Jump to content

Moto Zajednica

Obedska bara i Fruška Gora - subota 19.11.

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 954 postova
  • Lokacija: Batajnica
  • Motocikl: DL1000 K8

Bravo druže, to je pravi duh :takoje:

 

Sinoć sam oko 20h došao motorom iz Laboratorije, grozna magla tih 16-17 km tako da sam obukao narandžasti prsluk, sve vreme držao uključena ona moja "panik" svetla (videli ste ih na Reliju :)) i držao vizir podignut...ispred moje garaže u Blokovima temperatura - 2.

 

Jutros ustanem oko 7h, magla i inje po drveću...ipak nije vreme za vožnju motorom ma kakvi luda....pardon, entuzijasti bili :D.

 

IMG_20111119_105736 (Small).jpg

 

Biće dana za akcijašenje motorom :) a za tvoj drugarski poziv hvala ali nemam drugi prevoz osim TA tako da ću propustiti akciju :zdravo:

 

Rajko vidi oko je još neko iz grada raspoložen da dođe kolima neka te pokupi poziv stoji pa makar bilo nas troje ili četvoro :Bokilic: nemoj sad da :kafa: kad može :kotlic::rostilj: čekam

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1260 postova
  • Lokacija: Chicago

Bravo druže, to je pravi duh :takoje:

 

Sinoć sam oko 20h došao motorom iz Laboratorije, grozna magla tih 16-17 km tako da sam obukao narandžasti prsluk, sve vreme držao uključena ona moja "panik" svetla (videli ste ih na Reliju :)) i držao vizir podignut...ispred moje garaže u Blokovima temperatura - 2.

 

Jutros ustanem oko 7h, magla i inje po drveću...ipak nije vreme za vožnju motorom ma kakvi luda....pardon, entuzijasti bili :D.

 

post-3678-0-47731700-1321697084_thumb.jpg

 

Biće dana za akcijašenje motorom :) a za tvoj drugarski poziv hvala ali nemam drugi prevoz osim TA tako da ću propustiti akciju :zdravo:

 

Rajko vidi oko je još neko iz grada raspoložen da dođe kolima neka te pokupi poziv stoji pa makar bilo nas troje ili četvoro :Bokilic: nemoj sad da :kafa: kad može :kotlic::rostilj: čekam

 

Ako ti se nitko ne javi vodim te ja na pivo da ne propadne dan do kraja

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 954 postova
  • Lokacija: Batajnica
  • Motocikl: DL1000 K8

Bravo druže, to je pravi duh :takoje:

 

Sinoć sam oko 20h došao motorom iz Laboratorije, grozna magla tih 16-17 km tako da sam obukao narandžasti prsluk, sve vreme držao uključena ona moja "panik" svetla (videli ste ih na Reliju :)) i držao vizir podignut...ispred moje garaže u Blokovima temperatura - 2.

 

Jutros ustanem oko 7h, magla i inje po drveću...ipak nije vreme za vožnju motorom ma kakvi luda....pardon, entuzijasti bili :D.

 

IMG_20111119_105736 (Small).jpg

 

Biće dana za akcijašenje motorom :) a za tvoj drugarski poziv hvala ali nemam drugi prevoz osim TA tako da ću propustiti akciju :zdravo:

 

Rajko vidi oko je još neko iz grada raspoložen da dođe kolima neka te pokupi poziv stoji pa makar bilo nas troje ili četvoro :Bokilic: nemoj sad da :kafa: kad može :kotlic::rostilj: čekam

 

Ako ti se nitko ne javi vodim te ja na pivo da ne propadne dan do kraja

 

Komšija mi na pivo možemo i odma samo izaberi kafanu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ., 437 postova

Pametna odluka, biće lepših dana za vožnju i uživanje.

bravo, severian! ispravna i zrlela odluka dostojna pravog vođe! :)

nema sanse da se vozi magla ko testo bice dana poz svima

 

Pa ono, jedino da nismo išli u vožnju kad nas je već pokrenuo. Ali nije Stanimir kriv, nego ga mangupi naterali da se ipak vozi. Mnogo je zreo.

Ma ja sam navikao na maglu. Sećam se da je jedne godine u mestu Janja kod Bijeljine magla bila tolio jaka da je oborila drvo.

 

Biće i slikice iz današnje vožnje, no smo zaboravili kablić pa ne možemo danas da prebacimo sa fotoaparata. Čini mi se da su interesantne.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8144 postova

Drugari,

 

Ne zamerite sto su na kraju neki od nas išli u ovu otkazanu vožnju. Uslovi su bili loši, sve vreme, osim u Beogradu, vozili smo po minusu (od -1 do -3). Magla, na momente potpuna. To nisi uslovi za vožnju velike, heterogene grupe. Prosto - rizik je bio preveliki i zato je vožnja otkazana. Kao što sam već rekao - ponekad je potrebno znati i kada odustati.

 

Mi koji smo ipak vozili se međusobno većinom jako dobro poznajemo i prošli smo puno kilometara zajedno, homogeni smo i uvozani i tu je jednačina drugačija.

 

Biće dana za velike grupne vožnje. Danas je prosto moralo da se odustane...

 

Inače, vozili smo na potpuno drugu stranu - Avala ring, Kosmaj, Sibnica itd. Nije pomoglo što se magle tiče ;)

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12244 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Ja sam mislio da sam među najgorim extremistima što se tiče pljuska, zime i minusa ali vama skidam kapu :care:

 

Ko je na kraju vitlao po magli i zimoći osim tebe i Saleta drvodelje? :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hit the Road, 1415 postova
  • Lokacija: vinca, beograd
  • Motocikl: BMW R1200GSA

Javice se banda sama (7 motora, 8 osoba)...

 

:moto3:

 

edit: a možda i Sale okači slike (ako se šta vidi :lol: )

 

ispravka.....8 motora, 9 osoba 1zdravo.gif. Da se prijavim i ja...srecno stigao i nazimio se 1lol.gif. Imam 5-6 fotki, kacim kad stignem....moram da nadoknadim danasnji dan. Drustvo odlicno, uslovi za voznju "odlicni" 1zvizduk.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hit the Road, 1415 postova
  • Lokacija: vinca, beograd
  • Motocikl: BMW R1200GSA

nema sanse da se vozi magla ko testo bice dana poz svima

 

Ima sanse da se vozi 1moto3.gif, dokazano danas. Ko mi kriv kad nisam upalio komp jutros i procitao obavestenje 1jok.gif1lud.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 433 postova
  • Lokacija: Beograd-KARABURMA
  • Motocikl: BMW R 1200 GS ADVENTURE LC 2015god, Piaggio Liberty 125ccm 2000god.

Javice se banda sama (7 motora, 8 osoba)...

 

Evo javlja se bandit...

Lepa mala voznjica,hladno ali se uvek nekako bas dobro zagrejemo u kafani :Bokilic:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hit the Road, 1415 postova
  • Lokacija: vinca, beograd
  • Motocikl: BMW R1200GSA

Ajde ja da ispravim i nabrojim:

 

1. Unas

2. Losmi

3.Severijan

4. Mimi Vinca

5. Drvodelja + lepsa polovina

6. SaleP

7. Daki

8. Momak koji vozi TA (izvinjavam se, neznam coveka, a zaboravio sam mu nik, pa molim nek se upise sam)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 433 postova
  • Lokacija: Beograd-KARABURMA
  • Motocikl: BMW R 1200 GS ADVENTURE LC 2015god, Piaggio Liberty 125ccm 2000god.

1. Unas

2. Losmi Capo

3. Severijan

4. Mimi Vinca

5. Drvodelja + lepsa polovina

6. SaleP

7. Daki

8. Mikele

 

p.s. kacite slike >:(

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hit the Road, 1415 postova
  • Lokacija: vinca, beograd
  • Motocikl: BMW R1200GSA

1. Unas

2. Losmi Capo

3. Severijan

4. Mimi Vinca

5. Drvodelja + lepsa polovina

6. SaleP

7. Daki

8. Mikele

 

p.s. kacite slike >:(

 

Tacno, Mikele!!! Izvinjavam se jos "jedared". Ja momentalno na poslu 1neznam.gif, imam samo nekoliko fotki, al nista pre nocas.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 823 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBF1000FA

Javice se banda sama (7 motora, 8 osoba)...

 

:moto3:

 

edit: a možda i Sale okači slike (ako se šta vidi :lol: )

 

 

:D Evo i mene (na danasnjoj voznjici verovatno najstariji bandit) da se javim. Voznja jeste bila pod ekstremnim uslovima. Ne toliko zbog same temperature, koliko zbog magle i velike vlage koja se spolja skoro ledila na viziru, dok se iznutra vruc vazduh od disanja, kao vodeni film, prosto lepio i ometao pogled. No, bas zato sto je to bilo tako, predstavljalo je i neku vrstu izazova, dosezanja nekih sopstvenih granica izdrzljivosti, volje... Isplatilo se... izdrzali smo, uz to se i lepo druzili. :care: Meni ja sad tako prijatno, toplo... organizam radi punom parom, krvotok se aktivirao, a zena kuka kako joj je hladno :zvizduk:. Pozdrav ostalim "banditima" i svima koji danas iz navedenih razloga nisu isli. Bice dana, vozicemo svi zajedno.

:moto3::zdravo:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MotoDJIR.com, 1338 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Honda Africa Twin AS 2022; Piaggio Beverly 300ie 2010: Vespa 300GTS 2015

Jedan od bandita... :moto3:

 

Iskreno,vozio sam po svakom vremenu i nevremenu,ali ovo danas... :lud:

 

Pa saobraćajna policija je odmahivala glavom kada smo prolazili,a u nekoliko navata sam video da iz kola u suprotnoj traci odmahuju rukom...BUDALE!

 

Lep je osećaj,spoznati svoje granice...,a i provesti odličan dan sa još boljom ekipom.

 

Na ne bi onog sutlijaša u Sopotu ne zanam kako bi vozili... :jee:

 

Bilo bi mi žao da sam ovo propustio.

 

I kačite te slike...čekam onu sa vlasnikom poslastičarnice.... :hvala:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja