Jump to content

Moto Zajednica

GPS?

Recommended Posts

  • U prolazu, 4 postova
  • Lokacija: Beograd

Nemam pojma ko je postavio pitanje, ali probo i radi, bilo koji tel-pda, naravno, windows+gps se podrazumeva, software IGO8, odlicne mape, precizan, inace, iste mape idu u mio gps, koji koristim u kolima, do sad apsolutno nikakvih problema, cak me je vodio po kojekakvim budzacima, za koje u zivotu ne bi pomislio da postoje! Doduse, sam softver sa mapama je blizu 200e, al vredi!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6315 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Koga interesuje, moze da kupi Garmin nuvi 200 sa mapom SCG route za 14k i kusur, kao i nuvi 250 sa mapama zapadne evrope i SCG route za 23k i kusur dinara u Metrou. Oba modela su na akciji, mislim jos 10tak dana.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2143 postova

Koga interesuje, moze da kupi Garmin nuvi 200 sa mapom SCG route za 14k i kusur, kao i nuvi 250 sa mapama zapadne evrope i SCG route za 23k i kusur dinara u Metrou. Oba modela su na akciji, mislim jos 10tak dana.

 

 

Ma kakav METRO... bolje je da se kupi u Info-Timu za duple pare...sto je sigurno-sigurno je...

 

;D ;D ;D ;D ;D

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 104 postova

Koga interesuje, moze da kupi Garmin nuvi 200 sa mapom SCG route za 14k i kusur, kao i nuvi 250 sa mapama zapadne evrope i SCG route za 23k i kusur dinara u Metrou. Oba modela su na akciji, mislim jos 10tak dana.

 

 

Ma kakav METRO... bolje je da se kupi u Info-Timu za duple pare...sto je sigurno-sigurno je...

 

;D ;D ;D ;D ;D

 

 

Otkud ti to?!

nuvi 200 svuda košta 14.160,00 Din, a nuvi 250W 23.600,00 pa i u Info Team-u! Nema ih u cenovniku jer je na akciji "end of life".

 

Kod svih dilera se može nabaviti po istoj ceni. Zvao sam da pitam pošto je i gde u NS mogu da se kupe. Zamolio me drugar da ih proverim ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5517 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

Da li Weg-ov gps vredi kupovati,imali ko kakva iskustva sa njim?

 

Cujem pre neki dan da je izasao neki WEG koji moze da koristi tri sistema , pa biras koji hoces-garmin, tom tom, igo8...Sve to za 11-12000din.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2143 postova

Koga interesuje, moze da kupi Garmin nuvi 200 sa mapom SCG route za 14k i kusur, kao i nuvi 250 sa mapama zapadne evrope i SCG route za 23k i kusur dinara u Metrou. Oba modela su na akciji, mislim jos 10tak dana.

 

 

Ma kakav METRO... bolje je da se kupi u Info-Timu za duple pare...sto je sigurno-sigurno je...

 

;D ;D ;D ;D ;D

 

 

Otkud ti to?!

nuvi 200 svuda košta 14.160,00 Din, a nuvi 250W 23.600,00 pa i u Info Team-u! Nema ih u cenovniku jer je na akciji "end of life".

 

Kod svih dilera se može nabaviti po istoj ceni. Zvao sam da pitam pošto je i gde u NS mogu da se kupe. Zamolio me drugar da ih proverim ;)

 

Evo pomoc za drugara:

 

U novom Sadu ja znam za tri dilera Garmin uredjaja, mozes ih naci na forumu pod sledecim nick-ovima,

 

Osoba A predstavite se: Ja sam Markone, diler GARMIN uredjaja in Novog Sada (trenutno nije dostupan)

Osoba B Predstavite se: Ja sam Tockovi, diler GARMIN uredjaja iz Novog sada

Osoba C predstavite se: Ja sam Pegaz, diler GARMIN uredjaja iz Novog sada

 

;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 104 postova

Koga interesuje, moze da kupi Garmin nuvi 200 sa mapom SCG route za 14k i kusur, kao i nuvi 250 sa mapama zapadne evrope i SCG route za 23k i kusur dinara u Metrou. Oba modela su na akciji, mislim jos 10tak dana.

 

 

Ma kakav METRO... bolje je da se kupi u Info-Timu za duple pare...sto je sigurno-sigurno je...

 

;D ;D ;D ;D ;D

 

 

Otkud ti to?!

nuvi 200 svuda košta 14.160,00 Din, a nuvi 250W 23.600,00 pa i u Info Team-u! Nema ih u cenovniku jer je na akciji "end of life".

 

Kod svih dilera se može nabaviti po istoj ceni. Zvao sam da pitam pošto je i gde u NS mogu da se kupe. Zamolio me drugar da ih proverim ;)

 

Evo pomoc za drugara:

 

U novom Sadu ja znam za tri dilera Garmin uredjaja, mozes ih naci na forumu pod sledecim nick-ovima,

 

Osoba A predstavite se: Ja sam Markone, diler GARMIN uredjaja in Novog Sada (trenutno nije dostupan)

Osoba B Predstavite se: Ja sam Tockovi, diler GARMIN uredjaja iz Novog sada

Osoba C predstavite se: Ja sam Pegaz, diler GARMIN uredjaja iz Novog sada

 

;)

 

Zanimljivo  ;D ;D ;D

Ko španska serija!

Još jedan urednik mi je rekao da sam ja Markone ali ne znam šta je do kraja bilo jer sam ga uputio da se objasni sa njim. Baš me zanima da li je? ;)

Isto bih i tebi savetovao pre nego što kreneš da širiš dezinformacije. :)

Da sam dobar sa Markoneom to nije tajna, on me je i zamolio da proverim šta će reći u Info Team-u ;)

 

Malo sam proverio pa sam video da PEGAZ nije poslao ni jedan post? Samo se oglašava u oglasnom delu. Ako to nije dozvoljeno što ga ne obrišete? LOL

 

Osvrnuo bih se na tvoj post o ceni u Info Teamu, koji ovako "vešto" želiš da zamaskiraš skretanjem sa teme.

Da li smeš da priznaš da je potpuna neistina (ima i teža reč) da je kod njih duplo skuplje nego u Metro-u? ;)

A voleo bih i da objasniš čemu taj post? Da li je ikome bio koristan? Ima li nešto nerešeno među vama? ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1221 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: BMW sekta

Naidjoh u Metroovom katalogu ovaj GPS uredjaj. Posto se ne razumem mnogo u GPS uredjaje dal neko ima ovakav uredjaj i koje su mu mane i prednosti. Cena mu je vrlo pristojna za jedan Garmin uredjaj nesto preko 14000 dinara.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12108 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Ono sto meni smeta kod ovog uredjaja je:

 

1. Mali ekran (na sta bih mogao da se naviknem)

2. Nepostojanje prikljucka 3.5mm za slusalice

3. Najveca mana - ne moze da hvata track log

 

Sto se tice ove stavke pod brojem 3, meni je vaznija cak i od osnovne namene uredjaja - navodjenja na odredjenu tacku. Nista lepse posle veceg puta ucitati track log u Google Earth ili MapSource, videti gde si bio i analizirati put na razne nacine.

 

Sa druge strane, i ako je najjeftiniji, ovo je i dalje Garmin, sto znaci hardverski odlican uredjaj, bolji od svega na cemu radi iGo navigacioni softver. Infotim mape su za nijansu bolje od odgovarajucih iGo mapa.

 

Ako ti nisu previse bitne mane koje sam naveo, za taj novac odlicna kupovina.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1125 postova
  • Lokacija: Beograd, Čubura
  • Motocikl: BMW F800GS Adventure

Postoji tema o razlici cena za Garminn u Metrou i kod ovlascenih dillera. Nasiroko se govori i o kvalitetu.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12108 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Postoji tema o razlici cena za Garminn u Metrou i kod ovlascenih dillera.

 

Postoji tema i njen rezime je da razlika ne postoji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1125 postova
  • Lokacija: Beograd, Čubura
  • Motocikl: BMW F800GS Adventure

Postoji tema o razlici cena za Garminn u Metrou i kod ovlascenih dillera.

 

Postoji tema i njen rezime je da razlika ne postoji.

 

Nisam zeleo da pravim rezime, nego da pomognem Crven Ban-u da "cuje" vise misljenja.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12284 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Meni jedino smeta što nema blutut komunikaciju, ali to je ipak uređaj nižeg cenovnog ranga i ne nauštrb kvaliteta.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braćala..., 2179 postova
  • Lokacija: Beograd, Lion
  • Motocikl: Honda CB750F 1981

....Sto se tice ove stavke pod brojem 3, meni je vaznija cak i od osnovne namene uredjaja - navodjenja na odredjenu tacku. Nista lepse posle veceg puta ucitati track log u Google Earth ili MapSource, videti gde si bio i analizirati put na razne nacine.

 

E stvarno si teoretičar  :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1125 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-blok 61
  • Motocikl: MV Agusta 800 Brutale

Ja ga imam i meni je odličan da me odvede od tačke A do tačke B, a ostale funkcije mi i nisu bitne ;) . Ja sam ga letos u Italiji platio 120 eura tako da vidi ako možeš nekako da ga kupiš preko ipak je povoljnije, a mislim da je sad i jeftiniji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6315 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Imam Garminov XT mobile u telefonu sa symbian UIQ3 operativnim sistemom. Program ima mogucnost snimanja track loga. I to radi, snimi track log, moze da ga prikaze na ekranu telefona, ali nema sanse da ga prebacim u Map source program. Mogu da rebacujem rute i waypoints-e, ali track logove jednostavno ne vidi iako su u telefonu i snimljeni kako treba. Ima li jos neko slican problem i da li postoji neka fora koju ja jos nisam provalio ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 103 postova
  • Lokacija: Pozarevac

Imam i ja isti problem. ALI posto imam GPS modul koji pamti koordinate, koje se posle konvertuju i bez problema ih vidis preko google earth-a, sto je monogo jača varijanata nego Map source, tako da se ič ne sekiram.

 

Da rezimiramo

 

I ja imam taj problem.

 

E sad ima ga sigurno jos neko ali nama treba odgovor da li je neko uspeo ovo da resi ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 137 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Muscle Kawa ZRX 1200R Verdis Rex

Napokon kupih uredjaj, posle toliko sati (dana) provedenih citajuci postove po raznim forumima..... Becker 7926 model...za sada ... prezadovoljan.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1125 postova
  • Lokacija: Beograd, Čubura
  • Motocikl: BMW F800GS Adventure

Napokon kupih uredjaj, posle toliko sati (dana) provedenih citajuci postove po raznim forumima..... Becker 7926 model...za sada ... prezadovoljan.

 

Ako je to prvi uredjaj to je normalno! Tek sada ocekuj aktivnije stavove na ovakvim temama. Srecno!

 

;-)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 137 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Muscle Kawa ZRX 1200R Verdis Rex

Napokon kupih uredjaj, posle toliko sati (dana) provedenih citajuci postove po raznim forumima..... Becker 7926 model...za sada ... prezadovoljan.

 

Ako je to prvi uredjaj to je normalno! Tek sada ocekuj aktivnije stavove na ovakvim temama. Srecno!

 

;-)

 

Koristio sam nekoliko dana Prestigio 450, dobar uredjaj, ali Becker mi je mnogo brzi, i nema milion trista svasta, vec ono za sta je i namenjen uredjaj prvenstveno ( ima i on mp3, video...). Probao i Garmin, ali velika mana.... nema prikljucak za slusalice, (mislim na modele za nas-smrtnike). Za te novce, mislim da je Becker best-buy.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1125 postova
  • Lokacija: Beograd, Čubura
  • Motocikl: BMW F800GS Adventure

Imam Garminov XT mobile u telefonu sa symbian UIQ3 operativnim sistemom. Program ima mogucnost snimanja track loga. I to radi, snimi track log, moze da ga prikaze na ekranu telefona, ali nema sanse da ga prebacim u Map source program. Mogu da rebacujem rute i waypoints-e, ali track logove jednostavno ne vidi iako su u telefonu i snimljeni kako treba. Ima li jos neko slican problem i da li postoji neka fora koju ja jos nisam provalio ?

 

Isti problem imam i ja! Resenje problema sam resio tako sto sam narucio Zumo 660. Za dve do tri neddelje stize.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1125 postova
  • Lokacija: Beograd, Čubura
  • Motocikl: BMW F800GS Adventure

Nisam hteo da budem pametan ali imam jos problema sa lelefonom i BT pa sam resio da kupim resenje problema.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja