Jump to content

Moto Zajednica

Keeway Speed 125/150

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 104 postova
  • Lokacija: Beograd

Jednom kad sam merio potrosnju sistemom pun, pa na 100km dolijem opet pun, izaslo je oko 2.8 da trosi, to je bila samo gradska voznja, na otvorenom mi trosi manje sigurno. Kao sto vec rekoh dosta sam tezak na gasu, nisam bas neki manijak, al volim da ga stegnem u obrtaje. ;)

Ne znam kako se drugi osecaju kad voze jos nekoga, ali meni je Speed samo za neku laganu zensku osobu pozadi, vozio sam punacke drugare i em motor nema snage, em se ja umorim od upiranja u volan pri kocenju posto mi redovno skliznu na ledja i moram da se non stop odgurujem.

 

 

Inace promenio sam ulje, sipao IPONE 10w40, a uzeo sam i kociono DOT 4 iste firme. Sve sam nesto u tripu da Motul stancuju kod nas, pa rekoh da promenim.

 

Takodje i meni trebaju gume i intenzivno ih trazim i bas sam se nameracio da pljunem lovu za dobre gume iako mi motor i ne vredi bas nesto puno, al guma glavu cuva ;), tako da sam se raspitivao za ni manje ni vise nego za MIchelin Pilot Sporty i izgleda da ce ih biti uskoro u GPAutoShop-u, al jos ne znam koja ce lova biti u pitanju. Ako ih ne bude ili budu bas, bas skupe uzecu Metzeler ME22.

 

Pozdrav ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 151 postova
  • Lokacija: obrenovac,zvečka
  • Motocikl: Yamaha Diversion 600

Ej družino ja naručih gumu preko neta u "KELENI" i to u subotu popodne,posle par sati me zovu da potvrde isporuku i obavaste me da su gume koje prodaju nove ali iz 2001.godine marke Pirelli po ceni od 2360din.Meni to nije smetalo i sutra mi stize guma na kućnu adresu,to je najpovoljnije što sam uspeo naći gde god sam drugde gledao cena je od 8 do 9 hiljada...tako kome odgovara nek naručuje dok imaju

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 104 postova
  • Lokacija: Beograd

Ej družino ja naručih gumu preko neta u "KELENI" i to u subotu popodne,posle par sati me zovu da potvrde isporuku i obavaste me da su gume koje prodaju nove ali iz 2001.godine marke Pirelli po ceni od 2360din.Meni to nije smetalo i sutra mi stize guma na kućnu adresu,to je najpovoljnije što sam uspeo naći gde god sam drugde gledao cena je od 8 do 9 hiljada...tako kome odgovara nek naručuje dok imaju

 

Aj reci samo koju gumu si uzeo, koja dimenezija?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1225 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Keeway Speed 150

@darezzy one

Odlican info imas + od mene, narucih i ja sad, mislim da imaju jos oko 2 komada

 

guma je: PIRELLI MT 65 : 3.25R18 52S

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 432 postova
  • Lokacija: Smederevo / Cacak
  • Motocikl: Yamaha FZR 600,Keeway Speed 125

http://www.polovniautomobili.com/oglas1987943/keeway_speed_150/#1

 

Ovo izgleda kao dobra prilika,samo mu fali osovina(jeste da je ruzan,ali bi ja to vratio u fabricko stanje),kaze prethodni vlasnik da je promenjen klip,novi ventili,i da je majstor zaboravio da stavi neki distancer,i posle 60km je pukla osovina i blokirala kvacilo,tako nesto,i majstor to popravio,decko nije imao da mu plati,i on opet rasturio,izvadio osovinu i prodao je.

 

Pa el zna neko dal se ovo isplati,el moze uopste negde da se kupi ta osovina,i koliko to otprilike kosta?A sto se sklapanja tice to bi ja sam,taman da se malo naucim oko 4T masina,kod 2T mogu generalnu da uradim vezanih ociju,pa sad malo da pocnem da ucim i oko 4T :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Motorista u pokusaju, 282 postova
  • Motocikl: Keeway speed 150

Nesto mi to mnogo naivno,kao da taj decko ne moze da iskupi pare za popravku.To je on izgleda video da ne moze da se popravi pa ga prodaje posto-zasto....1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 151 postova
  • Lokacija: obrenovac,zvečka
  • Motocikl: Yamaha Diversion 600

E ovu rugobatiju da mi ponudi za dzabe nebih je uzeo...20000km...toliko ima i moj motor a izgleda kao nov...ovo je nemilosrdno vozeno i sav je okusavljen sa svih strana...moj savet ti mani se corava posla dok ovo dovedes u red potrosices mnogo para :jok:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 432 postova
  • Lokacija: Smederevo / Cacak
  • Motocikl: Yamaha FZR 600,Keeway Speed 125

ok,pametno,vec imam kivija,ne znam zasto uopste razmisljam o tome,al jbg,slab sam na te dobre prilike :D da je 200e sutra bi isao da ga uzmem,a ofucan i ruzan jeste(meni je najlepsi serijski i kad bi ga kupio vratio bi ga u fabricko stanje),ali ovako...vec za 500e moze da se nadje u full stanju,tako da kad malo bolje razmislim ovo se uopste ne isplati,a i 150cc je tako da nebi mogao da ga vozim(jos ne mogu ni ovog mog da vozim,cekam avgust da polazem za A1)...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1225 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Keeway Speed 150

Stigla guma upravo, 2.700 din sa postarinom, ovako na prvu ruku nije tvrda mnogo kad se ubode noktom, evo neke slidze

post-1009-0-26254700-1332940513_thumb.jpg

post-1009-0-14767500-1332940631_thumb.jpg

post-1009-0-74517800-1332940709_thumb.jpg

post-1009-0-99834700-1332940784_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1225 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Keeway Speed 150

Gledam na sajtu sad i izgleda da nema vise tih guma imaju malo skuplje ali ne mnogo..

 

Prase poslato kolegi sa foruma, neka okaci utiske kad mu stigne :D

post-1009-0-36894700-1332949332_thumb.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Beograd

Cao drustvo imam par pitanja u vezi keeway speeda 125.........Naleteo sam na neki kiwi gde ga je sadasnji a nadam se bivsi2oda2.gif vlasnik kupio novog,vozio se 1-2 sezone i na kraju se razbio ko kantabicikl.gif.Pa je godinu dana u garazi pa jos jednu godinu tamo vamo itd.Motor ko motor nije los ,preso 1900 km1jezik.gif ne izgleda lose.Stvari koje su polomljene su far,rucica,zmigala(klasika 0a-smiley.gif),kilometar sat ,iskrivljena je sipka ili ti cev od nozne kocnice tu i tamo par ogrebotina,naravno akumulator je proslost kao i ulje,lanac,lancanik..Sad me zanima gde mogu da nadjem delove za njega i za koju cenu da ga pazarim???Kolika je registracija sa novim tablicama???Nisam ga kresnuo ali nameravam prvom prilikom da vidim sta ce mahina da kaze....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 824 postova

Cao drustvo imam par pitanja u vezi keeway speeda 125.........Naleteo sam na neki kiwi gde ga je sadasnji a nadam se bivsi2oda2.gif vlasnik kupio novog,vozio se 1-2 sezone i na kraju se razbio ko kantabicikl.gif.Pa je godinu dana u garazi pa jos jednu godinu tamo vamo itd.Motor ko motor nije los ,preso 1900 km1jezik.gif ne izgleda lose.Stvari koje su polomljene su far,rucica,zmigala(klasika 0a-smiley.gif),kilometar sat ,iskrivljena je sipka ili ti cev od nozne kocnice tu i tamo par ogrebotina,naravno akumulator je proslost kao i ulje,lanac,lancanik..Sad me zanima gde mogu da nadjem delove za njega i za koju cenu da ga pazarim???Kolika je registracija sa novim tablicama???Nisam ga kresnuo ali nameravam prvom prilikom da vidim sta ce mahina da kaze....

100E mu daj ako upali, hm. Tu 20 stavki treba da kupis da lici na nesto, po tvojoj prici kakav je motor. Registracija 6500 + 1000 (nove tablice bilo prosle godine, sada je slicno). Slikaj ga ako mozes.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 151 postova
  • Lokacija: obrenovac,zvečka
  • Motocikl: Yamaha Diversion 600

Ljudi sta bi sa tim gumama, jel su vam stigle, jel ste ih namontirali, kako vam deluju? :)

I meni tek juce popodne stigla,nisam stigao da montiram,danas ću najverovatnije pa prenosim utiske,ovako na oko izgleda ok videćemo kakva je u vožnji...i da, sa iporukom 2600dindži...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1225 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Keeway Speed 150

jbg znao sam da me kurir odrao, m** im lopovsku, na onoj adresnici se nista nije videlo kao da je prazna,

nije mi za 100 din vise mi je sto me pravi na b*dalu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja