Jump to content

Moto Zajednica

Keeway Speed 125/150

Recommended Posts

  • Професор, 332 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati ST2 944

Pozdrav Spidasima! Juce mi je pukla guma na Speed-u! Nazalost, ventil je bio dotrajao, pa je izleteo!!! Lepljenje nije bilo moguce! >:(

Zvao sam sve zive radnje i nigde unutrasnje gume za njega! <_<

Danas sam jedva pronasao kod lika na buvljaku na NBG! Original guma za njega, lepo upakovana, kao u servisu - 1050din! :takoje:

Malopre sam gumu namontirao i sve je ok! :moto3:

Zanima me samo; posto sam primetio; dok sam skidao zadnji tocak da su mi kocione plocice pri kraju... Da li neko zna gde kupiti kocione plocice za njega? :zbunjen:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 824 postova

Koliko si ti presao kada su ti dotrajale na zadnjem tocku? Pitam jer svi inace koriste prednju kocnicu, prvo ona se istrosi paknovi ili disk, pre paknovi. Kada ti je pukla guma kakav je osecaj, moze li da se vozi do kuce nekih 5km da joj ne bude nista, mislim da se unisti?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 177 postova
  • Lokacija: Beograd - Jug
  • Motocikl: Kawasaki GPZ 500s

Pozdrav Spidasima! Juce mi je pukla guma na Speed-u! Nazalost, ventil je bio dotrajao, pa je izleteo!!! Lepljenje nije bilo moguce! >:(

Zvao sam sve zive radnje i nigde unutrasnje gume za njega! <_<

Danas sam jedva pronasao kod lika na buvljaku na NBG! Original guma za njega, lepo upakovana, kao u servisu - 1050din! :takoje:

Malopre sam gumu namontirao i sve je ok! :moto3:

Zanima me samo; posto sam primetio; dok sam skidao zadnji tocak da su mi kocione plocice pri kraju... Da li neko zna gde kupiti kocione plocice za njega? :zbunjen:

 

Brate, sledeći put zovi!

Mogao si da pogledaš u Tigrovoj radnji. Ja poslednji put kada sam gledao nisu imali baš tu dimenziju koja ide na Speed-a, ali sobzirom da je unutrašnja, kaže prodavac da bi mogla da zameni tu dimenziju neka malo veća. Mislim da je cena bila povoljnija nego ta koju si ti našao.

 

Mada sada imaš original u zadnjem točku! ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Професор, 332 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati ST2 944

Koliko si ti presao kada su ti dotrajale na zadnjem tocku? Pitam jer svi inace koriste prednju kocnicu, prvo ona se istrosi paknovi ili disk, pre paknovi. Kada ti je pukla guma kakav je osecaj, moze li da se vozi do kuce nekih 5km da joj ne bude nista, mislim da se unisti?

Presao sam skoro 15 000km! :staa2:

Ali, ja sam 3 vlasnik! Tako da ne znam kao je motor odrzavan pre mene! :zbunjen:

Mislim da mu zadnje plocice nisu nikada menjane... Prednje sam menjao ...

Kada mi je guma pukla, ja sam vozio jos 2km, a onda sam ga gurao do kuce... Posto nije bilo daleko... Spoljasnja guma je skroz ok! :takoje: Nije bilo nikakvih ostecenja...

Sada je sve ok, malopre sam se vozao, i ide super! :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Професор, 332 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati ST2 944

Pozdrav Spidasima! Juce mi je pukla guma na Speed-u! Nazalost, ventil je bio dotrajao, pa je izleteo!!! Lepljenje nije bilo moguce! >:(

Zvao sam sve zive radnje i nigde unutrasnje gume za njega! <_<

Danas sam jedva pronasao kod lika na buvljaku na NBG! Original guma za njega, lepo upakovana, kao u servisu - 1050din! :takoje:

Malopre sam gumu namontirao i sve je ok! :moto3:

Zanima me samo; posto sam primetio; dok sam skidao zadnji tocak da su mi kocione plocice pri kraju... Da li neko zna gde kupiti kocione plocice za njega? :zbunjen:

 

Brate, sledeći put zovi!

Mogao si da pogledaš u Tigrovoj radnji. Ja poslednji put kada sam gledao nisu imali baš tu dimenziju koja ide na Speed-a, ali sobzirom da je unutrašnja, kaže prodavac da bi mogla da zameni tu dimenziju neka malo veća. Mislim da je cena bila povoljnija nego ta koju si ti našao.

 

Mada sada imaš original u zadnjem točku! ;)

To da! :lol:

Imam original! :lol:

Sve se brzo desilo... Zaboravio sam, ako mi verujes! Jurcao sam od radnje do radnje, da nabavim unutrasnju - i niko nema... :staa:

Lik iz jedne radnje me je uputio kod tog lika i ja sam otisao da kupim...

Posle sam bio kod vulkanizera...

Pa, onda namestanje tocka! :lol:

Opsti haos!

Sada samo jos i plocice da nabavim i bice sve ok! :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 264 postova

jel moguce da alu felna na zadnjem tocku malcice pravi osmicu, nije jako nego malo kao, ali u voznji se ne oseti nista, da li je to neki veci problem ili ? I ako bude vise pravila jel moze da se centrira nekako ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 824 postova

To je normalno i meni malo sevrda levo desno kada gledas otpozadi, skidao sam tocak i ponovo stavljao i onda malo manje ali nikako da centriram, mozda mogu vulkanizeri to da odrade, ali mi vulkanizer jednom rekao da je 1000din centriranje oba tocka, ali posto speed ide oko 100km/h da ne mora da se radi to, samo za velike motore je pozeljno centrirati.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 264 postova

znaci da se ne brinem sto malo kao " ide " u osmicu ?! U voznji se nista ne oseti nego kad ga dignem na cigle pa gledam otpozati malo se primeti i tamo gde je ona zastitna guma od lezaja kod zupcanika zadnjeg, kao se primeti da malo i ona krivuda..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 824 postova

Sigurno i drugima malo pravi osmicu, ako gresim neka me isprave. Na mnogim skuterima i novim sam video veliku osmicu da pravi pa im nije nista bilo.

 

Hocu da mi jedan covek napravi kvalitetan auspuh, kostao bi me do max 50E. Auspuh se cuje kao kod motora od 600kubika.

Zanima me za koliko evra bi mogao prodati polovan fabricki auspuh, presao sam 7500km? I da li bi to neko kupio jer sta auspuhu moze da se desi, nije potrosni materijal?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Motocikl: Honda NTV 650 Revere

Да ли неко може да ми каже колико могу да очекујем да ово чудо пређе ако се одржава како треба(реда величине)?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1225 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Keeway Speed 150

50.000 i vise

 

@focus, auspuh sta znam, stavi cenu i sliku pa mozda nekom zapadne za oko? ovako tesko jer kao sto kazes nije potrosna roba

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 824 postova

@focus, auspuh sta znam, stavi cenu i sliku pa mozda nekom zapadne za oko? ovako tesko jer kao sto kazes nije potrosna roba

Ma prepravicu fabricki, sve da iscupam iz njega kao philipsu93 sto je uradio, ali kada prodju praznici.

 

СРЕЋАН СВИМА УСКРС !!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 824 postova

Razume li se neko sta moze biti sa sirenom. Pre 10ak dana pocela je slabije da svira, nije do akumulatora, pa sam je danas SAMO skinuo da pogledam, vratio je odmah i sada mi ne radi sirena uopste, mozda sam pogresio zice gde koja ide ali sam i to isprobavao i opet ne radi, kada stisnem taster cuje se krkljanje kao da mu malo fali da zasvira. I zagreva mi se sraf mali kada stisnem sirenu (pogledajte sliku). Ne verujem da je riknula sirena za tako kratko vreme - 5 sekundi samo sto sam skinuo i vratio.

post-8374-0-99253800-1334503085_thumb.jpg

post-8374-0-07064300-1334503113_thumb.jpg

 

Zna li neko u cemu je problem, sve radi na motoru samo sirena krci bukvalno i zagreva se???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 432 postova
  • Lokacija: Smederevo / Cacak
  • Motocikl: Yamaha FZR 600,Keeway Speed 125

El zna neko dal odgovara ona cizma prednje viljuske od Qingqi gm 125 10v na keeway speed?Ovako mi na oko deluju slicno,a i ti motori su slicni,samo nzm dal to odgovara...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 824 postova

vidi malo ocisti kontakte verovatno nemaju dobar spoj?

Ocistio sam iako je bilo cisto i opet nece, krklja samo, ne znam sta mu je. Zna li neko, ima li neko ideju sta bi moglo biti?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Професор, 332 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati ST2 944

Mozda da probas da je malo prestelujes preko onog srafcica sto se pregreva?

I ja sam imao slican problem! Jednostavnim stelovanjem srafa je sve bilo reseno... :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja