Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki DR 800, informacije

Recommended Posts

  • Drug član, 1896 postova
  • Lokacija: Prokuplje
  • Motocikl: Strom 650 xt

Clan INIS je vozio DR800 nekoliko godina. Dobro ga je sluzio pa kog interesuje moze za vise informacija njega da pita.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 210 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: suzuki dr 650 rs, suzuki gs500e

JA vozim vec dve godine Dr 650 rs a drugar od koga sam ga kupio je uzeo DR 800. I mene i njega odlicno sluze motori. sve je stvar higijene kako odrzavas motor. i sto nemci kazu AJN CILINDAR AJN PROBLEM.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2457 postova
  • Lokacija: Braunau am Inn (Austrija) - Svilajnac Bobovo
  • Motocikl: CBF1000 SC58 '07, FZ1S '06, SV650N

Ja se palim na zvuk otvorenog auspuha velikog jednocilindrasa.. aa.. drugarov KLR 650, brate kao da neki mali japanac bije cekicem o  nakovanj svaki put kada klip odradi zadnji takt  ;D

 

Licno DR-a sam ciljao kada sam hteo da kupim putni enduro ali sam po savetima drugara pazario ST, zanimljivo je to sto DR spada u kategoriju najvecih jednocilindrasa koji postoje, ono sto je razocaravajuce je snaga kojom raspolaze 50 KS (36.5 kW) sa obrtnim momentom od 59 Nm sto je za 20 konja i 9 Nm slabije od Super Tenere 750 rednog dvocilindrasa. 2 klipa, radilica i menjac trpe rasporedjeniju silu tako da se to malo odzire na masinama starim oko 15-20 godina.

 

Ali dobro, ko voli nek izvoli, DR-om se islo i na dakar i preziveo je..

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 36 postova
  • Lokacija: Kikinda

Poceo sam da citam temu,pa sam se odmah iznervirao. Zaista su misljenja subjektivna,te stoga mrzim da ulazim u raspravu! Ja sam imao Dr-a 2 godine. I danas ga se secam vrlo pozitivno. Najbitnije kao i kod svih ostalih,svi ce se složiti,u kakvom stanju je motocikl,od toga sve polazi! Moj je bio u odlicnom stanju,96 godiste. Vozen je dosta,i do Grcke je stizao,ali je dobijao sve na vreme,tj. o motoru je vodjeno racuna,sto je opet najvaznije.

Ja sam bio zadovoljan sa svim. Potrosnja sasvim solidna,moj je trosio oko 5,5 litara.E sad u vezi toga,moj je bio slabiji u kilowatima,bar je tako unet podatak u saobracajnoj,da li je to zaista tako,ili je to zbog nekog uvoza nekada stavljeno-neznam. Ja nisam osećao ništa na uštrb snage. Opet kažu ljudi-zavisi za koje tržište je proizveden-otuda "ogranicenje" snage u KW.

Moj stil vožnje je između 90-12o. Zaštita od vetra-solidna.Ali,to uvek može bolje,na svakom motociklu,nekom više,nekom manje. Kome smeta-neka se vozi autom. Takodje zavisi koje si visine-nižim ljudima to može predstavljati problem,(ja sam 175 cm)jer nema cvrstog oslonca punim stopalom,a kada toga nema-granica ka izvrtanju-je blizu!! Dr je visok motor i težak,to je po meni najveci problem,jer se lako otme iz ruku.I po meni problematican je za OFF! I sam sam se par puta srusio. Ali to je problem samo pri malim brzinama. Na putu u vožnji je super. Rad motora? Opet stvar ukusa! Moze se reci da radi kao traktor. Ali-to je DR. Meni nije smetalo. Snaga sasvim dovoljna. Voznja do 12o OK,posle toga to nije već to,mada on moze i više.Mislim da je to globalno za vecinu motocikala. A bas bih voleo da vidim one frajere koji jure 140-16o po našim drumovima i po mešovitim uslovima za vožnju u saobraćaju! To su price za decu!! Kapacitet rezervoara je mislim 24-25 litara. I to se pokazalo kao mocna stvar. Ako se normalno ponašaš-imas oko 10 litara u rezervoaru. Malo li je!? Stariji modeli,tj. DR 750 je imao veci rezervoar,ali to je za normalne uslove previše. Zamislite rezervoar od 25-30 litara koliko dodaje još na težini!Čega još da se setim? Položaj za sedenje dobar,saputniku je ok. Kod DR 8oo,kao i kod DR 65o jedna stvar je zajebana,na neki način,iako nije prevelik problem da se uradi-na svakih 6000 kilometara treba uraditi dotezanje lanca,sad ne mogu da se setim,mislim da je to primarni lanac,nalazi se sa leve strane mašine,otpusti se poklopac,dotegne lanac itd. Postoji tema o tome,čak i fotografije na BJB.

Jedna stvar je još negativna-800 ccm! To bitno menja stvari kod registracije,meni je to smetalo.Posebnih problema nisam imao,niti sa menjacem,niti sa icim drugim!

Nadam se da ce ovaj tekst nekome pomoci. Koliko sam primetio Dr-ovi koji se nude na našem tržištu su uglavnom stariji-91-92-godište,tako da neznam u kakvom su stanju.

  • Podržavam 9

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova
  • Lokacija: backa palanka

Ja imam i vozim Big-a 4 godine.Kupio sam ga sa nekih 25-26000 km a sad ima blizu 90000km. Kvarova nije bilo. Inace je 94 godiste. Ti problemi sa glavom,pucanjem dekle,crkavanje anlasera,mene su izgleda zaobisli. Jos moja 2 drugara imaju bigove 800,jedan je 90 god,drugi 93. Nikada ni jedan kvar nisamo imali.

Putujem sa njim gde god i uvek stizem bez problema.Potrosnja se krece od 5,5l do negde 8l,zavisi kako se vozi. Tovarim na njega kao na magarca i on ide.

Jedino sto sam menjao na njemu je lanac razvoda,lanac balansa i pogonski lanac i lancanike negde na 65000km.

 

http://www.dr-big.cz/

post-3989-066652600 1294251835_thumb.jpg

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Navigator, 1801 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Papričica :)

Moram reci da sam imao veliko zadovoljstvo da vozim 800s celu jednu sezonu, posto

je moj motor bio u teskim problemima, ap rijatelj nije mogao da ga vozi zato sto

mu se rodio sin pa mu je paznja bila usmerena na porodicu. On je motor prodao posle

godinu dana, i tri godine kasnije ga ponovo kupi! (ISTI PRIMERAK). Motor trenutno

ima preko 100kkm! Menjane su karike na 60-70k, i uradjen servis glave.

 

Kvalitet motora, pa kvalitetniji je od svakog TDM-a, ja na to dajem pecat i potpis!

Servisni problem, dotezanje balans lanca kao i na DR650, no mislim da to nije bas neki

problem. Moj 650 je dosao do trenutka kad se doticni treba promeniti, a takodje ima

preko 100kkm (lanac kosta 70e!). Vibracija... pa majku mu najbolje je elektromotor staviti

pa nece da vibrira. Snaga i moment? Pa recimo da se ponasa kao 650-ka upgradeovana za

voznju u dvoje (a i u dvoje u petoj ubrzava jace od 650-ke sa vozacem, to je testirano).

Ubrzanje u poredjenju sa dvocilindrasem takodje isprobano, u svakoj brzini TDM... pa recimo

da izp*shi! Krajnja brzina jedino manja, problem registracije... (al tu je 750).

 

Necu da dodajem nista na upravljivost, vozio sam BIG-a sa supermoto tockovima i vozi se kao

san. Sa fabrickim tockovima sam probao kratko, posle sm verzije je ko krava, ali i to se leci,

ST probas da izguras iz dvorista i odma izljubis BIG-a.

 

Problem sa glavom... treba imati u vidu da je motor kao i 650-ka vazdusara pa ume da potrosi

ulja, nesavestan vlasnik to previdi... prva strada glava!

 

P.s. za offroad... ne zavaravati se... kao i afrika... ST necu da komentarisem...

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1537 postova
  • Lokacija: Svemir 2,8342534 svetlosnih godina zapadno od Marsa

Ajde me prosvetlite o kakvom dotazenju lanca govorite na DR 650???? ja vozim mog 40000 i nikada nisam dotezao taj lanac o kom pricate, iskreno ni ne znam kako se to radi?????

Motocikl mi radi savrseno, naravno menjao sam lanac bregaste, lamele i frajlauf od krupnijih stvari i nista vise.

Karike nisu ni u najavi, a nece ni biti na 60...70k jer sam blizu te kilometraze i ne trosi mi motocikl ulje, mozda jako malo ali do redovnog menjanja ulja ne dolivam ni kap.

 

A sto se tice DR 800 imao ga je moj prijatelj i imao sam priliku da vidim da se lezaj osovine kvacila raspao?????

 

E sad ako je rec o odlicnoj masini, objasnite mi kako je to moguce??????

 

Nikakvo odrzavanje nece uticati na vek tako ogrogmog lezaja, koji je trebao da sahrani ram, ali on se rapao pa trebas da rastavis celu masinu da bi ga promenio......jedino logicno objasnjenje je da se raspao od vibracije.....

 

Kasnije se taj prijatelj vozio samnom i mogu da zakljucim, da niti je brzi, niti bolje ubrzava ali zato mnogo vise trosi od 650.....tako da ne vidim sta je tu dobro?????????????

 

Po meni je mnogo bolji DR 650 nego 800 o izgledu necu pricati jer je to stvar ukusa

 

A reci da je DR 800 istog kvaliteta kao i TDM koji je nadaleko cuvem po pouzdanosti masine mi zvuci kao preterivanje.....

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Navigator, 1801 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Papričica :)

DR650 posle '96 nema doticni lanac, kao sto ga nema ni freewind. Sta je lezaj osovine kvacila??? Mislis li na ulazno vratilo menjaca? Riknjavaju i gore stvari na mnogo skupljim, novijim i mirnijim motorima.

A mislis na TDM kojima 90% u prvih 50kkm treba zameniti klipove? da ne pricam da je cenovno mnogo visa klasa od motora o kojima ovde pricamo (da ne pricam da je vodenjara a trosi ulje vise od prosecne cvaje).

 

Svede se na pocetno, u zemlji Srbiji je najvece zlo imati KLR, a singlove uglavnom voze devojke koje tek treba da nauce da voze, a jednog dana ce voziti musku plasticnu cetvorocilindricnu litru! Sve se svodi na rekla-kazala, mi kenjamo dok tamo negde neko svojim motorom obilazi svet :moto3: a ni ne sumnja da mu je motor

zesce govno! Jednocilindrasi su specificne masine, svaki model ima svoje vrline i mane, pitanje je samo u kom ces se modelu naci. Za mene postoje DR i XR, minareli 660 ne volim, al ne mogu da kazem da je los! Antek je pod svoj stavio mnoge zahtevne kilometre. KLR mi je prevelik, BMW preplacen a ne pruza vise za placeno, na xt600 kad sednem ko na skelu da sam seo. U krajnjem slucaju, moju 650-ku ne bi menjao za BIG-a, zbog registracije, tezine... Znam jedno, nasao sam se u jednocilindrasu, kome sam spor, nek me saceka na sledecoj pumpi. I uvek treba da pamtimo, kolko posejemo toliko cemo i znjati! Znaci odrzavajte svoj motor, kad krenes na put svejedno je sta jases...a lose odrzavanje ubije i afriku!

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1537 postova
  • Lokacija: Svemir 2,8342534 svetlosnih godina zapadno od Marsa

Moj DR je isti ovakav i godiste je 93 http://www.google.com/imgres?imgurl=http://www.famoto.it/dr%2520650%252093.jpg&imgrefurl=http://www.famoto.it/suzuki%2520ricambi.htm&h=480&w=640&sz=66&tbnid=-aGrna5FP83CtM:&tbnh=103&tbnw=137&prev=/images%3Fq%3Ddr%2B650%2Brs%2B93.%2Bpictures&zoom=1&q=dr+650+rs+93.+pictures&usg=__AEzxsaV8vVlobdeMjduB88qB20Y=&sa=X&ei=ou4kTeTTGNCu8QOM1bm0Ag&ved=0CB0Q9QEwAg

 

E sad ja sam gledao masinu od Freewind i od mog DR i nevidim nikakvu razliku ali bas nikakvu, onda verovatno da taj podatak da je posle 96 drugacije ne stoji jer bi imao problem sa njim. Zanima me naravno posto ga vozim, ali jbg. izgleda da ja nemam taj lanac. Ako imas neki podatak daj ga. Znam da su se ljudi zalili da im glava odlazi na DR ali ja sam moju video rastavljenu i savrseno dobro izgleda. jbg. normalno da ako ne menjas ulje na jednocilindricnom motoru da ce prvo glava da strada, ali da kucnem kod mene je sve 5

Globalno gledano ja sam jako zadovoljan sa mojim i naravno sam sve servisiram.

 

A za ovo se manje vise slazem, sve ima svoje mane i prednosti.....

 

Ako znas nesto u vezi tog lanca daj informacije..pozzz

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Navigator, 1801 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Papričica :)

Moj DR je isti ovakav i godiste je 93 http://www.google.com/imgres?imgurl=http://www.famoto.it/dr%2520650%252093.jpg&imgrefurl=http://www.famoto.it/suzuki%2520ricambi.htm&h=480&w=640&sz=66&tbnid=-aGrna5FP83CtM:&tbnh=103&tbnw=137&prev=/images%3Fq%3Ddr%2B650%2Brs%2B93.%2Bpictures&zoom=1&q=dr+650+rs+93.+pictures&usg=__AEzxsaV8vVlobdeMjduB88qB20Y=&sa=X&ei=ou4kTeTTGNCu8QOM1bm0Ag&ved=0CB0Q9QEwAg

 

E sad ja sam gledao masinu od Freewind i od mog DR i nevidim nikakvu razliku ali bas nikakvu, onda verovatno da taj podatak da je posle 96 drugacije ne stoji jer bi imao problem sa njim. Zanima me naravno posto ga vozim, ali jbg. izgleda da ja nemam taj lanac. Ako imas neki podatak daj ga. Znam da su se ljudi zalili da im glava odlazi na DR ali ja sam moju video rastavljenu i savrseno dobro izgleda. jbg. normalno da ako ne menjas ulje na jednocilindricnom motoru da ce prvo glava da strada, ali da kucnem kod mene je sve 5

Globalno gledano ja sam jako zadovoljan sa mojim i naravno sam sve servisiram.

 

A za ovo se manje vise slazem, sve ima svoje mane i prednosti.....

 

Ako znas nesto u vezi tog lanca daj informacije..pozzz

 

Prijatelju, ako ne vidis razliku izmedju svoje masine i masine u FW-u... verovatno i XT ima istu takvu... :zbunjen:

 

p.s. potrazi na sajtu text o doticnom lancu... pre par godina sam napisao detaljan "how to"

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 138 postova
  • Lokacija: Titel
  • Motocikl: Beverly 250

Komsija je imao DR 800, 1992 :care: !!! Motor je bio u savrsenom stanju :ooo: , znaci nije imao gresku, nije trosio kap ulja, masina perfektna... Od odrzavanja samo je menjao ulje, mogu vam reci da se decko bas lepo navozao sa njim, ni jedan jedini kvar nije imao!!! Jedina mana mu je bila kubikaza 800 ccm je puno za registaciju, zato ga je prodao, mislim da je motor otisao u Vrsac!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1537 postova
  • Lokacija: Svemir 2,8342534 svetlosnih godina zapadno od Marsa

 

 

Prijatelju, ako ne vidis razliku izmedju svoje masine i masine u FW-u... verovatno i XT ima istu takvu... :zbunjen:

 

p.s. potrazi na sajtu text o doticnom lancu... pre par godina sam napisao detaljan "how to"

 

Verovatno sam ja slepa budaletina pa nisam uocio nikakvu razliku, hvala ti na obasnjenji i informaciji o kojoj se temi radi!!!!!!!!!!!!

 

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs493.snc3/26920_1302401674226_1055993434_30736659_3743891_n.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Navigator, 1801 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Papričica :)

 

 

Prijatelju, ako ne vidis razliku izmedju svoje masine i masine u FW-u... verovatno i XT ima istu takvu... :zbunjen:

 

p.s. potrazi na sajtu text o doticnom lancu... pre par godina sam napisao detaljan "how to"

 

Verovatno sam ja slepa budaletina pa nisam uocio nikakvu razliku, hvala ti na obasnjenji i informaciji o kojoj se temi radi!!!!!!!!!!!!

 

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs493.snc3/26920_1302401674226_1055993434_30736659_3743891_n.jpg

 

Brate, pa ajd sto deklovi nisu isti, to nebitno, ali sto izduvna grana izlazi sa razlicite strane masine!!! :staa2:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova
  • Lokacija: backa palanka

Sto se tice brzine Dr-a,ide skoro koliko pise na satu.Proverio sam sa Garminom. Sa punom opremom,3 kofera od 50l,tank torba+ nas 2 na motoru,vozio sam ga 140-160km/h od Batrovaca do Zagreba i isto tako Bratislava-Brno po zastokoj kisi.Da ne spominjem njihovo gorivo.Do sad,na putu sam imao samo 1 kvar,pukla mi je sajla od gasa,sto sam resio za 30 min.

Dr-a od kako sam kupio ja sam odusevljen tim motorom a i ekipa sto se vozi samnom.Kupio sam ga zbog njegovog "velikog nosa". Kubikaza me neinteresuje jer ja sto volim to i placam. 3.12.2010 sam ga registrovo i kostalo me oko 26000 din.

Sa tim "krsom" sam obisao celu bivsu Jugu,Madjarsku,Austriju,Slovacku,Cesku,deo Nemacke,Italije i Poljske.

Trebate videti Dr susret u Ceskoj i da poslusate ljude koji godinama voze Dr-ove i cujete njihova iskustva. Ovo sto se ovde prica je samo pusta teorija, BIG-a treba voziti i onda pricati o njemu.

  • Podržavam 12

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova
  • Lokacija: Nis - Srbija

Evo da se oglasim i ja, posto sam 3 godine vozio DR 800 '92. godiste i presao sa njim uzduz i popreko Srbiju , Makedoniju i Crnu Goru (30-ak hiljada km). Imam samo reci hvale, kao i vecina ljudi koja je na ovoj temi pisala, a imali su BIG-a. Da se razumemo - to nije motor za penzose, gde bi pri dizajniranju bilo mnogo paznje posveceno zastiti od vetra i srugim udobnostima, niti je sa njim moguce lagano krstariti gradom u najvecem stepenu prenosa. To je sportski enduro, koji zahteva bar 2500-3000 obrtaja za normalan rad, a pravu eksploziju snage oslobadja izmedju 3500 i 4500 obrtaja. I izgled motora je potpuno pogodjen uz njegov karakter - "kao podivljala cavka" i "pravi ratnicki enduro" su samo neki od originalnih komentara mojih prijatelja. Potvrdjujem da je na crti sa TDM 850 u startu bar rame uz rame, ako ne i malo brzi, tek u 4-toj brzini TDM vidno ode napred. Ovo moze da potvrdi i Pit, nekoliko puta smo se trkali izmedju semafora. Maksimalna brzina oko 160 km/h, a sa suvozacem oko 150. Potrosnja oko 5,5l. Izuzetna ciklictika daje veliku stabilnost i agilnost ovom motoru... na Dakaru je dobio nadimak "pustinjski ekspres"...

 

Sto je duze bio kod mene -sve mi se vise svidjao. Od intervencija sam imao jedino zamenu iglice u jednom od karburatora. Jedna jedina stvar me je iritirala - kad dodje registracija, zbog 30cc (za koliko prelazi preko 750) treba da se plati 10-ak hiljada vise. Zato sam ga i prodao.

 

Pozdrav svima, srecna 2011. - Hristos se rodi

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova
  • Lokacija: backa palanka

Ovako je izgledao motor pre polaska u obilazak bivse SFRJ,pre neku godinu,

 

Motor ima vibracija,i ima svoje vrline i mane ali to je Suzuki DR 800 BIG. Ko to voli i kome prija taj ga i vozi.Ja necu da ga menjam jer sam resio da dostignem neke ciljeve sa njim u koje mnogi sumnjaju,ali ja ne.

 

Moj drugar je kupio sebi Dr 800,Iskljucivo zbog svojih gabarita.Covek se odusevio a preplatio ga je,nepunih 2900€ ga je izasao na srb tablice.Pre toga je vozio samo R-ove,ali su mu bili mali sbog visine od malo vise od 2 m i 120kg.

 

Glupo mi je hvaliti vise ovaj motor,ja znam sta je on i sta pruza,ko hoce da proveri neka uzme i vozi.Tako sam i ja uradio i nisam se pokajao.

post-3989-095019200 1294421567_thumb.jpg

post-3989-049230700 1294421596_thumb.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova
  • Lokacija: backa palanka

jbt. koliko opreme na njemu, gde si putovao tako natovaren??? :zdravo: bas je natovaren))))

 

 

Cela bivsa Juga,znaci komplet sve,svi glavni gradovi bivsih republika i jos po nesto usput.Oko 3500km,nas 2 na motoru i jos nije stavljena velika tank-torba(na slici se vidi postolje na koje se ona zakopcava).

 

Tako da sam ja zadovoljan tim motorom i ne obracam paznju na price kakav je i sta je.Kod mene dobija sve na vreme i nema problema.

Ova slika je sa Tare,tad sam ga kupio,namontirao nosace kofera i kofere i krenuo u prvu avanturu sa njim.Oko 1500km samo presli za 3 dana,sve po Srbiji.

post-3989-018109700 1294487012_thumb.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Navigator, 1801 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Papričica :)

Jednostavno, ne samo DR BIG, ne samo DR, nego svaki jednocilindras, nije za svakoga... a mislim ko se

nadje u njemu... Ja sam na mom 650 pravio turu po ex-yu (nisam bio u makedoniji, al sam zato u albaniju

svratio), ista kilometraza, ni jednog trenutka drugi motor pozeleo nisam... A bas je govno :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 9 postova

Dvoumim se dal da kupim Suzuki DR650 ili SUZUKI DR750, ali u zadnje vreme vise sam za DR750. Najvise me interesuje od koje godine su im resili problem

(mada i nije neki problem) glavu motora i poceli da stavljaju lagere. Znam ljude koji su imali DR650 i prezadovoljni su, ali neznam nikoga ko je imao DR750. Ako neko zna vise o ovom modelu (DR750) neka pise. Unapred hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1537 postova
  • Lokacija: Svemir 2,8342534 svetlosnih godina zapadno od Marsa

DR 650 ne moze da potrosi vise od 5,5L kako god da ga vozis.....

 

Ako ti je dosta snage koju on nudi bices zadovoljan u svim segmentima, ja mog teram 40K i zadovoljan sam, jeftino odrzavanje i pouzdan na drumu.....nikad me nigde nije ostavio???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja