Jump to content

Moto Zajednica

Ukraden Suzuki gsx-r 1000 2008

Recommended Posts

  • U prolazu, 35 postova
  • Lokacija: Dorćol (BGD)
  • Motocikl: Keeway Speed 150 (Black)

Tebra, šta da ti kažem, mesni su lopine u Makedonskoj sa vezanog motora skinule ganc novu ciradu! Jes da ti nije neka uteha, ali eto lopine kradu šta stignu, pa makar im i govance ostavio. Pazi, zarđao mi lanac za zaključavanje od zime, i ja uzeo sa 3 ortaka, doneo brusilicu, i u centru grada sam brusio po lancu za zaključavanje, pred 1000 prolaznika i 200 taksista! Da li misliš da je neko reč rekao, ili da je jedna patrola stala da nas legitimiše...a prošlo je 3 patrole, od čega jedna žandarmerisjka? Mogao sam i kombijem da oteram ... niko me ne bi ni pogledao. To je i jedan od razloga, što sebi priuštih kineza za vozikanje po gradu ... ne boli me glava, jer nemam garažu! Na žalost, lopine su vrlo dobro upoznate sa tvojim motorom i znaju da ih ima malo, te ga neće vozikati po BG-u, nego su ga verovatno prepakovali za Bugarsku, Kosovo ili Albaniju <_< Ovo sam ti ispričao da bi te malo utešio, i da ti objasnim da si mogao da staviš i kandžu i sajlu i alarm ... opet bi ga digli! (nemoj da kriviš sebe)

 

U svakom slučaju, ja sam u centru, a tvoj motor je veoma uočljiv, pa ću obratiti pažnju! Uzdaj se u narodnu miliciju, i da će da namlate nekoga ko bi propevao. Opet, ako ti je za utehu meni su pre 3 godine našli Free-ja :D, a mom burazu su vratili sve pokradene stvari iz vikendice (komp, pojačalo, zvučnike ...) rade oni ... ponekad

 

Srećno ... nadam se da će ti vratiti motor!

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 25 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: Ducati multistrada 620 '05

pre neki dan meni je ukraden triumph tiger 1050 2009 god crn..

isto su bile americke tablice CB 1185..

neznam sta da kazem..STRASNO!!..

mozda ce zavrsiti cak na istom mestu..ako nesto bude konkretno cujemo se.. pozzz..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 216 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: GSXR K9 1000 ccm

@ snk908

 

Druze, idi i pogledaj svaku 1000-darku k8 na oglasima. Ima ih nekoliko, ne bi trebalo da bude problem. Cuo sam da je jedna u Pozarevcu cela prefarbana. Necu da gresim dusu, mozda nema veze sa tim ali znam da je prefarbana... Ako je u zemlji (sto je nazalost manje verovatno) naci ces ga. U svakom slucaju za preko, to je neka od okolnih zemalja a najverovatnije bosna i cg...

 

Ako ti treba bilo kakva pomoc, obrati mi se preko PM...

 

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 18 postova

@ snk908

 

Druze, idi i pogledaj svaku 1000-darku k8 na oglasima. Ima ih nekoliko, ne bi trebalo da bude problem. Cuo sam da je jedna u Pozarevcu cela prefarbana. Necu da gresim dusu, mozda nema veze sa tim ali znam da je prefarbana... Ako je u zemlji (sto je nazalost manje verovatno) naci ces ga. U svakom slucaju za preko, to je neka od okolnih zemalja a najverovatnije bosna i cg...

 

Ako ti treba bilo kakva pomoc, obrati mi se preko PM...

 

Pozdrav

 

Hvala, stalno gledam, ali bez uspeha...:( Potrazicu taj u pozarevcu, hvala...:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 18 postova

Jos uvek nije pronadjen motor, umirem ovde pored ovih temperatura:( Javite ako vidite ili znate nesto plz! P.S. Promenio sam broj telefona na 064/104-1093 Pozdrav svima i hvala!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1535 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: V-STROM

Evo jos malo pa godinu dana, a od njega nista... Dajte da ga nadjemo do pocetka nadolzaece sezone...

 

Druze,ne bih da te obeshrabrujem,ali ako ga nisi nasao do sada nemas nekih izgleda za to.Proslo je dosta vremena i vrlo verovatno je zavrsio preko grane ili u delovima.Meni kad ukradu sitnicu iz radnje nije mi dobro,mogu misliti kako je tebi.Dok se ne vrate ljudi u "koznim kaputima" nema nama boljitka! Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 84 postova
  • Lokacija: novi becej
  • Motocikl: fz1n,fzs600,shineray 200,kreidler80

pozdrav,mozda ce zvucati surovo ali otpisi motor,vidis da se kradu motori koji nisu na nase table zato sto ih ne traze mislim na policiju a i nemaju nacin da to provere.ko je malo upoznat sa tom problematikom zna da se suzuki najlakse rade brojevi(nezvanicno 300 e i to laserski),sto je bio jedan od glavnih razloga da vozim jamahe koje se najteze rade,ipak ti zelim da ga pronades,mora biti da je imao neki karakteristican detalj.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja