali mislim da nista sto kod nas nude ne bi zadovoljilo moje potrebe. Nisam u fazonu skupog zivotnog osiguranja jer smatram da je bacanje para, vise bih nesto kao "kasko za ljude"... Najslicnije tome je "riziko osiguranje" ali od njega ima koristi samo ako dodje do najgoreg ( pu pu daleko bilo...), inace u slucaju povrede je beskorisno.

Necu da stedim za stare dane u osiguravajucoj kuci a decu nemam te me ni zivotno kao takvo jos uvek ne zanima, znaci neka varijanta gde placam odredjeni iznos i zbrinuta sam ukoliko se skrsim sa motora u smislu troskova lecenja i eventualno jos nesto preko "da se nadje"... Nudi li neka osiguravajuca kuca nesto takvo?

 

 

A sto se tice prevara od strane banke i osiguranja, pa dovoljno je da pogledamo u kakvoj kuci mi zivimo a u kakvoj kuci "zivi" banka pa da nam bude jasno da nam nisu prijatelji nego neko ko zaradjuje na nama. E sad to sto mi nemamo alternativu i sto su nam njihove usluge neophodne...pa jbg, bar da odaberemo nekog kod koga cemo najjeftinije proci...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 25 postova

Zahvalna sam gospodinu Gojku sto je ukazao na sta treba posebno obratiti paznju prilikom kupovine osiguranja, ali bih vise volela da procitam jos neko pozitivno (ako se to uopste moze reci za pokrivene troskove lecenja i sl.) iskustvo koje je neko od nas imao.

Imam potrebu da se osiguram ali mislim da nista sto kod nas nude ne bi zadovoljilo moje potrebe. Nisam u fazonu skupog zivotnog osiguranja jer smatram da je bacanje para, vise bih nesto kao "kasko za ljude"... Najslicnije tome je "riziko osiguranje" ali od njega ima koristi samo ako dodje do najgoreg ( pu pu daleko bilo...), inace u slucaju povrede je beskorisno.

Necu da stedim za stare dane u osiguravajucoj kuci a decu nemam te me ni zivotno kao takvo jos uvek ne zanima, znaci neka varijanta gde placam odredjeni iznos i zbrinuta sam ukoliko se skrsim sa motora u smislu troskova lecenja i eventualno jos nesto preko "da se nadje"... Nudi li neka osiguravajuca kuca nesto takvo?

 

 

A sto se tice prevara od strane banke i osiguranja, pa dovoljno je da pogledamo u kakvoj kuci mi zivimo a u kakvoj kuci "zivi" banka pa da nam bude jasno da nam nisu prijatelji nego neko ko zaradjuje na nama. E sad to sto mi nemamo alternativu i sto su nam njihove usluge neophodne...pa jbg, bar da odaberemo nekog kod koga cemo najjeftinije proci...

 

Želim Vam sreću u potrazi za takvim osiguravajućim društvom. Imao sam prilike da čitam na netu uslove osiguranja za povrede i bolesti, i ti uslovi su tako koncipirani da im ostavljaju prostora da izvrdavaju kad dođe vreme da isplate odštetu.. Ali možda, teoretski postoji i neka poštena kuća,, ko zna treba tražiti, u svakom slučaju morate biti jako oprezni i ako imate prijatelja pravnika, advokata, dajte mu uslove da izanalizira a u svakom slučaju gledajte da bude sa Vama kada budete potpisivali "ugovor".

 

Srećno

Gojko

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 595 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Liman
  • Motocikl: Yamaha FZS600, Piaggio Free, Suzuki GN125

Zahvalna sam gospodinu Gojku sto je ukazao na sta treba posebno obratiti paznju prilikom kupovine osiguranja, ali bih vise volela da procitam jos neko pozitivno (ako se to uopste moze reci za pokrivene troskove lecenja i sl.) iskustvo koje je neko od nas imao.

Imam potrebu da se osiguram ali mislim da nista sto kod nas nude ne bi zadovoljilo moje potrebe. Nisam u fazonu skupog zivotnog osiguranja jer smatram da je bacanje para, vise bih nesto kao "kasko za ljude"... Najslicnije tome je "riziko osiguranje" ali od njega ima koristi samo ako dodje do najgoreg ( pu pu daleko bilo...), inace u slucaju povrede je beskorisno.

Necu da stedim za stare dane u osiguravajucoj kuci a decu nemam te me ni zivotno kao takvo jos uvek ne zanima, znaci neka varijanta gde placam odredjeni iznos i zbrinuta sam ukoliko se skrsim sa motora u smislu troskova lecenja i eventualno jos nesto preko "da se nadje"... Nudi li neka osiguravajuca kuca nesto takvo?

 

 

A sto se tice prevara od strane banke i osiguranja, pa dovoljno je da pogledamo u kakvoj kuci mi zivimo a u kakvoj kuci "zivi" banka pa da nam bude jasno da nam nisu prijatelji nego neko ko zaradjuje na nama. E sad to sto mi nemamo alternativu i sto su nam njihove usluge neophodne...pa jbg, bar da odaberemo nekog kod koga cemo najjeftinije proci...

 

Želim Vam sreću u potrazi za takvim osiguravajućim društvom. Imao sam prilike da čitam na netu uslove osiguranja za povrede i bolesti, i ti uslovi su tako koncipirani da im ostavljaju prostora da izvrdavaju kad dođe vreme da isplate odštetu.. Ali možda, teoretski postoji i neka poštena kuća,, ko zna treba tražiti, u svakom slučaju morate biti jako oprezni i ako imate prijatelja pravnika, advokata, dajte mu uslove da izanalizira a u svakom slučaju gledajte da bude sa Vama kada budete potpisivali "ugovor".

 

Srećno

Gojko

 

 

Isto tako i meni izgleda. Po tome što PIŠE u ugovorima, mogu da ti daju za lečenje/povrede, a i ne moraju. Sve mi miriše na prevaru. Od govora tela agenta, preko ugovora, do činjenice da od svih tih uplata ide za kancelarije, kola, plate zaposlenih... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1604 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: SUZUKATI SV650N

to što je nekad neko nešto naplatio, ne znači da ne prave ugovore koji su tako koncipirani da ih ne obavezuju prema klijentu, ako to žele. i u kockarnici ima dobitnika, ali to tako mora, da se "neodlučni igrači" ne bi razbežali., već treba da veruju da je dobitak moguć; ma šta moguć, izvestan!, samo treba biti uporan. :lol:

 

meni ta "životna" (neživotna) osiguranja liče na onu hranu koju ribolovac baca u vodi, da se skupi riba oko prave hrane, mamaca sa udicama.

 

i te kako je u pravu onaj što je rek`o da je besplatan sir samo u mišolovci.

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 25 postova

to što je nekad neko nešto naplatio, ne znači da ne prave ugovore koji su tako koncipirani da ih ne obavezuju prema klijentu, ako to žele. i u kockarnici ima dobitnika, ali to tako mora, da se "neodlučni igrači" ne bi razbežali., već treba da veruju da je dobitak moguć; ma šta moguć, izvestan!, samo treba biti uporan. :lol:

 

meni ta "životna" (neživotna) osiguranja liče na onu hranu koju ribolovac baca u vodi, da se skupi riba oko prave hrane, mamaca sa udicama.

 

i te kako je u pravu onaj što je rek`o da je besplatan sir samo u mišolovci.

 

 

 

Tako je, eto Tomerc kaže da je sve naplatio odmah i brzo, a kad ja posumnjam da ima neke veze s njima, možda mu neki rodjo tamo radi, on se duri ....0stabre.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1604 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: SUZUKATI SV650N

ma znaju osigurači sa kim se nije zezati, a takođe da je nekad i isplaćena premija,i zadovoljan klijent, odlična reklama. svi igraju loto zbog sedmice.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 32 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: Suzuki GSF 600N

Hteo sam da krenem sa zivotnim osiguranjem i kontaktirao sam poznanika koji radi u jednoj renomiranoj osiguravajucoj kuci i covek mi sve lepo objasni,.............

 

Vec sam hteo da sklopim ugovor, a onda sam dobio dokument sa opstim uslovima...bla. bla..., ali ima jedan deo koji se zove "ISKLJUČENJE I OGRANIČENJE OBAVEZE OSIGURAVAČA" sa raznim tackama, izmedju ostalih neke od odredbi:

 

1.Osiguravač nije u obavezi da isplati celu osiguranu sumu, već do tada prikupljenu matematičku rezervu:

- ako smrt odnosno teža bolest nastane kao posledica rata, oružanih sukoba i građanskih nemira, nereda, pobuna i ustanaka

- ako smrt odnosno teža bolest nastane kao posledica sabotaža ili terorističkih akcija iz političkih ili verskih pobuda

- ako smrt odnosno teža bolest nastane kao posledica atomske nuklearne eksplozije ili radioaktivnih izotopa i zagađenja koja imaju za posledicu radioaktivno zračenje

- ako smrt odnosno teža bolest nastane kao posledica vožnje i/ili upravljanja svih vrsta vozila i letelica bez propisanih isprava za vožnju i/ili upravljanjem

 

- ako smrt odnosno teža bolest nastane kao posledica amaterskog bavljenja opasnim sportom ili hobijem: planinarenjem(izuzev pešačenja kroz prirodu), rafting-om, speleologijom, aero sportovima i upravljanjem letelicama (padobranstvom,paraglajding-om, zmajevima, balonom, surfovanjem itd.), zimskim ekstremnim sportovima; moto sportom, jahanjem,mačevanjem, borilačkim sportovima, bungee jumping-om, ronjenjem, surfovanjem

itd....

 

......

 

Ljudi, imam potrebu da dopisem svoj predhodni post, posto je doslo do novih momenata...

Pricao sam sa agentom (poznanikom) oko 'opstih uslova' i kazem mu da sam se pokolebao jer spadam u rizicnu grupu 'amatersko bavljenje moto sportom' i ostala moja zapazanja. Na to mi agent kaze da nije tako, da u slucaju povrede na motoru u saobracaju, bilo da vozis po gradu, Srbiji ili inostranstvu ulazis pod osiguranje....njegova reakcija je bila blagi osmeh i komentar "pa u tom slucaju niko nebi imao osiguranje". Rekao je da iako je 1000% siguran ipak ce jos jednom proveriti. Takodjer na moje pitanje da li ako se desi 'dogadjaj' da li njihovi vestaci izlaze, odgovor je ne, da se koristi sluzbeni policijski zapisnik. Cak ako je osiguranik okarakterisan kao krivac za 'dogadjaj' opet mu sleduje premija osiguranja. (svakako sve ovo treba dobro proveriti kod svake osiguravajuce kuce)

 

Kad budem imao nove informacije podelicu ih sa Vama.

 

U principu ako se je ovo tacno, razmisljam da uzmem isto, ali sa 50 Eura mesecno, ako se nedaj Boze nesto desi u saobracaju. Ako nesto uspem da ustedim pride, to ide u banku. Mislim da je tako najbolje.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1260 postova
  • Lokacija: Chicago

 

 

Tako je, eto Tomerc kaže da je sve naplatio odmah i brzo, a kad ja posumnjam da ima neke veze s njima, možda mu neki rodjo tamo radi, on se duri ....

 

Nemam ja rodju, nego imam Rodica :lol: :lol: :lol: :lol:

Salu na stranu.

Da ti kazem istinu.

To je zavjera.

Ali ne bilo kakva. Ne, ne

To je "Velika svjetska zavjera"

Masoni i CIA se dogovorila da mi isplate osiguranje kako bi se iznervirao "Gojko Rodić, Viši policijski inspektor MUP-a Srbije "

Samo nemoj nikom da kazes :P

Ovo sam ti rekao u povjerenju i mogao bih imati problema ako "Velika juzna loza osiguravaca za prevaru gradjana Srbije" sazna da sam iskoristio vezu da dobijem pare od jednog osiguranja

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 954 postova
  • Lokacija: Batajnica
  • Motocikl: DL1000 K8

@Gojko Rodic svi vasi predhodni postovi mi deluju tako da daju sliku kao da ste bas upravo vi bili jedan od agenata neke od osiguravajucih kuca pa je izmedju vas doslo do ne razumevanja ili necije zloupotrebe tako da ste vi sada duboko razocarani u nesto sto vam nije poslo za rukum.

Posto sami kazete da je internet cudo i da postujete na mnogim forumima gde pokusavate da osporite rad gore pomenutih kompanija mislim da bi svi koji su ukljuceni u ovu temu zeleli da znaju TACAN razlog mislim da bi nas lakse uverili to sto tvrdite.

 

Ja kao zaposlen u stranoj kompaniji imam porodicno BUPA osiguranje od kojeg Hvala Bogu nisam imao nikakva potrazivanja za proteklih 10 godina koliko sam njihov osiguranik ali znam sigurno za neke od mojih kolega koji su dobili novac na ime odstete normalno morali su da priloze ORIGINALNU dokumentaciju.

:Mina:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 25 postova

@Gojko Rodic svi vasi predhodni postovi mi deluju tako da daju sliku kao da ste bas upravo vi bili jedan od agenata neke od osiguravajucih kuca pa je izmedju vas doslo do ne razumevanja ili necije zloupotrebe tako da ste vi sada duboko razocarani u nesto sto vam nije poslo za rukum.

Posto sami kazete da je internet cudo i da postujete na mnogim forumima gde pokusavate da osporite rad gore pomenutih kompanija mislim da bi svi koji su ukljuceni u ovu temu zeleli da znaju TACAN razlog mislim da bi nas lakse uverili to sto tvrdite.

 

Ja kao zaposlen u stranoj kompaniji imam porodicno BUPA osiguranje od kojeg Hvala Bogu nisam imao nikakva potrazivanja za proteklih 10 godina koliko sam njihov osiguranik ali znam sigurno za neke od mojih kolega koji su dobili novac na ime odstete normalno morali su da priloze ORIGINALNU dokumentaciju.

:Mina:

http://www.prevara.info/index.php?option=com_content&task=blogcategory&id=4&Itemid=14

Evo tu piše kako je bilo sa mnom .. S tim što je taj intervju iz avgusta prošle godine, sve pare su mi vratili na račun al ja to za vreme davanja intervjua nisam znao ... Inače vrbovali me jesu da radim kao agent... A zamislite situaciju, čoveku lišenog slobode da ponidim polisu osiguranja ... Ne bi išlo zar ne , neki su poslovi jednostavno nespojivi....

 

Vidite ja kao pojednac u ovome nisam uopšte tipičan ni bitan bar ja tako mislim . Zašto? Zato što su mi nakon što sam ustanovio prevaru, doduše sa 5 godina zakašnjenja, ja odmah napisao pismo centrali dao im rok od 15 dana da istraže slučaj i da mi vrate sve pare sa kamatom ... Oni su mi vratili nakon mesec i po i bez kamate i bez obeštećenja što su me držali u zabludi 5 godina..

 

I eto ako tako mogu da se ponesu prema jednom policajcu, šta ih sprečava da varaju obične građane...

Naravno ja sam se dao na izučavanje te pojave, pronašao dokaze, objavio ih pa bih vas uputio da ih pogledate i na njih stavite primedbe i postavite pitanja ...Naravno meni nikakav problem ne pretstavlja da odgovram i na pitanja vezana za lične motive, ali više bih voleo i korisnije bi za sve bilo da diskutujemo o nalazima ...

post-21886-0-36377600-1331470594_thumb.jpg

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 954 postova
  • Lokacija: Batajnica
  • Motocikl: DL1000 K8

@Gojko Rodic svi vasi predhodni postovi mi deluju tako da daju sliku kao da ste bas upravo vi bili jedan od agenata neke od osiguravajucih kuca pa je izmedju vas doslo do ne razumevanja ili necije zloupotrebe tako da ste vi sada duboko razocarani u nesto sto vam nije poslo za rukum.

Posto sami kazete da je internet cudo i da postujete na mnogim forumima gde pokusavate da osporite rad gore pomenutih kompanija mislim da bi svi koji su ukljuceni u ovu temu zeleli da znaju TACAN razlog mislim da bi nas lakse uverili to sto tvrdite.

 

Ja kao zaposlen u stranoj kompaniji imam porodicno BUPA osiguranje od kojeg Hvala Bogu nisam imao nikakva potrazivanja za proteklih 10 godina koliko sam njihov osiguranik ali znam sigurno za neke od mojih kolega koji su dobili novac na ime odstete normalno morali su da priloze ORIGINALNU dokumentaciju.

:Mina:

http://www.prevara.i...&id=4&Itemid=14

Evo tu piše kako je bilo sa mnom .. S tim što je taj intervju iz avgusta prošle godine, sve pare su mi vratili na račun al ja to za vreme davanja intervjua nisam znao ... Inače vrbovali me jesu da radim kao agent... A zamislite situaciju, čoveku lišenog slobode da ponidim polisu osiguranja ... Ne bi išlo zar ne , neki su poslovi jednostavno nespojivi....

 

Vidite ja kao pojednac u ovome nisam uopšte tipičan ni bitan bar ja tako mislim . Zašto? Zato što su mi nakon što sam ustanovio prevaru, doduše sa 5 godina zakašnjenja, ja odmah napisao pismo centrali dao im rok od 15 dana da istraže slučaj i da mi vrate sve pare sa kamatom ... Oni su mi vratili nakon mesec i po i bez kamate i bez obeštećenja što su me držali u zabludi 5 godina..

 

I eto ako tako mogu da se ponesu prema jednom policajcu, šta ih sprečava da varaju obične građane...

Naravno ja sam se dao na izučavanje te pojave, pronašao dokaze, objavio ih pa bih vas uputio da ih pogledate i na njih stavite primedbe i postavite pitanja ...Naravno meni nikakav problem ne pretstavlja da odgovram i na pitanja vezana za lične motive, ali više bih voleo i korisnije bi za sve bilo da diskutujemo o nalazima ...

 

 

Meni tek sada nista nije jasno :zbunjen:

Inspektor za privredni kriminal obmanut od strane osiguravajuce kuce i to je saznao kada je zatrazio nadoknadu za lecenje.

Za 5 godina koliko je placao nije znao da zivotno osiguranje koje placa ne pokriva lecenje kao sto mu je agent REKAO.

 

Stvarno mi je zao ali duboko sumljam u motiv pod kojim ste saznali da ste obmanuti.

Dali postoji jos neko ko je prevaren na ovakav nacin?

Za nadoknadu su neophodni originalni medicinski nalazi koji idu na proveru od strane osiguravajuce kompanije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1260 postova
  • Lokacija: Chicago

Ne znam sta je gore u ovoj situaciji - da je ovo stvarno Gojko Rodic - visi inspektor MUP-a Srbije za privredni kriminal koji govori istinu ili da se netko samo tako lazno predstavlja i svoju nemoc lijeci tako sto se bori protiv osiguranja sireci price o njima preko interneta (nevezano da li su istinite ili lazne).

Mislim da bih vise volio da je ovo drugo jer bih sacuvao bar malo vjere u znanje i sposobnosti pripadnika MUP-a.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 25 postova

@Gojko Rodic svi vasi predhodni postovi mi deluju tako da daju sliku kao da ste bas upravo vi bili jedan od agenata neke od osiguravajucih kuca pa je izmedju vas doslo do ne razumevanja ili necije zloupotrebe tako da ste vi sada duboko razocarani u nesto sto vam nije poslo za rukum.

Posto sami kazete da je internet cudo i da postujete na mnogim forumima gde pokusavate da osporite rad gore pomenutih kompanija mislim da bi svi koji su ukljuceni u ovu temu zeleli da znaju TACAN razlog mislim da bi nas lakse uverili to sto tvrdite.

 

Ja kao zaposlen u stranoj kompaniji imam porodicno BUPA osiguranje od kojeg Hvala Bogu nisam imao nikakva potrazivanja za proteklih 10 godina koliko sam njihov osiguranik ali znam sigurno za neke od mojih kolega koji su dobili novac na ime odstete normalno morali su da priloze ORIGINALNU dokumentaciju.

:Mina:

http://www.prevara.i...&id=4&Itemid=14

Evo tu piše kako je bilo sa mnom .. S tim što je taj intervju iz avgusta prošle godine, sve pare su mi vratili na račun al ja to za vreme davanja intervjua nisam znao ... Inače vrbovali me jesu da radim kao agent... A zamislite situaciju, čoveku lišenog slobode da ponidim polisu osiguranja ... Ne bi išlo zar ne , neki su poslovi jednostavno nespojivi....

 

Vidite ja kao pojednac u ovome nisam uopšte tipičan ni bitan bar ja tako mislim . Zašto? Zato što su mi nakon što sam ustanovio prevaru, doduše sa 5 godina zakašnjenja, ja odmah napisao pismo centrali dao im rok od 15 dana da istraže slučaj i da mi vrate sve pare sa kamatom ... Oni su mi vratili nakon mesec i po i bez kamate i bez obeštećenja što su me držali u zabludi 5 godina..

 

I eto ako tako mogu da se ponesu prema jednom policajcu, šta ih sprečava da varaju obične građane...

Naravno ja sam se dao na izučavanje te pojave, pronašao dokaze, objavio ih pa bih vas uputio da ih pogledate i na njih stavite primedbe i postavite pitanja ...Naravno meni nikakav problem ne pretstavlja da odgovram i na pitanja vezana za lične motive, ali više bih voleo i korisnije bi za sve bilo da diskutujemo o nalazima ...

 

 

Meni tek sada nista nije jasno :zbunjen:

Inspektor za privredni kriminal obmanut od strane osiguravajuce kuce i to je saznao kada je zatrazio nadoknadu za lecenje.

Za 5 godina koliko je placao nije znao da zivotno osiguranje koje placa ne pokriva lecenje kao sto mu je agent REKAO.

 

Stvarno mi je zao ali duboko sumljam u motiv pod kojim ste saznali da ste obmanuti.

Dali postoji jos neko ko je prevaren na ovakav nacin?

Za nadoknadu su neophodni originalni medicinski nalazi koji idu na proveru od strane osiguravajuce kompanije.

 

Pošto pišem na mnogim forumima, negde sam već to bio pitan, te već rekoh, al da ne tražim OK , ponoviću..... Uzeh kredit od 10.000 evra u CHF, 2006 godine za adaptaciju kuće. By the way, iako ga redovno otplaćujem 5 i po godina još uvek sam dužan oko 10.000 evra . Bio sam u toku jednog teškog predmeta, rizičnog po glavu, te upitah čoveka, lokalnog funkcionera iznače poznatog i dugogodišnjeg agenta osiguranja koliko treba da uplaćujem godišnje da bi u slučuju " ne dao Bog" , moja porodica dobila 10.000 evra, kako im banka ne bi uzela kuću koja je pod hipotekom. On reče 250 evra za život i 25 evra za slućaj povreda, lečenja i trajnog invaliditeta godišnje... Odlično rekoh, nije puno i tako to bi..... Eh da. lepo ga upitah ima li veze to što sam policajac na visinu premije ( tada sam radio klasičan kriminal)... On reče , nećemo staviti da si policajac nego službenik, sitne su to pare neće praviti problem...

Čovek stariji , iskusan, ja pojma nemam o osiguranju.... kasnije kad sam počeo da čitam uslove i druge papire, videh da ispade da sam ja prevario agenta i da mu nisam rekao da sam policajac, te da u slućaju pogibije moja porodica ne bi dobila ništa ...

 

Primetio sam još nešto što mi je pobudilo sumnju. Kad kod da sam zvao Kol centar da nešto pitam , na isto pitanje dobijao sam različite odgovore....

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 25 postova

Ne znam sta je gore u ovoj situaciji - da je ovo stvarno Gojko Rodic - visi inspektor MUP-a Srbije za privredni kriminal koji govori istinu ili da se netko samo tako lazno predstavlja i svoju nemoc lijeci tako sto se bori protiv osiguranja sireci price o njima preko interneta (nevezano da li su istinite ili lazne).

Mislim da bih vise volio da je ovo drugo jer bih sacuvao bar malo vjere u znanje i sposobnosti pripadnika MUP-a.

 

Imate li neko konkretno pitanje gosin Tomerc, eto vidite da ja odgovoram na sva pa čak i na lična...I zašto se onda ljutite, kad me Vaši postovi samo učvršćuju u uverenju da imate jake veze sa osiguravajućim društvima ?

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja