Jump to content

Moto Zajednica

Obedska bara i Fruška Gora - subota 19.11.

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 402 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-Bezanija-Bologna
  • Motocikl: Ducati 944 000012....i od neki dan jedan Ducati ST4s

aa ok,9,30,promaklo mi...kojim ce te putem posle za surcin,preko bezanije ili na aerodrom?ako je lepo vreme,mozda vam se pridruzim...samo da nema ove magle.u svakom slucaju,moj broj je 063319224 pa ako se nesto pomera,nek me neko obavesti,pozdrav...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 402 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-Bezanija-Bologna
  • Motocikl: Ducati 944 000012....i od neki dan jedan Ducati ST4s

meni je motor na ledinama u servisu pa bi vas sacekao tamo...ali je to pre skretanja za aerodrom,tako da ako idete preko aerodroma,cekao bih vas na avia pumpi...sad samo znati kuda ce te :stabre:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 823 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBF1000FA

meni je motor na ledinama u servisu pa bi vas sacekao tamo...ali je to pre skretanja za aerodrom,tako da ako idete preko aerodroma,cekao bih vas na avia pumpi...sad samo znati kuda ce te :stabre:

Druze, ko zna gde cemo mi po ovoj magli da zalutamo 1lol.gif

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 592 postova
  • Lokacija: BEOGRAD-DORCOL
  • Motocikl: Stalno neki drugi :)

Ljudi magle ce ujutru sigurno biti,sto ne znaci da se ista nece razici oko 10h 11h...Tako da prvo sto ugledate kroz prozor ujutru kad ustanete uopste nece biti realno stanje...

 

A neko vec rece ...u kafani nema magle :lol::moto3:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 402 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-Bezanija-Bologna
  • Motocikl: Ducati 944 000012....i od neki dan jedan Ducati ST4s

hehe valabas...mada,kako sada stvari stoje,magla neodustaje...tesko da ce ujutro biti bolja situacija....sad sam rekao zeni za voznju i samo me pogledala hehe...u smislu,da li si ti normalan hehe...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8144 postova

Ajmo redom:

 

Poslednja prognoza kaze da je sutra u Vojvodini moguca magla i tokom prepodneva. Svi koji se ne snalaze u toj neizvesnosti - nije sramota odustati! Bice dana za voznju na prolece.

 

Za ostale: vidimo se sutra u 9.30h, na ZMAJU. Dodjite natankovani. Na licu mesta odlucicemo na koju cemo stranu (izbegavamo maglu).

 

Za drugare koji bi da se prikljucuju usput - molim vas dodjite do ZMaja. Komplikovano je da vas kupimo redom, jer ce putanja dosta zavisiti od situacije sa maglom sutra ujutro. Ideja je bila da idemo preko aerodroma, ali to (iz ranije recenog), ne garanutjem.

 

VIDIMO SE!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 823 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBF1000FA

hehe valabas...mada,kako sada stvari stoje,magla neodustaje...tesko da ce ujutro biti bolja situacija....sad sam rekao zeni za voznju i samo me pogledala hehe...u smislu,da li si ti normalan hehe...

 

Otkud znas sta je meni moja rekla?!? 1jee1.gifAli zato i jesmo "pravi decki"!!! 0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 349 postova
  • Lokacija: Нови Сад Србија
  • Motocikl: Gazela

Негде у Срему јутрос:zvizduk:

magla.jpg

 

Негде у Срему ноћас :takoje:

magla1.jpg

 

Срећан пут и леп провод :zdravo::moto3:

 

п.с. на колима имам одличне фарове и магленке:zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bandolerosi, 816 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Suvozačica na TDM-u

Drugari srećan put i lep provod! :zdravo: Ma kakva magla ako je i bude ujutro neće je biti u toku dana jer je temperatura koja je pedviđena za sutra relativno visoka!!!! :aha: Mi samo iz jednog razloga ne idemo! Posao! Sve u svemu uživaćete garant! I nemojte da se vratite sa manje slika nego što ih je bilo sa Ostrvice i Povlena.... ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • REW/Hit The Road, 501 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R 1250 GSA

Srećan put, suv drum i bez magle. Noćas sam došao iz Novog Sada i jedva sam se dokopao Beograda. Stvarno se ništa nije videlo ali bio sam u kolima1oda.gif1oda.gif1oda.gif. Za motor nema zime a ni magle.1moto3.gif

 

Žao mi je što ne mogu da idem sa vama.

 

Pratim vas.

 

1zdravo.gif1zdravo.gif1zdravo.gif1zdravo.gif1zdravo.gif1zdravo.gif1zdravo.gif1zdravo.gif1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8144 postova

Drugari,

 

Sacekao sam 8.30h - sa najboljom zeljom da procenimo sto aktuelniju situaciju.

 

Magla je gusta, hladno je i klizavo. Nema uslova za voznju, tako da predlazem da odlozimo ovu turu. Prerizicno je za grupu.

 

Naravno, posto je suvise kasno da svi vide ovo obavestenje, ja cu u dogovoreno vreme biti na ZMAJ-u, kako bih sve obavestio.

 

U Vojvodini danas nije moguce uzivati u voznji i zato ova odluka. Negde juzno je jos i mozda moguce voziti (gledam na web kamerama po Srbiji ;))

 

Žao mi je što odlažemo, ali nekada (za grupu) treba znati i kada odustati... :(

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • chef, 1843 postova
  • Lokacija: na proplanku

Drugari,

 

Žao mi je što odlažemo, ali nekada (za grupu) treba znati i kada odustati... :(

 

bravo, severian! ispravna i zrlela odluka dostojna pravog vođe! :)

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 954 postova
  • Lokacija: Batajnica
  • Motocikl: DL1000 K8

I tako propade moja prva BJB vožnja. Jutros ustanem oko 7:30 popijem kafu po običaju duplu, upalim motorče uđem u kuću da se obučem, spreman krećem izlazim iz bataje na Novosacki Auto Put i stižem do pumpe Braća Crnomarković stajem da kupim cigare,neki slatkiš i npunim rezrervoar da ne gubim vreme na Zmaju. Po običaju ne reagujem na čudne pglede ljudi sa strane koji me gledaju kao marsovca, dolazim na kasu da platim tip iza mene nemože da izdrži a da ne pita brate jel hladno na motoru? Ja uz osmeh odgovaram ma jok još nije minus. Sedam krećem držim desnu traku vidljivost nekih 30 do 40 metara vozim oko 60 km/h prilazim Zemu Polju i kao da ulazim u testo vidim jedva pet metara ispred sebe kroz glavu mi prolazi da sam na Auto Putu nije mi problem što ja nevidm nego me hvata frka da me neko ne pokupi od pozadi. Polako dolazim da semafora na raskrsnici za Zemun Polje i tu stajem pored puta skidam kacigu i kažem sam sebi zajebi ovo je veliki rizik,okrećem se i nazad kući naradnih pet kilometara sam prešao za oko 15 minuta pa zamislite kako sam uživao. Dolazm kući palim komp i vidim vožnja odložena, verujte mnogo mi je lakše taman sam pomislio biće prozivke ispalio, plaši se, nezna da vozi itd.

 

Ali Drugari ko god je odložio obaveze, ima vremena za druženje ja pozivam u Batajnicu posle 12h verujem da će se magla pdići do tada. Dođite kuvamo kotlić, riblju čorbu roštilj, pasulj šta god sve u mojoj režiji. Nije kasno samo da se podigne magla ko je za neka se javi.

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12244 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Bravo druže, to je pravi duh :takoje:

 

Sinoć sam oko 20h došao motorom iz Laboratorije, grozna magla tih 16-17 km tako da sam obukao narandžasti prsluk, sve vreme držao uključena ona moja "panik" svetla (videli ste ih na Reliju :)) i držao vizir podignut...ispred moje garaže u Blokovima temperatura - 2.

 

Jutros ustanem oko 7h, magla i inje po drveću...ipak nije vreme za vožnju motorom ma kakvi luda....pardon, entuzijasti bili :D.

 

IMG_20111119_105736 (Small).jpg

 

Biće dana za akcijašenje motorom :) a za tvoj drugarski poziv hvala ali nemam drugi prevoz osim TA tako da ću propustiti akciju :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja