Jump to content

Moto Zajednica

Srpski motociklista oborio rekord u nedozvoljenoj brzini

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 595 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Liman
  • Motocikl: Yamaha FZS600, Piaggio Free, Suzuki GN125

Nova vest

 

TANJUG 13S104 1135 1301

SPR:HRVATSKA-MOTORISTA-AUTOPUT

 

ZAGREB, 13. januara (Tanjug) - Hrvatska policija je na autoputu Beograd-Zagreb zaustavila motociklistu iz Srbije koji je vozio 247 kilometara na sat.

Motociklista je zaustavljen u ccetvrtak kod Brodskog Stupnika u Slavoniji, na delu autoputa gde je brzina ograniccena na 130 km na sat.

 

Da da, skinuo kacigu i zaduvan rekao: "id' u kurac, a taman sam hteo da ljepu vašu prošišam na jedan dah!" ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6284 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Normalno, splet okolnosti. Samo ne kontam zbog čega se diže tolika prašina oko toga.

Da bi pajseri probali opet i opet i opet

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: nema

E neka ga je i ovaj opleo po Croatiji. Skidam mu kapu ( i rukavice) ipak je rekor oborio zimi. Svaka čast majstore. Srce mi skiči od sreće. Jedino mi žao zbog te kazne, al rekor je rekord.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 340 postova
  • Lokacija: Sankt Kanzian
  • Motocikl: Ktm 990 Superduke R

Budala.....koji ga kur... terao da ide tamo da jurca, mogao je lepo od BG do NS da ga pegla 300 i nikom ništa.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 209 postova
  • Lokacija: pored ZR
  • Motocikl: cbr 500 f

Budala.....koji ga kur... terao da ide tamo da jurca, mogao je lepo od BG do NS da ga pegla 300 i nikom ništa.

Pa kako bi se onda znalo ipisalo o tom podvigu?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 14 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: Suzuki GSXR 1000 K5, Yamaha R6 2014 Racing

Sto se tice vozaca,i koji je bio motor u pitanju i zasto ga je uhvatio radar na toj brzini.......to necu ovde da komentarisem,jer to nije ni malo za pohvalu zato sto mu je izbilo tolike pare iz dzepa a vi se tu sprdate na tudj racun. Inace reci cu samo da je vozac clan ovog foruma i da nije isao tamo da se voza niti provocira nekoga na auto-putu,decko se samo vracao u Republiku Srpsku gde trenutno boravi. Toliko od mene i necu vise nista da vam otkrivam. Pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Quid Quid latine dictum est altum viditur!, 949 postova
  • Lokacija: vrsac / bgd bezanija
  • Motocikl: Yamaha FZ1N, Yamaha R1 RN22 Big Bang

Sto se tice vozaca,i koji je bio motor u pitanju i zasto ga je uhvatio radar na toj brzini.......to necu ovde da komentarisem,jer to nije ni malo za pohvalu zato sto mu je izbilo tolike pare iz dzepa a vi se tu sprdate na tudj racun. Inace reci cu samo da je vozac clan ovog foruma i da nije isao tamo da se voza niti provocira nekoga na auto-putu,decko se samo vracao u Republiku Srpsku gde trenutno boravi. Toliko od mene i necu vise nista da vam otkrivam. Pozz

 

motor je bio relativno brz.

 

 

radar ga je uhvatio zato sto mu je to posao.

 

pare koje su mu izbili iz dzepa je imao jer da nije ne bi mu ih izbili.

 

niko se ne sprda.

 

lepo je sto na ovom forumu ima clanova koji ne postuju ogranicenje brzine x 2.

 

sam si odgovorio, nije isao da se voza vec se vracao kuci, vozio je brzo jer je bilo hladno a nije bas ni lud za hrvatskom, kuci je toplije.

 

:takoje:

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1342 postova
  • Lokacija: Beograd-Srbija
  • Motocikl: ZX10-R

Kao sto neko napisa...sta je tu cudno...jedino nisu imali srece pa su nahebali..... izbegavam autoput kada idem za Banja Luku bas zbog smora, a onda nema drugo nego po gasu da ga prodjes sto pre.....

 

Tim putem neznam dali sam vozio ispod 170 km/h a neretko i 270 km/h..... kad vidim ove kazne sigurno necu pokusati sledeci put da izbijem sebi pare za odmor..... a i lepse je i interesantnije koridorom... :takoje:

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 169 postova
  • Lokacija: Sokolac -Republika Srpska
  • Motocikl: HONDA CBR 1100XX ;

Mora da je ta brzina bila kada ih je opazio pa oduzeo gas. Ja se prijavljujem da cu svog XX razigrati oko tri banke na magistralnom putu gde je ogranicenje 80 km/h. Vidim da se ovde neko iscudzava brzini od 237 km/h na auto putu, a svako od nas ko vozi 1000 i 1000+ zna da je to tek razigravanje masine.Polako sine i pun gas. :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja