Jump to content

Moto Zajednica

Keeway Speed 125/150

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 151 postova
  • Lokacija: obrenovac,zvečka
  • Motocikl: Yamaha Diversion 600

Ljudi trazio sam gume po netu,a ovo mi nije jasno sta znaci "SCHLAUHE",zna li neko da mi kaze,nasao sam dimenziju ali nisam siguran da li se radi o spoljasnjoj ili unutrasnjoj gumi,cena od 1582RSD mi vise lici na cenu za unutrasnju :stabre:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 151 postova
  • Lokacija: obrenovac,zvečka
  • Motocikl: Yamaha Diversion 600

Jel se i dalje pravi keeway speed 125,ili ovo sto se moze kupiti u prodavnicama je samo ostalo na zalihama....

Pravi se i novi model bas mocno izgleda u nekom street fight fazonu. Neznam sta se dogadja izgleda da nema uvoza :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 36 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Keeway Speed 150

Ljudi trazio sam gume po netu,a ovo mi nije jasno sta znaci "SCHLAUHE",zna li neko da mi kaze,nasao sam dimenziju ali nisam siguran da li se radi o spoljasnjoj ili unutrasnjoj gumi,cena od 1582RSD mi vise lici na cenu za unutrasnju :stabre:

 

 

To je unutrasnja guma.

Verovatno si video ovde http://www.internet-prodaja-guma.com/moto-gume/bridgestone-schlauche-3.25-3.50-18-tr4-48132

Ne verujem da bi Bridgestone spoljasnja guma bila 1582din.

 

@SWA

 

Zvao sam GP auto i Tadic i nemaju :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Fico vidim da smo iz istog kraja,kako ti se ponasa motor sa tom tigar gumom?Malopre sam se vratio iz BG,kad sam odlazio pocela je da pada kisa i tukla me sve do povratka kuci.Sto sam pokisao nije mi zao ali voznja po kisi sa ovim kineskim gumama je prilicno samoubilacka,jednostavno motor ne ide po asfaltu samo se izmice i kliza,na semaforima obavezan drift a krivine stegni zube i pomoli se Bogu.Ta guma koju si ti kupio je prilicno jeftina obzirom na neke druge koje sam gledao i zanima me vredi li je kupovati,mada sam siguran da je bolja od ovih koje su fabricke koje klizaju i na suvom.

 

Da se ukljucim malo, vozim vec pet godina MZ 150 ETZ . Nije Keway speed, ali su skoro ista klasa ( po snazi, tezini . . . ) Na motoru svo vreme imam obe tigrove gume i licno sam zadovoljan njima. Dobro drze i po suvom i po mokrom kolovozu . Da se razumemo - pricam o normalnoj voznji po gradu i van grada. E sad, ako neko ima neke ekstremnije zahteve, mozda mu domace gume nece biti dobre, al za normanu voznju su OK. Sto se unutrasnjih guma tice, Jigoro Cano nabavlja gume iz madjarske, pa mu se mozete javiti i videti dal ima il moze da nabavi ( ima tema o Haidenau gumama pa pogledajte ) .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 151 postova
  • Lokacija: obrenovac,zvečka
  • Motocikl: Yamaha Diversion 600

Ma ni meni ne trebaju za neku posebnu namenu,promenio bih samo ove koje su sama plastika,znao sam od pocetka da su lose gume ali posle duze voznje po kisi vidim da su i opasne,nebih se bunio ni te tigar gume da stavim,jer opet kazem da su za ove fabricke vrh.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 151 postova
  • Lokacija: obrenovac,zvečka
  • Motocikl: Yamaha Diversion 600

Izgleda da se ne uvoze jer ih ima mnogo na lagerima,samo molim boga da ih ima vise,da bi bili jeftiniji :moto3:

Koliko se sećam zadnja neka cena je bila nesto malo ispod 1000eura mislim da je to toliko niska cena da niža nemože biti za nov motor,jer ove prdavce od 50ccm prodaju skuplje.Mislim da i pored nekih sitnijih nedostataka ovaj motor vredi svaku paru.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 151 postova
  • Lokacija: obrenovac,zvečka
  • Motocikl: Yamaha Diversion 600

Da drže cenu,mada se nekad kroz oglase provuče neki jeftiniji,nekom bude frka za lovu pa da ispod cene.Jbg ako si zainteresovan prati oglase :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1225 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Keeway Speed 150

evo da te utesim, ja sam mog speeda kupio posle 5 meseci gledanja oglasa, na tenane, tako da pazaris prvu povoljnu priliku bez razmisljanja

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 46 postova
  • Motocikl: Keeway speed 125

Ljudi, koliko moze da kosta ispravljanje viljuske i ko to moze da uradi ?

ova danasnja kisa je omogucila pozitivan test jakne i kacige ...

slozio sam se ko sveca i odvalio punom silinom kacigom o asfalt pa ramenom o isti i prosao sa 2 ogrebotinice...

 

sta ciniti povodom ovoga, koliko, gde, kada? dajte mudro resenje kao i obicno ...

 

hvala ljudi!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12280 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Jesu li baš iskrivljene ili su se štapovi uvtnuli u trouglovima?

 

Ako je ovo drugo, pošalji pp Scubi da to sredi ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 46 postova
  • Motocikl: Keeway speed 125

Jesu li baš iskrivljene ili su se štapovi uvtnuli u trouglovima?

 

Ako je ovo drugo, pošalji pp Scubi da to sredi ;)

 

 

Uvrnuli se stapovi + su se rucke pokrivile koje idu od trougla ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 35 postova
  • Lokacija: Dorćol (BGD)
  • Motocikl: Keeway Speed 150 (Black)

Mislio sam na polovnjake,da budu jeftiniji,jer bas drze cenu (650-750) :zdravo:

 

Ja imam keeway speed 150ccm, prodao bih ga vrlo povoljno, ali neispravan je i neregistrovan. Osovina kurble se pokarabasila i ne može da se upali i vozi. U ovlašćenom servisu MASS su mi tražili 150e da se to zameni, a s obzirom da moram da menjam i tablice i da ga registrujem, i prenesem - to mi je u ovom trenutku puno para. Dakle, crni je motor, agregat je super, 2007 god, očuvan je ... ima to ulaganja što ima, prešao je oko 7000 km. Morao bi da se uradi prenos vlasništva obavezno. Ja plaćam dostavu motora za širi centar Beograda, za sve dalje, ide na teret kupca, ukoliko ga bude! :aha:

 

Dao bih ga naravno, s obzirom na okolnosti, vrlo povoljno i ispod tržišne cene na oglasima ... recimo 400 e, bez mogućnosti cenkanja. Prodajem ga, isključivo što nemam trenutno 150 evra za popravku i još 120 evra za registraciju, prenos, tablice ... itd, a potpuno je bez veze da mi propada i stoji. Najjeftiniji na tržištu u stanju kao moj, ispravan je oko 650 e, skidam 150 e zbog kvara, i skidam još 100 evra što ga prodajem neispravnog. Ko ume da majstoriše ili ima drugara može i sam da ga popravi za 80e koliko koštaju delovi. Po oglasima sa tom kilometražom je oko 750 evra. Ekstra prilika da se dođe do KW za male pare!

 

Ko je zainteresovan, neka mi pošalje pp ... motor se može pogledati u centru BG-a, na Dorćolu, kada se dogovorimo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

To mu dodje 400 + 150 + 120 = 670 evra + jurnjava po servisima oko popravke, izgubljeno vreme i slicno - sto izadje da se za taj novac moze kupiti i ispravan motor ( meni se nudi ispravan KW 125 sa 3000 km , registrovan na nove table za 600 evra ) .

Ako je stradala osovina kurble, motor bi trebao da moze da upali jer ima i anlaser, osim ako tu nije stradalo i nesto vise od osovine . :stabre:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 151 postova
  • Lokacija: obrenovac,zvečka
  • Motocikl: Yamaha Diversion 600

Pa ako i anlaser ne radi mogao bi da upali na gurku...osim ako akumulator nije prazan skroz...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 35 postova
  • Lokacija: Dorćol (BGD)
  • Motocikl: Keeway Speed 150 (Black)

To mu dodje 400 + 150 + 120 = 670 evra + jurnjava po servisima oko popravke, izgubljeno vreme i slicno - sto izadje da se za taj novac moze kupiti i ispravan motor ( meni se nudi ispravan KW 125 sa 3000 km , registrovan na nove table za 600 evra ) .

Ako je stradala osovina kurble, motor bi trebao da moze da upali jer ima i anlaser, osim ako tu nije stradalo i nesto vise od osovine . :stabre:

 

Registraciju ne treba da uzimaš uopšte u obzir jer je to redovna stvar, koja te čeka kad-tad. Sve i da je registrovan motor i ispravan, ja bih ga odjavio zbog novih propisa sa snimanjem tablica u slanjem kazni na kućnu adresu. Dakle, nije 670, nego 550 što se motora tiče.

Ok, ako misliš da je to previše para, daj predloži neku cifru. Samo budi realan. Ja sam za to da se proda, i da ne stoji na ulici, ali ako treba da ga prodam za 200 evra, pustiću ću ga da istruli, ili ću sačekati jesen kada ću imati pare da ga sredim sam, pa ću se vozati još najmanje 2 sezone, a posle mogu i u Dunav da ga bacim, ali ga neću prodati za 200e, ili ću ga pokloniti nekom prijatelju.

Možda nekome odgovara da na ovaj način dođe do motora, jer može sam da ga popravi, ili da uzme sada motor jel ima toliko para, da za koji mesec skupi još pa da ga popravi ... itd.

 

Kurbla se u toku vožnje pomerila sama od sebe i zakucala u deklu, posle toga sam pokušao da zaverglam i nije hteo da upali, nisam hteo da silujem ništa da se ne bi nešto sjebalo još više, već sam skinuo ručku od kurble i odgurao motor do kuće. Majstor je rekao da mora da se menja sve što se tiče kurble, da to nije generalno skupa popravka, ali da je cimanje jer mora da se skida motor, pa je zato to skupo. Inače je rekao da se to dešava na speed-ovima.

 

Što se tiče cimanja oko servisa, nema tu mnogo ... Ako je kupac iz BG, ja plaćam prevoz do servisa u BG. Posle toga, kupac samo dođe i odveze ... Cimanje = 0!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 151 postova
  • Lokacija: obrenovac,zvečka
  • Motocikl: Yamaha Diversion 600

Ljudi može li pozadi da stane guma 3.5ox18 umesto ove 3.25x18...nadjoh neku polovnu metzelerku ne cini mi se loša,uzeo bih je ako je moguće uglaviti je na zadnji točak :stabre:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 9 postova

braco kinezi molio bi vas za pomoc i ja imam jedan primerak 150 god.2007 reg.crn zadovoljan sam sa njim ali imam jedan problem.cerka je polozila za skuter pa bi ja da prodam ili menjam za neki skuter mozda mi mozete pomoci?POZDRAV

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Motorista u pokusaju, 282 postova
  • Motocikl: Keeway speed 150

Mislio sam na polovnjake,da budu jeftiniji,jer bas drze cenu (650-750) :zdravo:

 

Ja imam keeway speed 150ccm, prodao bih ga vrlo povoljno, ali neispravan je i neregistrovan. Osovina kurble se pokarabasila i ne može da se upali i vozi. U ovlašćenom servisu MASS su mi tražili 150e da se to zameni, a s obzirom da moram da menjam i tablice i da ga registrujem, i prenesem - to mi je u ovom trenutku puno para. Dakle, crni je motor, agregat je super, 2007 god, očuvan je ... ima to ulaganja što ima, prešao je oko 7000 km. Morao bi da se uradi prenos vlasništva obavezno. Ja plaćam dostavu motora za širi centar Beograda, za sve dalje, ide na teret kupca, ukoliko ga bude! :aha:

 

Dao bih ga naravno, s obzirom na okolnosti, vrlo povoljno i ispod tržišne cene na oglasima ... recimo 400 e, bez mogućnosti cenkanja. Prodajem ga, isključivo što nemam trenutno 150 evra za popravku i još 120 evra za registraciju, prenos, tablice ... itd, a potpuno je bez veze da mi propada i stoji. Najjeftiniji na tržištu u stanju kao moj, ispravan je oko 650 e, skidam 150 e zbog kvara, i skidam još 100 evra što ga prodajem neispravnog. Ko ume da majstoriše ili ima drugara može i sam da ga popravi za 80e koliko koštaju delovi. Po oglasima sa tom kilometražom je oko 750 evra. Ekstra prilika da se dođe do KW za male pare!

 

Ko je zainteresovan, neka mi pošalje pp ... motor se može pogledati u centru BG-a, na Dorćolu, kada se dogovorimo.

 

Evo koliko su ,,polovnjaci" ,ovo se uzme za 700 'ladno,tako da taj tvoj kao neispravan ne moze vise od 350 da prodje......:zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja