Jump to content

Moto Zajednica

" BOKILIĆ " servis, prodaja delova

Recommended Posts

  • Braćala..., 2179 postova
  • Lokacija: Beograd, Lion
  • Motocikl: Honda CB750F 1981

ako nekog zanima..moze i neki dogovor :)

 

sredjen spreman za sezonu :care:

 

Dobro ti radi ovo traktorče....skoro pa na jedan cilindar :nanana:

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rođen da peca, nateran da radi, 260 postova
  • Motocikl: FZS 1000 (ostali samo dugmići)

Opalio danas oko 100km posle servisa1moto3.gif. Skroz druga mašina. Radi kao sat, vuče mnogo bolje, nema da curi, nema da puca, nema da struže, ma melem na ranu. Ala ga je opravio, svaka mu čast 1oda.gif Svaka pohvala za majstora, i za rad i za odnos prema mušterijama 1care.gif1care.gif

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

i tako,odem danas da pogledam neko doticno vozilo,kazu nije mu nista,stojao i vise nece da upali,al nece ni da vergla,2x stavljamo pun aku...nesto ga j..nema struju pogori osigurace cim ga stavis....pu bem mu misa...onako gledam gledam kad imam sta da vidim...mogli su ko licne da izgore a nisu....

ljudi smontirali kleme naopako...pitam ja a sto vam je crvena na minus...

KAZE ONAJ PAMETNIJI /sin/ ...crveno je znak kao za UPOZORENJE i ide na masu......

e zivote ..ko ce sve da se bavi necim sto netreba...

najteze je ubediti nekog ko nezna..da nezna...i da netreba da zna....kad mu neide i kad je tvrdoglav..

nista ljudi sprzili sve sto se sprziti moglo...

tatko mu kaze bre sine pa kako.kaze on..tako treba da ja nemam pojma..nis ,da ce ipak zvati elektricara,mi mehanicari smo cudni kaze ljudi...

digo sam ruke, oni menjaju osigurace, tu nesto capkaju...kad se zapale ce vidimo :jok:

regler lici na nesto......smezurano,cdi je puko.... doduse radi mu far,neznam kako al radi..pozicija doduse...i kontakt bravu su iscupali,...

a zvali me kaze ne vergla...pa i nece bem vas blesave...svasta nesto cu da vidim i dozivim...:stabre:1hmm.gif

  • Podržavam 10

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

i tako,steneri zamenismo sve i svasta,sam prede, pumpu za gorivo sredismo,falsirala vazduh, namesteno :takoje:

zdravo so se hranili, somic na zaru riblja corbica...

ostasmo bez lepka za strafove kako kaze moj komsija..a bogami i bez dobrog silikona,nema po pazovi da se kupi

pau5mqv5yekhzllpdrqp_thumb.jpg xdvowz90or1botugge8o_thumb.jpg gfao7a4kv2xws0zs4e2_thumb.jpg n8bzdr4colzn6k9zwzhi_thumb.jpg ha95thn1mhgwjdqeoad0_thumb.jpg hpc2dkxl2vlxkcmxq09b_thumb.jpg rxd1d6oghy475ar8xe0_thumb.jpg w8ogwu26u3e6tsf6iobs_thumb.jpg

skuter sredili,sad drugo zeza 1hmm.gif al ok namesticemo, a eliminatora..uhhh mocna sprava od 900cc...r u choperu...majko moja.kako to ide i reze :care: stara dobra mehanicka naprava :care:

lanac bregaste karbove cas resismo,jos prednju vilu da resimo i spreman da galopira :takoje:

puervx5gk3j51yoqt_thumb.jpg 469qbzxdasbby25bwmk4_thumb.jpg rui54bsh6rcvw75uqg1s_thumb.jpg kv5kr8cgs97qd3k58_thumb.jpg rf0qmenee9f5jjbn78ok_thumb.jpg pqeh45h984bo8ldpc46_thumb.jpg z4of8uwwkj85ehxzmdob_thumb.jpg

2mdejmlnzanz2slyg_thumb.jpg 6p880zk7jkhdziagde9j_thumb.jpg ubjd90wwmc8b2zarkhv7_thumb.jpg y6eyegpqt2f0j34fk_thumb.jpg 7yucgfkwfyqocdqpyqhr_thumb.jpg osrkdwnfrgrs8c1d3dk5_thumb.jpg 9o7hzyioir49un07xoa_thumb.jpg

k0kcxn6qcnixpcxytivn_thumb.jpg l8dk8ct8dyguf7pfku0w_thumb.jpg dsnnbjvsjzj9wxc8yj_thumb.jpg 9oj65gjfqoqnggsiufl_thumb.jpg ycx1vx7h6kathdwyr0s_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

moj bmw f650.97mo godiste..pali radi ispravan,nedimi nesmrdi ne prdi,radi ok, lose prednje plocice ,narucene nove,bice i zamenjene ovih dana ,

pre 3.000km promenje lanac lancanici,ulje svecica,servisirani karburatori i ventili,ulje u kocnicama,servis prednje viljuske takodje odradjen,generalno je sedi vozi.

cena..1800 alo moz se dogovaramo :moto3:

063697094

1rznnsjvae4w2o6ak4j_thumb.jpg sf9a4h77szqlwmcnib2b_thumb.jpg 0t1qdg78zq537z8t4c8e_thumb.jpg qgsw3vm6vfdo8m5evhy1_thumb.jpg owhgsbte0dyslvyn825i_thumb.jpg iyvtwf0powhw0n1bwljf_thumb.jpg

 

bmw aktuelan...

:care:

bmw aktuealan..moze korekcija cene na recimo....1600 e

aktuelno :)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

ustalo se rano rano jutros..popila kafica,u ocekivanju drugih musterija.udri,jes nedelja al sta da se radi...1hmm.gif rad rad i samo rad,juce smo lelemudali danas..cuti i radi...

rad je stvorio coveka..I UNISTIO :lol:

elem rano jutros pocesmo :care:/sreca xperia ima sliku ekrana :takoje:/

oy61jzi0fuuj1ahblq5_thumb.png

zver je polako rastavljena i sastavljena :care: bas bas metalna zverka :care:

m1ae5ueqr2epl741xy0a_thumb.jpg x3j5ghk6ngb23satxvoz_thumb.jpg 7qie6w5loodbjuq2za6v_thumb.jpg 2cjfazankuusoq77ibs_thumb.jpg dou3fomca9c1ynauhrsw_thumb.jpg bopkn6hr4npux1oy205c_thumb.jpg

a spric nije narkomanski :lol: vec za sitne mililitre...da se neigramo mnogo gore dole..koji mililitar...ovako tacno...sto je sigurno sigurno je :care:

6hi3cf655cey1ug8etc_thumb.jpg h968yhmvjiio97frakc_thumb.jpg 12ccsx61s3cnv7uz8kh_thumb.jpg siakrt93l318subj320o_thumb.jpg w8ukzmc47wc1ahosmw44_thumb.jpg kocqa8gk0f0pmxc6884s_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

moj bmw f650.97mo godiste..pali radi ispravan,nedimi nesmrdi ne prdi,radi ok, lose prednje plocice ,narucene nove,bice i zamenjene ovih dana ,

pre 3.000km promenje lanac lancanici,ulje svecica,servisirani karburatori i ventili,ulje u kocnicama,servis prednje viljuske takodje odradjen,generalno je sedi vozi.

cena..1800 alo moz se dogovaramo :moto3:

063697094

1rznnsjvae4w2o6ak4j_thumb.jpg sf9a4h77szqlwmcnib2b_thumb.jpg 0t1qdg78zq537z8t4c8e_thumb.jpg qgsw3vm6vfdo8m5evhy1_thumb.jpg owhgsbte0dyslvyn825i_thumb.jpg iyvtwf0powhw0n1bwljf_thumb.jpg

 

bmw aktuelan...

:care:

bmw aktuealan..moze korekcija cene na recimo....1600 e

aktuelno :)

aktuelan bmw...upalio posle zimskog sna na prvu :takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

u ponudi sve vrste bardahll ulja :takoje:

filtera za ulje, i vazduh :takoje:

lanci lancanici za sve motore :takoje: i lanci bregaste za sve motore.

a od uskoro i specijalizovan karburator servis :takoje:

  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Go BIG or Go home, 413 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: honda CB 1000 - Big One

Evo sad dođoh sa servisa od Bokilića, mokar do gaća. Al morao sam... zbog svog mira. Elem, juče kupih hondu CB 1000 i malo se provozah sa društvom. I dok sam došao do kuće, leva viljuška sva mokra i masna kolko puštaju semerinzi. Gotovo - već sam polulud ! Pa bukvalno sam ga kupio pre neki sat. Odmah zovem Bokija, naravno, (on je održavao i moj prethodni motor). Vidi Boki da sam flipnuo skroz i kaže - ajde dođi sutra. Samo to sam hteo da čujem.

Da ne dužim, uz kaficu i domaću atmosferu, zamenjeni semerinzi i ulje u oba štapa i još pride, kaže Boki mogao bi on još lepše da radi. Uze one šrafcigerčiće i krene po karburatorima. I stvarno, motor radi melodičnije. Šta reći... samo kod proverenog majstora 0takoje.gif

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 143 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Transalp 600

ha ha odavno se nismo ovoliko smejali pozdrav od dejana i dejana koji dezuraju u kuriru i valjaju se od smeha

i tako,odem danas da pogledam neko doticno vozilo,kazu nije mu nista,stojao i vise nece da upali,al nece ni da vergla,2x stavljamo pun aku...nesto ga j..nema struju pogori osigurace cim ga stavis....pu bem mu misa...onako gledam gledam kad imam sta da vidim...mogli su ko licne da izgore a nisu....

ljudi smontirali kleme naopako...pitam ja a sto vam je crvena na minus...

KAZE ONAJ PAMETNIJI /sin/ ...crveno je znak kao za UPOZORENJE i ide na masu......

e zivote ..ko ce sve da se bavi necim sto netreba...

najteze je ubediti nekog ko nezna..da nezna...i da netreba da zna....kad mu neide i kad je tvrdoglav..

nista ljudi sprzili sve sto se sprziti moglo...

tatko mu kaze bre sine pa kako.kaze on..tako treba da ja nemam pojma..nis ,da ce ipak zvati elektricara,mi mehanicari smo cudni kaze ljudi...

digo sam ruke, oni menjaju osigurace, tu nesto capkaju...kad se zapale ce vidimo :jok:

regler lici na nesto......smezurano,cdi je puko.... doduse radi mu far,neznam kako al radi..pozicija doduse...i kontakt bravu su iscupali,...

a zvali me kaze ne vergla...pa i nece bem vas blesave...svasta nesto cu da vidim i dozivim...:stabre:1hmm.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 752 postova
  • Lokacija: sokobajna
  • Motocikl: nekad

Pozdrav majstore :zdravo:

 

Imam par pitanja. Kad cikne frajlauf, je l' kad verglaš kao da vrti u prazno, onako ubrzano, bez otpora ? :stabre:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 752 postova
  • Lokacija: sokobajna
  • Motocikl: nekad

Pretpostavio sam <_<

 

Sad ide drugo pitanje. Pazarih sinoć u na ibeju jedan korišćen ... OVAJ Sa poštarinom izašlo 35e. Nadam se da ga nisam preplatio :stabre:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja