Jump to content

Moto Zajednica

Keeway Speed 125/150

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 622 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SV 650

Primetih pre par nedelja da mi nesto kuca u motoru, ali samo u 2. brzini, i to valjda samo do 5-6 hiljada obrtaja. U svim ostalim brzinama se nista ne cuje, a isto ide, isto vuce....sve ok. E sad, jel se to jos nekom desavalo? Svakako cu to reci na servisu, ali reko da pitam ako je neko nesto slicno imao....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 622 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SV 650

Sad sam pogledao u servisnoj knjizici: 2350... ali su tad ruke meni bile jeftinije. Sad mi je radni sat 1200 dinara....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 78 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Keeway speed 150-2007,Kawasaki GPZ 500S-1996

To je dosta povoljno jer sam ja prosle godine u Beogradu(Cukarica) platio 7000 a na drugom mestu su mi trazili cak 9000 din.Neznam dali ima neke razlike jer ja vozim speed 150.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 622 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SV 650

To je dosta povoljno jer sam ja prosle godine u Beogradu(Cukarica) platio 7000 a na drugom mestu su mi trazili cak 9000 din.Neznam dali ima neke razlike jer ja vozim speed 150.

Ima razlike, jer 150 potpada u kategoriju od 150 do 250. Ja ne znam kolko sam dao ove godine jer su mi bili zajebali broj motora pa sam morao da vadim novu saobracajnu....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 622 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SV 650

Meni su zajebali jedan broj, pa mi vratili papire u agenciju, pa sam morao licno da idem...stojao u redu, prvo mi zena donela nove tablice, pa je onda unosila sve u komp jedno 20 minuta i na kraju mi je zajebala i tu novu saobracajnu- sva sreca da sam odmah primetio. Napisala da mi je tip motora QM15 umesto QM157. Da nisam primetio, isao bih i naredne godine da stojim u redu i placao novu saobracajnu. Mada je moguce da je zeznula broj sasije ili nesto slicno :) Saznacu naredne godine!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 78 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Keeway speed 150-2007,Kawasaki GPZ 500S-1996

Zdravo opet ja i opet sa pitanjem.Naime kada dam naglo gas motor mi se ugasi nema cak ni zakasnele reakcije nego se samo ugasi i posle malo teze upali, to jest moram da ga palim na sauh iako je motor vec  zagrejan.Inace motor kada je hladan pali iz prve.Pozdrav!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 622 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SV 650

Na koliko obrtaja ti radi na leru? Koliko ti je motor presao? Ako je malo, verovatno su mu ventili rastelovani pa dobije previse goriva pa se ugusi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 432 postova
  • Lokacija: novi bgd i zvezdara,united blok 70 kineska četvrt
  • Motocikl: TDM 3vd

Nema filter klasičan nego sito sa magnetom sa leve strane ispod papučice za menjač, videćeš kao veliki šraf mislim da je 19 ključ

odvrneš ga isvadiš sito sa oprugom-magnetom opereš vodom i vratiš sve kako je bilo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 622 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SV 650

Nema filter klasičan nego sito sa magnetom sa leve strane ispod papučice za menjač, videćeš kao veliki šraf mislim da je 19 ključ

odvrneš ga isvadiš sito sa oprugom-magnetom opereš vodom i vratiš sve kako je bilo

 

Zahvaljujem!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 78 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Keeway speed 150-2007,Kawasaki GPZ 500S-1996

Motor mi je presao 6500 km. a ler radi kada ga upalim na oko 1100-1200 a kada ga vozim pa stanem na oko 2000.I motor je poceo malo da neravnomerno da radi kada je na leru.I ja sam posumnjao na ventile.Pozdrav!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 622 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SV 650

Puno ti je 2000... Dosta ti je 1500. Imas sraf na donjem delu karba (ima negde u ovoj temi slika) gde se podesava smesa goriva i vazduha, pa mozda malo to da podesis da dobije vise vazduha a manje goriva...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 58 postova

odlican motor,jedini kinez koji mi se zaista svidja  :).moj drug ga ima i stvarno je dobar,nije ga nikad izneverio a iso je sa njim svuda(samo sto u wc nije isao sa njim  ;D)jedino mi se ne svidja brzinomer(ne pokazuje uopste tacno) i zadnja kocnica,pretvrda je,bar je takva na drugovom speed-u.sve ostalo super.pozzzz :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1225 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Keeway Speed 150

kivi je best buy za svoju cenu, ko voli ovakve motore, moj isto ima manu, pokazuje manju brzinu na satovima nego sto jeste

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 58 postova

pa da i drugov isto pokazuje manju brzinu.verovali ili ne njegov kivi ide 120 !!!!!mereno je sa hondom rebel,hondom nsr,yamahom tdr i aprilijom pegaso i zaista ide 120,doduse drug skroz legne na rezervoar ail ipak ide  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 30 postova
  • Lokacija: Bor
  • Motocikl: Suzuki GSX 600 F

Uradio danas servis na 1000 km, izasao me svega 1800 :)

Jel to za prvi servis ???

ja sam zvao da pitam u servisu koliko kosta prvi servis i oni su mi rekli oko 3000..

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 404 postova
  • Lokacija: Novi Becej
  • Motocikl: Honda CBR 900rr

pa da i drugov isto pokazuje manju brzinu.

Ja sam se za vikend uverio da pokazuje manje nego sto realno ide.Na satu mi pokazuje 80km/h a dva druga sa CBR-kama su isli pored mene i njihovi satovi pokazuju skoro stotku!  ;)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja