Jump to content

Moto Zajednica

Keeway Speed 125/150

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 177 postova
  • Lokacija: Beograd - Jug
  • Motocikl: Kawasaki GPZ 500s

Kolega je imao sličan problem, javice se ovih dana, jer pouzdano znam da se vratio kući. :jee:

 

Isto je crveni, isto je slomio blatobran, ali ga je sredio privremeno, dok ne nabave u Mass-u u crvenoj boji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 104 postova
  • Lokacija: Beograd

Moj drug Bane daltonista od ucenja zabrljavio, nemam crveni, imam crni motor, al sam isto polomio blatobran, samo sto nisam hteo da uzmem taj plavi za 1500 dindzi jer treba jos i farbanje platiti pa cu naruciti drugi ako bude bilo, ako ne, morace da posluzi ovaj, svojerucno krpljeni, stari. Za sada radi posao ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 52 postova
  • Lokacija: Beograd - Arena
  • Motocikl: Freewind

Stavi trayal-ku novu nije neka cifra a znaci punooo

 

druze interesuje me koliko kosta guma?moja je bukvalno za bacanje ali ne mogu da nadjem nigde novu.

ako ti nije problem napisi gde ima,ili jos bolje okaci link :D hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 151 postova
  • Lokacija: obrenovac,zvečka
  • Motocikl: Yamaha Diversion 600

Stavi trayal-ku novu nije neka cifra a znaci punooo

 

druze interesuje me koliko kosta guma?moja je bukvalno za bacanje ali ne mogu da nadjem nigde novu.

ako ti nije problem napisi gde ima,ili jos bolje okaci link :D hvala

GP AUTO ja sam tamo uspeo da nadjem METZELER cena je bila 3800din.Nemam telefon ali lako se na netu dodje do broja...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 151 postova
  • Lokacija: obrenovac,zvečka
  • Motocikl: Yamaha Diversion 600

Blatobran sam trazio kod ovih u Mirijevu i lik mi kaze da na stanju imaju samo jos jedan plavi i da ne ocekuje da ce dobijati uskoro zato sto je kraj sezone,sta da radim narucim taj i danas me zove lik iz Zajecara cini mi se(bar bi po naglasku tvrdio da je sa juga Srbije) i potvrdi mi pricu...nije mi problem za farbanje imam opremu za to i odradicu sam.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 363 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Varadero XL1000V '09

jQEjH_totozu.th.jpg

Moj spidic, na njemu se stelovao ler pre neki dan, i na njemu treba da se zameni plastika cajgera, i sad pitanje za iskusne spidase, zasto mi ne radi pokazivac goriva?? o.O

ja gledao sve zice u cajgeru su spojene, zice ispod rezervoara koliko sam video su takodje spojene. Ima li neko ideju?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1040 postova
  • Lokacija: Niš-Donji Dušnik
  • Motocikl: Honda NT650V deauville

Otpao ti plovak :zvizduk: ali bez zezanja, desava se da otpadne polovak sa zice koja ga drzi u rezervoarupa ne pokazuje posle nivo goriva. slini rezervoar pa proveri

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ako nista ne ocekujes,nista te ne moze ni razocarati., 339 postova

Ko ce ga znati valjda unutra ima neki gremlin? :stabre: Ja sam mog speeda kupio novog i od prvoga dana pokazivac radi kako on sam hoce nekada pokazuje a nekada ne vecinom ne mrda iako je rezervoar skoro pun.

Srecom pa stvarno malo trosi tako da mi nije ni vazno sto radi kako - kad. :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 104 postova
  • Lokacija: Beograd

Imam i ja isti problem sa pokazivacem nivoa goriva i posle 10 praznjenja rezervoara i cackanja plovka i instalacije utvrdio sam da mi je u stvari kriva sipkica koja drzi plovak. Proverio sam i da mi nije busan plovak, ali nije, sipam pun, a on pokazuje tek malo preko rezerve. Probav spoji direktno te dve zice sto idu sa rezevoara i trebalo bi da ti pokaze pun, sto bi znacilo da ti je instalacija ok, a ako je to ok onda ces da se smaras sa plovkom. Pozz ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1040 postova
  • Lokacija: Niš-Donji Dušnik
  • Motocikl: Honda NT650V deauville

@zodini - sutra cu da ga slinem pa javljam.. 1lol.gif

zezaj samo ti sta da radim kad brzo kucam a ne gledam :zvizduk: skidas ceo sistem koji pokazuje gorivo imas na njemu reostat u vidu namotane zice po kojoj klizi zica na cijem kraju je plovak, probaj da okrenes sistem naopako i vidis da li ce plovak i zica spontano da klize gore dole po tom reostatu, ako da onda si proverio da nije zica kriva, ako ne onda ispravi zicu malo,

ako klizi proveri plovak kako stoji, moze da se desi da je sam plovak slobodan i da se seta po toj zici ili ti je otpao i negde je u rezervoaru, nadji ga i lepo ga ucvrsti na kraju polugice, naravno pre svega ovoga spojis one dve zice jednu sa drugom da vidis dal ti se mrda skazaljka tj time proveravas instalaciju da li nije u prekidu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Motorista u pokusaju, 282 postova
  • Motocikl: Keeway speed 150

Prijatelji,interesuje me posto mi je kilometar sajla otisla i kod prethodnog vlasnika i ne znam koliko je uposte presao,dal' da menjam ulje?Bivsi vlasnik kaze da je menjao pocetkom ove sezone mada ja nisam bas siguran,znaci na auspuh nema dima,zuti se ulje,sve je ok,e sad ja cu ga verovatno menjati sledece god za 125 zbog polaganja a ne bih ni zeleo da mi ,,zakuje".:zbunjen:

 

SDC14922.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1040 postova
  • Lokacija: Niš-Donji Dušnik
  • Motocikl: Honda NT650V deauville

~darosavac‚~

neka ti ovo bude neka vodilja za sve buduce kupovine, iako ti vlasnik rethodni kaze da je menjao ulja, filtere, kaise itd itd (i kod motora i kod automobila) ukoliko nemas sve to uredno zapisano u servisnoj knjizi onda se ponasaj kao da su ti delovi pred crkavanjem i menjas ih, tako da i u ovom tvom slucaju sa uljem, ako nemsa upisano u knjizici, promeni ga, kosta 1000 din a znaci puno, ujedno kreces sam da pravis servisne intervale

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Motorista u pokusaju, 282 postova
  • Motocikl: Keeway speed 150

PA verovatno cu zameniti ali otkud znam,posto ga prodajem/menjam sledece sezone da ne bude bacanje para posto meni se cini da jos ne mora,ne znam da li da menjam ili da teram :zbunjen:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 151 postova
  • Lokacija: obrenovac,zvečka
  • Motocikl: Yamaha Diversion 600

zatdM_totozu.th.jpg

Moj spidic, na njemu se stelovao ler pre neki dan, i na njemu treba da se zameni plastika cajgera, i sad pitanje za iskusne spidase, zasto mi ne radi pokazivac goriva?? o.O

ja gledao sve zice u cajgeru su spojene, zice ispod rezervoara koliko sam video su takodje spojene. Ima li neko ideju?

Uzmes iscupas zicu sa meraca i stavis negde direktno na masu,das kontakt i tada bi trebalo da ti skala meraca pokaze da je rezervoar pun.Na taj nacin ces saznati da ti je ispravna skala(namotaj u cajgeru)a da plovak nije dobar. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 151 postova
  • Lokacija: obrenovac,zvečka
  • Motocikl: Yamaha Diversion 600

E da se pohvalim stig'o mi blatobran danas-plavi.Namestio sam ga odmah i mnogo je grdnooo :Bandolero: moracu da farbam pod hitno...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 622 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SV 650

Jel zna neko sta se desava sa MASSom? Na sajtu pise da je veleprodajna rasprodaja, delovi ne mogu da se poruce jer je radnja zatvorena.... Mnogo su profesionalni... Jel se zatvara zauvek ili neka relokacija il nesto? Trebaju mi kocione plocice, medjutim na telefon se niko ne javlja, a radnja zatvorena. Drugar dobio broj od nekog Darka u Paracinu, medjutim on ima samo zadnje, a kao porucio je i prednje iz fabrike, medjutim nisu mu potvrdili i ko zna kad i da li ce uopste biti. Sta da radimo, gase nam se delovi? Jel zna neko gde ima plocice da se uzmu?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 622 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SV 650

Ma lepio sam ja pre zadnje, ali kad je jaka kisa, skoro uopste ne koce, pa nisam bas zeleo da se igram tako sa prednjim ali izgleda da cu morati...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 93 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda CBF600n

I meni je rekao mehanicar da zatvaraju radnju,ali mi je dao mobilni ako mi nesto treba,pa probajte njega da kontaktirate,063/1045-021 Nemanja, i usput ako je neko zainteesovan za stvarno dobrog speed-A, neka mi se javi,zelim mog da prodam,Pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 622 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SV 650

Pa jel mehanicar dao broj za slucaj da se motor pokvari ili za delove? Sta je tacno rekao, zatvaraju zauvek ili sta? Jel se pojavljuje neki drugi dobavljac?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1040 postova
  • Lokacija: Niš-Donji Dušnik
  • Motocikl: Honda NT650V deauville

Mislim da je keewaay puko skroz u Srbiji, ja juce iso do servino prodajnog centra ovde u Nisu kazu zatvaraju radnju za par dana :stabre:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja