Jump to content

Moto Zajednica

Moto Bike Expo 2011 Novi Sad

Recommended Posts

  • Çelebi, 2415 postova
  • Lokacija: Beograd - Vuk
  • Motocikl: Imam

Kao što verovatno mnogi već znaju, od 14. do 17. aprila u Novom Sadu se održava 6. Moto Bike Expo, sajam motociklizma i nautike. BJB/AMS će na tom sajmu imati svoj štand na kome će svaki dan biti nešto zanimljivo. Na prvom mestu će biti druženje.

 

U subotu 16. aprila će biti interesantnih priča o bezbednosti u saobraćaju i o vožnji motocikala a takođe u subotu će biti i takmičenje u točkarenju i stunt vožnji. Više informacija će u ovoj temi dati organizator događaja.

 

Za subotu, 16..aprila planiramo organizovanu vožnju iz Beograda do sajma u Novom Sadu i svi učesnici te vožnje će dobiti ulaznice po povlašćenoj ceni. Zainteresovani bi trebalo da se prijave u ovoj temi najkasnije do subote 16. aprila do 20h kada ćemo organizatoru predati konačan spisak učesnika da bi nas u Novom Sadu sačekale ulaznice. Plaćanje ulaznica će biti u Novom Sadu kad stignemo na sajam.

 

Svi ste pozvani da dođete na naš štand kad god vam je volja i obiđete sajam i pre nedelje. Parking za motocikle je ispred glavnog ulaza na sajam i organizator daje obezbeđenje tako da su naši ljubimci bezbedni dok smo mi na sajmu.

 

Vidimo se na Moto Bike Expo u Novom Sadu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2285 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda Sevenfifty

Imam jednu primedbu samo :zvizduk:

Da nije malo kontradiktorno prica o bezbednoj voznji i vozni motocikala a poponde tockarenje i stunt? :neznam:

:moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Çelebi, 2415 postova
  • Lokacija: Beograd - Vuk
  • Motocikl: Imam

@bigbad86

@NenadG

 

To je stvar organizatora koji određuje šta će sve biti od programa na sajmu. Mi sa time nemamo ništa. Samo sam preneo informacije koje sam dobio od organizatora.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Stomatolog na motoru, 1522 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: Transalp XL600V-X

A i ja ne vidim tu nista kontradiktorno. Tockirace profesionalci, ljudi koji to znaju i to ce raditi u za to predvidjenom prostoru a na na pesackom prelazu. Dakle to mozemo podvesti pod moto sport.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Çelebi, 2415 postova
  • Lokacija: Beograd - Vuk
  • Motocikl: Imam

To mu dođe kao na Leburžeu. Aero miting na kome sve puca od najbezbednijih aviona i avio saobraćaja a u isto vreme najviše gledalaca i posetilaca ima kad se održavaju akrobatski letovi vojnih aviona. Idemo dalje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12284 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Prva organizovana BJB vožnja ove godine sampion.gif

 

Nadamo se da će se ovakva saradnja sa moto sajmovima u Srbiji biti nastavljena i sledećih godina, vrlo je bitno da su Organizatori Sajma shvatili koliki je potencijal ove naše zajednice i koliko će im pomoći na popularizaciji njihove manifestacije i motociklizma uopšte. Zato im trebamo pokazati našu brojnost i snagu 2BJB7.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 433 postova
  • Lokacija: Beograd-KARABURMA
  • Motocikl: BMW R 1200 GS ADVENTURE LC 2015god, Piaggio Liberty 125ccm 2000god.

Pošto ide Lošmi, moram i ja :givemebeer:

 

1.Loshmi Capo

2.Caponord

To brate po motoru :care:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12284 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

A, jel postoji neko predvidjeno vreme polaska u subotu ili "kad se skupimo"?

 

 

Uskoro će Scuba da postavi tačno vreme i mesto okupljanja u subotu. NAravno da će biti sve organizovano zajedno sa BJB Redarskom službom koja će se brinuti o sigurnosti kolone.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12284 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Videćeš koje je vreme polaska pa ćeš znati kad otprilike stiže kolona 0namigivanje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Çelebi, 2415 postova
  • Lokacija: Beograd - Vuk
  • Motocikl: Imam

Stari put nam ne gine ukoliko ne dobijemo oslobađanje od putarine. U Novom Sadu bi trebalo da budemo oko 11h do 11:30 tako da polazak planiramo za 9:30. Od broja učesnika zavisi mesto odakle ćemo poći a to ćemo znati kako se bude popunjavala lista učesnika. Najverovatnije će to biti sa parkinga ispred Arene odakle je prošle godine kretao Reli.

 

Što se tiče našeg štanda, svakog dana će tamo biti nekoga što nikako ne znači da svi koji imaju želju mogu doći iz BG u NS i provesti dan ili pola dana na našem štandu u druženju. Ovo naročito važi za Novosađane koji su, realno gledano, geografski najbolje orijentisani u odnosu na sajam :)

 

Dakle ovo je javni poziv: potrebni su nam elokventni mladi ljudi koji bi bili domaćini ili pomoć domaćinima na štandu tokom trajanja sajma.

 

p.s. @Dzigorius

Nemoj skakati! Čekaj da se dogovorimo. Možda može nekako stepenicama ili liftom. Organizovaćemo nešto. Ljudi smo. Strpi se molim te, rešićemo problem :D :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 101 postova
  • Lokacija: Katzdorf,Germany
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

Kao što verovatno mnogi već znaju, od 14. do 17. aprila u Novom Sadu se održava 6. Moto Bike Expo, sajam motociklizma i nautike. BJB/AMS će na tom sajmu imati svoj štand na kome će svaki dan biti nešto zanimljivo. Na prvom mestu će biti druženje.

 

U subotu 16. aprila će biti interesantnih priča o bezbednosti u saobraćaju i o vožnji motocikala a takođe u subotu će biti i takmičenje u točkarenju i stunt vožnji. Više informacija će u ovoj temi dati organizator događaja.

 

Za subotu, 16..aprila planiramo organizovanu vožnju iz Beograda do sajma u Novom Sadu i svi učesnici te vožnje će dobiti ulaznice po povlašćenoj ceni. Zainteresovani bi trebalo da se prijave u ovoj temi najkasnije do subote 16. aprila do 20h kada ćemo organizatoru predati konačan spisak učesnika da bi nas u Novom Sadu sačekale ulaznice. Plaćanje ulaznica će biti u Novom Sadu kad stignemo na sajam.Svi ste pozvani da dođete na naš štand kad god vam je volja i obiđete sajam i pre nedelje. Parking za motocikle je ispred glavnog ulaza na sajam i organizator daje obezbeđenje tako da su naši ljubimci bezbedni dok smo mi na sajmu.

 

Vidimo se na Moto Bike Expo u Novom Sadu

 

A kad se stvarno ide- 16.04. ili 17.04.?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Stomatolog na motoru, 1522 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: Transalp XL600V-X

Ide se u Subotu 16.4.2011. Organizovano, ali mozete naravno doci svaki dan trajanja sajma individualno da se upoznamo i druzimo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1537 postova
  • Lokacija: Svemir 2,8342534 svetlosnih godina zapadno od Marsa

 

 

p.s. @Dzigorius

Nemoj skakati! Čekaj da se dogovorimo. Možda može nekako stepenicama ili liftom. Organizovaćemo nešto. Ljudi smo. Strpi se molim te, rešićemo problem :D :D :D

 

Necu onda skakati, dolazim motociklom, vidimo seee!!! :jee: :jee:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja