Jump to content

Moto Zajednica

Obedska bara i Fruška Gora - subota 19.11.

Recommended Posts

  • Integrisan, 8143 postova

 

Ostao sam duzan malo objasnjenje, sto se tice naseg "domacina" u poslasticarnici u Sopotu, koje u velikoj meri objasnjava ono sto je drvodelja (Sale) napisao, pa cak i nazvao "bajkerska poslasticarnica", a i svi mi ostali slicno doziveli:

Poslednji sam izlazio iz radnje i pri tom mi je covek kratko ispricao, da mu je rodjeni brat tragicno nastradao :( vozeci motor, a i on sam je, koliko sam razumeo, tada prestao da vozi. Mislim da je imao neku sportsku Jamahu yzf serije. Tuzna prica. Covek se stvarno pokazao kao odlican domacin, pored toga sto ima odlican sutlijas i kolace. Vredi svratiti, svaki put kada se neko nadje u tom kraju.

 

Nisam ovo cuo i drago mi je sto si sada rekao...

 

I inace mi se mesto (i vlasnik) svidelo, a sada cu jos radije da svracam... I onako je na idealnom mestu kada smo u tom kraju...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bandolerosi, 816 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Suvozačica na TDM-u

@ drvodelja

 

Za kraj sam ostavio poređenje onoga na šta smo pozvani i onoga na šta je ispalo. Primer za sve marketing stručnjake:

 

 

dfZUE_25325152.jpg

 

 

 

TIoBB_dscf5769m.jpg

Ha, ha, ha .... ma svaka vama čast još jednom! :takoje: Jaci pogotovo! :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2883 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kliks

Bravo junaci !! :takoje:

 

Setih se kada smo Jimmy, Maxxa i ja pre dve godine, bas u Novembru, i bas vikend posle Ostrvice, po magli i hladnoci vozili do Fruske Gore. Odlicno je to iskustvo. Treba svako da proba, cisto da ne bude zatecen ako ga negde na nekom putovanju zatekne takva situacija.

 

 

Pozdravljam i drugare koji su odustali od voznje. :takoje:

 

Zaheban je osecaj kada ocekujes da se "nesto" zaustavljeno na putu stvori, tu odma` ispred tebe, a svestan si da je vrlo moguce da ti zaostane reakcija. Jos gora je pomisao da te stigne neko od pozadi. UH, ne zelim da pomisljam. Uvek vise cenim realne odluke zbog kojih cemo se jos duuuugo voziti, druziti, piti kafe, citati jedni druge...

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8143 postova

Danas je ova ruta iz prve poruke teme izvezena, čisto da bude zaokružena. Bilo je hladno, na Fruškoj Gori oko -2C, a dole oko 1-2C. Samo vožnja je bila još zanimljivija nego prošle nedelje.

 

Evo nas, polazimo sa ZMAJA:

 

OkwNk_20111126104400.jpg

 

U4mjN_20111126105820.jpg

 

Na putu između Grgurevaca i Manđelosa (hladnjikavo, ali uživali smo):

 

iA3Dx_20111126131736.jpg

 

y4Ivr_20111126131815.jpg

 

Ponovo se fotografišemo na grebenskom putu na Fruškoj Gori. Ovde je već dosta hladno (-2C):

 

ljqHM_20111126133936.jpg

 

7thTT_20111126133849.jpg

 

Ubrzo, kako se penjemo :lol: iznad 400mnv, počinje gusta magla. Ove fotke su nastale dok se još nešto i videlo:

 

7mi5G_20111126140042.jpg

 

4EoZ0_20111126140037.jpg

 

Magla je bila ZAISTA gusta. Recimo, onoliki toranj Crnog čota (nepunih 30m od grebenskog puta nije se ni minimalno video. Ko zna o čemu pričam, zna i kako je gusta magla bila od Zmajevca do iza Crnog čota. Još nezgodnije je bilo što je put bio zaleđen :lol:, kao i naši viziri. Veoma zanimljivo je bilo. Pitam ja Mimija: "hoćeš da siđemo dole i palimo. Samo se pogledamo i nastavismo :moto3: . Zaista smo i pored zime i loših usliva uživali...

 

Počevši da se spuštamo ka Velikoj Remeti, polako izlazimo iz magle. PRELEP ambijent kroz koji smo vozili dozvoljava da ga zabeležimo (kao i sve ostalo, mobilnim telefonom :lol:):

 

iCeR8_20111126144020.jpg

 

GrpIz_20111126144327.jpg

 

WbBkG_20111126144044.jpg

 

Stižemo u Veliku Remetu na zasluženu teleću čorbu i srneći gulaš (hej, hej!):

 

fErSh_20111126150615.jpg

 

Uživamo, toplo je. Sedimo, sve dok ne poče da pada veče :aha: .

 

Cepamo nazad. U noći i magli ne uspevam da pokažem Mimiju Šalinačko jezero, ali sa Dobrodolskim sam uspešniji.

 

U Beograd stižemo po noći i Boga mi, po poledici.

 

Čaj, ćaskanje i završetak kod Balija (na Bežanijskoj kosi):

 

KYNpJ_20111126173306.jpg

 

KOERy_20111126173406.jpg

 

Bilo je fino. Preko 200km lepe vožnje, sasvim fino za ovaj deo sezone...

 

 

Eto, sada ova tema može zasluženo na počinak ;)

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12244 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Bravo "Extremni" BJB akcijaši :zdravo:

 

Mimi, je l' pomogli grejači u ručkama bar malo?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 823 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBF1000FA

Hehehe, stvarno ste ludi ("u najpozitivnijem smislu te reci") :care:. Ja se juce smrzoh, pogotovo posle podne kad se spustila ona vlaga ili sta vec.

Severian resio da pokaze u praksi kako su moto-gume mnogo mekse od auto-guma i da moze bez problema da obara i u minusu i po snegu i po ledu :moto2:, a Mimi da testira svoje nove grejace :moto3::P.

Ali ako ste mislili da ste ovim navodnim "zaokruzivanjem" zabili "kolac" u temu da vise ne ozivi, grdno se varate. Ima da nas provedete tim puticima i bogazama i vodite na tu corbicu prvom prilikom :aha:!!!

 

Motori u opstem sivilu, a onda kao kontrast obelelo drvece... imaju i zimski motivi svojih cari. Pa topla corbica, pa ovo, pa ono... Super vam je bilo :takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8143 postova

A da vidiš lica trekera, kad brundajući i onako pokriveni injem iskočimo iz magle :lol: :lol:

 

A da smo promašili - jesmo! Vidi danas, 9C i Sunce! Juce se mrznem, a danas u autu (sa ženom) na izlet. Sve naopako...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8143 postova

Heheheh, ja nisam promasio...Danas sam imao obaveze i ne bih mogao da idem 1moto3.gif, tako da je ono juce bio pravi i jedini izbor 1jee1.gif

 

E, u tom slučaju - nek ide život :lol: ! Nije mi žao... :lol: :lol: I ovako kaže Violeta: bolje da je Sunce kad si sa mnom...

 

:moto3:

 

Nego, dosta je od ove teme... Do proleća :hej:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja