Jump to content

Moto Zajednica

Keeway Speed 125/150

Recommended Posts

  • Drug član, 2265 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

Obavestenje postoji, tema za okupljanje postoji, ako se neko javi neka se javi tamo, a tamo i dajte predlog, jer je ovo tema o motoru a ne o voznjama.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1399 postova
  • Lokacija: Chicago IL - Babusnica - Nish
  • Motocikl: Husqvarna tr650 strada abs 2014

Da li sve spidadzije imaju problem sa caurama zadnje viljuske? Ovog vikenda na skupu sam upoznao neke ljude koji voze 3 Speeda. Na sva 3 otisle caure a presli po 2-3000.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 9 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Spidadzije, ukoliko neko od vas razmislja da stavi "trakice" evo da vidite kako to lepo izgleda.

Motor pripada cenjenom clanu Swa,posao je super uradio Savketov drugar Zoran.

post-8710-12879079567365_thumb.jpg

post-8710-12879079569485_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 404 postova
  • Lokacija: Novi Becej
  • Motocikl: Honda CBR 900rr

Evo i ja da se oglasim!  :D Lepe trakice,lepo druzenje-svi zadovoljni!:) Inace u prirodi izgleda jos lepse!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 622 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SV 650

Za one koje ne znaju, na 2. slici je Savketov motor koji ima sive trakice koje pod odredjenim svetlom i uglom postanu bele, a moj je ovaj desno :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1225 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Keeway Speed 150

po mojoj nekoj racunici speed mi trosi 2.2L, citam vase postove i vidim da pisete vecu potrosnju?? da li meni laze sat za KM ili kako ja mogu da imam manju potrosnju?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 404 postova
  • Lokacija: Novi Becej
  • Motocikl: Honda CBR 900rr

Danas uradjen servis na 2500 km.Nastelovani ventili,zamenjeno ulje i stelovanje jos par sitnica(karburatora,kvacila...)-2680 rsd.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 78 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Keeway speed 150-2007,Kawasaki GPZ 500S-1996

Kako 2.2 litra da ti trosi ??? pa jel ga ti vozis ili guras.Meni trosi oko 3lit. zavisnosti od voznje ali nikada tako malo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1225 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Keeway Speed 150

zato i pitam kad vidim vase potrosnje, ne vozim ga nezno uopste, mada mozda ima veze sto vozim mesovitu voznju grad-otvoreno?

sipacu 1L u potpuno suv rezervoar pa cu videti, i javljam ovde  8) kako sam ja merio potrosnja mi je bila od 2.15L grad - 2.25L otvoreno?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 486 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki GPZ 500s - Ferdinand

Vlada#4 i moja malenkost sutra krećemo na reli u organizaciji AMS-a.

 

Kada se vratimo prenećemo utiske po pitanju ponašanja motora na jednom toliko zahtevnoj turi...nadam se da ćemo se samo hvaliti!  :D I naravno fotkice kako izgledaju dva speeda pripremljena za takvo jedno druženje.  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 36 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Keeway Speed 150

Pozdrav svim Spidadzijama!

Vozim Speeda vec skoro godinu ipo i presao sam 16000km bez ijednog veceg kvara.A inace kupio sam ga polovnog od drugara koji je pre mene presao skoro 10000km.Ja sam veoma zadovoljan motorom,potrosnja je oko 2.5-3.0.Veoma je koristan za provlacelje po Beograckim guzvama.

 

Interesuje me da li neko zna gde moze da se kupi lanac za speeda u Beogradu a da nije mass ,posto tamo nema vec 2-3 nedelje?

Citao sam na forumu da je neko video trayal gume koje mogu da pasuju na speeda pa ako moze neki kontakt radnje gde mogu da se kupe.

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 622 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SV 650

I meni treba lanac- i lancanici. Zvao sam u ponedeljak MASS, kazu da zovem za nedelju i po dana. E sad, to se naravno moze oduziti mnogo. A postaje mi hica za menjanje.... Jel prodaje to jos neko mozda?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 432 postova
  • Lokacija: novi bgd i zvezdara,united blok 70 kineska četvrt
  • Motocikl: TDM 3vd

Pozdrav svim Spidadzijama!

Vozim Speeda vec skoro godinu ipo i presao sam 16000km bez ijednog veceg kvara.A inace kupio sam ga polovnog od drugara koji je pre mene presao skoro 10000km.Ja sam veoma zadovoljan motorom,potrosnja je oko 2.5-3.0.Veoma je koristan za provlacelje po Beograckim guzvama.

 

Interesuje me da li neko zna gde moze da se kupi lanac za speeda u Beogradu a da nije mass ,posto tamo nema vec 2-3 nedelje?

Citao sam na forumu da je neko video trayal gume koje mogu da pasuju na speeda pa ako moze neki kontakt radnje gde mogu da se ku

 

 

 

 

 

Za gume trayal imaš kod čiče  na Novobeogradskom buvljaku,12 red prodaje uglavnom za tomosa delove a guma(zadnja) je bila oko 1500 din.Nemam telefon jbg ima i radnju u Surčinu negde verovatno ima i tamo

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova
  • Lokacija: Gracanica

Danas uradio prvi servis, cena sitnica-2600 kinti sa sve uljem i novom svecicom. Promenio sam i prednji zupcanik, malo veci je stavljen sto je rezultovalo za nijansu slabijem startu, ali su brzine sad mnogo duze i voznja postaje pravo uzivanje ( barem meni). Nisam stigao da proverim konacnu brzinu ali sam primetio da mi je ranije pri 80kmh motor radio na 7000rpm, a sada na 6000rpm.

Drug da te pitam sa koliko zubi si stavio lancanik posto i ja sebi planiram mijenjat  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1399 postova
  • Lokacija: Chicago IL - Babusnica - Nish
  • Motocikl: Husqvarna tr650 strada abs 2014

Pozdrav svim Spidadzijama!

Vozim Speeda vec skoro godinu ipo i presao sam 16000km bez ijednog veceg kvara.A inace kupio sam ga polovnog od drugara koji je pre mene presao skoro 10000km.Ja sam veoma zadovoljan motorom,potrosnja je oko 2.5-3.0.Veoma je koristan za provlacelje po Beograckim guzvama.

 

Interesuje me da li neko zna gde moze da se kupi lanac za speeda u Beogradu a da nije mass ,posto tamo nema vec 2-3 nedelje?

Citao sam na forumu da je neko video trayal gume koje mogu da pasuju na speeda pa ako moze neki kontakt radnje gde mogu da se ku

 

 

 

 

 

Za gume trayal imaš kod čiče  na Novobeogradskom buvljaku,12 red prodaje uglavnom za tomosa delove a guma(zadnja) je bila oko 1500 din.Nemam telefon jbg ima i radnju u Surčinu negde verovatno ima i tamo

 

 

 

Ima li Trajal nesto vece, kao za Princa?

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 622 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SV 650

@ speed 150

 

Iscimaces se mnogo za lancanike. Jedini ima MASS, a kod njih toga nema vec 2 meseca i ko zna kad ce biti. Ja sam nasao preko nekog lika iz temerina jedva, a i to po dosta visoj ceni, ali postaje mi hica pa sam uzeo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 622 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SV 650

Zamenio juce/danas ulje (sipao Bel Ray 20w-50), prednje plocice, lanac, lancanike i svecicu. Sad mogu da se vozim dalje :) Lancanici i lanac zamenjeni posle 13k km voznje. Zasad sve radi :) Nije neka mudrost sve to raditi, tako da kome treba nek radi sam ako voli, da ne daje pare na majstora...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja