Jump to content

Moto Zajednica

Keeway Speed 125/150

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 824 postova

Nadji negde galenikinu prvu pomoc, nije skupa, tipa 1000 din, a znaci.

Nemas je gde ako nemas kofer, to je cinjenica, ali bolje nego par soma za kaznu.. plus bodovi..

Nasao sam jednu 1500din ali nemam trenutno para, pa da prodjem sa ovom koji dan dok ne kupim. Moze li neko da slika prvu pomoc da vidim kako izgleda, nisam je nikada video, a znam da nije isto pakovanje kao za auto? Ili da guglam :stabre: ...

 

Ma moze u dzep stavis hehehe

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 425 postova
  • Lokacija: Beograd - Borca
  • Motocikl: Futong 250

U prvoj pomoci za automobil ima vise komponenata, nego u prvoj pomoci za motor. U principu, ne bi trebalo da policija pravi problem, mislim da je to jednom nasem clanu, po imenu Zeka Peka i drugari, eksplicitno rekao sekretar za bezbednost u saobracaju. Proverite temu o prvoj pomoci...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova
  • Lokacija: Banjaluka, Republika Srpska, BiH
  • Motocikl: Bashan BS125-2

Ma uzmi 150 i ne razmisljaj. ;)

 

Moze li malo opsirnije? :)

 

Koliko sam vidio i 125 i 150 se i dalje prozivode. Ovdje gdje ja hocu da kupim, oni ih dobijaju po narudzbi i imaju i 125 i 150.

 

Ja sam iz BiH(RS) i kod nas oba spadaju u istu kategoriju (100-175 kubika), tako da me registracija kosta isto za oba. Dakle, to mi nije bitno.

 

Kao sto sam vec rekao, zanima me razlika u potrosnji, izdrzljivosti, performansama...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Професор, 332 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati ST2 944

Braco "Spidasi", sve rezervne delove za 125 i 150cc mozete naci na Novom Beogradu! Danas sam bio do MASS-a, u Mirijevu, i oni vise ne drze delove! Sve informacije mozete naci ovde:

http://www.moto-berza.com/adresar/sprint-ovlasceni-diler/beograd/millennium-motors/

:takoje:

Ja sam danas pazario filter za gorivo, cena 150 din! :moto3:

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 94 postova
  • Motocikl: Kiwi speed125

Glas je stvarno dublji, nego mene zanima dali dobija i na brzini kad se izvade te cevi iz aspuha? :D

 

I pocelo lepo vreme pa me zanima dali neko ide na miseluk ? :DD

Mislis da top bude skroz prazan, sve da se izvadi tjst cev i zavari? Ne znam kakav ce onda zvuk biti i kako ce ici motor.

philipsu93 je radio to na auspuhu pa sam mu poslao poruku.

 

Tako sam nekako mislio, ako je neko to vec radio mogo bi njegova iskustva da napise..:D

 

danas sam napravio malu turu oko fruske gore , pa u Hrvatsku do Vinkovca i nazad za Rumenku (selo do Novog Sada) sve ukupno 200km, motor je lepo isao, i u brdima se dosta dobro pokazao..:))

 

sto se tice prve pomoci ja imam galeniku za motore(manji je dimenzija nego sto ima za auto) i platio sam ga 2200 din :\

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 73 postova
  • Lokacija: Vojvodina, Subotica, Đurđin
  • Motocikl: Keeway Speed 150

Glas je stvarno dublji, nego mene zanima dali dobija i na brzini kad se izvade te cevi iz aspuha? :D

 

I pocelo lepo vreme pa me zanima dali neko ide na miseluk ? :DD

Mislis da top bude skroz prazan, sve da se izvadi tjst cev i zavari? Ne znam kakav ce onda zvuk biti i kako ce ici motor.

philipsu93 je radio to na auspuhu pa sam mu poslao poruku.

 

Tako sam nekako mislio, ako je neko to vec radio mogo bi njegova iskustva da napise..:D

 

danas sam napravio malu turu oko fruske gore , pa u Hrvatsku do Vinkovca i nazad za Rumenku (selo do Novog Sada) sve ukupno 200km, motor je lepo isao, i u brdima se dosta dobro pokazao..:))

 

sto se tice prve pomoci ja imam galeniku za motore(manji je dimenzija nego sto ima za auto) i platio sam ga 2200 din :\

 

Evo moje misljenje. Ne znam sad koliko se vidi sa slika, uvek me mrzi da slikam detaljno. Uglavnom poenta je da se povade svi fabricki prigusivaci iz auspuha, znaci da ostane samo prazna cev i kroz nju se provuce preforirana cef oo fi50 sa rupicama od 5mm. Zadni kraj mozete staviti ko kod mene da je isi kao i precnik cevil, a moze i tanje da nebi bio previse bucan. I jos bitno je da se cev obmota staklenom vunom sto ce da da meksi i lepsi zvuk. Preformanse su manje vise iste, mozda je malo startniji, a potrosnja nepromenjena.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1225 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Keeway Speed 150

imam ja auspuh sa granom, pravio sam ga samo da cujem kakav bi zvuk bio, i ako bi mi se svideo onda bih ga uradio od prohroma, auspuh nije neka lepota ali se lepo cuje, isao sam cak i do bg-a sa njim :moto3:

ako je nako zainteresovan mogu da ga prodam sta znam za 15 evra i da se ulozi jos nesto u njegovu estetiku izgledao bi lepo, evo slike kako izgleda (nemam bolje slike ove su kad smo ga montirali) :jee:

post-1009-0-77598600-1332340277_thumb.jpg

post-1009-0-80080200-1332340286_thumb.jpg

post-1009-0-08001600-1332340310_thumb.jpg

post-1009-0-77540100-1332340459_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 148 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: nemam :(

Glas je stvarno dublji, nego mene zanima dali dobija i na brzini kad se izvade te cevi iz aspuha? :D

 

I pocelo lepo vreme pa me zanima dali neko ide na miseluk ? :DD

Mislis da top bude skroz prazan, sve da se izvadi tjst cev i zavari? Ne znam kakav ce onda zvuk biti i kako ce ici motor.

philipsu93 je radio to na auspuhu pa sam mu poslao poruku.

 

Tako sam nekako mislio, ako je neko to vec radio mogo bi njegova iskustva da napise..:D

 

danas sam napravio malu turu oko fruske gore , pa u Hrvatsku do Vinkovca i nazad za Rumenku (selo do Novog Sada) sve ukupno 200km, motor je lepo isao, i u brdima se dosta dobro pokazao..:))

 

sto se tice prve pomoci ja imam galeniku za motore(manji je dimenzija nego sto ima za auto) i platio sam ga 2200 din :\

 

Evo moje misljenje. Ne znam sad koliko se vidi sa slika, uvek me mrzi da slikam detaljno. Uglavnom poenta je da se povade svi fabricki prigusivaci iz auspuha, znaci da ostane samo prazna cev i kroz nju se provuce preforirana cef oo fi50 sa rupicama od 5mm. Zadni kraj mozete staviti ko kod mene da je isi kao i precnik cevil, a moze i tanje da nebi bio previse bucan. I jos bitno je da se cev obmota staklenom vunom sto ce da da meksi i lepsi zvuk. Preformanse su manje vise iste, mozda je malo startniji, a potrosnja nepromenjena.

Ja sam umesto (svrbece)staklene vune stavljao one zice zaribanje sudova sto izgledaju kao krofne imam i snimak :zvizduk: pa ako hocete okacicu ga na jubetu,a ko pogodi koja je kubikaza placam pivo :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova
  • Lokacija: Banjaluka, Republika Srpska, BiH
  • Motocikl: Bashan BS125-2

Hoće li mi iko navesti bitne razlike između Keeway Speed 125 i Keeway Speed 150?

Koliko je ovaj drugi jači i koliko više troši?

Koji motor je trajniji?

 

pliz :):zbunjen:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 824 postova

Hoće li mi iko navesti bitne razlike između Keeway Speed 125 i Keeway Speed 150?

Koliko je ovaj drugi jači i koliko više troši?

Koji motor je trajniji?

 

pliz :):zbunjen:

Mislim, kada bi imali jedan od 125 i jedan od 150 onda bi znali, ja imam 125 i prezadovoljan sam sa njim, trajnost zavisi od toga kako ga odrzavas, kupi 150 jaci je sigurno za nijansu ali i malo vise trosi ali to je smesno.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 73 postova
  • Lokacija: Vojvodina, Subotica, Đurđin
  • Motocikl: Keeway Speed 150

Razlike u potrosnji gotovo da ni nema, speed 150 mi trosi manje nego pulser 125 a ide bolje, bolje povlaci i jaci je na malim obrtajima. 150 uzmi svakako jer nema razlike u registraciji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 94 postova
  • Motocikl: Kiwi speed125

Sad kad sam pravio turu do hrvatske sipao sam u njega za 700 dinara to je oko 4,5 litre, i tacno sam 202 km preso sa njim i onda se ugasio 50m od pumpe na moju srecu :) i naravno lepo sam ga vozio niasm, sto znacajno umanjeje potrosnju nego kad se divja sa motorom :)

 

 

Na koliko bara duvate gume =na speedu? :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 104 postova
  • Lokacija: Beograd

Sipao sam ja 98 jednom, kada na pumpi nije bilo 95 i koliko se secam nije bilo neke specijalne razlike.

Meni motor trosi sigurno ispod 3 litre, a tezak sam na gasu poprilicno. :)

Inace 125 nekako lepse radi, ali ono sto sam ja imao prilike da probam, bolje ide moj motor od jedne 125-ice, prepoznace se vlasnik :P:D

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1225 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Keeway Speed 150

Meni speed na primer trosi 2.10 po lokalu a na auto-putu pun gas 2.2L, mereno napunim rezervoar cep zapisem kilometrazu i posle 100-200km sipam pun opet? Mada svi mi kazu da je ta potrosnja nemoguca

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 432 postova
  • Lokacija: Smederevo / Cacak
  • Motocikl: Yamaha FZR 600,Keeway Speed 125

El moguce da speed 125 trosi manje na punom gasu nego kad se vozi lagano?

Znaci malo pre sam ga testirao,kad ga u 5. odrzavam na 50kmh predje odredjenu rutu(nekih 1.5-2km)sa zatvorenom slavinicom.Opet se vratim na isto mesto(u slucaju da ima nekih nagiba,vetar iz drugog pravca itd),zgazim ga do kraja,znaci svaka brzina do 10K,slavinica sve vreme zatvorena,i predjem oko 50m vise nego kad sam ga odrzavao na 50.A kad ga odrzavam na 60 predjem oko 20m manje nego kad ga odrzavam na 50.Znaci ispada da je najekonomicnija voznja punim gasom???

 

To mi je prosto nemoguce...jedino logicno objasnjenje je da sam se zaleteo pre toga(nabio je oko 90-100),i onda kad je ostao bez goriva malo je duze isao(sila inercije).Ali opet je to nesto malo,u najgorem slucaju je to isto kao i kad ga odrzavam na 50...nije mi jasno,ali je tako...

Ali opet je glupo da se tako tera stalno,steta za motor,toliko je dobar da je greh uterati ga u velike obrtaje :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja